PDA

Zobrazit normální verzi : Nejlepši Mapa na zm?



Lukatu
19-10-11, 23:11
Ja osobně myslim že labak --_

Artillery
19-10-11, 23:43
Ja osobně myslim že labak --_

Lebo na tej sa ti najlepšie behá ako poslednému človeku mimo kempu a plantuje laserminy, však? Spawny sú tam rozprestrené po krásne veľkom priestranstve kúsok od seba, takže sa buguje jedna radosť, že?

K téme: mne sa najlepšie hrá na zm_toronto_v2

Dexter.Morgan
21-10-11, 00:04
Na toronto_v2 se neda moc dobre lovit,kdyz jses poelsni ,jedes se 70 bodami vratis se s 20 :) LABAK!!!!

72 Virgins
21-10-11, 00:20
asi toronto V2 i když bez tý sekce za vratama by byla lepší, ale energy neon jsem měl rád od počátku a byla to u mě první mapa, kterou jsem začal prvně navrhovat na voting. Skvělý a hodně nedoceněný mapy jsou zm _franqeeto_final a zm_fortuna_final. Jinak mezi špičku považuju anthrax i když je nešťastná ta zed co se dá zbourat a labak taky.

Dexter.Morgan
21-10-11, 00:30
Posledni dobou nutim lidi aby zacli hrat zm_fortuna_final,protoze uz je asi cca 3 mesice,kdy jsme nehrali nic jinyho nez Labak,Anthrax,toronta...

Mr.Egg
21-10-11, 01:51
toronto mě už leze krkem a v těsném závěsu toxic house. Jenom nevím proč není inferno,ta byla good

72 Virgins
21-10-11, 03:59
Inferno je megaobrovský, jeho problém je v tom, že když začne nákaza tak trvá i několik minut, než třebas některej kout zombie navštíví, asi si vzpomeneš, že někde se zombici neobjevej za celý kolo ani jednou. No a když už se povede nakazit více kempů tak potom jako zombik musíš přebíhat po zabití celou mapu a za poslední je to ráj lovů, úzký dlouhý místa, vysoký zdi, takže se zombik dostane do uličky bud z jedný nebo druhý strany, kde na něj čekaj miny.
Je to supr mapa souhlasim, ale není vhodná na tohle nastavení zm stejně jako DD nebo cbble camp, který taky navrhnu na zrušení.

Lukatu
21-10-11, 04:26
Nějak tak Virgins na co take dlouhe mapy jako bylo inferno.Zombie museli prechazet mapu,ktera byla velka aby se dostali k dalšim kempum,jak hovoril virgins zabereto čas a nakaza trva dlouho,což třeba na antraxu a labaku dokažou v pohode vyhrat zm do 1 minuty.U anthraxu je nevyhoda pro zm že do nich střili ze všech stran,mohlo by se tam udelat nejakych vic stěn,nebo aspon nechot zeď normalnia a ne že ji mužeme rozbit,stím svama souhlasim.

Aimb00st
21-10-11, 08:09
Nejlepší mapy jsou podle mě: Anthrax, Labak, toronto_new

eronex
21-10-11, 16:50
Anthrax--->
Resident evil--->Ktora už bohužial neexistuje:)

Mr.Egg
21-10-11, 23:32
to 72 Virgins: tak at ti dá Kotel možnost přidávat nové mapy. Ty to umíš dobře posoudit a takhle to dlouho trvá. Proto se hrají pořád stejné mapy. A jinak to inferno to by mohla být výzva pro někoho,kdo dělá mapy. To prostředí je uplně super,tak ať se někdo pokusí o mini verzi,třeba ty?!

grEy
21-10-11, 23:39
Skvělý a hodně nedoceněný mapy jsou zm _franqeeto_final a zm_fortuna_final.
100% suhlas, tvorca mapy franqeeto ma u mna obrovsky respekt - neviem preco, ale ta mapa sa mi hrozne paci, z nej mam aj tu silno-sedu texturu, ktoru som pouzil v anthraxe. :)
Fortuna je tiez oukej, hlavne hratelnostou, to spracovanie niektorych ukrytov mi nesedi, autor sa s tym mohol viac vyhrat.

Kotel
22-10-11, 00:38
to 72 Virgins: tak at ti dá Kotel možnost přidávat nové mapy. Ty to umíš dobře posoudit a takhle to dlouho trvá. Proto se hrají pořád stejné mapy. A jinak to inferno to by mohla být výzva pro někoho,kdo dělá mapy. To prostředí je uplně super,tak ať se někdo pokusí o mini verzi,třeba ty?!
Taky ze je posuzuje, ale tech opravdu dobrych je malo. Proto jich tolik nepribyva. Zrusilo se uz minimalne 15 map.

Mr.Egg
22-10-11, 02:13
Spíš mu dej možnost ty mapy přidávat. Ono ta mapa může blbá,ale taky může hráče bavit. Samozřejmě nebavíme se o technické stránce mapy,tam je to jasný.

Love or Hate
22-10-11, 10:16
Antrax je dobra mapa ale skoda ze tam neni armor

72 Virgins
22-10-11, 11:47
to 72 Virgins: tak at ti dá Kotel možnost přidávat nové mapy. Ty to umíš dobře posoudit a takhle to dlouho trvá. Proto se hrají pořád stejné mapy. A jinak to inferno to by mohla být výzva pro někoho,kdo dělá mapy. To prostředí je uplně super,tak ať se někdo pokusí o mini verzi,třeba ty?!

Inferno je pěkná, ale i když udělám úpravu a zmenším jí, bude tam vždy problém s úzkými chodbami jak v barácích tak mezi domy. Přesto je to slušná výzva. Mapu mám staženou a mám i její zdroják.
Uzký chodby se dají řešit trigger hurt místama, který by lovce zraňoval, a úzký uličky zas teleportem, kam by se dalo za jejich záda teleportovat.
No uvidíme
Spíš mě napadlo udělat zm_italy, nebo upravit vhodnější zm_militia, ale můžeme zkusit všechny možnosti tak abychom si s greyem, syriusem rozdělili úkoly.

Dev1L
22-10-11, 11:57
zm_resident_evil
zm_inferno
zm_camp_zone_beta2

Lukatu
22-10-11, 17:42
Proč by se meli do map přidavat ARMOR_??!!Za armor se ma platit pomoci bodu a ne ze se ho bude dostavat zadarmo..

Mr.Egg
22-10-11, 20:04
Ta mapa zm_italy nemusí být marná. Zkus se na to podívat. Jinak budem hrát 3 mapy dokola.

Lukatu
22-10-11, 21:50
Myslim si taky že bys mohl Virgi zkusit upreavit Italy..A přesně jinak budem hrat stejne mapy pořad..

kalabi
10-03-12, 00:37
Labak je nejlepsi mapa na loveni a je hodne mala tak nakaza je docela rychla a vetsinou zustane posledni clovek