PDA

Zobrazit normální verzi : DFO:3 (AB) --> Eustral!en



Hat$umi
08-05-14, 21:50
Vypis z konzole:



Detaily banu
Hráč DFO:3
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:512486857
IP adresa 85.70.83.70
Udělen 08-05-2014 - 12:45
DĂŠlka BANu TrvalĂ˝
VyprĹĄĂ nepouĹžito.
DĹŻvod Aimbot
BAN dal Admin Eustral!en (Eustral!en)
BAN dal Server csko.cz | Furien 4

HistorieBANĹŻ
25/08 (:!_S3MT3X_!:)_*KIkuLInkA*_ xYn block 180minut






Poznamka:






Ahoj.
Dnes jsem hrala puze 1 az 2 hry na FURIEN. Po te jsem se chtela pripojit na muj oblibeny PB server a uz mi to neslo. Dostala jsem BAN za neco co jsem neudelala.
Aimbot ani WH a nic jineho nemam v pc nainstalovane. Nemam to za potrebi.Jestli jsem se necim provinila prosim o dolozeni DEMA.
Prosim o unBan.
Uz jen kvuli me bezproblemove minulosti.
Diky .
S pozdravem KIkuLInkA

Eust.
09-05-14, 08:03
Demo (http://csko.cz/dema?UPD=8YDA0ru4), ja si myslím že to první kolo bude stačit, je tam jasné cukání a zaměřování vlastních místo enemy. Po prvním kole si už vypl(a). Snad to bude stačit, ale to posoudí jiní admini.

Hat$umi
09-05-14, 12:18
Hm . Jestli vypla. Hele je to ségra. Já to demo přehrát nemůžu ...nejde mi to asi nemám oprávnění. Ale co se tykA cheatu věřim ze tam nemá .navíc je mi divny jen co tam vleze tak je v demu. To tam byla sama?
A za další i kdyby teda podváděla" což bych ji dal asi par facek". neni to přísný postih"Trvali BAN?
dík za odpověď Hat$umi.

Eust.
09-05-14, 12:32
Ban se automaticky ruší po 2 letech, pokud by si ovšem chtěl hrát hned, tak si můžeš zakoupit originální hru přes Steam, je to asi to nejlepší řešení a pokud by si ty(nebo tvoje ségra) zapl i na steamu, tak už by si žádnou možnost si tu zahrát neměl.

Hat$umi
09-05-14, 14:26
Hezký. Je to její boj. Já sem v top 10 na Pb serveru. Jen sem se ji pokoušel obhájit. Každopádně Já hrát budu dál. Máme každém svuj. PC. Díky
ti.

Eust.
11-05-14, 12:40
Žadatel má už steam, myslím že vyřešeno.