PDA

Zobrazit normální verzi : Train.eR (JB) --> Byznis



Train.eR
11-05-14, 21:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 106897)
[AMXBANS] Mas 1 den, 15 hodin, 39 minut a 57 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'fakt nemam uz na dementa ako ty naladu (rusis simona, nadavas hracom a potom zo seba robis nevinneho este) a mne nepis otom ze mi je 14 a podobne - nabuduce rovno zakaz k ct za neustale rusenie simona a dlhsi ban za nadavky cez mik (staci pozriet aj tvoj'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Train.eR >
[AMXBANS] Tvuj nick: Train.eR
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:45479620
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:45479620
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.100.49.242
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.49.242
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nemluv - nemas zuby >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 4 (jb_mountains)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Dukazy bych poprosil, chovani tohoto admina cely den je dementni, ano pisu to uz takto, protoze to on co tam mlel za kraviny, nejen na me, to je cista demence!Mam priblizne 16 lidi kteri mi vse dotrvdi, ze tam dela kraviny a chova se jako FAKAN! Maly zakomplexovany chlapec, ktery se vydava za starsiho, co vic na to rict..

Honey cocaine
11-05-14, 22:09
Jake dukazy? Co to trepes? Byznis neni zadny fakan, vy se jen chovate jak idioti, to je vse. To, ze ti je 16 tady nikoho nezajima, i 13ti lete dite ma v hlave vice rozumu jak ty.

Britny
11-05-14, 22:12
Jake dukazy? Co to trepes? Byznis neni zadny fakan, vy se jen chovate jak idioti, to je vse. To, ze ti je 16 tady nikoho nezajima, i 13ti lete dite ma v hlave vice rozumu jak ty.

On nenapsal svůj věk, ale že má 16 lidí co mu to dosvědčí. Trainere, tak nebud takovej vztahovačnej :P Byznis patří mezi tu "starší" smetánku tu na kotelně, takže žádný dítě to určitě není.

Train.eR
11-05-14, 22:32
To je mi jedno, chápu, ale to chování fakt měl v ****. Cocaine, ty vole, nauč se slušně psát, prosimtě když je starší, tak se snad dokáže obhájit sám ne?! I admini naa TS3 se mnou souhlasily( nebudu jmenovat ) že mu "trepe". ;)

Honey cocaine
11-05-14, 22:40
To je mi jedno, chápu, ale to chování fakt měl v ****. Cocaine, ty vole, nauč se slušně psát, prosimtě když je starší, tak se snad dokáže obhájit sám ne?! I admini naa TS3 se mnou souhlasily( nebudu jmenovat ) že mu "trepe". ;)

Ja pisu slusne. Kdyby jsi se choval ty slusne, tak ten ban vubec nedostanes. Byznis je jeden z adminu, kteri tu jsou dost dlouho a banuji hrace tak jak maji, ne jak nekteri, takze ty vyhrady vuci jemu jsou pouze tve osobni nazory.

Byznis
11-05-14, 23:25
vsetko podstatne som napisal v reasone banu - a unban ti nedam.
Dostal si presun kick a potom zase kick lebo si si trepal svoje u CT , simonoval si tak ako ti to tvoje ego sproste dovolilo , medzitym si tam s dalsim tvojim "kamaratom" nadaval dalsiemu ctcku. Potom ked bol simon si ho dalej rusil, niekto sa ta pytal ci si admin alebo co a ty ze na csshit v zivote. Ked si dostal presun zacal si hladat admina ktory ti ho dal a stale pisat ako je vsetko neopravnene- nabuduce ti dam rovno OPRAVNENY BAN K CT. Potom si zacal domna aj stym tvojim ceckom kamaratom ze zneuzivam prava atd a ze som kid. Tym padom sa stebou nemam ocom ani bavit sam sa spravas ako chudak ci uz si u ct alebo t. A to ze tu ides rypat zbytocne do adminov je len tvoja sracka. K takym ako si ty sa chovam tak isto ako oni ku mne. Necakaj ze sa stebou budem bavit na urovni , to co si predvadzal u ct mi uplne stacilo. Dostal si iba presun (pritom sa to bezne banuje ked niekto je sprosty) a potom si sa siel vyplakat na TS kde si trepal ze 16 ludi stebou na servery suhlasilo - pritom ti pritakavali len 3ja tvoji znami. Nabuduce ti poradim - ked uz sa ides vtierat inym adminom a stazovat tak sa pozri aj na seba. Ak budes mat take spravanie ako si mal na zaciatku tam ked som este len prisiel - nebudem ta ani len presuvat - rovno ta zabanujem.
Pozdrav 16 ludi - imaginarnych ...

neviem co fetujes ale tu mas tiez tych tvojich 16 ludi
Jailbreak 4 11-05-2014 12:23:02 VALVE_ID_LAN 88.100.49.242 Train.eR mqam tu 16 svedku co mi dokazou ze kayo je dite
tam si zase hodnotil ze hrac menom Kayo je dieta ... tipujem ze mas presne 16 ludi asi niekde na Skype a takto si riesis nejaky komplex

A ty o chovani ani len slovo nepis - to tvoje pokial si nevedel ze som tam bolo fakt ukazkove ...

Burton
12-05-14, 00:24
Déjŕ vu normálne... Presne rovnaký scenár sa mi s Trainerom stal pred mesiacom cca. Rovnaký presun, rovnaké urážky a nadávky do kidov, a akí sme celí na piču...
Pochop, že takýmto správaním zo seba nerobíš frajera ale hlupáka.

Britny
12-05-14, 00:33
Od Swaggera


Prosimta napis to tam trainerovi : Ty kluku "UNINSTAL" cs bo to nema smysl obcas si v poho, ale to co predvadis do mikrofonu to si tu snad nikdo netroufne tvuj slovnik ..... +tvoje vyhruzky jak mi prijedes rozbit hubu :D. A s byznisem hram uz naky patek "NIKDY" sem ho neslysel mluvit ... A ani do chatu nikdy nepsal nic vulgarniho, divim se ze ti ten ban neprodlouzi.

Train.eR
12-05-14, 01:54
Ttj, byznis, ty to na mě ale nehodíš.. :) S burtonem je to pravda, ale byznis ty čti pořádně co kdo píše a mluví..Dojdi si k lékaři, to jediné ti doporučím. A Britny vyřiď Swaggerovi, že v pátek se budu těšit.. :)

Byznis
12-05-14, 07:58
ja nateba hadzat nic nemusim , uz mi otebe povedali dost , a to co som videl a pocul mi tiez stacilo ... takyto pristup co mas si mozes fakt nechat pre tebe podobnych - a k lekarovi ? vies co nateba sa da uz len smiat , podla mna ty sam mas problemy asi zo sebou a svoje tupe Ego si chodis zvysovat a ked ti to nevide a robis bordel - vyhrazas sa (naco fakt nemas) ze niekto pride o prava a vyplakavas sa na TS kde ti to par ludi zozerie. No ja tvoj primitivizmus nezerem a nebudem zrat. Ty neviniatko. A ako som aj povedal ak sa budes chovat ako si sa choval do miku ked si nevedel ze tam som - mojou povinnostou "ADMINA" bude to riesit. Uz nie tak ako som to riesil - presunom a kickom , vobec sa stebou uz bavit nemienim. Bodka.

Ttj, byznis, ty to na mě ale nehodíš.. :) S burtonem je to pravda, ale byznis ty čti pořádně co kdo píše a mluví..Dojdi si k lékaři, to jediné ti doporučím. A Britny vyřiď Swaggerovi, že v pátek se budu těšit.. :)

no a tu vidiet ze skym je asi problem , on robi bordel a mi sme deti :splachnout: a este neviem co

Déjŕ vu normálne... Presne rovnaký scenár sa mi s Trainerom stal pred mesiacom cca.Rovnaký presun, rovnaké urážky a nadávky do kidov, a akí sme celí na piču...
Pochop, že takýmto správaním zo seba nerobíš frajera ale hlupáka.

hofy
13-05-14, 15:50
Vypršel.