PDA

Zobrazit normální verzi : Práva - BaseBuilder - PŘIJATÝ



SuperVafle
03-05-14, 21:19
Zdravím, chtěl bych požádat o práva na BB.

Mé zkušenosti s právy jsou takové, že jsem nyní admin na jednom portálu, ale na módu COD:MW, bohužel je tam málo lidí a začíná to upadat. V AMX se hlavně pohybuji přes amxmodmenu, ale kdyby bylo potřeba něco víc tak si poradit dokážu -> například tu je náš strejda google.

Jmenuji se Ondřej Bařina a bydlím v Horoměřicích u Prahy. Je mi 15 let s datem narození 21/4/1999 a narodil jsem se v Plzni, ale po roce jsme se stěhovali do Prahy, takže jsem prakticky Pražák od mala. Hraji fotbal za SK Aritma Praha a mám celkově rád všechny sporty a to né jen rekreačně. Spíše si dám radši pořádně do těla. Dál mezi mé záliby patří hraní CS 1.6 a jiných her. Jako poslední bych tu zmínil, že posledních pár dní nemohu z domu a mám bolesti žeber z důvodu zhmoždění, proto jsem dost naštvaný a občas mě nějaký "děti" co kazí hru dostanou do "tmy" a jsem si tak vědom mého chatlogu, který zlepším.. -.-.-

Já a Kotelna..
Na kotelně hraji už pěkně dlouho.. Na tomto portálu jsem začal díky kamarádovi ze třídy, který mi dal link na stáhnutí CSka u vás a po pár týdnech jsem se od toho nemohl odtrhnout. Mé delší působení na jednom módu začalo na COD, kde hraji do dnes. Po té co si naši dali zbohem jsem zkusil mód Zombie a řeknu vám bylo to super. Ještě tu nebyli žádné ty manéry jako jsou dnes a Zombie bylo dokonalé. Po pár měsících se to začalo hroutit a tvořili se klany a další co kazili hru. Poté jsem tedy zkoušel dál jiné módy a skončil jsem zase u COD. O basebuilder mi řekl nevlastní bratr a zase tu zažívám ty staré časy ze zombie.. Teď na basebuilder hraju tuším 2-3 týdny a jsem tu skoro furt, protože jak jsem už zmiňoval nemůžu z domu.

Zde je má SID: STEAM_0:0:31992057
Steam účet s CSkem jsem objevil teprve nedávno a proto tam nebudu mít tolik nahráno, tak kdyby jste chtěli i VID mohu dodat.

Rejstřík mám tuším prázdný, ale zdůrazňuji "TUŠÍM".. Opravdu si nejsem jist.

Toť ode mne vše a teď mi zbývá se modlit za příznivé odpovědi !

Edit1: Doplňuji VID z chatlogu na NS: VALVE_0:0:1690249356 88.101.119.162 We're nOoB's| 'SuperVafle.

Hledejte co to jde.. Mě samotného zajímá co jsem byl za exota.. :D (Na tomto ntb hraji cca rok a starý nemám. Hrál jsem dost velkou část u táty na PC, ale s ním se už nevídám..

Edit2: Ještě bych rád dodal, že na tom druhém protálu jsem to už ukončil. :)


Edit3: Dny 2.6 - 5.6 budu mimo. Odjíždím na "výlet" na Šumavu se školou.. Je to má poslední akce tohoto typu, tak tam chci jet. Čili mě prosím omluvte, že tu tyto dny nebudu.

E^^ Napíšu to i do hlavního příspěvku.. :D O práva bych chtěl nakonec požádat jak na BB tak na COD-> ZM a AIM sekce. :) (Psal jsem to dolu, ale tam to asi není moc na očích -> José.. :DD

Nehorazne
04-05-14, 10:21
Ak tu chceš byť admin, nemôžeš byť niekde inde...

SuperVafle
04-05-14, 14:00
To by se zařídit dalo lehce.. -.- Jak jsem říkal upadá to tam a také proto hledám pozici jinde a tím, že na kotelně jsem ve směru cska vyrůstal, tak bych o to opravdu hodně stál. :)

PRAETORIAN
04-05-14, 14:04
Hmm takže si marod a protože se nudíš chtěl bys práva že.Promin ale hrát bb 3 týdny a chtít práva:thumsup4: Zkus to za dva měsíce ju.Zatím NE

SuperVafle
04-05-14, 14:33
Dobře. :) Zatím zlepším ten chatlog a ukončím to na tom portálu..

Chemo
08-05-14, 01:55
Ahoj, nie je to síce moja sekcia, ale podľa mňa by si ešte mal počkať, na práva je to, podľa mňa, veľmi skoro.

SuperVafle
08-05-14, 17:32
Rád si počkám. :)

oli221
24-05-14, 13:06
Hlasiš mi často na steame, na fore tiež si aktívny za mna pre.

SuperVafle
24-05-14, 14:22
Díky moc. :))

Cip3r
24-05-14, 18:19
No nějaký zadrhel sme spolu měly, ale co už, pokud se budeš starat o servery tak jako v hlašení tak nevidim důvod ti dat proti.

Pro

SuperVafle
24-05-14, 18:23
Díky moc.. :))

halelujah
24-05-14, 21:26
Hmm takže si marod a protože se nudíš chtěl bys práva že.Promin ale hrát bb 3 týdny a chtít práva:thumsup4: Zkus to za dva měsíce ju.Zatím NE

Ano presne toto ak tu budeš hrať dlhšie a hlavne nebudeš pisať tie veci čo som už dávnejšie videl v chatlogu budem len rád.Inak si v pohode mam ta veľmi rád ako kamoša a myslím si že si na svoj vek určite veľmi inteligetný a schopný ak tu odohráš ešte ten mesiac tak určite pre .

SuperVafle
24-05-14, 22:06
Ďakujem láska!! :33 :** :D Pro tebe si ten měsíc i počkám.. :( :*

hofy
03-06-14, 13:55
Jak to vidíš, máš zájem spíš o BB nebo COD:MW (který u tebe v poslední době převažuje)? Nebo obojí?

Nejdřív totiž píšeš o BB a potom o CODu, tak abychom si to ujasnili. :)

SuperVafle
05-06-14, 17:07
No abych pravdu řek, tak chci práva na obojí, ale s CODkem bych radši počkal, než bych rozpoznal cheaty na 100%.. :) Například s tím Benediktem jsem se sekl.. :) PS na CODku mi to teď převažuje nejspíš protože mě tam furt někdo volá ať si jdu zahrát.. :D Čili COD bych viděl pro případné rozšíření. :D

Chemo
15-06-14, 00:27
Na COD, resp. celkovo AIM som ZA.

SuperVafle
15-06-14, 00:31
No tak po rozmluvě s Chemikem a Doesem jsem se rozhodl že bych zažádal rovnou i o práva na COD (Aim sekci).. :D Jestli to tedy nebude vadit, tak bych poprosil i adminy z AIM sekce o vyjádření na jejich rajón. :))

PS. Omlouvám se že jsem to pouze needitnul, ale chtěl jsem aby to bylo vidět na hlavní.. :)

E^^ Chemi díky.. :)) Si mě předběhl.. ;)) :D

dhaaqu
21-06-14, 13:46
Aktivitu si stále držíš a stále Zombie + COD. Chatlog se zdá být v pořádku.
Dej si veřejný profil na steamu, ban nevidím žádný.
Na fóru máš na aimu nahlášeno 8 z toho 2x fail (+ tam bylo nějaké to fail hlášení přes "!" ?) z těch 6ti úspěšných hlášení ti 5 vyhrálo soutěž "lovce cheaterů" :D. Komu teď hlásíš na steam a mohl by to potvrdit (bavíme se o cheatech, ne bb)?
Došel jsem ke stejnému závěru jako ty poprvé. Rodinka adminů na zombie stále hledá nové členy a navrhoval bych dát ti hned práva tam.
S CODem bych pár měsíců počkal na rozšíření a zviditelnil tvoje nahlašování cheatů. Ideálně přímo na fórum nebo si eviduj koho jsi komu nahlásil, admin tě může i přidat do důvodu banu.

ZeMi7
21-06-14, 13:49
Na fóru máš na aimu nahlášeno 7 z toho 1 fail. Komu teď hlásíš na steam a mohl by to potvrdit?

K žádosti se zatím nevyjadřuji, ale potvrzuji, že co mám práva, tak mi na CODu hlásí. Zatím vše bez failu. Něco kolem 10 banů.

Eust.
21-06-14, 17:02
Chodil sem na jeho hlášení z Codka a myslím že vše banned, tak proč ne.

Joseph
22-06-14, 14:42
Hlási mi na steame zatial všetko banned. Pro.

SuperVafle
22-06-14, 22:04
Hoši díky moc ! :)) Zejtra jak se zmátořím po turnaji udělám si někde dokument kde si to budu evidovat.. :) PS hlasím adminům na steamu co jsou online. :) Jak už sem psali byl to Zemi Joseph, občas Chemikovi. :) Jinak těch failu jsem si vědom a už se snažím se jim vyvarovat. :) Na ty dema občas koukám i zpětně když si nejsem jist. :) A asi to bude rozumnější počkat s tím AIMem pár měsíců. :)

hofy
23-06-14, 18:57
BB pro, AIM nevím, nespadá pod moje primární kategorie. Ale jestli si ještě někdy nejsi jistý, tak bych spíš počkal a v případném rozšíření bych pak neviděl problém.

SuperVafle
23-06-14, 19:56
Does moc díky ! :) U tebe jsem se modlil a šťoural to z tebe dlouho jak víš. :D Čili si toho vážím. :) A myslím že ze sekce ZM už se vyjádřili všichni, ne ? Aspoň ty všichni které znám. :D

SuperVafle
04-07-14, 15:11
Poprosil bych o vyjádření Charona.. :) Stojí to tu už nějakou dobu bez odpovědi, tak bych se rád upozornil. :)

Kotel
13-07-14, 17:32
Charon je delsi dobu pryc, takze to spis resim ja.