PDA

Zobrazit normální verzi : Baterka



grEy
18-10-11, 23:10
Kotel zakaz prosim baterku na gungame, vraj to hraci zneuzivaju a naschval s nou blikaju, aby mali hraci nizsie FPS.

perry
18-10-11, 23:13
Ja bych ji zakazal i na knife a hns ...

Kenny McCormick*
06-11-11, 00:29
Pripajam sa ku ziadosti, je to priam nehratelne pre hracov s pingom 30-40, ked si jeden, ci dvaja zapnu baterku a schvalne hraju takto.
Upozornenia nefunguju, skor naopak - potom si ju schvalne zapinaju dalsi len preto aby skodili, najjednoduchsie by ju bolo zakazat, aj tak ju netreba.

Damon
06-11-11, 02:41
Na knifu bych ji nechal jen kvůli tomu že tam se s ní nebliká kvůli tomu aby měly lagy ale když dou 2 na 1 tak kdo pude 1.

perry
06-11-11, 10:39
Na knifu bych ji nechal jen kvůli tomu že tam se s ní nebliká kvůli tomu aby měly lagy ale když dou 2 na 1 tak kdo pude 1.

Tak to na knife nechodis moc casto ..

Damon
06-11-11, 10:45
Když jsem to hrál tak se to tak dělalo tak nwm no jak to je teď.

Meda Pu xP
16-11-11, 18:53
Me se to na GunGamu teda vůbec nelaguje.

grEy
16-11-11, 18:58
Akurat ze ne kazdy ma dobry PC.

TheFinrod
16-11-11, 20:38
Grey, i na JB by to chtělo zrušit, protože zase někteří dementí spoluhráči u CT blikají, jak po*raní můžeš jim to říkat milion krát... +1 Grey

TheFinrod
16-11-11, 20:49
Na jb určite nie ked CT hladajú napr. pri schovke vezňov tak sa v určitých momentoch bez baterky neobídu.

Ale tak aspoň do pravidel, že když to není nutné ať nebliká, a za to by byl né BAN, ale stačil by kick.

Rosi! xP
19-12-11, 12:50
Zrušil bych to teda jen na některých serverech

BiA Fz
19-12-11, 14:11
Na knife, jail i hns je baterka nutná, ze slušnosti se bliká když se blížíš k hráči zezadu a picneš ho nebo na jailu jak psal Safari to taky nejde. Na gg je baterka zbytečná, tam když jde s nožem zezadu člověk nebliká, páč by se mohl připravit o vítězství, ale stejně bych jí tam nechal a maximálně kickoval kdyby to někdo zneužíval.

grEy
19-12-11, 14:12
Pochopte, ze tam neni admina, ktory by bol v spectate a kontroloval hracov, ci blikaju s baterkami, ach jaj.

Rosi! xP
19-12-11, 14:24
Zrušil bych jen na GG stejně je tam k ničemu

Bezdak
19-12-11, 14:28
Na knife, jail i hns je baterka nutná, ze slušnosti se bliká když se blížíš k hráči zezadu a picneš ho nebo na jailu jak psal Safari to taky nejde. Na gg je baterka zbytečná, tam když jde s nožem zezadu člověk nebliká, páč by se mohl připravit o vítězství, ale stejně bych jí tam nechal a maximálně kickoval kdyby to někdo zneužíval.

Jak psal Grey.. Žádný admini na GG nechodí. Jako já tu baterku taky na nějakých mapách používam, ale to tak, že si jí rozsvítim max na 2sec a mrknu na tmavé místa jestli tam někdo neni bo já sem slepý :D.

grEy
19-12-11, 14:37
Zrušil bych jen na GG stejně je tam k ničemu
A pisal som snad niekde, ze ich chcem zrusit inde?

Bezdak
19-12-11, 16:25
A pisal som snad niekde, ze ich chcem zrusit inde?

Pár postů nad tebou psali lidi že by to zrušili i na jiných serverech.

Kotel
19-12-11, 17:07
Baterka je na gg zrusena, nevim proc to pisete do nekolika threadu.

grEy
19-12-11, 17:23
Kotel tato tema je uz dost stara a pred par dnami to tu niekto zalozil znova.

Bezdak
19-12-11, 18:48
Mě tam furt funguje.. kdo nevěří tak mrkněte demo
http://csko.cz/dema/upload/dir/baterka.dem

Kotel
19-12-11, 21:17
Mas cs z kotelny nebo steam nebo nejake starsi?

Bezdak
19-12-11, 21:30
Steam
EDIT: jdu to zkusit na NS ale nevim jestli se připojim ffs
EDIT: 2 Tak i na NS mi ta baterka jde.

Kotel
19-12-11, 23:18
Nejakym failem mi baterka na jednom cs nefungovala. Jinde uz jo. Dalsi mapu uz fungovat nebude.

Shinigami
23-12-11, 22:43
Keby ju zrušíš aj na JB? Pretože niektorým simonom to potom laguje a keď povedia aby to CT zhasli tak ešte naschvál budú blikať pred simonom aby simon odišiel ( napr. Vranys). Pritom je na JB zbytočná.

TheFinrod
29-12-11, 17:13
Keby ju zrušíš aj na JB? Pretože niektorým simonom to potom laguje a keď povedia aby to CT zhasli tak ešte naschvál budú blikať pred simonom aby simon odišiel ( napr. Vranys). Pritom je na JB zbytočná.
Tak to si na omylu... Na JB je baterka pro CT potřebná (např. šachty, tmavé komory, atd.). Chtěl bych vidět jak by to tam vypadalo bez baterek...

Shinigami
29-12-11, 17:18
Jak by to vypadalo?
Simonom by bolo rozumieť, nikto by sa nesťažoval, Vranys by prišiel o 1 možnosť provokácie.
A koľko je tých tmavých chodieb? T baterku nemajú a žijú. CT s ňou robia len napriek. Tá šachta je na JB_mountains (či tak nejak) a JB_unima. Inak je úplne nanič.

EDIT: T baterku nemajú a všetko toto zvládnu prejsť.

zavo
29-12-11, 19:44
1. Ja hrám už dosť dlho na Jaili no Dozorcovia tam nič také nerobia, možno keď tam prídeš tak začnú.
2. Ak si simon tak im rozkážeš nech skončia, musia poslúchnuť simona.
3. Na viacerých mapách ako na dvoch si potrebuješ zasvietiť.

Smile
29-12-11, 19:52
Baterka na jailu = zbytečnost...A je jedno, jestli u CT nebo T...

Shinigami
29-12-11, 19:59
@zavo:
1.Nič také nerobia? Možno nie všetci ale nájde sa provokatér čo chce nasrať.
2.Ak si simon a nieje tam admin je to ako keby to hovoríš to vetra. Jedným uchom dnu, druhým von.
3.Nikdy ale nikdy som nepotreboval baterku u CT ani u T. Keď sa bojíš tmy zasvieť si v izbe ale nie na jaile.

Verdikt: Baterka na jaile je zbytočná. Navrhujem zrušiť.

Rosi! xP
29-12-11, 20:00
1. Ja hrám už dosť dlho na Jaili no Dozorcovia tam nič také nerobia, možno keď tam prídeš tak začnú.
2. Ak si simon tak im rozkážeš nech skončia, musia poslúchnuť simona.
3. Na viacerých mapách ako na dvoch si potrebuješ zasvietiť.

To je sice pravda, ale moc lidí když nějáký simon přijde at ho zabije utíká a když už ho chytí, tak ho radši to CT zabije

brat brata
15-08-12, 20:43
kotel na JB nehaj baterku iba simonovi a vyriesene

heilig
18-05-13, 20:34
to s tou baterkou je dobrá blbosť vživote som baterku v hre nepoužíval :D