PDA

Zobrazit normální verzi : Fake? (obcházení banu) --> Does



fake?
03-05-14, 18:41
Takže koupil jsem si steam od hráče , který tu dostal permu viz jeho ban http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=75341 . Jelikož je to už celkem dost dlouho , požádal jsem Kotla, aby ban zrušil . Ten ho zrušil , tudíž nevidím žádný problém a poprosím o unban.


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 105999)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni banu ID: 102441, 102451, 103027 (knifebot)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < A$AP >
[AMXBANS] Tvuj nick: A$AP
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:2839124
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:2839124
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.191.98.32
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.191.98.32
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < BIOGULAS >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Knife (1hp_slimi)

hofy
03-05-14, 18:42
Ban jsem udělil na základě místních standardů (tj. aktivní ban na Steam = ban na každý nový Steam). Identifikační čísla tvých aktivních banů jsou uvedena v důvodu banu.

human
03-05-14, 18:43
Nikoho nezaujima koho to je steam. Hral si na nom ty.

fake?
03-05-14, 18:43
Ban jsem udělil na základě místních standardů (tj. aktivní ban na Steam = ban na každý nový Steam). Identifikační čísla tvých aktivních banů jsou uvedena v důvodu banu.

Jasný, jenže já dostal ban na nonsteam ... To , že jsi ty dal ban i na kámošův steam už není můj problém, protože jsem ho v tu dobu už nevlastnil. Mojí jedinou šancí byl steam , abych tady mohl hrát a ten jsem si tedy pořídil , tak poprosím o unban.

hofy
03-05-14, 18:47
Jasný, jenže já dostal ban na nonsteam ... To , že jsi ty dal ban i na kámošův steam už není můj problém, protože jsem ho v tu dobu už nevlastnil. Mojí jedinou šancí byl steam , abych tady mohl hrát a ten jsem si tedy pořídil , tak poprosím o unban.
Ban za knifebot jsi dostal okamžitě na Steam i Non-Steam (v době cheatingu se na obou účtech aktivně hrálo pouze z tvé IP - 213.191.98.32).

Charon35
03-05-14, 18:50
Jasný, jenže já dostal ban na nonsteam ... To , že jsi ty dal ban i na kámošův steam už není můj problém, protože jsem ho v tu dobu už nevlastnil. Mojí jedinou šancí byl steam , abych tady mohl hrát a ten jsem si tedy pořídil , tak poprosím o unban.

Tak si si zohnal steam, ktorý tu má ban. Mocná logika.
Mám pocit, že si z nás už schválne robíš prdel alebo čo...

fake?
03-05-14, 18:50
Ban za knifebot jsi dostal okamžitě na Steam i Non-Steam (v době cheatingu se na obou účtech aktivně hrálo pouze z tvé IP - 213.191.98.32).

Teď nemám čas tohle řešit , takže se tomuto budu věnovat zítra. A jestli je potřeba , doložím důkazy o vlastnictví steamu ze strany mého kamaráda. Ty jsem už posílal Doesoj , ale jednoduše mě ignoroval.

fake?
03-05-14, 18:51
Tak si si zohnal steam, ktorý tu má ban. Mocná logika.
Mám pocit, že si z nás už schválne robíš prdel alebo čo...

Dostal jsem unban od pana Kotla

Charon35
03-05-14, 19:10
Dostal jsem unban od pana Kotla

A ja píšem, že si pako, keď si si zohnal steam, ktorý tu je zabanovaný. Fakt si si iný nemohol zohnať, zrovna si si vybral steam, ktroý tu má perma ban. Doteraz som ťa nejak neriešil, ale ako tak čumím, tak fakt nemáš všetko pokope...

K dokonalosti chýba len aby si si požiadal o práva...

human
03-05-14, 19:27
Ja nevidim dovod, preco mu davat uz asu 5 sancu. Ked tu bol admin, tak nam robil reklamu tym, ze dostaval bany kade chodil. Stihal si podavat medzi tym ziadosti na iny portal. Potom tu zapol knifebot a zakladal temy o unbanhacku. Vysmieva sa doesovi ako si z neho robil debila a potom priliezie s tymto.

a aby som nezabudol. https://www.youtube.com/watch?v=apVyq4ZM8yg

fake?
03-05-14, 19:43
Ahoj , píšu kvůli takovému omylu . Včera jsem si řekl , že skončím s hraním a aby mě to netáhlo do hry , tak jsem spravil tuhle věc a založil tento topic http://csko.cz/forum/showthread.php?...Knifebot-by-me . Jak jsem doufal , admin Does mi dal perma ban , ale dal mi permu i na steam , který jsem vlastnil , ale prodal jsem ho kámošovi , který tu měl sdílenou IP. Tudíž jsem napsal Doesovi PM , jestli by ten steam odbanoval , ale on mi napsal , že mi nevěří a že ho neodbanuje. Tak mi to nedalo a obrátil jsem se na tebe a doložím sem důkazy , že už ten steam nevlastním a nehraji na něm dávno. Můj kamarád , který ten steam vlastní , tak se nemohl registrovat a tak to sem píši za něj . Tady tedy nějaké ty důkazy , že steam vlastní on a né já - tady je chatlog toho mého kámoše http://csko.cz/chatlog/show?from=05-...indForm-submit, tady je můj chatlog http://csko.cz/chatlog/show?from=05-...indForm-submit

Tu přikládám FB na mého kámoše https://www.facebook.com/jiri.tancer?fref=ts - potvrdí , že je vlastníkem on , a já už ne.

Tady je odkaz na steam a je tam i jeho tapeta , kterou má na facebooku. https://steamrep.com/?id=76561198051254131



Děkuji a přeji pěkný zbytek dne

Toto jsem poslal doesoj jako důkaz, že jsem v tu dobu steam už nevlastnil. Poslal jsi mě s tím víš kam, ale to už je jedno. Nechci tu nějak klamat nebo něco podobného. Má historie není ukázková. Ale prostě jsem si koupil steam kvůli tomu,abych tu mohl hrát a né abych dělal zas píčoviny.

matis
03-05-14, 19:57
Takze v podstate z nas robis idiotov a v neposlednom rade si zneuzil prilisnu dobrotu Kotla??? fakt ako nehnevaj sa, ani neviem co vlasnte cakas, ako byvali admin by si mal vediet ako to chodi.... nemal si cheatovat...

fake?
03-05-14, 20:00
Takze v podstate z nas robis idiotov a v neposlednom rade si zneuzil prilisnu dobrotu Kotla??? fakt ako nehnevaj sa, ani neviem co vlasnte cakas, ako byvali admin by si mal vediet ako to chodi.... nemal si cheatovat...

tak jsem cheatoval , ale na nonsteamu. Všude vykládáte,že jediná šance je koupě steamu. Tak včem je problém? .. Koupil jsem si steam , kde už přes rok byl ban, tak jsem poprosil Kotla , jestli by mi nedal unban. On mi dal unban , tak já nevim , v čem je problém...

E: to , že jsem už dostal permu na steam,který jsem prodal svému kámoši už je věc jiná, jelikož on vše potvrdí, že v tu dobu hrál na steamu on a já už nebyl majitel..

zyx
03-05-14, 20:01
Mám to nazvat demencí, blbostí, stupiditou nebo jak? Ve své podstatě je to vlastně skoro to samé. Jak psal Charon. Kromě toho je a mělo by ti být známo, že za cheating se banuje, jak už Does řekl, všechny nové steam účty, se kterými se připojíš na server.
Unban bych ti vůbec nedal. Nechápu, proč ti ho Kotel jen tak dal. Jsem naprosto proti..

Ps. dojemné video; skonči už


E: to , že jsem už dostal permu na steam,který jsem prodal svému kámoši už je věc jiná, jelikož on vše potvrdí, že v tu dobu hrál na steamu on a já už nebyl majitel..
Furt platí to, že jsi byl vlastníkem steam účtu, na kterém jsi aktivně hrál a to zároveň i na NS. Tudíž je úplně jedno, že jsi ten steam prodal v den kdy jsi zapl...

fake?
03-05-14, 20:05
Mám to nazvat demencí, blbostí, stupiditou nebo jak? Ve své podstatě je to vlastně skoro to samé. Jak psal Charon. Kromě toho je a mělo by ti být známo, že za cheating se banuje, jak už Does řekl, všechny nové steam účty, se kterými se připojíš na server.
Unban bych ti vůbec nedal. Nechápu, proč ti ho Kotel jen tak dal. Jsem naprosto proti..

Ps. dojemné video; skonči už


Furt platí to, že jsi byl vlastníkem steam účtu, na kterém jsi aktivně hrál a to zároveň i na NS. Tudíž je úplně jedno, že jsi ten steam prodal v den kdy jsi zapl...

Ubec nevíš. Když jsem měl steam , tak jsem hrál jen se steamem a ne na nonsteamu. Poté , co jsem ho prodal kamarádovi , jsem hrál jen s nonsteamem.

Flash
03-05-14, 20:14
https://www.youtube.com/watch?v=j97bd6Cjp2U

Charon35
03-05-14, 20:36
Takže tvoj steam dáš inému, aby sa odbanoval. Teraz si zoženieš ďalší steam, ktorý chceš odbanovať. Nemáme rovno odbanovať všetkých steamerov? Demencia, choď do prdele. Predávate si medzi sebou zabanované steamy a píšete Kotlovi, aby ich odbanoval. Toto je už fakt na permu už len z princípu.

Britny
03-05-14, 20:43
Ta výhoda druhé šance v podobě steamu, platí jenom pro hráče, kteří ho nevlastní a hrají pouze na NS. Takže je jasné, že ti byl steam automaticky zabanovaný a další a další steamy budou taky. Kdyby si měl opravdu zájem tady v tichosti hrát, tak si pořídiš nový steam, zažádáš o novou IP, změníš nick a hraješ. Toto mi přijde jako naprostá provokace.

Chemo
03-05-14, 23:03
Nechcem sa do toho veľmi miešať, nemôžem ho posudzovať ako admina, lebo mal práva ešte predo mnou a neviem, čo spravil, že sa mu tie práva odobrali, ani ma to nezaujíma.
Nepoznám ho ani zo serverov, lebo kf nehrám. Takže ti to napíšem (skoro) ako normálnemu hráčovi.
Ale ty vieš, aké sú pravidlá na tomto portáli. Banoval si steamerov, ktorí obchádzali kúpou iného steamu, lebo vždy sa to bralo ako obchádzanie, ako písala Britny, že steam je druhou šancou pre tých, čo cheatovali na non-steame a steam predtým nemali, ale to tu nebudem rozpisovať, lebo ty o tom vieš, len zo seba robiš iného. Keď si mal steam a cheatoval si na non-steame, automaticky ti bol zabanovaný aj steam... Neriešim to, že tvoj kamarát mal prihlasovacie údaje od fóra. To ti ja neverím. Proste ako písali admini, ktorí ťa poznajú, že si chcel skončiť, tak si si stiahol hacky a skúsil si to, čo si sám banoval ! :wacko:
Je to môj názor a všimol som si, že to nie je tvoja prvá žiadosť o ub, tak som ti to chcel v skratke "objasniť" (to, čo už vieš)...

fake?
04-05-14, 09:56
Koukám,že toto vážně nemá smysl se tu doprošovat,jelikož jste vůči mě zaujatí a prostě nechcete,abych hrál u vás. To, co jsem tu nahlásil cheaterů , ikdyž jsem nemusel a mohl je nechat v klidu hrát na serveru. Je to vaše blbost,jelikož jsem dost aktivní. Tuhle žádost si tu klidně zalockujte,nebo ji ůplně vymažte.

cya a přeji hodně klidu beze mě :lookaround:

human
04-05-14, 10:23
http://s.myniceprofile.com/myspacepic/535/53527.gif

Za to ako si dopadol mozes len ty sam.

Charon35
04-05-14, 16:44
Koukám,že toto vážně nemá smysl se tu doprošovat,jelikož jste vůči mě zaujatí a prostě nechcete,abych hrál u vás. To, co jsem tu nahlásil cheaterů , ikdyž jsem nemusel a mohl je nechat v klidu hrát na serveru. Je to vaše blbost,jelikož jsem dost aktivní. Tuhle žádost si tu klidně zalockujte,nebo ji ůplně vymažte.

cya a přeji hodně klidu beze mě :lookaround:
Je to tvoja blbosť, že sa tu snažíš odbanovať perma steamy. Najskôr tvoj bývalý, lebo si ho predal kamošovi a teraz ďalší, ktorý zhodou okolnotí je tiež perma banned. Rob si prdel v pieskovisku a nehraj na city, koľko si tu zabanoval cheaterov. Je tu minimálne polovica lepších adminov než si bol ty čo sa týka banovania.

Nezabudni si zohnať ďalší zabanovaný steam a prísť sem o UB. Vidím to tak do týždna si tu zas...

Zoid
04-05-14, 17:54
Ano, jsme zaujatí, tak už odpal.