PDA

Zobrazit normální verzi : zm1 - zrušení smokera



weken
10-05-14, 23:22
Ahoj nešlo by na zm1 zrušiť smokerov ? Lebo ked je ct last a skoro každý ma smokera je to ťažké.

kalabi
12-05-14, 16:59
tenhle napad tu byl uz moc krat ale nikdo s tim nic nedela ale urcite bych byl PRO

PRAETORIAN
12-05-14, 17:04
Blbost už je to dost dávno co se zrušil smoker na zm 2 protože děcka brečela že proti němu neuměj hrat.Co takhle zrušit frosta protože tě zamrazí nebo boomera protože tě oslepí.Stačí se to jen naučit hrát a o ničem to jinak není

weken
12-05-14, 18:11
Boomer a frost je v poho. praetorian skus loviť na zm 1 a každy ma smokera .. Bez šance

VyhulxD
14-05-14, 16:06
Od toho je ta hra. Musíš se naučit lovit když tak je SMOKER a ostatní ZM. Podle mého je to taky blbost jak píše PRAETORIAN. Pokud se zruší smoker tak rovnou můžete zrušit ZM.
A co se jedná o ZM 2 tak tak by se měl smoker dát spět! Bez smokera je to moc lehoučké nebo pro některé moc OP.

weken
14-05-14, 19:49
blbosť dať na zm 2 dať smokery dost je už to že su na zm1

PRAETORIAN
17-05-14, 01:51
Nejrozumější by teda bylo aby se omezil počet smokeru kolik si hráči budou moct vzít.CCa 3 smokeři jako limit a pak bych je dal i na zm 2

Romisak
17-05-14, 11:12
Nejrozumější by teda bylo aby se omezil počet smokeru kolik si hráči budou moct vzít.CCa 3 smokeři jako limit a pak bych je dal i na zm 2

Super nápad! Ale zm2 nechať tak ako je bez smokerov.

Anubis
17-05-14, 15:32
Súhlasim s Praetorianom= PRO
Ak vieš hrať zm2 tak aký problém je smokerom. Strel do neho 1 gulku a máš to. JEZKO

kalabi
17-05-14, 16:03
obcas skus do nej strelit jednu kulku kdyz ho ani nevidis a taha te treba 15 smokeru a nemuzes se ani pohnout a to aby se daval na zm 2 uplna blbost to by pak taky hodne lidi na to by sralo jako uz i ted

weken
17-05-14, 20:18
Suhlasím s Romisakom.

VyhulxD
17-05-14, 23:27
Alee.. naco dát třeba jen 3 Smokery? Proč nenechat smokera pro všecky? Co vám to udělá 1 střelit do smokera aby vás nechal? Nic naopak se naučíte hrát. A na ZM 2 být nemusí , ale pokud se chcete naučit hrát tak jedině se smokerama. Toto je má rada, tak se zamyslete a uvidíte kam to dotáhnete.
Napíšu sem takový menší příběh jak to bylo když jsem začal já.

Když jsem začal tak ZM mod byl úplně jiný. Dali se předávat zbraně (MG a BZ) hráči měli různé "Klany" jako např. můj klan: =VZO= nebo další klan ?CSKill? nebo nějak tak to bylo. Ty klany se občas hádali ale né jak teď že se řeší každá hovadina.
Ale teď k tomu jak jsem se naučil hrát. Začal jsem na Smokerech když byli plné servery 1, 2, 3 ale i 4. Mapy se střídali nebylo pořád: Anthrax, Labak apod. ale třeba lost_lives.
Pokud se chcete naučit hrát tak začněte na smokerech. Je to sice těžší než bez nich, ale naučit se to dá. A pak je tu ještě jedna možnost a ta je hrát bez smokerů. Jít na ZM 2 naučit se bez nich a jednou přijít na ZM 1 a zjistit že nic neumíte. Tak si to uvědomte a začněte chodit na servery: 1, 3, 4 ale i 5. Neberu vám ZM 2, ale co ostatní servery kde čeká plno lidí?
PRAETORIANe promiň ale jsem proti. Je to zbytečné omezit smokery. To je podobné jako kdyby se odstranil B-Hop. Už vidím dost lidí co by se stalo kdyby se odstranil Frost, B-Hop co dělají. "Prvních 20 lidí píše na Forum proč jste to zrušily?" Tak proto jsem proti. Jinak ale super nápad. :)

Anubis
18-05-14, 00:45
Mne osobne tiež smokeri niekedy lezú na nervy. Stále ked som bol na ZM nebolo ich viac ako 4. Takže sa dá proti nim ubrániť ak si v dobrom bunkry

weken
18-05-14, 12:20
Ale koho by to bavilo byť stále v kempe. Ved skoro každý chce loviť.

VyhulxD
18-05-14, 17:22
Ježko, takto ti to napíšu doufám že pochopíš. Dnes 18.5. jsem byl na ZM 1 hrát po dlouhé době se smokerama. A jak to dopadlo? Lovit se dá, kempit se dá i ve špatném kempu.
Prostě je to blbost aby se zrušil smoker nebo omezil.

weken
18-05-14, 19:09
Prosím ťa neklam. Lovili ste 6 hráči tak to sa dá ale skús to sám

VyhulxD
19-05-14, 21:49
Neklamu, lovil jsem sám hned po té co jsem přišel na server (hned myslím asi po 25 sekundách) pokud neumíš lovit tak se to nauč a nebo si nestěžuj!

weken
19-05-14, 22:25
Viem loviť ale ked tam je každý smoker tak nie.

VyhulxD
19-05-14, 22:52
:DD No právě tak to myslím. Musíte se naučit lovit i když jde do vás 10 smokeru. Jak jsem psal skákej když jsi v kempu a když lovít tak buď do něj střel a nebo se nech přitáhnout střel 1 a skákej + vyhýbej. Potom uvidíš jak to je jednoduché a pokud to zvládneš tak umíš lovit :).

weken
20-05-14, 16:39
Skús po nich strielať ked ma každý smokera a ani nevieš kde sú

VyhulxD
20-05-14, 21:12
Od čeho je ten jejich jazyk nebo noční vidění? A pokud vím tak když jsou někde za budovou tak po chviličce to přestane táhnout :).

weken
21-05-14, 16:58
No ale ked sú na txt ? A je ich tam veľa

GRANDMOTHER
21-05-14, 18:43
Resite kraviny, "30" threadu o zruseni Smokera na ZM,doted to bylo vpohode,a jen kvuli tomu ze nejakej (bez urazky) hlupak je posledni Clovek a zhyne kvuli Smokerum tak to hned resi na forku. Nechte to tak jak to je ted...hra je o tom hrat aj za "neprizniveho pocasi", kdyz se neumis vyhnout smokerum,tvuj problem...

E: Hrac ma pravo si vybrat za jakou postavu bude hrat.

weken
21-05-14, 18:59
Som zvedavý ako by si sa ty ubránil smokerom. Ako mňa smokeri nedajú pretože hrávám iba zm 2

GRANDMOTHER
21-05-14, 19:46
Som zvedavý ako by si sa ty ubránil smokerom. Ako mňa smokeri nedajú pretože hrávám iba zm 2

Driv jsem hraval Zombie, se smokerama jsem nemel problem,i kdyz jsem byl posledni a lovil jsem. :-) Staci se umet vyhybat,ne tam stat jak tvrdy Y..

weken
21-05-14, 21:57
Ja si ťa pamätám a nikdy som ťa nevidel loviť..

VyhulxD
22-05-14, 18:03
Ale Ježku ty nás brepto jak jde vidět tak lovit neumíš a patříš mezi (bez urážky na ostatní) pár hráčů co sou rádi že jsou CT a umí trošičku za ZM. Smoker je primitivní zombie a pokud neumíš hrát, tak to bude asi obtížnější nemyslíš? Jo abych to sem nezapomněl dodat, tak zde máš něco co tě asi nepotěší ale mohl by jsi to zkusit tam. Něco málo pro ježka: Pokud se ti nelíbí na kotelně a nechceš tu hrát nebo tě to už moc nebaví, tak máš možnost jít na GaySites a stěžovat si tam.

Resite kraviny, "30" threadu o zruseni Smokera na ZM,doted to bylo vpohode,a jen kvuli tomu ze nejakej (bez urazky) hlupak je posledni Clovek a zhyne kvuli Smokerum tak to hned resi na forku. Nechte to tak jak to je ted...hra je o tom hrat aj za "neprizniveho pocasi", kdyz se neumis vyhnout smokerum,tvuj problem...
Tak GRAND.. souhlasím s tebou smoker je úplně v pohodě nevím proč by se měl rušit. Vyhýbat se dá norm. prostě pohoda. :) Můj názor je PROTI

weken
22-05-14, 18:21
Aspoň by stačlio kedy sa obmedzili ako povedal pretorian

GRANDMOTHER
22-05-14, 19:26
Dalsi blbost... Hraj to dele,ne ze to hrajes 1. mesic (jestlize se pletu,tak se omlouvam) a hned pises hlouposti o zruseni smokera...reknu to asi takhle,kdyz bys hral hru Left 4 Dead 2,kam by si psal,o zruseni smokera? :-) Uplne stejna situace,vadi ti smoker,nemusis lovit,nebo si bez na ZM 2. Smoker je v te hre dosti dulezity,vytahne hrace z kempu ktery se bez inf. nebo bez "zombie silenstvi" neda dobý/ít. :-)*

E: Na serverech (zombie 1,3,4,5) se vystrida denne spousty hracu,nemyslis si, ze kdyby chteli zrusit Smokera, nepsali by nahodou do chatu nebo tu na forko ? Jak jsem psal výše,smaz si Zombie 1,3,4,5 a hraj jen na 2. :-)

*oduvodneni slova ,,dobý/ít"

dobýt= ziskat kemp, dobít= znicit hrace v kempu


Ja si ťa pamätám a nikdy som ťa nevidel loviť..

Lovil jsem jen pokud nebyli schopne zombie,nebo pokud jsem byl posledni. :-)

VyhulxD
22-05-14, 20:41
Heh Ježko na co to chceš sakra omezit? To je úplná blbost a navíc hráč má mít právo si vybrat ZM jakého chce. A pokud ti to vadí tak jak píše GRAND.. tak si nech jen ZM 2 a nebo jak jsem psal já, jdi na GaySites! :)

weken
22-05-14, 21:16
Sám si chod na Gaysites ty bukvica

kalabi
22-05-14, 23:52
neni to blbost sasku !!!

VyhulxD
23-05-14, 16:15
Kalabi.. jde vidět že neumíš hrát. Kdyby jsi uměl máš jiný názor a navíc smoker není na ZM 2 to bych řekl že stačí! :)

weken
23-05-14, 18:26
Vyhule prosím už nepíš je mi z teba zle.

Romisak
24-05-14, 11:26
Chlapci gratulujem Vám k nahuntenim postom, ale uz to nemá význam ďalej riešiť.'Malo by to ostať tak ako to je! Poprosím moda o lock...

weken
24-05-14, 11:58
Ok.

Ale je to 4 Pro a 1 Proti

VyhulxD
26-05-14, 16:33
Jen tě opravím: 2 zásadně PROTI a asi 2 PRO :* :) toho 1 nevíš. Proti jsem já a PRAETORIAN a mnoha dalších Hráčů co to umí nebo nemají účet na FORUM. A pochybuji že Kotel zruší Smokera už jen z důvodu že budou i admini proti! Abych ti to zjednodušil, tak ses tu akorát tak zesměšnil spolu s Kalabi.

PRAETORIAN
27-05-14, 15:56
Velice prospěšná a inteligentní diskuze:omg::wall::censored::splachnout:

Zoid
27-05-14, 17:57
Lock na žádost admina