PDA

Zobrazit normální verzi : Změna na ZM serverech (netýká se BB)



VyhulxD
09-05-14, 15:53
Zdravím all a chtěl bych aby se vyjádřili všichni hráči ZM modu ať už dobří či horší (nechci tím nikoho urazit). Jen mě napadlo jak už dřív dejme tomu pár měsíců možná tak 1 rok tu dřív ještě hráč V E J C E psal návrh na zlepšení ZM modu. Návrh byl takový jestli by nešlo při hejnu dostat alespoň 1 / 2 bod - y za ZM.
Tak to píšu znovu, jestli by nechtěli i ostatní hráči při hejnu za ZM body určitě se tím nic nezkazí naopak zlepší.

Děkuji předem všem za vyjádření a doufám že se najdou tací co budou se mnou aby se to do ZM modu přidalo. Tak zatím pp. :)

weken
09-05-14, 22:50
nestačí ti že máš xp ? ked niekoho zabiješ na hejne

VyhulxD
10-05-14, 10:47
Nestačí.. těch XP není moc. Co by se stalo kdyby si dostal 1 nebo 2 BD za zabití hráče?

weken
10-05-14, 19:03
Ale ten 1 bod by mohli dať ked na hejne za zm zabiješ ct

VyhulxD
11-05-14, 14:17
Tak to myslím a proto to jsem píšu.

weken
11-05-14, 15:07
Ja som tiež PRE aby to tak bolo

kalabi
12-05-14, 16:51
taky bych tohle rad videl na zm modu a taky nebylo by nebylo spatne dostavat body za zabiti posledniho ct treba i 10 protoze last ct nemusi mit ani armor (jen pri loveni) a ma hodne HP...

VyhulxD
14-05-14, 16:13
Ale o to ani tak nejde kalabi. Ono tu jde o jednu jedinou věc. Kdyby ZM dostali 1 - 2 body tak by hejno netrvalo ani tak dlouho a lidi by neodcházeli.

Romisak
14-05-14, 20:51
Ale o to ani tak nejde kalabi. Ono tu jde o jednu jedinou věc. Kdyby ZM dostali 1 - 2 body tak by hejno netrvalo ani tak dlouho a lidi by neodcházeli.

Myslíš, ze za 1,2 body budú hráči dávať počas Hejna šilko? Alebo sa neak extrémne snažiť killnut CT? Myslím si ze určite nie. A kalabi to stými bodmi za zabitie lasta je good idea, aspoň hráči nebudú robiť hlúposti a budú sa snažiť zabiť CT.

Anubis
17-05-14, 15:47
Podla mna xp stačí.

weken
17-05-14, 22:38
nestačí tých je dosť málo

VyhulxD
17-05-14, 23:13
Myslíš, ze za 1,2 body budú hráči dávať počas Hejna šilko? Alebo sa neak extrémne snažiť killnut CT? Myslím si ze určite nie. A kalabi to stými bodmi za zabitie lasta je good idea, aspoň hráči nebudú robiť hlúposti a budú sa snažiť zabiť CT.

Šak Romisák si přiznej že mám pravdu. Silko při hejně dá dost lidí a daj ho z 1. jediného důvodu. A ten důvod je aby hejno skončilo. Pokud ty silko nedáš a souhlasíš s Kalabim tak souhlas. Já proti tvému ani kalabiho názoru nic nemám ale stojím si za svém.
A ještě něco: Don Stifler Carleone tak ty body by mohli být. Dám ti příklad: Představ si že nemáš VIP a nedostaneš na začátku dalšího kola 3 body. Ale chtěl bys je dostat, tak najednou bude hejno a dostaneš třeba 12 BD. a budeš asi spokojený sice nebudeš VIP ale budeš mít body třeba na nákazu a nebo na přežití. Doufám že jsi to pochopil a jinak si vážím názoru díky moc.

Anubis
18-05-14, 00:57
Ja som PRO

VyhulxD
18-05-14, 17:24
Díky já věděl že tě překecám :D.

VyhulxD
26-05-14, 16:44
Bože Ježko nevím na co jsi tu zase hraješ. Já tě beru jako prostého hráče a né jako nějakého "Pána ZM" za koho se ty vydáváš. Jsi prostý člen jako dost lidí tu na Kotelně! A i kdyby jsi byl na Kotelně admin či něco víc tak si pro mě obyčejný hráč (nechci tím urazit adminy ale jeho bych tak bral).
A ZM by mohli mít klidně i 4 Body: http://csko.cz/forum/showthread.php?19576-Hejno-zmena přesně tak jak to psal V E J C E a dost lidí souhlasilo. Nevím sice proč se to nedořešilo nebo se to tak neudělalo, ale proto tu žádost píšu znovu já.
Ty body tam potřeba jsou a budou. Pokud si myslíš, že to je už bez šance, tak sem nic ani psát nemusíš. Počkám až mi to lockne nějaký admin.. dřív to neuzavřu!

Kotel
31-05-14, 21:33
Za zabiti maji byt 4 body a expy. Je tam chyba. Opravim.

VyhulxD
02-06-14, 18:27
Díky Kotle. :)

GRANDMOTHER
02-06-14, 20:06
Podle mě by to mělo zůstat tak jak to bylo, 4. body je docela dost, a navíc.. když si dáte Dodge na max tak vám XP jedou jak nic, zvláště když vám do hlavy střílí s Mini-gun ..

E: Nestačí vám že máte max. 70. bodů... ?

VyhulxD
05-06-14, 08:55
Moc tě tam nevidím.. a jinak je to docela potřeba protože se nemůžou pasiv EXP. :) Kdyby se mohli ani to sem nepíšu a hraju!