PDA

Zobrazit normální verzi : Hvd...



Madunax
09-05-14, 19:50
Ahoj..


Takže chtěl bych požádat jestli by se nemohlo vrátit staré HVD...HVD bylo vždycky o tom že Ct byly ve zbrojce a vězni se je snažili zabít někteří vězni si třeba hrály skákali trampolínu apod...proč ne žejo...
A teď je HVD takové že všichni jsou nesmrtelní a jediná zábava co je jsou autíčka...A když už se na to autíčko někdo dostane jsou to Cétečka...
Další věc co nechápu je to proč by si měly CT hrát když si dali MFK..
To bude asi tak všechno.. děkuji za přečtení a snad i vyjádření.. :)

Honey cocaine
09-05-14, 20:36
Ne.
Proč? Protože potom vznikají zmatky o tom, kdo měl mít vd, kdo dostal fk, kdo ne, protože se T motali před CT zónou (zbrojkou). Teďkom to je jedno rázné, nikdo nemůže dostat fk. Schválilo se to na poradě všemi jb adminmi, kteří tam byli.

Britny
09-05-14, 20:38
Popravdě občas mi to staré HVD taky chybí, že se útočilo na CT a oni za trest umírali :D Ale oni třeba dávali moc FKs a za jednu mapu bylo i 5x HVD po sobě. Teď je HVD max jednou za mapu, někdy ani to ne. Pokud dá jedno CT mfk a kvůli tomu vznikne HVD, tak třeba ostatní CT za to taky nemůžou a stane se že.

Nechala bych to už tak. Hráči si už zvykají. A nějaký extra velký problém v tom nevidím.

Tupelko
09-05-14, 20:40
Asi bych dal anketu, nebo něco v tom smyslu, jelikož jsme to tak udělali bez souhlasu hráčů. :happy:

Honey cocaine
09-05-14, 20:42
Asi bych dal anketu, nebo něco v tom smyslu, jelikož jsme to tak udělali bez souhlasu hráčů. :happy:

Tak tu anketu udělej, na co čekáš :D

Tupelko
09-05-14, 20:46
Tak tu anketu udělej, na co čekáš :D
Počkáme až se vyjádří víc lidí.

Nejakej Muerteeee
09-05-14, 20:51
Mě se tohle HVD líbí. Konečně nemusí CT čekat 3minuty ve zbrojce.

Grakon2702
09-05-14, 21:26
Nechat jak to je.

pajda
09-05-14, 21:27
Mě naopak chybý staré HVD. Jediné co se dá dělat jsou Autíčka, přejíždět se ale některé CT dá HVD až sou na autíčkách.

Madunax
09-05-14, 22:03
Ne.
Proč? Protože potom vznikají zmatky o tom, kdo měl mít vd, kdo dostal fk, kdo ne, protože se T motali před CT zónou (zbrojkou). Teďkom to je jedno rázné, nikdo nemůže dostat fk. Schválilo se to na poradě všemi jb adminmi, kteří tam byli.

JE jasné že se vždycky někdo najde kdo dá FK nebo MFK když se to opakuje měly by to řešit admini a spěšlové.. A je fakt sranda když CT veme autíčko a přejede polovinu vězňů viz. Mapa Assault (Neříkam že by se měla smazat to nikdy.. :D) A to je zase to co jsem psal proč by si měly Ct hrát při HVd když si samy daly MFK nebo FK...

FizzyBubble
09-05-14, 23:50
NECHAT. Jinak co to je za zábavu jéééé přejel jsem někoho a on bude muset čekat a jééé další jooo jsem králem. Proč je zábava přejíždění jiných ??? Jinak s tím starým vrácení nebudu kvůli "šaškovskému" simonovi co dá MFK (je jedno jaká je příčina) čekat ve zbrojce tři minuty než budu moci konečně něco dělat bez toho abych se bál, že mě někdo zabije scoutem, TMP atd... Chci se taky něják zabavit a né AUTOBHOPOVAT ve zbrojce. Taky mi to chybí ale je to lepší než "Já dostal FK při HVD dejte ještě jedno HVD", protože CT neumí být schovaný, třeba ani nestřílet jen aby bylo rychle nové kolo.

Koprakek
10-05-14, 00:11
Staré dobré HVD bylo nej :)

Eust.
10-05-14, 08:50
Hvd bylo vzdycky o tom, za jak dlouho se sundaj Ct, ted je to o nicem. (muj uhel pohledu :-D )

Kebabko
10-05-14, 09:22
moja varianta nech sa spravi plugin na hvd a cize /vd - VD-Jeden Hrac
HVD- Hromadny Volny Den - simon klikne na HVD a dalsia tabulka
HVD-Klasik
HVD-nesmrtelnost

Asi najrozumnejsie co ma napadlo k tejto teme :D

kono159
10-05-14, 09:27
bude stare hvd a zas budu ct fragovat t pred zbrojkou, lebo tam nemaju co robit a dalsie useless thready ake su t diskriminovane, ze nemozu byt pred zbrojkou, nechat nesmrtelnost

vikernes
10-05-14, 09:43
Mě osobně se tohle HVD líbí mnohem víc protože konečně se všichni seběhnou na autíčka a teprve pak začíná ta pravá zábava. :D

Madunax
10-05-14, 11:30
Mě osobně se tohle HVD líbí mnohem víc protože konečně se všichni seběhnou na autíčka a teprve pak začíná ta pravá zábava. :D

A co chceš dělat na mapách kde nejsou autíčka ... Rehab,greytown apod.. Možná by byla dobrá varijanta co navrhl kebabko..

kono159
10-05-14, 11:46
A co chceš dělat na mapách kde nejsou autíčka ... Rehab,greytown apod.. Možná by byla dobrá varijanta co navrhl kebabko..

hm, to bude dobre, ked ct si vylezu zo zbrojky, a simon pusti old hvd, to bude potom sranda

Tupelko
10-05-14, 11:46
A co chceš dělat na mapách kde nejsou autíčka ... Rehab,greytown apod.. Možná by byla dobrá varijanta co navrhl kebabko..
Na greytown jsou autička, ale vy je asi neumíte bugnout :D

Koprakek
10-05-14, 11:50
Kebabko to je dobrý :)

ImGustak
10-05-14, 11:53
Občas mi také chybí staré HVD, ale poslední upravou se aspoň omezily stížnosti na to jak CT nejsou ve zbrojce atd .. tím nenaznačuji, že mi to vadí to řešit. Ale zase je pravda, že když máš HVD na mapě kde nejsou auta ani nic čím bys mohl zabíjet tak tam je občas dobrá nuda a guny jsou ti tam k ničemu. Kdežto u bývalého HVD si všichni rychle běželi pro guny a střílelo se a i přejíždělo a to ty HVD aspoň nebyly až tak nudné. (Toť můj názor)

E: Kebabko a co se tím změní? Simon si bude dávat podle toho jak chce typ HVD .. přijde mi to jako kravina a nic se tím nevyřeší.

Kebabko
10-05-14, 12:36
ja nevim jen me to tak napadlo .. take stredne reseni aby ste se nehadali :D

Madunax
10-05-14, 15:09
A jak už psal Eustral!en tohle HVD je prostě o ničem...

Honey cocaine
10-05-14, 15:17
1000 lidí, 1000 chutí, zkrátka nejde se přizpůsobit všem...

ZeMi7
10-05-14, 16:06
Umíte střílet a přejíždět CT gratuluji.
Když se najde nějaký simon, který pak dává atrakce, tak akorát brečíte ať tohle nedává, že to neumíte. Opravdu vás baví ležet 3 týdny před zbrojkou? Co třeba se místo toho naučit KZ? Nebo stále zrychlovat věci, ve kterých nejste až tak rychlí?

Zkuste furt jen nevymýšlet blbosti a zkuste se alespoň trochu přizpůsobit a užívat si hru tqkovou, jaká je.


Konečně máte čas si projít mapy a zkoušet nové věci, nebo vymýšlet atrakce.

Charon35
10-05-14, 16:40
Mne hrozne chýba fragovať fragerov z CT cez HVD.

Spraví sa anketa na týždeň (aby zas niekto nemohol kecať že o tom nevedel, alebo sa to rozhodlo za deň!).

EDIT: http://csko.cz/forum/showthread.php?27862-HVD-anketa

EDIT2: Ten výber medzi HVD ako tu bolo navrhnuté je krapet zbytočné, lebo nové HVD by nudilo jednu stranu a staré HVD by zas každý čakal na FK a bol by v tom zmätok. navyše nový hráči by v tom mali strašný bordel a bolo by 10 krát viac hlásení.

Madunax
10-05-14, 19:10
Umíte střílet a přejíždět CT gratuluji.
Když se najde nějaký simon, který pak dává atrakce, tak akorát brečíte ať tohle nedává, že to neumíte. Opravdu vás baví ležet 3 týdny před zbrojkou? Co třeba se místo toho naučit KZ? Nebo stále zrychlovat věci, ve kterých nejste až tak rychlí?

Zkuste furt jen nevymýšlet blbosti a zkuste se alespoň trochu přizpůsobit a užívat si hru tqkovou, jaká je.


Konečně máte čas si projít mapy a zkoušet nové věci, nebo vymýšlet atrakce.
Jestli se chceš naučit ostatní atrakce a prohlížet si mapu zajdi si zahrát do singlu s botama...