PDA

Zobrazit normální verzi : dixie (prozrazen polohy) --> because



dixie
12-05-14, 23:16
Vypis z konzole:


Omlouvám se, že neumm psát žádost o unban, ale je normáln abych dostala ban za to, že na Jailbreaku poradim tm stylem, že napšu "Je AFK v cele" na den? Nechci aby se hra zbytečně zdržovala kvůli neaktivnmu hráči, slušně poradm a dostanu ban od bEcause? Fakt naprd tyhle servery, tohle mě dost odrazuje od hran na kotelně a častěji už raději kvůli těmto věcem chodm na slovenské servery, kde maj normáln adminy a né děti





Poznamka:

dhaaqu
12-05-14, 23:17
J myslim žes to napsal moc hezky. Naštěst pro tebe mluvm svahilsky...

dixie
12-05-14, 23:18
Omlouvam se, ye neumim psat zadost o unban, ale je normalni abych dostala ban za to, ze na Jailbreaku poradim tim stylem, ze napisu "Je AFK v cele" na den? Nechci aby se hra zbytecne zdrzovala kvuli neaktivnimu hraci, slusne poradim a dostanu ban od bEcause? Fakt naprd tyhle servery, tohle me dost odrazuje od hran na kotelne a casteji uz radeji kvuli temto vecem chodim na slovenske servery, kde maji normalni adminy a ne deti, ke vsemu mi daji za dobre

Charon35
12-05-14, 23:20
Omlouvam se, ye neumim psat zadost o unban, ale je normalni abych dostala ban za to, ze na Jailbreaku poradim tim stylem, ze napisu "Je AFK v cele" na den? Nechci aby se hra zbytecne zdrzovala kvuli neaktivnimu hraci, slusne poradim a dostanu ban od bEcause? Fakt naprd tyhle servery, tohle me dost odrazuje od hran na kotelne a casteji uz radeji kvuli temto vecem chodim na slovenske servery, kde maji normalni adminy a ne deti, ke vsemu mi daji za dobre
Pianko. Nie je to normlne za to dostať ban.

BTW aj žiadosť O UB si si mohol prečtať ako sa podva. ;)

because
12-05-14, 23:20
Takze z tohoto co si napisal som nevycital nic ale tak nevadi, ban mas dlhsi preto, že včera si tiez poradila polohu T, zatial co AFK nebol. Pre mna je jedno ci je AFK alebo nie ale urcite CT nie su take dementne a najdu si toho co chyba sami a nepotrebuju nikoho kto by im tam vravel kde je.

Jailbreak 12-05-2014 23:06:00 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie je afk v cele druhe patro
Jailbreak 12-05-2014 23:05:46 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie je tam afk luke, ukazovala jsem ti ho

Nikto ta neprosi o to aby si ukazovala kto kde je tak to nerob..

A este taka otazka aj vcera si pisal len AFK hraca?
Jailbreak 11-05-2014 23:07:13 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie jeden pod schodama

To je dovod preco je ten ban na den.

dixie
13-05-14, 00:01
Takze z tohoto co si napisal som nevycital nic ale tak nevadi, ban mas dlhsi preto, že včera si tiez poradila polohu T, zatial co AFK nebol. Pre mna je jedno ci je AFK alebo nie ale urcite CT nie su take dementne a najdu si toho co chyba sami a nepotrebuju nikoho kto by im tam vravel kde je.

Jailbreak 12-05-2014 23:06:00 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie je afk v cele druhe patro
Jailbreak 12-05-2014 23:05:46 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie je tam afk luke, ukazovala jsem ti ho

Nikto ta neprosi o to aby si ukazovala kto kde je tak to nerob..

A este taka otazka aj vcera si pisal len AFK hraca?
Jailbreak 11-05-2014 23:07:13 VALVE_0:0:2054047264 46.13.140.37 Dixie jeden pod schodama

To je dovod preco je ten ban na den.


jezis a proc to tak hrotis? Udelala jsem snad neco tobe? Jdu si vecer v klidu zahrat, kdybych mela tady napsat, kdo vsechno me prozradil, kde ja jsem, tak podle toho co si od vcera carkuju, mam 4 carky, ti hraci dostali jen kick s upozornenim a hrali dale a vedeli proc se tak stalo. Kouknu do ban listu a pritom nedostali ban a na serveru byli 2 admini, nechci bonzovat ani jedno jmeno, ale to jsi na me snad nasranej jen proto ze jsem holka? To vcera chapu ale to dnes? Pokud si moc dobre pamatuju, ptal se kde je a kdyz je AFK tak vsude neni problem jen s tebou zlaticko. Dej si facku, prober se a rozblikni si to v te hlave. Dekuji. Tak priste nedavej dlouhe bany a radeji nejdrive upozorni ju? :*
P.S. taky si mohu koupit prava a hrat si na pana jako ty, prijde mi ze si chces udelat hrdinske jmeno u adminu

because
13-05-14, 00:18
Ok :) Dam ti taku otazku na noc: Si AFK, nikto o tebe nevie nikto si ta nevsima, tesne predtym nez sa pohnes napise nejaky debil, ze si afk a zaroven napise dobre ze nie aj x y a z tovu suradnicu. Zabiju ta prave vtedy ked sa uz zacnes hybat. To znamena, ze si ponahlala na to aby si potom cakala dalsich 10-15 minut. Pacilo by sa ti to?? Alebo si skryta niekde a z pohladu ineho vyzeras afk a niekto ta nabonzuje tak teba to potesi co? :) pokial si dobre ja pametam simon nic take nehovoril a neboj sa pocul som kazde jedno slovicko ;)

Pises tu ze nechces adminov bonzovat ale obycajnych hracov nabonzujes kedykolvek. To si potom velmi dobra. Nebudem upozornovat za kazdu sracku to by som len pisal a aj tak by to kazdy ignoroval . Nabuduce sa staraj o seba ;)

Ps: kup si ich a rob si co chces, ak sa ti to podari ;)

dixie
13-05-14, 00:26
A ty si myslis ze se mi tohle nestalo? A nasledky hracu? Zadne ... To ze jsi hluchej, za tu uz ja nemohu, to by jsi s tim mel delat neco ty. A ze by se pripojil, kdyz byl 3 kola po sobe jdouci AFK a nevykoplo ho to jen proto, ze ho brzy zabili, to asi neprijde nemyslis? Nejdriv napomen, potom trestej neboli 2x mer jednou res. zamindrakovany slovaku ;)

Zoyer
13-05-14, 00:34
zamindrakovany slovaku ;)
jdi spat

Britny
13-05-14, 00:47
Tu polohu řešm max 3 hodinama, den je moc, ale za toho "zamindrkovan Slovka" si ten den počkš.. Chpu, že jsi naštvan, ale toto trochu hranič s rasismem.

because
13-05-14, 06:11
Britney pisem tam dovod dlhsieho banu ze uz z predosleho banu mal byt dany hrac pouceny :)
Ty stale nepochopis, ze sa staraj o seba a nie o druhych kde su ;) PS : ani raz som ti tu nezacal pisat nejaku urazku a ty ich tu do mna hustis od zaciatku takze to urobim takto : Ziadne skratenie ani UB necakaj, dovidenia . ;)

dhaaqu
13-05-14, 09:44
Sakra ty slovaci jsou ale prisny :-D

Charon35
13-05-14, 21:35
A ty si myslis ze se mi tohle nestalo? A nasledky hracu? Zadne ... To ze jsi hluchej, za tu uz ja nemohu, to by jsi s tim mel delat neco ty. A ze by se pripojil, kdyz byl 3 kola po sobe jdouci AFK a nevykoplo ho to jen proto, ze ho brzy zabili, to asi neprijde nemyslis? Nejdriv napomen, potom trestej neboli 2x mer jednou res. zamindrakovany slovaku ;)
Moc si nevyskakuj. Nikto sa s tebou ani baviť nemusel, keďže si nepodala riadnu žiadosť o UB. Ľutujem, že som si ťa ešte zastal a psal becausovi PMku.

dixie
13-05-14, 21:49
Moc si nevyskakuj. Nikto sa s tebou ani baviť nemusel, keďe si nepodala riadnu iadosť o UB. Ľutujem, e som si ťa ete zastal a psal becausovi PMku.

Kdyby to nebylo tak slozite, nemohu se vymlouvat na to, ze jsem holka, ale fakt ani nevim kde si zjistim svuj steam ID.
P.S. dekuju za zastani, alespon si ted mohu myslet ze to byl neprimereny ban, ale co, uy se budu bat odpovidat i na otazky CT ve hre "otazky". Jen me proste nebrala souvislot mezi tim, kdyz chci ulehcit hru ostatnim, protoze to napsat dobrovolne kdyz se sam zeptal tak rada odpovim, je to jako to same, kdyz zbude posledni T a jedene hledanej a aby mel prani, reknou mu CT at ho podle radaru najde a ukaze. To by pak mel byt za to taky ban na ty 3 hodiny jak pisete. To me nejvice na tom zamrzelo, vcetne toho proc hned za blbost neda kick s odkazem "Jeste jednou nekoho prozradis, dostanes ban". Pak se kazdy slusny hrac v ohledu na to co tam mel zkroti a da si pozor.

Charon35
13-05-14, 21:57
Primeran, neprimeran. Mňa zas jeden hrč zprdol, že som dal inmu len 2 tždne, pritom niekto in dal za to ist mesiac. Nevyhovieš všetkm. Jednoducho nenahlasuj kde kto je a bude to v pohode. Hlavne ak si na žive, tak nemžeš vedieť, či je afk, alebo sa schvlne skrva.

dixie
13-05-14, 22:07
No timhle jsem si jista byla, bohuzel jsem s nim byla 3x v cele a 3x byl afk, nevyhodilo ho to jen proto, ye si ho brzy nasli a zabili, tentokrat ho nemohli najit tak jsem to rekla aby se mohlo zacit hrat. Ale pro dobrotu na zebrotu (ceske prislovi) :)