PDA

Zobrazit normální verzi : Itemy



Base
09-05-14, 14:35
Ahojte chtěl bych se vás (adminů i hráčů) zeptat jestli máte stejný názor jako já.

Myslím že by Kotel mohl zvážit výhoz Awp snipera z itemů jelikož snipeři pak mají nevýhodu a hlavně mi příjde pitomé že commando si sebere awp snipera a udělá si z comanda snipera ale mnohonásobně silnějšího a k tomu má ještě knife kterým může také porážet na jednu ránu a Pokuď hráč nemá nts tak proti awp sniperu nemá šanci a také se mi zdá že z classy snipera to awp padá něják moc.

Dále Itém proti knifům : no tak to si myslím že asi každý hráč ví o čem je řeč.. Jako Commando si může lítat s knifem a nic ho neomezuje jo ? :D A když má commando ještě k tomu nts tak ostatní nemají šanci, protože když máte notes tak máte no slowdown... Byl bych rád kdyby se to nějáko řešilo.


S pozdravem "Nothing!"

ZeMi7
09-05-14, 15:16
Jakože teoreticky je to možné, ale itemy nepadají zas tak často a abys měl oba dva itemy najednou je velmi malá pravděpodobnost, takže myslím, že není třeba nic z výše zmíněného měnit..

SuperVafle
10-05-14, 14:50
Item proti knifům.. Jžš pochopte, že nedávno se kvůli tomu rušilo Nano, protože commando kvůli jednomu nanu ve hře mohlo vypnout csko.. U commanda je jedina účinná zbraň knife.. Rusher má svou zbraň, medic svou zbraň, všichni mají svou zbraň, tak proč by commandu měla být omezována jeho zbraň ? :D Maximálně bych to udělal jako u notesu.. Třeba na 3 seknutí si imunní a pak jako u notesu tě sestřelit knifem může.. To je jediná možnost jak to udělat vyrovnané.. :) A s tím AWP sniperem není co řešit.. Sniper může chytnout Comm knife stejně jako commando může chytnot AWP sniper.. -.-

Grakon2702
10-05-14, 15:24
Commando není jen o knifu. Když máš full int a titánky , dáváš glockem v burst-fire módu na pár ran skoro všechny. Ono se jenom to "nožíčkaření" na serveru celkem chytlo a dost mě štve, že když jde nějaké comm pistole, tak ho všichni nazývají lamou. Jen, ať se ten item přidá...

SuperVafle
10-05-14, 15:30
Ale pistole má každá class.. :) A ti co říkají to říkají jsou jen noobící co se neumí přizpůsobovat herním situacím.. :) To je jako když vlétneš do 5ti hráčů, tak je asi logické že tam příští kolo nepůjdeš.. :) A jestli ten item bude na způsob notesu, že bude mít jen limit, tak jsem pro.. :) Ale vracet něco jako bylo Nano nemá smysl.. :D

Kotel
10-05-14, 15:34
Muzu pridat nejakou vestu proti nozi. Je tam celkem malo itemu. Awp item jsem zrusil predevcirem asi.

Grakon2702
10-05-14, 15:38
Bylo by dobré, kdyby se tu přidaly hlavní thready "Návrhy nových class" a "Návrhy nových itemů" či jiné thready, něco jak je na fóru JB, kde jsou návrhy nových map a módů. Alespon by to bylo celé po kupě.

SuperVafle
10-05-14, 20:06
Grakon má pravdu.. A abych se vyjádřil.. Tu vestu to je jedině dobře, ale to wipo se mi nelíbí.. Kotle přidáš aspoň Scouta ? Nemusel by mít třeba 100% ale jen 50% na okamžitý kill.. :) (mohl by ho chytit i sniper aby nebyl znevýhodněn)

slender
10-05-14, 21:06
Já bych item AWP zase vrátil... Pokud si někdo myslí že by ho nemělo mít commando, aby to nebyl jen "rychlejší" sniper. Navrhuji tedy, aby AWP nemohlo mít commando (třeba jako nemůže mít ranger boty), ale ostatní classy (krom snipa) ano...
Ono stejně má vetšinou na serveru 1/4 hráčů notes...
Když sem začal hrát COD byl jsem naprosto spokojen... Lvly mi šli celkem rychle, zahrál jsem si a vůbec jsem neměl problém že by nějaká classa nešla hrát... Pak ovšem začali lidi štourat: "ten má moc velkou výhodu a ten zas támhle to..." No hrůza! A tak si člověk musel zvykat že ze dne na den se rusher už sotva ploužil aj. Prosím vás... Nic už nevylepšujte nechte to tak jak to je. Lidi jsou spokojení, sem tam někdo něco poznamená ale to už tak musí být... Třeba bych tu udělal hlasování jestli AWP pryč nebo ne... A tak jistě i kdyby někdo chtěl item přidat... Hlasovat o tom jestli ano nebo ne. Server přeci tvoří hráči ať oni rozhodnou. Teď mi na serveru někteří řekli že jim AWPčko bude chybět... Já vím měli se podívat na forko, mě to taky nenapadlo ale stalo se...
PS: Obdivuji Kotla že se tak stará aby jsme byli spokojeni....

Aladin_MUDAFUKA
11-05-14, 12:46
JUHU AWP NENI !!! :D ja keď som mal na comm awp + nts 3-5 tak mal somnou problém celý enemy team :D a niéééé vestu proti knifu niéééé :'(

slender
11-05-14, 14:10
Aladine teď nevím jestli to myslíš ironicky nebo vážně... ? :)

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 01:06
vážne myslím to awp i keď ma to bolí na srdiečku pretože som ho ľúbil a bol to jediný dobrý item ktorý som na comm mohol mať :( samozrejme druhý naj bol notes :D teraz si idem kevlar a k tomu nejaký ninja , jet , autodeštrukcia ale to už niesom Ich bin Aladin ale Ich bin Al Caida :D a ten item proti knifu nechcem :( u comm je jedinou norm. zbraňou knife ... keď ideš oproti niekomu čo ti dá slowdown tak kým vytiahneš dgl si dead ...

shootradar
12-05-14, 11:14
Člověk je mimo csko 5 dní a už odpálkovali AWP sniper :O ten item jsem měl rád, mrzí mě že je pryč. Teď bych tedy mohl napsat, že když zrušili awp sniper, tak ať zruší i comandos knife, saperovi miny, rakety páč to jsou taky itemy podobné tím, že je mají classy :)

slender
12-05-14, 17:50
Nešlo by to AWPčko zase vrátit?

SuperVafle
13-05-14, 00:04
Kotle.. Nechci do toho kecat.. Ale Oli dnes chytl AWP na aztecovi.. ;))

Kotel
13-05-14, 00:08
Je zase zpatky. wow

slender
13-05-14, 07:50
Díky, moc díky. To sem rád.. :)

shootradar
13-05-14, 09:42
Kotle.. Nechci do toho kecat.. Ale Oli dnes chytl AWP na aztecovi.. ;))

Jen dostane práva na zombie servery už hackuje :D Ale ne sranda, Vafle seš si jistej že neměl sniper class?

Jinak co sem si mohl všimnout, že začlo hrát snipera více lidí co je to zrušené a navíc teď se dá krásně rozpoznat, že to je jen sniper a ne se obávat, zda tě ta rána dokáže zabít :)
Ale řekl bych, že awp sniepr bude dost chybět na mapě awp_india, protože necomandovské classy to budou mít dost dost těžké.

E: Aha sem si nevšiml další stránky no super to zase budou jistá individua na hunticu děrovat s ním jak o život :D

Kaloww
22-05-14, 13:15
A nemohlo by jse z5 na COD šoupnou nano vesta? nebo něco proti čemu bude obrana na autodestrukci a knife od comanda? Nebo nějaký item třeba Parry armor-comanda pusobí noži normal dmg a přidat na s.w.a.t štít odolnost protí AD?