PDA

Zobrazit normální verzi : Chat!



The Keox
04-05-14, 21:46
Ahoj ve spolek všichni,
dneska sem si chvilku hrál a myslim že by se to trošku dalo zase do stara,že by *DEAD* nemeli sanci uvidet chat tech LIVE..
Myslim ze by to bylo i lepsi,protoze by ti *MRTVY* porad psali např. Panebože kempere,dmnte nehraj to atd.
A LIVE by meli moznost si v klidu zahrat aniz by museli porad civět do toho chatu kde padají jenom MUTE,nadavky atd.
Kdyztak prosim poradte jestli nevite jak vypnout chat,ostatnim by se to hodilo :-)

Napis hud_saytext 1 do konzole a neuvidis chat, "0" ho zas zapnes.. :-) Ja to pouzivam kdyz je plny server,nebo kdyz jsou na serveru hlupaci. DEKUJI GRANDMOTHEROVI :-) takze kdoby chtel nech sa paci :-)

GRANDMOTHER
04-05-14, 21:59
Napis hud_saytext 1 do konzole a neuvidis chat, "0" ho zas zapnes.. :-) Ja to pouzivam kdyz je plny server,nebo kdyz jsou na serveru hlupaci.

The Keox
04-05-14, 22:01
Diky skusim to docela mi to prispeje :-)

Del!k98
05-05-14, 16:32
Ahoj ve spolek všichni,
dneska sem si chvilku hrál a myslim že by se to trošku dalo zase do stara,že by *DEAD* nemeli sanci uvidet chat tech LIVE..
Myslim ze by to bylo i lepsi,protoze by ti *MRTVY* porad psali např. Panebože kempere,dmnte nehraj to atd.
A LIVE by meli moznost si v klidu zahrat aniz by museli porad civět do toho chatu kde padají jenom MUTE,nadavky atd.
Kdyztak prosim poradte jestli nevite jak vypnout chat,ostatnim by se to hodilo :-)

Napis hud_saytext 1 do konzole a neuvidis chat, "0" ho zas zapnes.. :-) Ja to pouzivam kdyz je plny server,nebo kdyz jsou na serveru hlupaci. DEKUJI GRANDMOTHEROVI :-) takze kdoby chtel nech sa paci :-)
Ono to ma vyhody, napr. když je nekdo afk tak nemusiš čakať... Alebo když nekoho kilneš,tak aspon sa zasmeješ když pišu Lama,WH,AB

Eust.
05-05-14, 16:55
Já se aspoň po killu dozvím, co všechno jsem za dobytek.

The Keox
05-05-14, 20:56
No jo to je hezky Euste co si za dobytek :D ale jiny to stve me je to jedno ja uz sem nasel to co sem potreboval coz je ten hud_saytext,ale aspon bych se dozvedel co chteji hraci :-)

DelteN
05-05-14, 21:06
Kdyztak prosim poradte jestli nevite jak vypnout chat,ostatnim by se to hodilo :-)


Čo tak použiť GOOGLE? A ako písal už GRANDMOTHER hud_saytext 1 alebo si ich mutni... /mute