PDA

Zobrazit normální verzi : JailBreak 2



FreeShotCZ
04-05-14, 01:03
Dobrý den, rád bych informoval A-Team o chybě na serveru JailBreak 2, byla zde normální hra a potom 5x zasebou spadnul server, ale když po 6 naběhl tak zde byla mapa cs_747 potom přišla Britni a změnila jí na jb_oasis, ale když uběhl čas pro změnu mapy tak na výběr bylo pouze možnost č.5 "nic" ani když jste napsaly "/listmaps" tak vám vyběhlo že je zde "0" map, nešla ani žádná mapa nominovat, a poté když jsme se připojily na server JailBreak 2 tak jediné místo které šlo vybrat bylo Spectator, prosím, aby se na to někdo juknul a pokusil se problém vyřešit, s pozdravem FreeShotCZ

Britny
04-05-14, 02:57
Jinak tento problém není jenom na JB 2, ale i na jedničce. 3 a 4 jsou v pohodě. Jinak bez admina se tam točí jedna mapa dokola mno.

Honey cocaine
04-05-14, 11:08
Delalo to i po restartu dneska?

ImGustak
04-05-14, 11:16
Ono když to různě ty blbečci na serverů bugují tak se nedivte .. zapnou box a hodí přestřelku s těma novýma zbraněma a spadne to ..
E: Grakone já to mám u všech jb serverů :) to máš asi pouze ty

Grakon2702
04-05-14, 11:33
Taky jsem si všiml, že mi někdy v listu u oblíbených serverů ukazuje u jb 3 a 4 takovou ikonku, že jsou to VAC-secured servery (či co to vlastně je), ale u jb 1 a 2 to tak není.

Indian0
04-05-14, 13:08
Robi to vecsinou skoro rano. Neviem presne na ktorom jail ale vzdy na mape ibb.