PDA

Zobrazit normální verzi : PalcovaČka



UNHCZ
06-05-14, 16:10
Tak zde palcujte moje thready a podle toho poznám jak mě máte rádi..:D ASi předpokládám více palců dole. Spokojenej Beate..?

J3ZUsSs*
06-05-14, 16:11
Nemáme ťa radi.

UNHCZ
06-05-14, 16:11
Sem si asi všiml..:3

3k a Jerry
06-05-14, 17:03
To je pičus..
zachvilku modrej na jb ahoj

hfsaa
06-05-14, 17:21
Riadny jebo

Anjelik.*
06-05-14, 19:26
Pikaču

kono159
07-05-14, 22:14
unihoc ked zo seba spravis kokota takymto stylom tak sa cuduj ze ta nemaju radi

SheaLLaZ
08-05-14, 14:55
Ja ho mam rad aj ked ho nepoznam :-D

:D Dal Ta Bhoper:D
08-05-14, 17:46
Ja otvorím thread s nadšením a tu nejaká piča plače že ju nikto nemá rád..

kono159
08-05-14, 17:59
Ja otvorím thread s nadšením a tu nejaká piča plače že ju nikto nemá rád..

ok, thubs up

Anjelik.*
08-05-14, 18:29
Ja mám úplne F pitchy či ma tú má niekto rád alebo nie... hehééé :clap:

ZeMi7
08-05-14, 20:12
Ja mám úplne F pitchy či ma tú má niekto rád alebo nie... hehééé :clap:

To píšeš tady. Přitom určitě sedíš doma a pláčeš, že máš paleček dolů u postu.

UNHCZ
08-05-14, 21:04
Jednu věc nestrpím Nadávky, viz. Tady, nadávky stylem pičus. Buďte laskavi a nenadávejte na mě. Díky.

3k a Jerry
08-05-14, 21:14
Jednu věc nestrpím Nadávky, viz. Tady, nadávky stylem pičus. Buďte laskavi a nenadávejte na mě. Díky.

A nejseš snad ? Nech se zabanovat nebo napiš emo story a odejdi. Díky.

kono159
08-05-14, 21:27
Jednu věc nestrpím Nadávky, viz. Tady, nadávky stylem pičus. Buďte laskavi a nenadávejte na mě. Díky.

stale si to neuvedomujes, spravis thread, kde si nechavas srat na hlavu a ty sa cudujes preco ti to pisu ....

Anjelik.*
10-05-14, 09:27
I want :thumbup:

AndreCz
12-07-15, 21:02
Že bych Unihoca nějak neměl rád to se říct nedá. Nikdy jsem se s ním nebavil tak nemohu soudit, ale štve mě jednou věcí. Nahlásím hráče který má wh, ab cokoliv. On přijde koukne jedno kolo z kterého pozná leda prd a odejde. A za pár hodin či dnů ten hráč kterého jsem hlásil má ban za cheaty. Už to udělal několikrát a upřímně mě tím sere! Pro mě je to admin naprosto k ničemu. A nejvíce mě pobavil jak napsal, že toho dělá pro kotelnu strašně moc.

UNHCZ
12-07-15, 21:10
Ach jo, ten tvuj "zapatej" steamak nebyl vubec zapatej. Psal jsem ti aby si prosím pěkně vyčasoval demo, vyprdl si se na to. Teď mě tu obviňuješ z něčeho, co nedělám. Jde hlášení, napíšu že OK, poté ho spektuji. Vidím, že hraje jedno či dvě kola bez WH akcí tak prostě odejdu. Když se ti ten hráč nelíbí, hoď ho na forko a nepiš tu cry story. To tam mám sedět v tom spektu a koukat jak se ten hráč točí dokola? Jak stále chcípá, bez toho aby se u něj projevil náznak WH? Promiň, ale abych seděl ve spektu půl hodiny nad jedním hráčem, tak to se fakt nezlob. Inu, možná si mě viděl nerozhodnutého, či hráči dám ban nebo ne. V tom případě si zavplám an pomoc někoho, nebo se poradím s jiným adminem o tom, jestli je ten hráč zapatý či nikoliv. Promiň jestli tě toto štve, tak si mě přidej na steamu a pokud odejdu a ty si budeš jistý, že je zapatej neváhej a kontaktuj mě, nebo napiš do "!", protože pokud řeknu že hráč je clear a za chvili na něj jde další hlášení tak tam jdu a vyřeším to. Měj se Ahoj

//Navíc toto je rok starej thread, takže nevím proč není lock?