PDA

Zobrazit normální verzi : x-sites.cz l chrose (reklama) --> AxessCZE



kulka1512
13-05-14, 15:34
Vypis z konzole:


================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 106529)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'zmen nick pak pozadej o unban'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < x-sites.cz l chrose >
[AMXBANS] Tvuj nick: Hacker
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:77434712
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:77434712
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.242.90.174
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.242.90.174
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < AxessCZE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Mel sem spatny nick na serveru nevedel sem to tak ze se to uz nestane.DIK

Giussepe
13-05-14, 15:44
Nechápu, proč ti kolega napařil rovnou permanent, aniž by tě předem požádal o změnu, zvlašt kdyz admin může změnit nick rovnou na serveru pomocí prikazu amx_nick. Bylo by to rychlejší a efektivnější, takhle se to zas bude táhnout kdovíjak dlouho, než si admin žádosti vůbec všimne.

Tyhle bany jsou úplně zbytečné. Každopádně, změna nicku nastala, ne sice na dvakrát vhodnější nick, ale co už, takže by měl nastat unban.

kulka1512
13-05-14, 15:45
Neupozornil mě

Tutinko
13-05-14, 17:05
AxessCZE sa ti urcite vyjadri, ale ak je pravda, ze ta neupozornil, bol ban zbytocny a permanentny uz uplne. Pockaj na vyjadrenie. Podla mna je toto na UnBan. Drzim palce.

3necky
13-05-14, 17:33
AxessCZE sa ti urcite vyjadri, ale ak je pravda, ze ta neupozornil, bol ban zbytocny a permanentny uz uplne. Pockaj na vyjadrenie. Podla mna je toto na UnBan. Drzim palce.

Nemusíš mu držet palce. Axess mu unban dá jak napsal v reasonu. Jen taky nerozumím tomuto způsobu řešení, když stačí amx_nick a trvá to 10 vteřin místo několika hodin až dní.

\\E:

No podle mě to udělal Axess proto, aby si to hráč uvědomil a pořádně si přečetl pravidla, protože si dal úmyslnou reklamu do nicku na jiný portál a ta by se podle mě trestat nějak měla, než jenom amx_nick. A to že ho admin neupozornil jeho nevědomost neomlouvá.

Nevím jestli to bylo úmyslné. Je to klasický klantag s nickem. Je jen dost možné, že tohle měl z nějakého cw/tg a neuvědomil si to. Tak či tak, právě proto se všechny případy mohou řešit s amx_nick a v případě, že by si daný hráč změnil nick zpět, tak tehdy by to bylo úmyslné.

Britny
13-05-14, 17:43
No podle mě to udělal Axess proto, aby si to hráč uvědomil a pořádně si přečetl pravidla, protože si dal úmyslnou reklamu do nicku na jiný portál a ta by se podle mě trestat nějak měla, než jenom amx_nick. A to že ho admin neupozornil jeho nevědomost neomlouvá.

AxessCZE
14-05-14, 04:41
Unban.