PDA

Zobrazit normální verzi : Problémy na BaseBuilderu - rozloha autolocku, autobalance



SuperVafle
05-05-14, 17:01
Taky vás štve demence botů, kteří vám kazí hru.. ? Dal bych sem jeden příklad..

Hráč jménem DeSade, který tu hraje asi o den nebo 2 méně jak já a i tak mi totálně pokazil kolo. dal si autolock tesně na hranice mého autolocku, který nevím proč nezalockl celé místo, kde jsem stavil... Nic méně to asi omylem nebylo, protože jsem viděl jak si to tam jako dobu šteloval aby ten blok šel dát těsne na hranici mého autolocku a začal stavit schody.. Nic méně přikládám screen z toho jak to dopadlo, už z pohledu zm..
http://leteckaposta.cz/326333172

Prosil bych o nějaké nápady, jak tomuto zabránit.. Mě nic nenapadá a proto to dávám sem, snad Vás něco napadne. :)

Edit: Ještě bych rád dodal, že toto se mi dnes stalo už po několikáte.. Prakticky jen 1 kolo jsem měl to štěstí a nikdo neotravoval a to za 3 mapy.

hofy
05-05-14, 17:10
Autolock momentálně lockuje zbytečně velkou rozlohu, souhlasím že na některých menších mapách je problém zahrát si, když je plný server. Lockovatelná plocha by se klidně mohla snížit o polovinu.


Jsem byl na serveru, když se to stalo, ale nenapadá mě možnost, jak to řešit. Úmyslně to asi nebylo, prostě jste měly kempy blízko sebe, takže to nelze trestat.

Martin17CZ
05-05-14, 22:46
Does čau , helej ten autolock je někdy vypatlanej ale nekdy zas pomůže .... Prosím o úpravu vyrovnávání týmů nekdy jsou 2 zm a 13 ct na jedné mape ..... a to je na prd :)

SuperVafle
05-05-14, 22:56
Pravda ! Taky mě to štve.. Dotoho když pak to je 8 proti 9ti a mě to 3x dá zm, protože si to usmyslelo že se to chce pokusit o vyrovnání teamu.. :D A Does byl bych hodně rád kdyby se ten autolock snížil.. :) Ušetřilo by to mé nervy, které už tečou vrchem.. :D

Zoyer
05-05-14, 22:57
vyrovnani teamu je podle me kravina.dohrajes za zm, rikas si jo konecze budu zas ct a zas te to hodi k zm ?
i dva zombici dokazou vsechny nakazit.

SuperVafle
05-05-14, 23:43
Nejde o to že by to nedokázali, ale dost často se stává že zneužijí situace a oba si dají kill a jdou znova stavit.. Jednou už jsem takový případ hlásil a nebyl potrestán pokud vím..

oli221
06-05-14, 00:03
Ako že to nebolo potrestané ? Ja som to hlasil už viac krát a vždy bol ban.

hofy
06-05-14, 00:21
Ako že to nebolo potrestané ? Ja som to hlasil už viac krát a vždy bol ban.
Asi nebyly důkazy, na fóru to hlášeno nebylo, zpětně to asi nevyřešíme. Znemožnění dát si kill při stavění by se mohlo udělat, jestli je to technicky proveditelné.

Vyrovnávání teamů je problém jen ve večerních hodnách, kdy je na serveru málo hráčů, jinak je to v pohodě.

Zoyer
06-05-14, 10:26
Zakazat prikaz kill.

shootradar
06-05-14, 10:38
Zakazat prikaz kill.

Taky bych byl pro to, aby se tento příkaz zakázal, nejednou se mě stalo, že si hráč dal na bb radši do konzole kill, než abych ho zabil jako zm :D

SuperVafle
06-05-14, 17:18
To je pravda.. :D Hráči si asi neuvědomují, že příkazem kill budou mrtví stejně jako od ZM, ale příjdo o 20 bodů, naštvou zm co ho dobilo a porušuje tím pravidla... :D Jsem pro zrušení příkazu kill a pro přidání možnosti "odseknout" jako je na klasickém ZM, protože nemálo se mi stává, že na spawnu je část bloku a mě to blokne.. Po zákazu příkazu kill, by se měla najít možnost respawnu pro zm, ale pouze když je buglý v bloku, aby toho zm nezneužívali (surf trap, atd...)

Base
07-05-14, 20:15
Já bych Jim za ten Kill strhnul více bodů snad by si to zapamatovali

SuperVafle
07-05-14, 20:28
Třeba.. Ale dnes už 4x se mi M3NT0L odpojil s 20hp když jsem byl u něj v kempu.. -.- bohužel to je tak nečekané, že nestíhám zapínat dema.. -.- :// Zakázal bych odpojení při hře jestli to jde... Třeba udělat, že dá odpojení, ale jeho postava tam zůstane nebo tak.. Jestli to je proveditelné.. :)

oli221
08-05-14, 15:47
Rob to tak jak ja keď prídem na server zapnem demo a nechám celú mapu a keď sa nič nestane tak to mažem.

SuperVafle
08-05-14, 19:03
2. možnost. :D