PDA

Zobrazit normální verzi : MicroCz (zákaz k CT) --> Shinigami



MicroCz
06-05-14, 17:44
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
MicroCz


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:391511349


IP adresa
89.102.145.227


Udělen
06-05-2014 - 15:45


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
09-05-2014 - 15:45 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 21 hodin 2 minuty ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] neschopnost, neberie simona


BAN dal Admin
Shinigami (Shinigami)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 4 (jail_funny2)







Poznamka:



Rad bych podotknul ze simona jsem napsaneho mel byl jsem druhy v rade adminovy jsem to rekl a presto jsem ban dostal :))

Tutinko
06-05-14, 17:49
dodaj cely vypis z konzole, takto sa dalej nepohneme.

Shinigami
06-05-14, 18:41
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=106322

Banoval som ja. Za banom si stojím, beháš pred celami a vždy ťa zabili ako prvého. U CT si bol 25 minút a bol si už 2 v poradí po 10 odohraných kolách, dovtedy si simona nemal. Po bane si mi tam začal písať do kryplov či čo. Nemám dôvod ti dať unban. Ale rád si vypočujem názor ostatných.

MicroCz
06-05-14, 19:26
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=106322

Banoval som ja. Za banom si stojím, beháš pred celami a vždy ťa zabili ako prvého. U CT si bol 25 minút a bol si už 2 v poradí po 10 odohraných kolách, dovtedy si simona nemal. Po bane si mi tam začal písať do kryplov či čo. Nemám dôvod ti dať unban. Ale rád si vypočujem názor ostatných.

Umřel jsem protože jsem šel nahoru zkontrolovat šachtu a Ikea je s knifem zaběhlej dobře simona jsem do tý doby měl byl jsem první nebo druhej v řadě potom jsem si ho napsal ještě jednou a nejednou ban... A div se mi že ti nadávám

vikernes
06-05-14, 20:02
dodaj cely vypis z konzole, takto sa dalej nepohneme.

Zákazy k CT se v konzoli neukazují
Sice je pravda že druhý ve frontě být mohl stále se to buguje že si někdo napíše /simon ukážese mu že je druhý ve frontě ale po umrtí myslim nebo tak to musíš napsat znova prostě tě to z té fronty vyřadí nwm co to je ale pokavad si po banu urážel tak nic takového ...

MicroCz
06-05-14, 22:52
Zákazy k CT se v konzoli neukazují
Sice je pravda že druhý ve frontě být mohl stále se to buguje že si někdo napíše /simon ukážese mu že je druhý ve frontě ale po umrtí myslim nebo tak to musíš napsat znova prostě tě to z té fronty vyřadí nwm co to je ale pokavad si po banu urážel tak nic takového ...

Dobře tak fajn ale tohle je prostě debilita...To se ti omlouvám ale jako to není normální

hofy
09-05-14, 17:25
Zákaz vypršel.