PDA

Zobrazit normální verzi : Robin Mod



NarutoO
07-05-14, 19:27
Návrh modifikace klasického herního módu

Ahoj!

Napadlo mě, že když je counter-strike týmová hra, jestli by nešlo udělat modifikaci, při které by se bohatým spoluhráčům bralo a chudým dávalo. Dejme tomu že se jede nějaká mapa a chudák noob má smůlu a nikoho nezabíjí, ale naštěstí má v týmu skillera, co má v 3. kole AWP a všechny kosí a má permanentně 16000.
Buďto by to bylo na nějakém pubu, nebo serveru zvlášť, nebo by to bylo jako při botadd/kicku, tzn někdo kdo je chudák by napsal say /hood (nešlo by to každé kolo, třeba každé 5 nebo třetí) a votilo by se zda v tom konkrétním týmu chtějí rozdělit prachy. Tzn množství peněz všech v týmu by se rozdělilo mezi hráče. Asi by se to nejlíp hodilo na fun, ale nevim no. Nápad :)

3necky
07-05-14, 19:46
CS je sice teamová hra, ale určitě ne tady na naších publicích. Když už i často admini hrajou sami za sebe v overu, tak to nevidím moc růžově.

Britny
07-05-14, 19:59
Nebo stačí napsat, jestli nemá někdo na gun :D a třeba by mu ji někdo hodil, já při množství 16000 zlatých tak občas hodin na zem pár kalachů či m4 .. Navíc když mám VIP tak nekupuju vestu. S tím VIP se dost dobře dá našetřit, dá to vestu + hlemu, hečko a 500 babek každé kolo. To když si slabší hráč zakoupí VIP, tak si myslím, že ta modifikace by nebyla potřeba, ale zkusit se to může :) Nebo třeba by mohl Kotel přidat k VIP ještě kleštičky, hehe..

NarutoO
07-05-14, 20:13
no tak to by možná stačilo přidat vip aby na začátku roundu viděli, kdo má kolik peněz. Jako je to na rezervačce. Tohle je taková bláznivina ze který by byli "skilleři" hotový :D :D tzn. že by přicházeli o peníze hodně rychle :D :D