PDA

Zobrazit normální verzi : Autodestrukce (item)



Jerry2-ka
11-05-14, 19:56
čaute prosím som neskutočne vynervovaný pretože na už ani neviem či na cod 1 alebo 2 som teraz bol a hrala sa mapa huntic a La Sabeneta proste rushne (classa: commando item: autodestrukcia) na T spawn a odpáli sa a zabije minimálne 6 niekedy aj 2/3 z T tímu prosím o upozornenie pre hráča sabeneta popripade vymazanie itemu autodestrukcia vopred dakujem !!!!

Eust.
11-05-14, 20:13
:DDD Jak si to jako představuješ, to mám za ním jít a napsat mu: ,,Sábe, nepruď je a dropuj to auto". :D Jako sorry, ale je to item jako každý jiný, jestli nejste schopní ho sundat než tam vběhne tak je to váš boj.

e: stačí jedno šikovné comm, které si ho odchytne a zabije.

Jerry2-ka
11-05-14, 20:22
Jenom že když tam skoro all T team bol zakempený jak kidi a nikto donho nešiel okrem mna a pár ludí..., a ser nato a vrátte nano !!!!!!!

Grakon2702
11-05-14, 21:40
Spíše mě někdy více štve, že na hunticu oba týmy plní úplně opačnou roli hry, než kterou vůbec mají plnit, ale jinak je to váš problém, že jste si ho nebyli schopni sundat sami :D.

J3ZUsSs*
11-05-14, 21:48
Za chvílu tam bude padať iba notes a pluky ked sa všetko vymaže.

SuperVafle
12-05-14, 00:54
Přesně.. :D Auto mě sice často dostává do rage, ale přidal bych více itemů jako je auto, dynamit, atd.. Ať to není pouze o notesu a off itemu... :)

shootradar
12-05-14, 11:00
Zábavné dávat něco takového do hlášení cheaterů, tohle je topic spíše někam jinam než do téhle Kategorie.
Jinak nechápu jerryho co ho tve, tak si má počkat za ostatníma až bouchnou a pak jít. To já to měl minulý týden horší, mapa awp_india a jeden hráč s comandem hrál s destrukcí proti mě a věčně ji používal jen na mě takže ... :D

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 16:35
Ja by som tam nič z itemov nemazal ... a dal to na systém že nepadnú itemy po 1 kille ... ale po nejakých 5 kills padne prvý + druhý po 10 kills .... nech si ľudia nenazháňajú hneď prvé kolo notes a náboje ... :)

Grakon2702
12-05-14, 16:43
Zábavné dávat něco takového do hlášení cheaterů, tohle je topic spíše někam jinam než do téhle Kategorie.
Jinak nechápu jerryho co ho tve, tak si má počkat za ostatníma až bouchnou a pak jít. To já to měl minulý týden horší, mapa awp_india a jeden hráč s comandem hrál s destrukcí proti mě a věčně ji používal jen na mě takže ... :D

To jsem byl asi já, nemáš se mi plantat pod nohy.. :D

Eust.
12-05-14, 16:49
Nejlepší je comm s notesem 5 a autem, tam vběhne do houfu a je s něma amen.

slender
12-05-14, 17:29
Ja by som tam nič z itemov nemazal ... a dal to na systém že nepadnú itemy po 1 kille ... ale po nejakých 5 kills padne prvý + druhý po 10 kills .... nech si ľudia nenazháňajú hneď prvé kolo notes a náboje ... :)

xD To si přiznejme že by si moc lidí nezahrálo... Např. Hráč HS s nts5 + pluky na classe rambo (180?) (bilance skóre má vetšinou 10 ku 1) proti hráči např. Loloik který stáhl CSko předevčírem (a sotva dá kill)... a ještě nedostane Item... Někteří by to možná uvítali ale mysleme na ostatní a slabší hráče...

PS: Item Autodes. je možná v některých ohledech bráno jako "neplnohodnotné" (někteří ho označují za ubohé), ale řekl bych že možností jak se nenechat "odbouchnout" je takové množství že nemá cenu item rušit... Možná zavést aby zabilo např.max 5 hráčů a nebo menší rozsah, ale to mi příjde zbytečné a nepřeji si (nebo spíše nezastávám) nějaké zavedení těchto omezení...

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 20:49
slender :DD aspoň tam nebudú hrať boti ... čo len zdržujú alebo nevedia ani čo robia ... možno by som zmenšil počet kills po ktorých padne item ...

slender
13-05-14, 07:45
No já nevím, ale představa že tam budete hrát jen spousty dobrých hráčů, (které sem ovšem nechci vypisovat aby se někdo neurazil :D) Jako s některými se nemůžu rovnat... JÁ! a že to trušilinku umím. No prostě už i já bych si pak zahrál hůř... jen proti vám... A ti nováčci sou pro mě killy zadarmo (a pro server to spestření)... Nechme to takhle sice občas si tam někdo sedne za bednu a čeká celou mapu to jo... Ale představ si že by jsme hráli 5 na 5 já radši 11 na 11... Já si totiž myslím že by je to bez itemů moc nebavilo a po skóre 0:8 to vypnou a půjdou radši jinam... a pak by tam nezbyl už nikdo jen pár dobrých hráčů a i ty by to přestalo bavit 5 na 5...
Item za kill... max 2 ale nepřeji si to...

shootradar
13-05-14, 09:14
To jsem byl asi já, nemáš se mi plantat pod nohy.. :D

ANo tos byl ty, pěkně si mě tehdy naštval :D

shootradar
13-05-14, 09:21
xD To si přiznejme že by si moc lidí nezahrálo... Např. Hráč HS s nts5 + pluky na classe rambo (180?) (bilance skóre má vetšinou 10 ku 1) proti hráči např. Loloik který stáhl CSko předevčírem (a sotva dá kill)... a ještě nedostane Item... Někteří by to možná uvítali ale mysleme na ostatní a slabší hráče...

PS: Item Autodes. je možná v některých ohledech bráno jako "neplnohodnotné" (někteří ho označují za ubohé), ale řekl bych že možností jak se nenechat "odbouchnout" je takové množství že nemá cenu item rušit... Možná zavést aby zabilo např.max 5 hráčů a nebo menší rozsah, ale to mi příjde zbytečné a nepřeji si (nebo spíše nezastávám) nějaké zavedení těchto omezení...

Reakce na tvůj první příspěvek, docela by to ztrácelo logiku, aby hráč s velkým levelem neměl mít lepší vyhlídky proti hráči co začíná, o tom to je, aby se hráči zvyšovali v té classe a byli silnější, a ne aby nováček s lvlem pod 10 kosil lvly nad 150+ jako když nůž projde máslem.

Ale jak někdo psal, uvítal bych, kdyby se pro to nulté kolo před restartem udělalo to, že se itemy nedostanou, protože nenaběhnou ani ještě levely, a lidi jak zblázněný píšou /class, jen aby s levelem 0 rychle vyhrabali itemy, takže ty tam půl minuty čekáš, až bude restart a mezitím ti tam nabíhají rakeťáci či comanda a ty můžeš jen koukat, jak tam zabíjení. Sice expy mají k ničemu, ale itemy jim můžou napadat.

Aladin_MUDAFUKA
13-05-14, 10:05
Reakce na tvůj první příspěvek, docela by to ztrácelo logiku, aby hráč s velkým levelem neměl mít lepší vyhlídky proti hráči co začíná, o tom to je, aby se hráči zvyšovali v té classe a byli silnější, a ne aby nováček s lvlem pod 10 kosil lvly nad 150+ jako když nůž projde máslem.

Ale jak někdo psal, uvítal bych, kdyby se pro to nulté kolo před restartem udělalo to, že se itemy nedostanou, protože nenaběhnou ani ještě levely, a lidi jak zblázněný píšou /class, jen aby s levelem 0 rychle vyhrabali itemy, takže ty tam půl minuty čekáš, až bude restart a mezitím ti tam nabíhají rakeťáci či comanda a ty můžeš jen koukat, jak tam zabíjení. Sice expy mají k ničemu, ale itemy jim můžou napadat.

Radar to máš pravdu ... :) toto by som uvítal :D a tiež by som pridal na swat obranu proti autodes nech aspoň nejaká obrana na to je :)

shootradar
13-05-14, 10:22
Radar to máš pravdu ... :) toto by som uvítal :D a tiež by som pridal na swat obranu proti autodes nech aspoň nejaká obrana na to je :)

Taky jsem přemýšlel a nejen já, že by mohlo být na swatu proti destrukci a na kevlaru třeba proti knifům, ale co už :D

Beat
13-05-14, 14:53
Reakce na tvůj první příspěvek, docela by to ztrácelo logiku, aby hráč s velkým levelem neměl mít lepší vyhlídky proti hráči co začíná, o tom to je, aby se hráči zvyšovali v té classe a byli silnější, a ne aby nováček s lvlem pod 10 kosil lvly nad 150+ jako když nůž projde máslem.

Ale jak někdo psal, uvítal bych, kdyby se pro to nulté kolo před restartem udělalo to, že se itemy nedostanou, protože nenaběhnou ani ještě levely, a lidi jak zblázněný píšou /class, jen aby s levelem 0 rychle vyhrabali itemy, takže ty tam půl minuty čekáš, až bude restart a mezitím ti tam nabíhají rakeťáci či comanda a ty můžeš jen koukat, jak tam zabíjení. Sice expy mají k ničemu, ale itemy jim můžou napadat.

Nastaviť tam dostupnosť itemov od určitého počtu fragov.
0-5 fragov
Neomex 6, strelec fart, iné low itemy
5-15 fragov
sniperove boty, dynamit, míny,...
15-20
rangerky, awp sniper, swat,...
20+
platinky, titan, pluk, nano,...

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 01:28
no ďakujem pekne :D aspoň niekto čo by stým súhlasil ... či ? :D

shootradar
14-05-14, 11:29
Nastaviť tam dostupnosť itemov od určitého počtu fragov.
0-5 fragov
Neomex 6, strelec fart, iné low itemy
5-15 fragov
sniperove boty, dynamit, míny,...
15-20
rangerky, awp sniper, swat,...
20+
platinky, titan, pluk, nano,...

Taky zajímavé řešení aspoň by to několik kol prvních nebylo o itemech co si kdo nalukeřil :)

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 15:35
to by bolo fakt super keby tak bolo :)

LumP
14-05-14, 22:08
Nastaviť tam dostupnosť itemov od určitého počtu fragov.
0-5 fragov
Neomex 6, strelec fart, iné low itemy
5-15 fragov
sniperove boty, dynamit, míny,...
15-20
rangerky, awp sniper, swat,...
20+
platinky, titan, pluk, nano,...

To by nebylo vůbec špatné aspoň by hned na začatku nikdo nedostal nts5 +tit a lidi by zbytečně neodcházeli :D

Aladin_MUDAFUKA
15-05-14, 01:17
lumpe ... ty tam len prídeš a mám chuť vypnúť csko :D