PDA

Zobrazit normální verzi : lagy



Hauss
11-05-14, 19:07
Čau lidi ta se vracím zpátky ke counter striku protože jsem vyřešil OpenGL problém s mizením písmenek a blikáním obrázovky ale je tu druhy a asi horší problém.Jak už nadpis napovídá mám lagy.Jsou to takové mikro lagy prostě sek a pak jedu ale je to otravné a když otevřu nákupní menu a otevřu třeba SMG tak se lagne a pak zase odlagne.Dělá to pouze na OpenGL takže bych potřebovat pomoc nějakým high fps configem neo tak něco.Zvláštní je že při těch lagách Někdy ani neklesne fps a pingem to není to je prostě lag počítače.:thumbdown: .Při instalaci jsem samozřejmě zaškrtl high fps modely ale nepomáhá to:wall::wall:
PS:prosím pomozte mi někdo :beer:

dlxsf
13-05-14, 09:24
nový ovladače na grafárnu, popřípadě si zkus nastavit v procesech nízkou prioritu cska, pokud máš víc jader tak bych si pohrál i se spřažením

Hauss
13-05-14, 16:11
Ovladače jsou již aktualizované mám jedno jádro.Ta nízká priorita je jediná možnost.Problém je že to dělá jen na openGL.

Edit Ejhle pomohlo to! Ale nevíš jak tu prioritu nastavit na pořád?Vždycky když csko vypnu tak po zapnutí je priorita zase jiná než tu co jsem nastavil :/

gre
14-05-14, 07:49
Ovladače jsou již aktualizované mám jedno jádro.Ta nízká priorita je jediná možnost.Problém je že to dělá jen na openGL.

Edit Ejhle pomohlo to! Ale nevíš jak tu prioritu nastavit na pořád?Vždycky když csko vypnu tak po zapnutí je priorita zase jiná než tu co jsem nastavil :/

Vymaž userconfig.cfg v cstrike.

dlxsf
15-05-14, 10:58
prioritu si musiš nastavit při každým spuštění hry bohužel....

3necky
15-05-14, 13:43
prioritu si musiš nastavit při každým spuštění hry bohužel....

To není zas tak úplně pravda.

Pokud ti nastavení na low priority dlouhodobě pomáhá, použij tento software http://www.prnwatch.com/prio/ (stáhni si verzi podle tvého systému). Je to jednoduchý nástroj jak uložit prioritu permanentně. Jen to nainstaluj, restartuj PC, spusť CS, jdi do taskmanageru a nastav "Set CPU Priority" na Low/Nízká. V exploreru (po restartu PC) už je defaultně zaškrtnutá možnost Save settings.

dlxsf
15-05-14, 15:15
Nestačím se divit kam se doba posunula :D za mejch časů takový vychytávky nebyly :(

Hauss
19-05-14, 12:03
Tak moc děkuji a abych nemusel zakládat nové téma chtěl jsem ještě pořešit jednu věc.Mám problém stím že skiny všech hráčů vypadají tak jako já.Atsi vyberu jaký skin chci tak za policajty mám defaultně toho modrýho a za teroristy zelenýho všichni jou stejní.

dlxsf
19-05-14, 13:26
cl_minmodels 0 do konzole;)

Hauss
26-05-14, 20:10
Díky jede to jenže :D ted mám další problém.Modely hráčů nejsou plynulé.Jsou zasekané a trhané.Myslel jsem s že to dělá jen na kotelně tak sem sáhl po gs serverech a tam je to dost zvláštní jak oni májí normal modely a ty kteří jsou vip mají vylepšené tak ty to nedělají.Takže.Normal modely (základní hry)Sou zasekané.Ale když má server své vlastní tak ne.Myslím že se to dá řešit nějakým příkazem do konzole ne? :cool:

Kotel
27-05-14, 13:48
Zkus cl_minmodels 1

Kebabko
27-05-14, 20:47
Díky jede to jenže :D ted mám další problém.Modely hráčů nejsou plynulé.Jsou zasekané a trhané.Myslel jsem s že to dělá jen na kotelně tak sem sáhl po gs serverech a tam je to dost zvláštní jak oni májí normal modely a ty kteří jsou vip mají vylepšené tak ty to nedělají.Takže.Normal modely (základní hry)Sou zasekané.Ale když má server své vlastní tak ne.Myslím že se to dá řešit nějakým příkazem do konzole ne? :cool:

ja by som ti odporucil ex_interp 0.1 (az je problem ten co myslim ze je tak ti to pomoze na 100%) a ak ne tak sa ospravedlnujem :-(

Hauss
28-05-14, 15:04
Kotle však min models už mi radil a napsal jsem to tam a ex_interp 0.1 nepomohlo protože už to tam takhle bylo nastavené.Nevím čím to zase je pořád řešit nějaké problémy s cs

Kebabko
28-05-14, 15:45
tak potom nenapojil si sa na nejaky server cinanov ? rusov ? romov ? arabov ? alebo podobnych hotentotov ? tieto server maju server cfg ktore sa ti ulozi do tvojho cfg a v tom pripade by malo pomoct reinstalovat cs

Hauss
28-05-14, 20:45
Uz dlouho nehraji na cizivh serverech