PDA

Zobrazit normální verzi : Fetacka Kery Mula!! :P (WH) --> AxessCZE



|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 09:29
Vypis z konzole:


NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.12:27015
Connecting to 212.80.69.60:27020...
Connection accepted by 212.80.69.60:27020
* Privilegia nastavena

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 11
Fetacka Kery Mula!! :P se pripojil
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 106406)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Fetacka Kery Mula!! :P >
[AMXBANS] Tvuj nick: Fetacka Kery Mula!! :P
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1628698344
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1628698344
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.176.64.22
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.176.64.22
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < AxessCZE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathmatch (de_nuke)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
*** .:DeaDMau:. killed GaunerManCZ with a headshot from deagle ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Z





Poznamka:






Dostala jsem ban za to ze jsem napsala na deathmatch aby uzivatel Turennne vypl cheaty a nekolik vterin na to jsem dostala ja ban za wallhack. Prijde mi to dost ubohy dat ban osobe ktera chtela aby tam Turenne nechatoval , protoze je to beztak jeho kamos . Proste na serveru byl Admin AxessCZE a misto toho aby zabanoval praveho cheatra jako byl Turenne a pod. Tak dal ban me, ktera nema zadny cheaty jako malej fracek .. Je mi 18 a snad uz mam nejakou praxi hrat csko. Byla bych rada kdyby jse to nejak resilo , protoze Mam BAN jen proto ze jsem prisla v nespravnou dobu na nespravny misto kde mel ADMIN kamose cheatera a aby ho ubranil tak se me zbavil Trvam na provereni meho DEMO videa. nebo tak neco

matis
07-05-14, 10:01
csko.cz/hltv/27020/27020-1405070909-de_nuke.zip

hned od zaciatku.... je tam zopar dierok :D

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 10:18
Řeknu ti že když je na mapě hodně hráču a kor na deathmatchu , a rodí se všude všici, tak střílím všude logicky. Určitě když se podíváte na CTF kde hraju spíš, tak tam je to o dost pomalý. Prostě mě ten ban dal jen proto že jsem napsala pár slov jeho kkámošovi .Ale jak jsem to mohla vědět že zrovna Turenner bude adminuv kámoš. Stačilo aby admin napsal , že žádný cheaty nemá . Né dát BAN hned někomu na potkání. Prostě nestahuju do svýho notebooku žádný srance který mě můžou zavirovat notas. Prostě občas hraju doost dobře, protože mě povzbuzuje něco co vás ne. a nejsou to cheaty. Neni snad zakázano aby nehral člověk kterej , si dává něco na náladičku. Je mi to trapný to jsem psát, ale to vysvětluje vše. Prostě cheaty žádný nemám, a byla bych ráda kdyby jste to pochopily. Kdybych byla admin já , tak určitě nebanuju jen tak že se mi zachce. Nevidím to tu poprvé co nějaký admin zabanoval někoho jenom proto že se nudil a pod. Jak mám dokázat že jsu nevinná že prostě za svých 8 let už mám toho dost nahranýho !. Nejsu dylina která si bude stahovat nějaky pos... cheaty který jsou akorád pro ubohý děti .

matis
07-05-14, 10:30
Řeknu ti že když je na mapě hodně hráču a kor na deathmatchu , a rodí se všude všici, tak střílím všude logicky. Určitě když se podíváte na CTF kde hraju spíš, tak tam je to o dost pomalý. Prostě mě ten ban dal jen proto že jsem napsala pár slov jeho kkámošovi .Ale jak jsem to mohla vědět že zrovna Turenner bude adminuv kámoš. Stačilo aby admin napsal , že žádný cheaty nemá . Né dát BAN hned někomu na potkání. Prostě nestahuju do svýho notebooku žádný srance který mě můžou zavirovat notas. Prostě občas hraju doost dobře, protože mě povzbuzuje něco co vás ne. a nejsou to cheaty. Neni snad zakázano aby nehral člověk kterej , si dává něco na náladičku. Je mi to trapný to jsem psát, ale to vysvětluje vše. Prostě cheaty žádný nemám, a byla bych ráda kdyby jste to pochopily. Kdybych byla admin já , tak určitě nebanuju jen tak že se mi zachce. Nevidím to tu poprvé co nějaký admin zabanoval někoho jenom proto že se nudil a pod. Jak mám dokázat že jsu nevinná že prostě za svých 8 let už mám toho dost nahranýho !. Nejsu dylina která si bude stahovat nějaky pos... cheaty který jsou akorád pro ubohý děti .

Dost odvazne a do neba volajuce vyhlasenia, urcite si pockaj na vyjadrenie ostatnych adminov a nepis radsej hluposti, urcite si ban nedostala preto, lebo to bol adminov kamos...

mirous
07-05-14, 10:32
Pochybuji, že Tě někdo banoval, protože se nudil. Pochybuji, že si někdy tady viděla, že by někdo někdy banoval někoho z nudy. Zaprvé to tu takto nechodí, za druhé máš druhý příspěvek na forku a za třetí tu hraješ od 6.5.2014.

Že se tu někdo vymlouvá na rybičky, babičky a mladší bráchy co cheatovali je běžné, ale vymlouvat se na fet, to je myslím novinka. To ani zfetovaný Bezďák nedělá.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 10:35
Dívala jsem se na to uchvatné demo. Ale nevím proč , ale nic mě tam nepříjde že bych cheatovala, a navíc moje score 17/17 to určitě nenní score cheatera.. Nebo snad jo ? . Kdyby jsem měla score jako je 17/0 nebo tak tak neřeknu ani pul slova, ale já pokažde když jsem se narodila tak u mě stal protivník . Že jsem vůbec lezla na deadthmatch . Nepříjde mi že na videu z dema jsou vídět nějaký cheaterský příznaky. A rozhodně když na tom videu z kouknete ostatní , tak tam něco najdete. Ale já prostě nic nemám, a nepříjde mi z dema že tam wallhackuju . Byla bych velmi ráda , kdyby ADMIN zrušil můj BAN a uznal to že já cheaty nemám. Nechci mít do konce života BAN za něco co vůbec není pravda? né ? . Tohle demo je pro mě nedostačující. Banovat někoho jenom proto že admin nemá svoji náladu , a nelílbilo o se mu že píšu jeho kámošovi že je cheater je pro mě ubohost . Snažím se vám prostě říct že jsou i jiný věci , aby csko šlo hrát dobře a cheaty to opravdu nejsou !

Giussepe
07-05-14, 10:38
od 6.5. tu určitě nehraje. Potkaval jsem ji(?) parkrat na ctf. Uprimně, dle meho nazoru je vertsina hraců z tohodle klanu "hardcore" zapata, ale tenkrat pro nedostatek důkazu byl někomu udelen UB. Uz si nevzpominam kdo to byl.

EDIT: WH.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 10:55
Jestli neumíš číst tak už jsem psala že to hraju od základní školy a přímo ve škole jsem to hrála s klukama.. Jestli myslíš muj nick od 6.5 2014 tak jsem ještě předtím měla další přezdivky, jako je Já som pan uví, Zilvár z chudobince apod. Kdybych se aspon tak vymlouvala, dojed ke mě a já ti to ukážu.!!! Nevymlouvám se na FET ale je to prostě tak, jestli to znáš tak moc dobře víš, že po tom jde všechno líp, a že hraní je maličkost. ! Hraju aji league of legends , hraju AGE of empires. a další ruzný hry.. Pochybovat o tom můžeš ale je to tak, a držím se co nejvíts abych vám vysvětlila jak to je a ještě mi za to píšeš že se vymlouvám? Na jaký rybičky? na jakou babičku? Neni mí 15 abych se vymlouvala na rybičku a babičku. Příjde ti score 17/17 jako odcheatera?!!!!!!!! Dát někomu BAN jen tak holce která zanic nemůže. Je dost ubohý . Furt vidím na serverech tolik cheateru apod. a score má třeba 79/1 a stejně mu ban admin nedá, Proč? když cheatuje? Já nepoužívám žádný programy a nic podobnýho na to abych dokázala střílet. Píšu hlouposti? PRoč prosímtě? protože chci aby jste věděli jak to doopravdy je a jaká je to blbost? mě dát BAN za uplný nic?!!!!! Ano mám už jeden záznam , ale zase večer kdy jsem byla na csku několik hodin. Dostala jsem ban stím že cheatuju, ale po 3 hodinovým rozhovoru z ostatníma uznal admin že nejspíš nic nemám . Admin se snažil mě natáčet 3 hodiny :D domlouval se aj s kámošem at to natáči taky. Můžete mě ten ban dát pryč? Když žádný cheaty nepoužívám ? . Prostě bych neřešila to že jsem dostala ban za opravdový cheaty, ale to že žádný nemám a mít trvalej ban to už fkt nechápu .... Jsem kvám upřímná k cizím lidem, tak budte férový a uznej tě že nic prostě nemám .. .

mirous
07-05-14, 10:56
Počkáme na demo, to bude lepší. Já prostě nevěřím, že by někdo banoval jen tak pro nic za nic, to je kravina. Btw: score není rozhodující. Kolikrát jsem banoval cheatera, co měl score 40:10 a stejně WH měl. Nešlo mu to ani s ním.

E: nejde o to, jestli jsi nebo nejsi holka. To není ubohost, i kdyby se admin seknul, tak to se prostě občas stane, ale osočovat někoho, že to dává z nudy není prostě na místě. Je úplně jedno, jestli se vymlouváš, nevymlouváš, jestli Ti věříme nebo nevěříme. Počkáme na vyjádření banujícího admina, mrkneme na hltv (já tedy ne, protože tu nemám nainstalovaný csko) a uvidíme. Pokud jsi nevinná, tak UB dostaneš. Ale není to hned, tak chvíli sečkej. Díky. To že tu nehraješ až od 6.5. beru, ale zadával jsem Valve ID a na to mi to našlo jen záznamy od 6.5.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 11:00
Giussepe : Hele v tom klanu jsem byla já se svým klukem a jeden kid kterej něco použival a aji nám tvrdil že nic nemá byl dávno zabanován. Hraju csko od zakladní školy na školních pc. A hraju to do těch jako hraju aji ostatní hry. Moc dobře si pamatuju jak jste mě a mého kluka natáčeli 3 hodiny a nakonec z toho vyšlo že nic nemám :) . Prostě hraju proto abych byla lepší, né abych měla cheaty s kterýma nemusm nic dělat. :) . Člověk kterej má už pár let zkušenosti a kterej není 15 letý dítě nemá zapotřeby stahovat programy na csko. ....

Giussepe
07-05-14, 11:14
Jo tak tos byla dokonce přímo ty? Tak bezva, že už na tebe došlo. Vím na 100% žes byla zapnuta, bohužel, zrovna v ten den se na CTF nenatacelo HLTV a na demu, co měl kolega bylo málo časů. O to víc mě těší, že už tě konečně někdo odchytil. Dobrá práce axees.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 11:20
mirous: Taky jsem tomu nevěřila. :( Však já vím že se někdy admin sekne a že je težší to přiznat, ale já po něm nechci žádný omluvy apod. ale to aby uznal a oddělal BAN, je mi jasný že to není hned. Počkám si co mě jinýho zbejvá, ale opravdu nemám žádný cheaty a jsu nevinná a doufám že se to spravedlivě rozhodne . Kdyby jsi dostal, zničeho nic ban za něco co tak není, tak by jsi určitě taky osočoval že ti někdo dal ban z nudy, prostě mě to tak přišlo, než jsem tam něco napsala , tak šup ban. :/ To score 17/17 bylo proto že jsem docela dost nestíhala a proto že žádný cheaty nemám . Já žádný cheaty nemám a taky nevím , jak to funguje. Takže jestli to nekomu sněma nešlo , tak smůla. Cheaty použivají děti ve většíně ne? . Prostě aj sami admini bránili ostatní hráče když jsem jim napsala že je na serveru cheater kterej má score 70/1 a on mě na to napsal že to cheater není že je dospělej a má zkušenosti a že je steamer. Tak proč já když ty zkušenosti opravdu mám , tak musím řešit BAN, kterej je nesmyslný . Jestli chcete tak se mě nějak naborejte do pc a koukněte se :D

Proč se chováš jak namistrovanej frajer? když jsi celou noc co jsem se svým přítelem hrála jsi z adminem dělal a točil všechen muj krok co jsem udělala.A já moc dobře věděla že natáčíte ale proč bych měla odtam odcházet nebo tak když jsem byla čista a jsu ? Já nechápu proč na mě musíš být neustále hnusnej , když já ti ještě píšu vpohodě? . Opravdu už nevím co mám udělat aby jste pochopily že nic nemám. Konečně došlo na člověka kterej čistě hrál csko? . A ještě víc mě překvapuje jak tě to těší. Bydlí zvás někdo v brně? ?

Giussepe
07-05-14, 11:30
Tak ty zkušenosti opravdu máš!! Ještě jsem neviděl hráče, co hraje csko 8 let aby v čupu vycházel zpoza rohu. Meleš tu absolutní blbosti a myslíš si, že když si tu budeš hrát na nevinnou holčičku, že ti to projde. Jo, jednou ti to možná prošlo, po druhý doufám už ne.

because
07-05-14, 11:58
Giussepe : Hele v tom klanu jsem byla já se svým klukem a jeden kid kterej něco použival a aji nám tvrdil že nic nemá byl dávno zabanován. Hraju csko od zakladní školy na školních pc. A hraju to do těch jako hraju aji ostatní hry. Moc dobře si pamatuju jak jste mě a mého kluka natáčeli 3 hodiny a nakonec z toho vyšlo že nic nemám :) . Prostě hraju proto abych byla lepší, né abych měla cheaty s kterýma nemusm nic dělat. :) . Člověk kterej má už pár let zkušenosti a kterej není 15 letý dítě nemá zapotřeby stahovat programy na csko. ....

Z tvojej hry usudzujem, že budeš potrebovať byt o moc lepšia. V čupe vychádzaš, vidíš enemy čupnes, aim úplne na 0, zvuk ti nič nehovorí čo ma presvedčila ta akcia pod catom, a to tvoje neustále pozeranie cez steny (pod catom ťa to WH dosť osralo) ... WH tam je úplne viditeľné a žiaden skill
Žiaľ pomože originálna hra.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 12:01
Jo mám! A já si na žádnou holčičku si už dávno nehraju. Když znám mapu, dost dobře, tak aji vím kudma kdo chodí né ? Ty když hraješ , tak nemáš vůbec tucha odkud chodí protivnící? . Stačí že jsu už jako cheater, nemusíš do mě valit že jsu nějaká holčička nevinná že si na ní hraju a pod. Nic mě procházet nemusí chápeš to!!!!!! Já žádný cheaty nemám.."!! Ale to mi nikdo zvás neuvěří protože si stojíte za svým. Já tady u toho sedím já vidím jestli mám cheaty nebo nemám. A prostě když mi tvrdí tě něco co tak není , tak je jasný že si budu stát za svým. Jen mě prostě mrzí mít ban zbytečně , kdybych ty cheaty aspon měla!!!!!! tak tady sedím a ani vám nenapíšu řádek ..

Hey přestan te mi do hlavy namlouvat něco co tak není .!! Já moc dobře vím že nic nemám , a že at píšu co píšu už ste rozhodli a víte nejlíp co mám u sebe v notasu za programy. že si myslíte že mám cheaty je trochu málo. Opravdu už mě to začíná pořádně štvát když mi několik lidi namlouvá do hlavy že jsem měla cheaty a že jsou viditelné. Je to prostě kec.!!!! Níc nemáááám a nikdy jsem nic neměla!!!!

because
07-05-14, 12:08
Jo mám! A já si na žádnou holčičku si už dávno nehraju. Když znám mapu, dost dobře, tak aji vím kudma kdo chodí né ? Ty když hraješ , tak nemáš vůbec tucha odkud chodí protivnící? . Stačí že jsu už jako cheater, nemusíš do mě valit že jsu nějaká holčička nevinná že si na ní hraju a pod. Nic mě procházet nemusí chápeš to!!!!!! Já žádný cheaty nemám.."!! Ale to mi nikdo zvás neuvěří protože si stojíte za svým. Já tady u toho sedím já vidím jestli mám cheaty nebo nemám. A prostě když mi tvrdí tě něco co tak není , tak je jasný že si budu stát za svým. Jen mě prostě mrzí mít ban zbytečně , kdybych ty cheaty aspon měla!!!!!! tak tady sedím a ani vám nenapíšu řádek ..


Neviem odkedy vieš kaďial ide AFK hráč keď je AFK ale tak nevadí. Toto nemá absolútne nič zo znalosťou mapy, to je WHčko ako nič.

Giussepe
07-05-14, 12:39
1:38 - preaim
1:54 - ja jsem to ctčko teda neslysel v tom bordelu jak vybíhá z hlaváku
2:03 - jasny wallook, na zvuk to neuhraješ, pac hrac stal a střilel z m4 a z te strany se ozvalo pouze awp
2:16 - vidis ho vbihat do baraku tak se vracis k zebriku, ale mezitim ho zabije jine T
3:18 - o nem si věděla jak?

Dál mě to už časovat nebaví. Na ban jsou třeba 3 jasné časy, což si myslím, že v těchto lze nalézt, když k tomu připočtu styl hraní, nevyplývá z toho nic jiného než to, že máš cheaty.

PS: Soukromé zprávy mě už neposílej. Radši zde vysvětli tyto časy.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 13:07
Když už tak mám sluchátka, ale na deatmachu je to tak rychlí, že jsem střlela všude jen aby mě hnedka nezabili. Prý vidíš ho vybíhat do baráku tak se vracíš :D Já se docela často vracím, takže to není dost dobrej důkaz. 3 jasné časy? .. Zkus sledovat nějakýho admina schválně a vsadím se že tam budou taky tkový haluze. Něco že jako jak jsem ho viděla , neviděla. Neznamená že zkusím střelit z boku baráku kde může každou chvilku někdo vyběhnout že mám hnedka cheaty :) nedělem to jenom já :) Však já vím giussepe uděláš všechno proto aby mě ban nechali .. Pokud mě admin ban nechá , tak se stím budu muset smířit. Prosit vás celej den nebudu. Ale cheeeaaatyy nemááááááááááááááám

Eso./digl
07-05-14, 13:13
Ja len doplnim tolko ze som ju uz raz banoval, mozno si na to aj vspominate a v tedy sme to dohodli na ban za radenie polohy http://csko.cz/bans/ban_details.php?bhid=65155

E: neviem najst ten thread ale v tedy som ja s Giussepem tvrdili ze ma zapate a ini zas ze je malo dokazov ci clear

Tu sa priznala aj ze sedi v jednem miestnosti s nejakym bratom ci kamaratom neviem uz presne http://csko.cz/forum/showthread.php?24022-BANN-Pro%26%23269%3B-eso

A tu sa riesil ten UB
http://csko.cz/forum/showthread.php?23991-BANN-Pro%26%23269%3B-eso

HARDCORE Dzansa

2:08 - cupnes a pockas na hraca

Fetacka Kery Mula!! :P

2:16 - pozeras nanho uz cez rampu dole
3:48 - jasny predstrel este cez stenu
4:25 az 4:29 - dobre, vidis mu tam trcat zbran ale ako vies ze prebehol smerom do lava? a este ho aj dierujes

jasne wh

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 13:16
tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)

Giussepe
07-05-14, 13:33
Tak za prvé, ten tvůj předešlý ban sem netahej, ten jsem vysvětlil už na začátku, že nebylo zrovna na serveru HLTV a dema byly pro kolegy bohužel neprůkazná.
Za druhé furt mi tady píšeš ať už do threadu nebo do PM, že se do tebe navážím, jsem na tebe hnusnej a podobné výmysly. Teď jsem ti vyčasoval HLTV a pouze tě poprosil ať mi ty časy vysvětlíš. A jsi to ty, kdo tu zas píše slohovky na moji adresu o vypovídající hodnotě 0 a vysvětlení časů nikde.

because
07-05-14, 13:41
tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)

Takže poprvé : Uvedom sa ty ;). Keď by si aspoň to WH skrývala tak normálne si pozrem celé HLTV ale toto je také jasné WH, že to bije do očí aj slepému. Ty ak máš sluchátka tak ja mám limuzínu. Toto neuhráš na zvuk a určite ani neuhráš na skill kedže nevieš v čupe trafiť fulloutom hráča, ktorý je predtebou a nepozerá sa na teba.. My tu nepotrebujeme nič pozerať v kompe, stačí, že vidíme ten tvoj CTRL skill spojený s WH. A dneska som hral s tým Dzansom ci jak sa volá, dostal zo 2 krát HS a už bolo na svete:
12:21CTF |||HARD(c)OR CTF hrac LeQ WH

Už by sa mohla locknúť táto vec kedže dotyčná osoba sa ani nesnažila to WH skrývať..

Eso./digl
07-05-14, 13:43
tak určitě Giussepe ty trapný časy. jak vidím podle toho co píšeš tak jsi těd u mýho notasu a vidíš? cheaty? :D. Hochu , uvědom se . Tak hlavně že máš radost ne? že zabanovali někoho kdo nemá cheatyyyyyy . Hlavně že nemáš čas , ale hledáš tam každou chybičku co by mohla naznačovat že mám WH .. Prostě to jsou kecy který nejsou pravdivý, ale stebou se o tom dohadovat nebudu, protože je to zbytečný. Když si si na 100% jistý že mám WH tak pojd ke mě dom a ukaž mi to kde to mám ! kde to mám nainstalovaný .! Protože kdyby jsi opravdu ddošel ke mě dom a kouknul se do notebooku tak tam absolutně nic s wh nenajdeš. A akorad se propadneš hambou že jsi tvrdil něco co tak není . Ale já vím dobře se tvrdí že má někdo wh když jsi několik kilometru odemě. Prostě nemáš pravdu , nemám žádný wh ani ab, ani sd, ani pd. apod...

Ale sám víš že žádný WH nemám .. ne? počkej ty si mě banoval ? za co já už ani nevím :D ? . Radinie polohy , neznámená že za mýma zádama sedí můj kluk kterej to taky hraje, že si nějak radíme :) Určitě to nějak nehrotíme :) . Hraju podle sebe a on hraje podle sebe. :)

Nie ja som nebanoval teba ale toho tvojho brata/sestru/kamaratku. Nepis mi prosim nezmyselne pm, k hltv som sa vyjadril. Si zapata tak neviem o co sa snazis.

Zoyer
07-05-14, 14:03
wh.
locknete to nekdo.

|||HARD(c)ORE|||Kery Mula
07-05-14, 17:39
Myslíte že ste mě posrali tím že do mě valte vaše trapný kecy?. Kdyby jste byli někde blíž tak vám dám takovou ranu že se z toho poserete.. Víte co strčte si celý csko třeba do krku mě je někde... Myslíte si že když jste admini tak jako můžete buzerovat ostatní ? Mršiny ubohý , však to mám v piči to co do mě hrotíte dementi .... Však skoro každej admin má cheaty a mě dáváte ban za co ? ano měla jsem wh mrdky aji aji AB , Speed hack a mám toho ještě dost .. :D Poser te se z toho radostí že jste mě zabanovali , protože já vás mám težce v piči a už tuplem namystrovaný adminy co dělaj schváln naschvali ostatním aby měli duvod banovat. Takže si bežte oblizat vajca a nzabanovat klidně všechny co nejsou admini a vladně te tomu vy mršiny, nemáte na nic lepšího než tady dělat frajery a banovat ostatní , však počkejte vám se to vráti .. Kdyby měla to štěstí a mohla jednoho zvás chytnou pod krkem tak bych váš tak dobila že by vás nepoznala ani vlastni mama... :D :D :D Mooooc brečím že mám ban :D mám v piči csko .. Jdu hrát radči League of legends, tam nejsou tak trapni dementi jako jste vy.. Když si myslíte že máte pozici admina tak že jste KINGOVÉ tak jste ledatak velký píše zablokuj te mě třeba celej počtač mě je to težce v piči. Vlízat se vám už rozhodně nebudu kundy... :D Doufám že se vám líbí můj názor kvám :* A teed mi všichni obližte cecky... servuuuus dementiiii pojebej te su to třeba do prdele :D:D:D:DDDD: moc se vám směju D :D doufám že si to přečte uplně každej zvás :D protože ste největší šulini co jsem dky potkala. Otvírat si hubu na někoho koho nikdy neuvidíte to je dobrý co ? MRdky bežte zabanovat aji sami sebe dementi vypatlaní vymrdat vas doprdeele aby jste poznali jaký to je .. :DD:D:D:D:D:DDD:D:DD:D::D:DD:D:D:D:

mirous
07-05-14, 17:44
Už to nehul. Měj se..LOCK LOCK LOCK

warle
07-05-14, 19:39
Hh jak ten začátek hororu lesní duch .. jak tam upaluje tu svojí dceru, protože je posedlá ďáblem .. prvně nedělej to tatínku pls pls a když táta škrtne sirkou, tak na něj začne hlásit :D jako pobavil jsem se slušně - počtení 10/10.

Zoid
07-05-14, 20:13
Taky občas hraju na fetu a dostanu ban za wh, to je v pohodě.

3necky
07-05-14, 21:04
Potvrzuju WH.