PDA

Zobrazit normální verzi : Vydávání se za admin :D



sypex
07-05-14, 08:20
Nick : EX!t^
ID : STEAM_0:1:78700945
IP : 109.81.231.62
Dukaz : je tam toho více ale vytáhl jsem jen něco :)
P!xieeeeeee' #SELFIE : jsi admin na kotelne nebo ne?
EX!t^ : jj
EX!t^ : SELFIE mam ti dat ban)
EX!t^ : SELFIE mam ti dat ban
EX!t^ : Sefie jatidam ban
P!xieeeeeee' #SELFIE : skusit to muzes :D
P!xieeeeeee' #SELFIE : jsi admin co
EX!t^ : jowo
Server : knife
Chatlog : http://csko.cz/chatlog/show?from=07-05-2014&to=07-05-2014&server=1&nick=+EX%21t%5E&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit
Díky za zabanování

SENO
07-05-14, 08:33
Je možné, že toto někdo potrestá, ale konkrétně toto mi přijde jak žalování ve školce....

sypex
07-05-14, 08:44
Jako sorry ale on tam příjde a zeptá se jestli chci "ban" neměl k tomu ani duvod už podle jeho pravopisu jsem usoudil že to asi žádný admin nebude tak jsem se ho zeptal podrobněji ano můžeš si myslet že ti to příjde jako žalování ve školce ale pokud mi "nějaký hráč" opakovaně píše že mi dá ban tak se to asi nějak musí řešit . Sorry že se pletu. :)
E : Volal jsem i přes "!" nikdo nepřišel tak jsem myslel že se to bude banovat na forum .

Honey cocaine
07-05-14, 08:45
Dostane pohlavek, na tom neni co banovat :D

mirous
07-05-14, 09:15
Jako sorry ale on tam příjde a zeptá se jestli chci "ban" neměl k tomu ani duvod už podle jeho pravopisu jsem usoudil že to asi žádný admin nebude tak jsem se ho zeptal podrobněji ano můžeš si myslet že ti to příjde jako žalování ve školce ale pokud mi "nějaký hráč" opakovaně píše že mi dá ban tak se to asi nějak musí řešit . Sorry že se pletu. :)
E : Volal jsem i přes "!" nikdo nepřišel tak jsem myslel že se to bude banovat na forum .

Tady jsi na herním serveru, který má v prvé řadě sloužil k zábavě, nejsi tu v nadnárodní firmě, kde disciplinární komise řeší každý prd. Tohle je naprosto zbytečné a malicherné. Nikoho tím nijak nepohoršuje, nenadává, necheatuje. Jak píšeš, zeptal ses ho podrobněji, čímž si do něho začal rýpat a akorát to v něm ještě více podpořil, tzv.přilévání oleje do ohně :). I kdybychom mu dali ban, na jak dlouho si myslíš, že by ho měl dostat? Dostal by ho tak maximálně na pár hodin, teď si třeba hraje někde s vláčkem ve školce a přijde večer, zapne csko a absolutně si nevšimne, že nějaký ban měl. A že nikdo nepřišel na hlášení se moc nediv, vykrývají se prioritně hlášení cheaterů.
Trošku přemýšlejte, co všechno sem hlásíte, za každou cenu sem dávat každou blbost Vám v ničem nikdy nepomůže, leda tak v huntění postů..

sypex
07-05-14, 09:17
aha ok lock