PDA

Zobrazit normální verzi : HVD anketa



Charon35
10-05-14, 16:42
Anketa je nastavená na 8 dní, tak sa neunáhlite a 2 krát si to premyslite. Nebude sa to meniť každý týždeň.

Numero 3 malo znieť takto, ale sa to nezmestilo:
Staré HVD + FK cez HVD sa nebudú počítať ako VD ďalšie kolo (čiže CT budú zalezení v zbrojke a Tčka sa nebudú schválne motať pred zbrojkou a čakať na FK)

Honey cocaine
10-05-14, 16:56
Je to celkem fajn ta anketa, akorát ta poslední možnost je nějak nedomyšlená. Co když tam bude nějaký blbec u ct, což se stává často a při hvd vyletí ze zbrojky a postřílí všechny t?

ZeMi7
10-05-14, 17:01
Tak to by byly FK.
Už to tak jednou bylo... Že normální staré HVD, ale kdyby dostal někdo kill protože stál před zbrojkou a kryl tak hledaného, tak se to nepočítá jako FK. Jinak pokud by dement vylétl k celám a do všech střílel, tak to už ne.

Grakon2702
10-05-14, 18:25
Třetí možnost je asi ta nejoptimálnější, ovšem může se stát, že nějaké dětsko začne po všech střílet a dá další MFK a začne se pak toho zneužívat. K tomu HVD by to chtělo HLTV a nejenom k tomu, snad by se i celkové chování na jb změnilo, kdyby tam byla nějaká hlídka.

Charon35
10-05-14, 18:59
Je to celkem fajn ta anketa, akorát ta poslední možnost je nějak nedomyšlená. Co když tam bude nějaký blbec u ct, což se stává často a při hvd vyletí ze zbrojky a postřílí všechny t?

Spešlovia, prísnejšie bany a T ho môžu tiež zabiť. Alebo Kotel spraví blok zo zbrojky ako na cbble do veže, že sa nebude dať zo zbrojky vyliezť.

FizzyBubble
10-05-14, 19:01
Spešlovia, prísnejšie bany a T ho môžu tiež zabiť. Alebo Kotel spraví blok zo zbrojky ako na cbble do veže, že sa nebude dať zo zbrojky vyliezť.

To s tím blokem by bylo nejlepší. Jinak to HLTV je úplná blbost polovina lidí(dětí) neví ani co to je.

Honey cocaine
10-05-14, 19:02
Na co Hltv, to je zbytecnost, akorat to zabira misto na hostingu, to ze nekdo dostane fk neni tak dulezite jako cheating na publicu, ale to je OT. No stim blokem nevim nevim, to uz to rovnou nechat tak, aby mohli lezt kam chteji.

Britny
10-05-14, 19:40
Celkem mi to je jedno 1 nebo 3 .. Ale pokud vyhraje trojka, tak to zase bude chvilku trvat, než si na to hráči zvyknou :))

Madunax
10-05-14, 19:40
Nejlepší varianta je asi že Ct nebudou moc dostat ze zbrojky a Tt by se mohli dostat všude..Fragování Ct tam je nesmrtelnost je pryč takže spokojenej.. :DD

BOHUŽEL JSEM DAL 2 PROTOŽE JSEM SE PŘEKLIKL... :DDD

Snad to výjde ^^

Madunax
10-05-14, 21:01
Celkem mi to je jedno 1 nebo 3 .. Ale pokud vyhraje trojka, tak to zase bude chvilku trvat, než si na to hráči zvyknou :))

Na co si chceš zvykat ? HVd bude skoro stejné jako to staré jenom se Ct nebudou moc dostat ze zbrojky...

ImGustak
10-05-14, 21:19
Na co si chceš zvykat ? HVd bude skoro stejné jako to staré jenom se Ct nebudou moc dostat ze zbrojky...
Od vyjádření tu máš anketu .. Pokuď se chceš ještě vyjádřit tak můžeš tady .. http://csko.cz/forum/showthread.php?27830-Hvd

Honey cocaine
10-05-14, 21:45
Na co si chceš zvykat ? HVd bude skoro stejné jako to staré jenom se Ct nebudou moc dostat ze zbrojky...

Jenze otazka je, jestli je tohle mozne, protoze pridat urcitou blokaci na texturu mapy pri modu bude mozna nemozne, ale uvidime...
E: Kotel psal, ze to nejde.

Grakon2702
10-05-14, 22:13
Šlo by to udělat jako modifikaci přímo do mapy, kdy stačí zmáčknout tlačítko a automaticky se na místě objeví block (ten block pak můžeme zneviditelnit atd.) Nevím jak přesně funguje příkaz /open, jestli musí kotel nějak určit, co všechno se otevře, protože všechny cely jsou uzavřené brushovou entitou func_door (Alespon myslím). Možná by šlo nastavit, aby při spuštění hvd se nastavil i blok do zbrojky, ovšem musely by se předělat všechny mapy a navíc si nejsem jistý jestli to bude fungovat...

Eust.
10-05-14, 22:19
Doufám ale, že se CT bude dát přes blok sejmout.

Honey cocaine
10-05-14, 22:22
Co to vymyslite za ptakovinu, jaky blok proboha, to neni basebuilder. Zase to neprehanejte.

Grakon2702
10-05-14, 22:26
Jenze otazka je, jestli je tohle mozne, protoze pridat urcitou blokaci na texturu mapy pri modu bude mozna nemozne, ale uvidime...
E: Kotel psal, ze to nejde.

Reagoval jsem na tohle.

ImGustak
10-05-14, 22:30
Jak píše Honey .. už vymýšlíte co nejvíc ruzných způsobů jak něčemu zabránit/něco zakázat. Do teďka to bylo bylo vše při starém a najednou je potřeba vše měnit..

Kebabko
11-05-14, 09:49
Spešlovia, prísnejšie bany a T ho môžu tiež zabiť. Alebo Kotel spraví blok zo zbrojky ako na cbble do veže, že sa nebude dať zo zbrojky vyliezť.

E: Blok ako na cbble by musel kotel robit na vsetky mapy jednotlive pred zbrojku a to by dlho trvalo a neviem ci by to islo spravit ze ten blok bude len pocas hvd ale silne o tom pochybujem ..

Grakon2702
11-05-14, 10:37
E: Blok ako na cbble by musel kotel robit na vsetky mapy jednotlive pred zbrojku a to by dlho trvalo a neviem ci by to islo spravit ze ten blok bude len pocas hvd ale silne o tom pochybujem ..

Pokud by to byl stejný systém jako při příkazu /open, tak by se to možná dalo, ale nejdříve by se musely upravit všechny mapy.

Honey cocaine
11-05-14, 10:53
Dokazete pochopit, ze pridat tam nejaky blok je nemozne? Asi ne

Madunax
11-05-14, 12:45
A proč nevrátit rovnou staré HVD? řešíte tady nějaky blok ... Zbytečná práce...

Kotel
11-05-14, 17:12
Pridat blok tam jde, ale musel by se pridat rucne pro kazdou mapu.

Honey cocaine
11-05-14, 17:58
To je zbytecnost delat to pro cca 30 map.

Britny
20-05-14, 17:56
Kdo to ještě neví, tak po poradě jsme se shodli, že bude opět staré HVD, tudíž možnost č. 2.

Ale s tím, že si spešlové a admini musí pohlídat CT, aby nedávali zbytečné FK. Kdo bude dávat neustálé FKs při HVD, tak bude obdařen zákazu k CT na delší dobu, protože CT má být zalezlé někde daleko ve zbrojce a nevylízat. :cool:

Grakon2702
20-05-14, 19:30
CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.

FizzyBubble
20-05-14, 20:06
CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.

O tom jsem ti ale už psal na steamu. Máš pravdu ale když má CT guny a přijde pincek od T co chce kill tak má M4 a DGL zdarma. Také si myslím, že je to o domluvě ale raději zůstat ve zbrojce.

Britny
20-05-14, 20:32
CT může vylézt ze zbrojky, ale nemuže mimo ní zabíjet. Je to fun mód a spíše záleží na domluvě mezi T a CT. Taky jsem se kdysi několikrát při starém HVD domluvil s hráčema, ať mě nezabíjí a šel jsem na DRko nebo na skútry a vše bylo fajn.

A nechceš rovnou při HVD naházet guny T před zbrojku? Pokud je na serveru 5 a půl lidí, tak je to něco jiného jak když by tam bylo 22 T - těžko se s něma budeš domlouvat.

Grakon2702
20-05-14, 21:14
Myslíte, že jsem taky chuj a jdu ze zbrojky s gunama? :D Jak jsem psal, všechno záleží na domluvě a jaká je na serveru zrovna atmosféra.

Charon35
20-05-14, 22:32
Myslíte, že jsem taky chuj a jdu ze zbrojky s gunama? :D Jak jsem psal, všechno záleží na domluvě a jaká je na serveru zrovna atmosféra.

Tak určite. Nemusíme z toho robiť pracovný tábor. Len ak to nejakému adminovi bude vadiť a zabanuje ťa za to, tak UB nečakaj, lebo je v práve on. Napr. ja také dohody akceptujem a je mi celkom jedno keď je o 1 v noci 5 ľudí na JB. Ale už tu boli prípady, kedy banovali normálne aj v tú dobu. Je to ako u policajtov, nevieš na akého trotla pri cestnej konktrole narazíš. Niekto ti dá pokutu aj za malý dezén, niekto ti odpustí že si nemal pásy...

Bastien
21-05-14, 15:52
tej to xd když někteří vůnbec neví že je staré hvd a mi je pozabijem nebo to dělaji naschvál

KeYo
28-05-14, 21:16
Tak ako to teraz je? Normalne HVD a FK sa pocita? alebo ne? lebo v tom maju vśetci jeden veľký Maďarský guľáš.. btw.. dali sa nove pravidla.. aj ohladom modu.. a tiez to stale v pravidlach neni.. nechcem vas tu nijak disskovat:D ja len.. nikto nevie co plati.. a dufam ze sa to coskoro da dokopy:) CARPE DIEM

Charon35
28-05-14, 21:43
http://csko.cz/forum/showthread.php?28351-Hvd

HVD je staré. Čiže jelito, ktoré nevie mieriť, tak nech ide od CT radšej preč. Je to totiž FK. CT pokiaľ má aim zfetovaného slona, nech je radšej zalezené niekde v rohu v zbrojke, nie čumí jak struna z gauča na dvere a pustí fullout, lebo tam vidí červenú farbu.

KeYo
28-05-14, 22:27
Hej ale je to predsa volny den.. kde by sa T mali ist hrat.. a ne celych 180 sekund cakat pred zbrojkou a ze vsak.. je tu hladany za mnou.. tak daju mi urcite HS.. a dalsie kolo budem mat VD aby som si tu mohol behat a nemusel sa ucastnit.. ja by som bol skor za to HVD kde tie FK neplatia.. lebo aj naj skillerovi.. sa moze stat ze ide vystrelit na hladaneho.. a prave vtedy sa mu tam vtrie nehladany.. lebo on je KRAL a chce VD..

Grakon2702
29-05-14, 13:43
HVD je staré. Čiže jelito, ktoré nevie mieriť, tak nech ide od CT radšej preč. Je to totiž FK. CT pokiaľ má aim zfetovaného slona, nech je radšej zalezené niekde v rohu v zbrojke, nie čumí jak struna z gauča na dvere a pustí fullout, lebo tam vidí červenú farbu.

Čekání před zbrojkou či postavit se do střel CT jenom kvůli náhodnemu FK je demence a za demenci se platí. NO POČKAT! Tady se za ni vlastně i banuje!

laskyn
29-05-14, 14:15
Jsem stejného názoru jako Charon.
+ Jestli se zavede zas pravidlo o nezapočítávání FK za stání před zbrojkou, bude zas o to menší šance udělat vzpouru, protože mi řekněte, jak může udělat 1 T vzpouru s vrtačkou proti 6 CT s AKackama bez toho,aby si počkalo u zbrojky na vhodný moment na afk CT nebo CT postavené výhodně k tomu, aby ho T zabilo. Pokud CT nemá mušku na to,aby zabylo 1 hledané T, nemá být vůbec u CT a ne brečet, že zabilo omylem jiné T, než chtělo. Je tu spousta schopných CTs,kteří se zbraní umí a pro ně to, že hráči čekají před zbrojkou, není žádný problém, takoví lidé mají právo být u CT a né děti ,kterým ještě nenarostly zuby, neberou si Simona a když střílí, tak je jejich kill o štěstí a ne o skillu. Takže prosím adminy + spesly, aby se řídili pravidlem, které platí tj. e kill hráči, který stojí před zbrojkou, je regulerní FK a dává se za něj VD.

kono159
29-05-14, 14:29
Jsem stejného názoru jako Charon.
+ Jestli se zavede zas pravidlo o nezapočítávání FK za stání před zbrojkou, bude zas o to menší šance udělat vzpouru, protože mi řekněte, jak může udělat 1 T vzpouru s vrtačkou proti 6 CT s AKackama bez toho,aby si počkalo u zbrojky na vhodný moment na afk CT nebo CT postavené výhodně k tomu, aby ho T zabilo. Pokud CT nemá mušku, nemá být vůbec u CT a ne brečet, že zabilo omylem jiné T, než chtělo. Je tu spousta schopných CTs,kteří se zbraní umí a pro ně to, že hráči čekají před zbrojkou, není žádný problém, takoví lidé mají právo být u CT a né děti ,kterým ještě nenarostly zuby, neberou si Simona a když střílí, tak je jejich kill o štěstí a ne o skillu. Takže prosím adminy + spesly, aby se řídili pravidlem, které platí tj. e kill hráči, který stojí před zbrojkou, je regulerní FK a dává se za něj VD.

stale nechapes, ze T sa maju hrat ... nezapocitavat fk

laskyn
29-05-14, 14:35
ty jsi nepochopil to, že když spousta lidí psala, že se chce staré hvd, tak si asi většina T nechce jen hrát. Kdyby si chtěli jen hrát, měli jste nechat hvd bez možnosti killu, ale vzhledem k tomu, že hodně hráčů hvd bez killů zavrhlo a odmítalo, dali jste zpátky toto a když zapojíš hlavu, tak možná příjdeš na to, že to spousta lidí odmítalo pro to, že T nemůže zabít CT. Tudíž je úplně nesmyslné zavést pravidlo , že T zabito před CT zónou, nedostane VD po tom, co jste zavedli zas HVD s killy :) . Buď dejte HVD bez killů, nebo nechte toto bez nesmyslného pravidla, že FKy před zbrojkou nejsou FKy, to, co se tu vy snažíte zavést, je úplně nesmyslné a protiřečí si to s tím, že jste dali zpět staré HVD :) . Toť asi vše :) .

kono159
29-05-14, 14:43
... ano, budu tam jak picusi stat 3 min len aby dostali fk, toto je fakt sranda pre tie ctcka, na nich vobec myslis? ked tcko umyselne chodi po hladanom vazni, tak nech sa necuduje ze dostane hlavu
HVD je na to, aby sa T hrali a nie stali pred zbrojkou, to, ze sa chcu nechat zabit, je ich problem, FK to proste mna nie je

laskyn
29-05-14, 15:08
Ty nevidíš, jak protiřečíš tomu, co jste tu zavedli? Nechápu, jak vás takovéhle hloupé pravidlo vůbec napadlo, to neumíte střílet nebo co jste tímto pravidlem chtěli zavést? Oháníš se tu CTčkama, takže je pro tebe asi nejspíš přednější přání a zábava 4 ctček, která mají hlídat simona a nemají se chechtat tomu, jaká je to za CT sranda a jak někoho přejeli, než 15 teček, které mají mnohem větší možnosti zábavy. A už vůbec nechápu, proč se tu snažíte zavést toto tupé pravidlo, když jste nedávno dali staré HVD zpět, úplně si protiřečíte, neumíte stát za svými názory. Pokud vám vadí to, že Téčka stojí před zbrojkou, dohodněte se a dejte zpátky staré HVD bez killů, jestli jste opravdu tak křiví a nedokážete zabít někoho, kdo je hledaný.
Teď ti jenom napíšu pár věcí, ve kterých ti vysvětlím, jak je tvůj názor nepraktický. Za 1) CT nemají dělat píčoviny a chichichi,chachacha, ct má bejt schopnej člověk, kterej umí simonovat a hlídat simona, takže se neoháněj tím, jestli CT něco baví nebo nebaví.2) Pokud je někdo tak křivý a dá někomu hlavu, má mu dát VD a ne se bránit tím, že tam stál. Za 3) Pokud T chce stratit 3minuty tím, že bude čekat před zbrojkou na FK, ať to udělá, jsou to stejně dlouhé 3minuty ,které stratí CT při tom, když brání zbrojku, je to na T, jestli bude čekat na křivé CT nebo si pude hrát, když není simon, T si může dělat co chce, tím pádem tu zavádíš pravidlo, které si protiřečí s pravidlem, že T si může dělat vše mimo chození do CT zóny, co bude chtít, když není Simon. 3)CTčku může bejt v celku jedno, kolik Teček a jak dlouho stojí před zbrojkou, pořád musí být ve zbrojce a jejich úkol se nemění, je to jejich blbost, když vlezou do místa, kde je T může zabít. Za 4) už sem tu psal o vzpouře. Chtěl bych slyšet tvůj názor tedy na to, jak má T vběhnout před zbrojku na 10 vteřin,aby se náhodou CT neohánělo tím, že před zbrojkou stál a čekal na FK a zabít alespoň 1 CT, když to sleduje další 5 CTs. Sesypou se na něj a když náhodou někoho zabije, už si nezahraje, protože podle tebe by před zbrojkou nikdo být neměl, tím pádem je hledané T jenom frag pro CT, nemá žádnou možnost útěku, stačí proděrovat zeď u zbrojky a je po hledaném T.
Je tu samozřejmě spousta dalších důvodů ,proč toto pravidlo je kravina :) . + OSLOVUJI VŠECHNY ADMINY+SPEŠLY A PROSÍM JE, ABY SE CHOVALI PODLE PRAVIDEL = POČÍTALI TOTO JAKO FK. PRAVIDLA ZDE MLUVÍ JASNĚ A JE JEDNO,JAKÝ NA TO MÁTE NÁZOR :) .

KeYo
29-05-14, 15:39
Ty nevidíš, jak protiřečíš tomu, co jste tu zavedli? Nechápu, jak vás takovéhle hloupé pravidlo vůbec napadlo, to neumíte střílet nebo co jste tímto pravidlem chtěli zavést? Oháníš se tu CTčkama, takže je pro tebe asi nejspíš přednější přání a zábava 4 ctček, která mají hlídat simona a nemají se chechtat tomu, jaká je to za CT sranda a jak někoho přejeli, než 15 teček, které mají mnohem větší možnosti zábavy. A už vůbec nechápu, proč se tu snažíte zavést toto tupé pravidlo, když jste nedávno dali staré HVD zpět, úplně si protiřečíte, neumíte stát za svými názory. Pokud vám vadí to, že Téčka stojí před zbrojkou, dohodněte se a dejte zpátky staré HVD bez killů, jestli jste opravdu tak křiví a nedokážete zabít někoho, kdo je hledaný.
Teď ti jenom napíšu pár věcí, ve kterých ti vysvětlím, jak je tvůj názor nepraktický. Za 1) CT nemají dělat píčoviny a chichichi,chachacha, ct má bejt schopnej člověk, kterej umí simonovat a hlídat simona, takže se neoháněj tím, jestli CT něco baví nebo nebaví.2) Pokud je někdo tak křivý a dá někomu hlavu, má mu dát VD a ne se bránit tím, že tam stál. Za 3) Pokud T chce stratit 3minuty tím, že bude čekat před zbrojkou na FK, ať to udělá, jsou to stejně dlouhé 3minuty ,které stratí CT při tom, když brání zbrojku, je to na T, jestli bude čekat na křivé CT nebo si pude hrát, když není simon, T si může dělat co chce, tím pádem tu zavádíš pravidlo, které si protiřečí s pravidlem, že T si může dělat vše mimo chození do CT zóny, co bude chtít, když není Simon. 3)CTčku může bejt v celku jedno, kolik Teček a jak dlouho stojí před zbrojkou, pořád musí být ve zbrojce a jejich úkol se nemění, je to jejich blbost, když vlezou do místa, kde je T může zabít. Za 4) už sem tu psal o vzpouře. Chtěl bych slyšet tvůj názor tedy na to, jak má T vběhnout před zbrojku na 10 vteřin,aby se náhodou CT neohánělo tím, že před zbrojkou stál a čekal na FK a zabít alespoň 1 CT, když to sleduje další 5 CTs. Sesypou se na něj a když náhodou někoho zabije, už si nezahraje, protože podle tebe by před zbrojkou nikdo být neměl, tím pádem je hledané T jenom frag pro CT, nemá žádnou možnost útěku, stačí proděrovat zeď u zbrojky a je po hledaném T.
Je tu samozřejmě spousta dalších důvodů ,proč toto pravidlo je kravina :) . + OSLOVUJI VŠECHNY ADMINY+SPEŠLY A PROSÍM JE, ABY SE CHOVALI PODLE PRAVIDEL = POČÍTALI TOTO JAKO FK. PRAVIDLA ZDE MLUVÍ JASNĚ A JE JEDNO,JAKÝ NA TO MÁTE NÁZOR :) .

Tak za 1) nehraj sa tu na nejakého kápa, že tu budeš oslovovať adminov a speślov k tomu aby dodržiavali pravidlá:D :)
Za 2) To HVD kde sa nedalo nikhoo zabit sa odobralo preto, lebo sa veľa ľudom nepáčilo to, že CT išli na auticka a vtedy zapli HVD.. a potom isli prechadzat Tčka..
Za 3) Vzbura sa dá urobiť aj tak, keď milion T nestoji pred zbrojkou.. HVD kde FK pred zbrojkou neplatilo bolo.. a fungovalo to.. no potom prišli admini s myšlienkou že skúsia hentaké HVD kde sa nikto nemože zabijat..
Za 4) Veľa krát sa stane, že aj najväčší skill náhodou zabije T keď striela po hladanom.. a potom ten co nebol hladany PRAVE na toto cakal.. a zacne ti spamovat FKFKFKFKFKFKFKFKF jak zmyslov zbaveny..
Takže.. Prečo by sa malo dať HVD kde FK pred zbrojkou neplatia su.. ZE NEBUDE HVD CELU MAPU.. NEBUDE TOLKO SPAMU.. Samozrejme, že CT ked shválne zabije T pred zbrojkou tak to FK bude.. ale ked striela po hladanom.. tak to by FK podla mna nemal byt.. LEBO DETI a TY len na toto čakate :)

laskyn
29-05-14, 15:53
1) na nic si nehraju, to, že admini a spešlové mají dodržovat pravidla je samozřejmost a tím, že tu zavádítě toto nové pravidlo, pravidla nedodržujete :) .
2) určitě to nebyl hlavní důvod, proč hráči chtěli zpět staré HVD :) .
3) minulý rok toto pravidlo nikdo nepoužíval, bylo minimálně fků, tím, že cím dál tím víc dětí z game sites leze k ct se to zhoršuje, takže místo toho, aby jste tu zaváděli toto pravidlo, by jste radči měli dělat lépe svou práci a povyhazovat děti, kterým nebylo ještě ani 13 a neumí mířit, protože tohle je jedna z mála větší, co by měl spešl dělat, hlídat CT
4) to doopravdy nemáš nic víc, než spam? to je tedy dost ubohý argument, spam tu bude vždycky, tak to do toho nezatahuj.
HVD opravdu nebude celou mapu, možná to bude tím, že je tu ten časový limit, po kterém se HVD vypne. Počkej, ale podle vašeho nového pravidla nikdo nikoho nezabije před zbrojkou, protože tam se přeci nesmí stát, tudíž tam nikdo nebude lést.
Já nevím,jestli jste tak hloupí, nebo si neuvědomujete, že vy jste změnili HVD a teď se snažíte z tohoto HVD udělat něco mezi tím hvd, kde se nedá zabíjet a tímto hvd. To doopravdy pak nemělo cenu měnit to, když tu vymýšlíte tyto zákazy, tímhle tempem to bude tak, že za 2 měsíce bude nové pravidlo říkající, že když CT uvidí T, tak ho může bez důvodu zabít. Je to celé postavené na hlavu, jestli jste všichni toho názoru, že by se tu pravidlo o FK před zbrojkou mělo zavést, tak jste nemuseli měnit HVD na toto a nastavit pouze časový limit na to,kdy může dát CT HVD(bez killů), aby, jak tu říká Keyo, si T nestěžovali, že CTcka jsou na autíčkách(ale snad všichni víme, že toto byl další podprůměrný argument,aby podpořil svůj názor) :) .
A Keyo nevyjadřuj se k mé osobě tak, jako já se nevyjadřuju k té tvé, takže kecy o tom, že stojím před zbrojkou, si laskavě nech :) .

Swagrid
29-05-14, 16:22
Zdar,
je to pár dní co jsem tam nebyl, ale podle čtení nějakých příspěvků tady jsem se zamyslel, proč se neudělá HVD jako předtím ? Znamená to, že před zbrojkou stojíte na vlastní nebezpečí, takže pokud dostaneš "fk" , kvůli ctčku co neumí střílet, je to tvoje blbost, protože si stál před zbrojkou a netrénoval si, jak dát DRko, aby ses ho konečně naučil.

KeYo
29-05-14, 16:37
Minulý rok.. hrám tu už nejak 2 roky.. a aj pred rokom sa stavalo ze HVD bolo celu mapu.. lebo sa dalo 1 HVD.. potoom idioti stali pred zbrojkou.. a CT nahodou dal 1FK.. a ptoom dalsie CT.. a nakoniec boli 3 FK.. a HVD.. a potom zas.. a takto presla cela mapa.. Ked chces urobit vzburu.. spav ju pri normal kole.. to je už iná co?:).. proste HVD je preto, aby nebopl simon.. a T sa mohli hrat.. HVD neni o tom urobit vzburu.. preto sa to vola HROMADNY VOLNY DEN.. a NE HROMADNA VZBURA :) Ja sa vyjadrujem jedine k tomu, ze tu velmi chces aby to FK boli.. tak z toho usudzujem ze tam pred zbrojkou furt kempis.. a cakas na FK:)
A ako tu už bolo napísane.. stojis tam na vlastne nebezpecie.. lebo je to zona kde sa bude asi najviac strielat.. tak ked sa da FK.. nemalo by to platit:)

laskyn
29-05-14, 16:49
podle toho, co si napsal, by teda hvd mělo být bez killů a bylo by vyřešeno. jak už sem psal, protiřečíte si tím, že zavedete staré hvd a pak hrajete podle pravidla, které říká, že kill před zbrojkou není fk, tím pádem skoro zaniká možnost úspěšné vzpoury, tudíž je to hvd jako předtím, takže to, že jste dali hvd s možností killu,bylo úplně zbytečné. jak říkám, místo toho, aby jste zaváděli nová pravidla, by jste mohli dělat líp svou práci a kontrolovat ct, kdyby jste to dělali, nebyly by 4 HVD za sebou, tak si neulehčujte práci a něco dělejte. ale tak celkově mě váš názor nezajímá, jenom sem se vyjádřil k tomu, jak to je a nepotřeboval sem přesvědčovat, pravidla jsou jasná, takže se jimy budu ohrazovat a bránit do té doby, než se oficiálně nedomluvíte na nových pravidlech :) . díky za diskuzi a zkuste si občas přiznat to, že někdo jiný má pravdu a vy ne a nestát si za svým názorem jenom proto, aby jste neuznali, že jste se spletli. a pro keya: nehraju si na kápa ale na někoho,kdo hraje podle pravidel a nevymýšlí si vlastní.ahoj :)

FizzyBubble
29-05-14, 16:52
1) na nic si nehraju, to, že admini a spešlové mají dodržovat pravidla je samozřejmost a tím, že tu zavádítě toto nové pravidlo, pravidla nedodržujete :) .
2) určitě to nebyl hlavní důvod, proč hráči chtěli zpět staré HVD :) .
3) minulý rok toto pravidlo nikdo nepoužíval, bylo minimálně fků, tím, že cím dál tím víc dětí z game sites leze k ct se to zhoršuje, takže místo toho, aby jste tu zaváděli toto pravidlo, by jste radči měli dělat lépe svou práci a povyhazovat děti, kterým nebylo ještě ani 13 a neumí mířit, protože tohle je jedna z mála větší, co by měl spešl dělat, hlídat CT
4) to doopravdy nemáš nic víc, než spam? to je tedy dost ubohý argument, spam tu bude vždycky, tak to do toho nezatahuj.
HVD opravdu nebude celou mapu, možná to bude tím, že je tu ten časový limit, po kterém se HVD vypne. Počkej, ale podle vašeho nového pravidla nikdo nikoho nezabije před zbrojkou, protože tam se přeci nesmí stát, tudíž tam nikdo nebude lést.
Já nevím,jestli jste tak hloupí, nebo si neuvědomujete, že vy jste změnili HVD a teď se snažíte z tohoto HVD udělat něco mezi tím hvd, kde se nedá zabíjet a tímto hvd. To doopravdy pak nemělo cenu měnit to, když tu vymýšlíte tyto zákazy, tímhle tempem to bude tak, že za 2 měsíce bude nové pravidlo říkající, že když CT uvidí T, tak ho může bez důvodu zabít. Je to celé postavené na hlavu, jestli jste všichni toho názoru, že by se tu pravidlo o FK před zbrojkou mělo zavést, tak jste nemuseli měnit HVD na toto a nastavit pouze časový limit na to,kdy může dát CT HVD(bez killů), aby, jak tu říká Keyo, si T nestěžovali, že CTcka jsou na autíčkách(ale snad všichni víme, že toto byl další podprůměrný argument,aby podpořil svůj názor) :) .
A Keyo nevyjadřuj se k mé osobě tak, jako já se nevyjadřuju k té tvé, takže kecy o tom, že stojím před zbrojkou, si laskavě nech :) .

1. Takže já jako admin/spešl musím dělat kameru před zbrojkou jenom aby nějáký usmrkanec dostal VD ?? Ani omylem
2. Já to dělám tak, že si ani neberu guny a snažím se přemluvit CT aby také vyhodili guny (ve zbrojce samozřejmě) jdeme ke dveřím a necháme se zabít.
3. Největší krása je to, když T stojí před zbrojkou při HVD celé 3 minuty, pak dám na Snowce žebřík vedle boxu a z 20 T mám 3.
4. Já si myslím, že hlavní důvod HVD byl v tom, že prostě T nesnesli, že CT byli na autech dřív než oni a začali je přejíždět.

Toto je čistě můj osobní názor na věc, tak NEPIŠ !!

Shinigami
29-05-14, 16:56
1. Takže já jako admin/spešl musím dělat kameru před zbrojkou jenom aby nějáký usmrkanec dostal VD ?? Ani omylem
2. Já to dělám tak, že si ani neberu guny a snažím se přemluvit CT aby také vyhodili guny (ve zbrojce samozřejmě) jdeme ke dveřím a necháme se zabít.
3. Největší krása je to, když T stojí před zbrojkou při HVD celé 3 minuty, pak dám na Snowce žebřík vedle boxu a z 20 T mám 3.
4. Já si myslím, že hlavní důvod HVD byl v tom, že prostě T nesnesli, že CT byli na autech dřív než oni a začali je přejíždět.

Toto je čistě můj osobní názor na věc, tak NEPIŠ !!

Za ten druhý bod si daj facku. To potom ako keby nebolo HVD a to si admin.

laskyn
29-05-14, 16:58
proč teda máš jako admin možnost dát hráči vd, když to nechceš hlídat? nech si tedy toto právo vzít a můžete k tomu zavést pravidlo o FK před zbrojkou , aby jsi měl míň práce, protože jak koukám, tak tady se snaží si všechni admini vše ulehčit :) .je mi z vás smutno.

Grakon2702
29-05-14, 16:59
Stání před zbrojkou a čekání na náhodný FK při HVD je demence. Bylo by mnohem lepší, kdyby se opět zavedlo to, co tu dříve bylo, viz. Swagridův post kousek před tímhle.

laskyn
29-05-14, 17:01
ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.

FizzyBubble
29-05-14, 17:02
Za ten druhý bod si daj facku. To potom ako keby nebolo HVD a to si admin.

Shini čekal jsem kdy něco na mě napíšeš počkej vzpomínám si na někoho kdo psal, že dává 2 náhody za kolo :notsure:

Grakon2702
29-05-14, 17:03
ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.

Ale ano, a to, co jsi napsal, také svědčí o demenci, to se na mě nezlob.

FizzyBubble
29-05-14, 17:04
ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.

Takže CT které nedá hlavu na jeden výstřel mám přesouvat od CT ?? Ok

laskyn
29-05-14, 17:07
neprijde ti trapne a ubohe obracet neco, co sem rekl, v uplnou kravinu, kterou sem nerekl, aby vsichni videli, jakou mas pravdu a jak jsi chytry? nejak moc ti narostlo ego po tom, co si dostal admina, prvni tyden banujes za uplne kraviny, ktere nikdo jiny nebanuje a kdo nehraje podle tvych pravidel pro slusneho hrace, tak ma ban a ted tohle. zklamavas me vic a vic.

grakone o tobě jsem měl dobré mínění, tak mi ho nekaž a nepiš, že to, že T stojí před zbrojkou je dementnější než to, že admini a speslove nejsou schopni dojit na server, aby vyhodili dotycne ctcko, ktere neumi strilet a da nekolik fk po sobe. proc se teda nabiraji novi admini a speslove, kdyz se stejne najdou hodiny, kdy by tu nekdo mel byt, kdo to pohlida a neni?

Grakon2702
29-05-14, 17:10
Laskyne, asi si neuvědomuješ, co jsi vůbec před tím napsal. Fizzy to obrátil přesně tak, jak jsi to napsal. Vycituju ti to znova, aby sis to zase přečet a trochu hlouběji se nad tím zamyslel.



ne, demence je nechat někoho, kdo neumí střílet , aby hrál za CT.

Sorry kámo, ale názor o tom, že stání před zbrojkou při HVD je demence mi už nevyvrátíš.

IKEA
29-05-14, 17:12
grakone o tobě jsem měl dobré mínění, tak mi ho nekaž a nepiš, že to, že T stojí před zbrojkou je dementnější než to, že admini a speslove nejsou schopni dojit na server, aby vyhodili dotycne ctcko, ktere neumi strilet a da nekolik fk po sobe. proc se teda nabiraji novi admini a speslove, kdyz se stejne najdou hodiny, kdy by tu nekdo mel byt, kdo to pohlida a neni?

Všechny tu zajímá, co si o kom myslíš.. :)

laskyn
29-05-14, 17:13
asi nejsme na stejné vlně a nechápu to, tak bych chtěl vidět, v čem jsem podle tebe dementní? :)

ikeo místo toho, aby jsi psal hloupé komentáře, by jsi mohl mlčet a vyšlo by to líp :) . nevím, co se vůbec ke mě vyjadřuješ, toto je diskuze o HVD a ty se tu vyjadřuješ k mé osobě, vůbec jsem nepochopil proč, navíc se bavím s grakonem a ty reaguješ na něco,co nebylo vůbec určené tobě :)

Grakon2702
29-05-14, 17:19
Tak dobře, napíšu to jinak. Já moc dobře chápu, co se tady snažíš napsat (a myslím, že ne jen já), ale bohužel tady je střet zájmů. Tak už to bohužel je. Nikdy jsem o nikomu bezdůvodně neřekl, že je dementní (a pokud ve hře ano, tak jsem to nemyslel vážně).

To, že u CT by měli být hráči s velkou zkušeností a aimem, s tím s tebou souhlasím, názor mám stejný a kolikrát se i vztekám, proč to tak někdy nemůže být, ale pochop, že ikdyby se tu zavedlo pravidlo o potřebě skillu u CT, tak nejen, že z toho zmizí ten fun nádech, ale bylo by i nemožné hlídat, kdo je skilla a kdo ne.

laskyn
29-05-14, 17:26
díky za názor.
samozřejmě nechci pravidlo o skillu, to bychom na JB mohli zavést rovnou rank.
chci jenom, aby si admini a spešlové nehledali pravidla, která jim zjednoduší hru, př. fizzy nechce kontrolovat, kdo má a nemá mít VD, ale jako admin má možnost VD někomu dát, tudíž předpokládám, že by to kontrolovat měl. Nic proti tobě Fizzy, ale když tu možnost máš, tak bych předpokládal, že to kontrolovat budeš.Můj názor je ten, že místo toho, aby se zaváděla nová pravidla, by se měli přibrat noví spešlové / admini, kteří budou víc kontrolovat schopnost a neschopnost ct a podle toho je u ct nechali nebo naopak+bude větší kontrola serveru a dodržování pravidel, což je snad lepší, než když zavedete 1 pravidlo. Když přece bude admin/spešl na serveru, tak může přesunout někoho, kdo dá 4x za sebou fk, byť kvůli tomu, že dotyčný chtěl zabít hledaného a nemusí existovat pravidlo o fklech před zbrojkou. ale díky, konečně někdo, kdo napsal názor, který se dá počítat jako opozice mého názoru :)

FizzyBubble
29-05-14, 17:28
neprijde ti trapne a ubohe obracet neco, co sem rekl, v uplnou kravinu, kterou sem nerekl, aby vsichni videli, jakou mas pravdu a jak jsi chytry? nejak moc ti narostlo ego po tom, co si dostal admina, prvni tyden banujes za uplne kraviny, ktere nikdo jiny nebanuje a kdo nehraje podle tvych pravidel pro slusneho hrace, tak ma ban a ted tohle. zklamavas me vic a vic.

Pošli odkazy na bany, které jsem dal neprávem. Narostlo EGO, to si děláš srandu ty wogo ve hře to je Fizzíku tamhle Fizzíku tohle a pak dostanu poje* na fórku ? Pokud jsem tě urazil omlouvám se ale z tvého psaní vznikla moje odpověď, která prostě dává smysl z tvojí otázky.

E: Laskyne já si chci při HVD "HRÁÁÁÁÁT" jenže to jsem asi sám co ??

laskyn
29-05-14, 17:49
jak už sem ti psal ve hře, podle mě banuješ za kraviny, byť jen na 3 hodiny. napsal sem snad, že si dal ban neprávem? zase tady nahazuješ něco,co sem neřekl a předhazuješ věci, které si zase obrátil ve svůj prospěch, takže se mnou přestaň mluvit tim svym arogantním způsobem a začni se vyjadřovat jako normální člověk bez ega. napsal sem, že banuješ za kraviny, tj. věci , které nejsou sice úplně v souladu s pravidly, ale nebanují se, protože to jsou kraviny.Když sem ti to napsal ve hře, okamžite sem dostal sprchu, že jsou na kotelně hrozně dementní hráči a že kdyby nebyli dementní, bany bys nerozdával. Tolik banů, co ty si dal za týden, dal Smooke za měsíc. To, že se snažím být slušný na všechny znamená, že s tebou nemůžu mít problém? Nevšiml sem si, že bych se s tebou v poslední době někdy chtěl extra bavit, takže nevím,cos to zase vytáhl, tak sympatický, jak tu píšeš, mi nejsi. přál bych ti, aby ti dali jen spešla a ty ses choval jako dřív, když si ani netušil, že by si mohl dostat admina, jako normální hráč a né jako namástrovaný člověk, který nedělá chyby, je neomylný a dokonalý .Začíná se to ale měnit v něco, co sem nepatří a patří do jiného tématu, takže bych to ukončil.

Devenoth
29-05-14, 18:03
Taky se vyjádřim.. Bylo to tu snad tisíckrát, ale bez pardonu blbci stojící před zbrojkou boxujíc do prázdna a čekají jestli náhodou z nebe nespadne gun, ti podle mě nemají právo na VD, když se pletou:) .. Pak dáš trampolínu nebo cokoliv a v chatu je to samé "jato neumim" a "jak se to lidi dela tohle".. To že občas skočim pro scouta nebo pro jinou gun je věc jiná, já totiž umím většinu atrakcí.. Ať si před tou zbrojkou stojí ale ať pak proboha nespamují o VD (ano ikdyž je to v pravidlech tak hráči spamují a přes chat se nedá, zkrátka NEDÁ normálně komunikovat) .. K Fizzymu: Bany dává za nomic (a to s hráči co nemají mic nebo jim nefunguje nejdřív tak 2 kola píše a snaží se jim pomoct) potom za doplňování, což je klasika a prostě se to nesmí (když to hráč udělá nechtěně tak si prostě napíše kill jako to dělám já). Ban bez důvodu jsem od něj neviděl, takže pokud ty ano Laskyne tak mi to sem hoď, přiznávám že nemusím mít přehled o všem :)


Korean Jesus

KeYo
29-05-14, 18:18
díky za názor.
samozřejmě nechci pravidlo o skillu, to bychom na JB mohli zavést rovnou rank.
chci jenom, aby si admini a spešlové nehledali pravidla, která jim zjednoduší hru, př. fizzy nechce kontrolovat, kdo má a nemá mít VD, ale jako admin má možnost VD někomu dát, tudíž předpokládám, že by to kontrolovat měl. Nic proti tobě Fizzy, ale když tu možnost máš, tak bych předpokládal, že to kontrolovat budeš.Můj názor je ten, že místo toho, aby se zaváděla nová pravidla, by se měli přibrat noví spešlové / admini, kteří budou víc kontrolovat schopnost a neschopnost ct a podle toho je u ct nechali nebo naopak+bude větší kontrola serveru a dodržování pravidel, což je snad lepší, než když zavedete 1 pravidlo. Když přece bude admin/spešl na serveru, tak může přesunout někoho, kdo dá 4x za sebou fk, byť kvůli tomu, že dotyčný chtěl zabít hledaného a nemusí existovat pravidlo o fklech před zbrojkou. ale díky, konečně někdo, kdo napsal názor, který se dá počítat jako opozice mého názoru :)

Ano na tvoju žiadosť dáme spešla každému hráčovi, aby tam bol poriadok hej? alebo prijmeme dalsich 100 adminov a 100 spešlov hej? nech je tam kazdu minutu aspon niekto.. musis pochopit ze aj Admini aj speslovia maju svoj zivot.. a nemozu byt furt na csku:) tak preto chceme tie pravidla.. aby sa potom hraci nestazovali a neboli staznosti typu.. !Dostal som FKFKF chcem VD.. a podobne :)

laskyn
29-05-14, 18:24
začne to pravidlem o fk před zbrojkou a časem budou další a další pravidla pro usnadnění práce spešlů a adminů. myslím si, že už teď je tu tolik adminů a spešlů, že by tu měl skoro pořád někdo být. místo toho, aby jste někoho přibrali do týmu a tím hlídali dodržování všech pravidel, tak přidáte 1. ale tak já s tím nic neudělám, nikdo se mnou nesouhlasí, takže tuhle debatu z mojí strany končím. ahoj

KeYo
29-05-14, 18:31
Takže tím chceš povedať že chceš spešla hej? ... nie.. toto je jedine pravidlo ze vacsina hracov a ne len speslovia chcu:) lebo je to fakt chujovina aby to FK platilo.. lebo je demencia aby tam proste stali.. len ty to stale nechapes

laskyn
29-05-14, 18:48
dobře, tím padá podstata toho HVD, co je teď a může se dát zpět to staré, protože kill bez toho,aby T stálo před zbrojkou a čekalo na správný moment, nedá. :) Jak říkám,končím z mé strany, nepochopíš to, že uděláte chujovinku, která si protiřečí s tím,že je tu zpátky staré hvd. čau.

Tupelko
29-05-14, 18:49
čau.čus čus

MrJack
29-05-14, 18:55
Ako super, že sa vrátilo staré HVD, ale má to aj nevýhodu: tie FK... Staré je lepšie v tom, že nie som nesmrteľný a v hre nehrajú iba tí s autami ale všetci.
No ale to nové bolo bez FreeKillov, bez všetkého.. No a koniec koncov aj bez srandy.

FizzyBubble
29-05-14, 19:20
dobře, tím padá podstata toho HVD, co je teď a může se dát zpět to staré, protože kill bez toho,aby T stálo před zbrojkou a čekalo na správný moment, nedá. :) Jak říkám,končím z mé strany, nepochopíš to, že uděláte chujovinku, která si protiřečí s tím,že je tu zpátky staré hvd. čau.

Neber to jako HATE ani jako tvoje překrucování co jsi řekl ALE: Vzpoura se o HVD nedá dát jinak než stát před zbrojkou a čekat až CT bude AFK nebo blízko nebo něco ale zároveň chceš, že by u CT měli být lidé s dobrým "AIMEM" ale tak, když tě vidím u CT a je HVD nezdá se mi, že by jsi uměl střílet přesně (Není to HEJT) ale to se teda vylučuje a po tvém pravidle by jsi nemohl být u CT. Pokud však budeš argumentovat tím, že umíš střílet tak tím si zase protiřečíš a není pro tebe problém udělat vzpouru, když se CT hýbe. Jinak k tomu stoupnutí EGA atd.. se nevyjadřuji :lookaround:

laskyn
29-05-14, 19:34
je mi celkově jedno, jestli si myslíš, že umím mířit nebo ne, ale při HVD jsem nedal ještě FK,co si pamatuju a to je hlavní věc, kterou by podle mě CT mělo umět. Navíc já nikdy nenapsal, že by tam měli být lidi s dobrým aimem, to napsal Grakon, napsal sem, že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další a nebo lidi,kteří nejsou schopni zabít 1 hledaného, takže znova mi bereš z pusy slova, která sem neřekl, ale tak to už radči neřeším :)

FizzyBubble
29-05-14, 19:36
je mi celkově jedno, jestli si myslíš, že umím mířit nebo ne, ale při HVD jsem nedal ještě FK,co si pamatuju a to je hlavní věc, kterou by podle mě CT mělo umět. Navíc já nikdy nenapsal, že by tam měli být lidi s dobrým aimem, to napsal Grakon, napsal sem, že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další a nebo lidi,kteří nejsou schopni zabít 1 hledaného, takže znova mi bereš z pusy slova, která sem neřekl, ale tak to už radči neřeším :)

že by tam neměli být lidi, co když chtějí někoho zabít, zabijou omylem 4 další = Ti co mají špatný AIM tudíž jsem to napsal dobře a nic jsem ti z pusy nevytahoval.

Charon35
29-05-14, 19:36
Bože moj, vy ste sa rozkecali. Ani to nečítam celé, je to román bez konca...


HVD je na to, aby sa T hrali a nie stali pred zbrojkou, to, ze sa chcu nechat zabit, je ich problem, FK to proste mna nie je

Buď budeme banovať to, že niekto dá FK, alebo to, že dá FK. Čo furt na tom nechápete? CT majú byť zalezení v rohu v zbrojke, to že je HVD je ich fail. Hrajú prím celú mapu, majú prakticky celú mapu VD, tie posrané 2-3 minúty počas HVD môžu čučať v zbrojke v rohu!

1. variant: Keď niekto stojí pred zbrojkou a dostane náhodný FK, tak by mal dostať VD. Ak nedostane, CT by malo dostať zákaz.
2. variant: Keď bude u CT blb (verím tomu, že by to zneužíval čas od času hocikto), tak bude fragovať Tčka, ktoré budú nielen pred zbrojkou (alebo si nájde výhovorku, myslel som že má gun, tak som ho fragol cez pol mapy). Špeciálne na Minikule a iných "open" mapách.

Takže buď budeme banovať jedno, alebo druhé. Ale 2. variant mi sedí menej, lebo ak T nemá právo dostať VD, tak sa budú sťažovať akurát adminom a bude to ďalšie otravovanie navyše a budeme fakt len čumet na CT, či ho zabil PRED zbrojkou, alebo kúsok VEDĽA.

laskyn
29-05-14, 19:41
ty si pořád nepochopil, že já sem chtěl říct, že tam mají být CT,která nejsou ukvapená a nestřílí hned všude okolo,když vidí hledaného a né to, že mají mít dobrý aim, ale to už je jedno radči.

Swagrid
29-05-14, 19:53
Jinak nějak nechápu laskynovo rozjezd a řešení AIMu lidí .. +- přes rok a půl (možná víc, nepamatuji si přesně) bylo HVD stejný, lidi si zvykli, nebyli námitky a najednou je z toho větší problém než hlad v Africe nebo situace na Ukrajině. Nějak mě nedochází, proč chcete něco měnit. Chápu, že po těch pár tejdnech vás to nebaví tolik jako dřív, když jste ten mód ještě objevovali, ale to že budete chtít něco nového, ale přitom ten mód ovládáte jen z půlky to mi fakt neklape.


Zdar,
je to pár dní co jsem tam nebyl, ale podle čtení nějakých příspěvků tady jsem se zamyslel, proč se neudělá HVD jako předtím ? Znamená to, že před zbrojkou stojíte na vlastní nebezpečí, takže pokud dostaneš "fk" , kvůli ctčku co neumí střílet, je to tvoje blbost, protože si stál před zbrojkou a netrénoval si, jak dát DRko, aby ses ho konečně naučil.

KeYo
29-05-14, 19:54
UZ TO NERESTE.. CHARON SA VYJADRIL.. A HVD BUDE TAKE AKO JE DOTERAZ.. tak.. Carpe Diem.. a uz to locknite.. nech z toho uz neni Roman na 3651 stran

laskyn
29-05-14, 19:56
ty si taky swagride nepochopil, že já neřeším aim? říkám, že lepší řešení než zavádět to pravidlo je to,aby si víc hlídalo, kdo je u CT a vyhazovali se káři, kteří když vidí při HVD červeného, tak střílí do všech stran. takže řeším zbrklost CTs,nemusíš mít dobrý aim na to,aby si zabil hledané T bez toho,aby si dal FK,stačí si dobře počkat a bum. tohle já tu celou dobu říkám a ne to, že k ct by měli jít jen s dobrým aimem.

Swagrid
29-05-14, 19:58
Super, ale teď odpověz na zbytek toho co jsem napsal ne na 1/9

Zbrklost CT neovlivníš, dokud jim sám nebudeš držet myš a střílet místo nich.

laskyn
29-05-14, 20:01
podle mě je to kravina,ale to už je snad jasné z toho všeho,co sem to napsal. +pokud si dobře vzpomínám,tak před rokem toto pravidlo nebylo, takže to bude asi hodně dlouho zpátky

Grakon2702
29-05-14, 21:00
Podle oficiálních pravidel jailbreak serveru a zdravého rozumu by CT měla zůstat ve zbrojce a hlídat ji popř. zabít ze zbrojky hledané. Pokud CT dá při "přestřelce" s nějakým hledaným vězněm jinému vězni omylem kill, VD se za to dávat další kolo musí. Všechno přečteno, dáno a potvrzeno a můžeme to i projistotu podtrhnout. Co z toho všeho vyplívá? Délka HVD je přímo úměrná inteligenci a aimu dozorců. Řešit spoustu dalších věcí je zbytečné stejně jako tenhle thread, protože se tady nikdo nedokáže dohodnout, akorát se mezi sebou rozhádáme, plácáme páté přes deváté, navzájem si překrucujeme vlastní slova a hážeme si kudly do zad. Byl bych rád, aby JB zůstal FUN módem, jehož kvalitu zaručuje komunita a vztahy mezi jednotlivými jedinci v ní a tudíž navrhuji, abyste se své spory, které jste zde namíchali, urovnali s klidem v PMkách a aby příslušní moderátoři tohle téma lockli :).

kono159
29-05-14, 21:40
co tak zvacsit CT zonu?

KeYo
29-05-14, 22:03
nn to je blbost.. nemenme nic a hotovo.. kaslete na to:D

Charon35
29-05-14, 22:47
Pri dementnosti niektorých CT môžu byť pravidlá aké chcete, aj tak bude bordel. Dneska snow, pripojím sa, HVD. Spectoval som CTčka a samozrejme klasikááááááá. Dementi uvideli 1 T na boxe a hneď polovica z nich spustila splašený neriadený fullout s rozprskom striel na 2 metre. Padli ďalšie FK, tak som napísal, aby zaliezli do rohov. Odozva nastala hneď "a načo?!" a pálili ďalej. K tomu sa pridal nejaký kar, ktorý vybehol zo zbrojky a veselo fragoval hľadaného hráča, pričom trafil pár ďalších. viz.: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=108921

Takže kľudne si dajte HVD bez VD, ale pokiaľ budú u CT také jelita, tak priberte ďalších 50 spešlov a 10 adminov, lebo inak sa to nebude dať ustrážiť. A ja na tie sračkoidné hlásenia nebudem chodiť vôbec, lebo tam bude bordel jak čip. Z HVD sa stanú jatky a raj fragerov.