PDA

Zobrazit normální verzi : kobasa (cheating) --> fny



kobasa
05-05-14, 16:48
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 105889)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheating'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < kobasa >
[AMXBANS] Tvuj nick: kobasa
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1015421348
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1015421348
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 212.26.176.30
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 212.26.176.30
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < fny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:

fnyy
07-05-14, 09:29
neslo mi to dat na uploud kotelny
http://www.sendspace.com/file/2nijiz

matis
07-05-14, 09:48
Co zname pojem v reasone "cheating" v CS je zopar beznych banov a nazvy vsetkych pozname.... je tazke tam napisat presny druh cheatingu?

mne to pride ako malo dokazne demo...

fnyy
07-05-14, 09:58
ted sem na to koukal,ma jasny wallhack.ano reason cheating je jiny pojem nez wallhack ale cheating to porad je

3necky
07-05-14, 10:27
ted sem na to koukal,ma jasny wallhack.ano reason cheating je jiny pojem nez wallhack ale cheating to porad je

Díval jsem se do banlistu a u většiny banů si reason dal. Takže to teď vypadá, že tam kde je neurčitý reason "cheating", sis nebyl jistý jestli něco má a napsal to takhle. Nevím jestli tomu tak je, jen to tak vypadá...

K demu názor nenapíšu, protože ho díky těm blikajícím nickům na celé obrazovce a nadměrnému máčkání tabulátoru nejsem schopný analyzovat. Budou se na to muset podívat jiní admini, kterým to nevadí.

Maaaaaaaaaaja
07-05-14, 11:44
Za mě tam WH je.

E. První kolo všechny 3 enemy předstřeluje. Pak dole jak sedí, tak taky ví, kolo později na schody ho kopíruje ve walku.

fnyy
07-05-14, 20:35
Díval jsem se do banlistu a u většiny banů si reason dal. Takže to teď vypadá, že tam kde je neurčitý reason "cheating", sis nebyl jistý jestli něco má a napsal to takhle. Nevím jestli tomu tak je, jen to tak vypadá...

K demu názor nenapíšu, protože ho díky těm blikajícím nickům na celé obrazovce a nadměrnému máčkání tabulátoru nejsem schopný analyzovat. Budou se na to muset podívat jiní admini, kterým to nevadí.
nikdy ban nedavam pokud si nejsem jisty.za tabulator se omlouvam,je to zavislost... ani presne nevim proc sem tedka cheating napsal,ale u vetsiny reason cheating? :) asi spatne vidis

3necky
07-05-14, 22:02
nikdy ban nedavam pokud si nejsem jisty.za tabulator se omlouvam,je to zavislost... ani presne nevim proc sem tedka cheating napsal,ale u vetsiny reason cheating? :) asi spatne vidis

Ok, dobře. A s tím reasonem si to špatně pochopil (nebo já se špatně vyjádřil). Myslel jsem to tak, že u většiny napíšeš právě konkrétní důvod a pak u pár máš "cheating". Proto jsem o tom vůbec začal psát.

fnyy
07-05-14, 22:21
Ok, dobře. A s tím reasonem si to špatně pochopil (nebo já se špatně vyjádřil). Myslel jsem to tak, že u většiny napíšeš právě konkrétní důvod a pak u pár máš "cheating". Proto jsem o tom vůbec začal psát.
cheating nebo wallhack,rozdil je jakej jako podle tebe teda? jednou zmacknu wallhack,jednou se mi chce napsat cheating,jednou mam chut na rohlik a jednou na chleba,jestli s tim mas problem napis si to do admin sekce,nebudu to resit v zadosti o unban,kde mas napsat svuj nazor jestli je to podle tebe clear nebo ne.nebo kdyz mas 700 prispevku tak si zkusenejsi chh nez ja?

3necky
07-05-14, 23:38
cheating nebo wallhack,rozdil je jakej jako podle tebe teda? jednou zmacknu wallhack,jednou se mi chce napsat cheating,jednou mam chut na rohlik a jednou na chleba,jestli s tim mas problem napis si to do admin sekce,nebudu to resit v zadosti o unban,kde mas napsat svuj nazor jestli je to podle tebe clear nebo ne.nebo kdyz mas 700 prispevku tak si zkusenejsi chh nez ja?

Nevím co tu rozjíždíš, já v ničem problém nevidím, jen jsem tě upozornil na to jak to tu chodí. Preferuje se napsat konkrétní důvod. Proč nenapíšu názor na demo jsem už řekl a z tvého předposledního příspěvku to vypadalo, že si to pochopil. Už vůbec nerozumím proč do toho zatahuješ počet příspěvků a zkušenosti.

Britny
07-05-14, 23:39
Jedno kolo mi přišlo, takové "tušící" Ale jinak těžko posoudit z takového dema, kde hráč byl převážně mrtvej. No možná jestli nemáš hltv aji?

fnyy
08-05-14, 00:15
hltv:http://leteckaposta.cz/746839942

Chemo
08-05-14, 01:38
Pozrel som si obidve dema a podľa mňa tam WH je. Myslím, že aj demo je dostačujúce, ale aj hltv nie je na škodu pozrieť, je tam oveľa viac časov. Takže za mňa WH.

Flash
08-05-14, 09:47
Nevim, co za demo jste videli vy ale je tam jasnej wallhack, docela me po druhym kole prekvapilo, ze tomu nekdo muze rict neprukazne demo, nekoukal bych na to ale Kitty prisla s tim, ze vas nechape...

by Kitty: "No to si robíte srandu, že tam nič nevidíte.. Neviem či sme pozerali rovnaké demo ale už po prvom kole bol jasný, ale tak čo "skúsení" admini si musia rýpnuť do nových, čo?:)"

3necky
08-05-14, 10:19
hltv:http://leteckaposta.cz/746839942

Jsou tam předstřely, wall looky a viděl jsem tam i instinktivní uhnutí před flashem, o kterém nemohl vědět. Jestli bylo demo málo průkazné, taky doporučuju shlédnout HLTV. Potvrzuju WH.

Britny
08-05-14, 12:39
Někdy je lepší materiál hltv než demo, protože je to čistá hra a lépe se na to dívá + hráč tam hraje delší dobu.
Jinak taky potvrzuji WH.