PDA

Zobrazit normální verzi : new maps



tr4p
13-05-14, 19:00
Ahoj,mohli byste pridat nejakych par mapek na mp2/1 Porad jsou jen dokola stejne mapy,ktere jsou uz ohrane, nudne a jine,stejne dobre mapy se vubec nehraji a kdyz uz,tak chce kazdy jen rtv,pac nezna mapu. Myslim si ze i jini hraci maji stejny nazor.



Peace.

Bager258
13-05-14, 19:43
Hrá sa tam, dust,dust2,dust4ever,nuke,nuke_rarea,cpl_millita,m irage.... asi všetko a zišlo by sa tam pár máp....

tr4p
13-05-14, 21:29
pridal bych treba westwood,hell,cs_bank,i kdyz jsou na mp3 dal bych je pub1/2,protoze na mp3 jsou hraci jen obcas,takze se ty mapy moc nezahraji.pub3 bych zrusil,pac je to zbytecny a aspon tak bude vic lidu na tech dvou pubech :D

NarutoO
14-05-14, 22:16
pridal bych treba westwood,hell,cs_bank,i kdyz jsou na mp3 dal bych je pub1/2,protoze na mp3 jsou hraci jen obcas,takze se ty mapy moc nezahraji.pub3 bych zrusil,pac je to zbytecny a aspon tak bude vic lidu na tech dvou pubech :D
Co je na MP2 za mapy přesně? Vzaly by se mapy co jsou na MP3 a ten by se opravdu zrušil. Vadilo by hodně, kdyby se vyhodily ty hovadiny s Ludaciss killem atp? Že by to sice byl mega-pub, ale nastavení měl jako classic nebo oldschool..

tr4p
14-05-14, 23:50
Dusty,nuky,inferno,aztec,prodigy,chateau,cpl_mill, cpl_strike,eldorado ajine... Presne jak napsal narutoo,prendat mapy a mp3 zrusit,jen zbytecne prazdny server na nic

NarutoO
15-05-14, 09:18
Dusty,nuky,inferno,aztec,prodigy,chateau,cpl_mill, cpl_strike,eldorado ajine... Presne jak napsal narutoo,prendat mapy a mp3 zrusit,jen zbytecne prazdny server na nic

Včera jsem si psal s Kotlem a domluvili jsme se na tom, že se nic rušit nebude, on chce počkat do letňáků, kdy si myslí, že se servery naplní. Já mám v hlavě koncepci mp3 která je odlišná od megapubu jako takovýho, classicu a oldschoolu, přičemž tam ale ještě nějaké mapy ze všech musí být, jinak tam nikoho nic neláká. Takže jednou podle mě dojde k tomu, že se server stejně přejmenuje na něco jiného. V prvním vláknu ti jde o to přidat další mapy na MP1, 2, ale zrovna cs_bank je typ mapy, které podle mne dokážou přidáním lidi tolik naštvat, že pak přestanou na server chodit. Koukal jsem na připojení na server včera a MP1 ani dva ve špičce prázdné nebyly. Kdybys napsal ještě další mapy a několik lidí tě podpořilo, Kotel tam ty mapy dá. (1, 2) Trojka je stále experiment, díky kterému se podařilo pár lidem ukázat jiné mapy a já doufám, že ho dotáhnu do zdárného konce i bez toho, aby se musel rušit jiný server (v tomto případě dvojka)

P4ndaP4nda
15-05-14, 09:41
Já tam v životě nehrál víc než 2v2, přehodil bych pár map na oldschool a megapub, aby si je lidi mohli oblíbit. Hraju na oldu a tam mi přijde, že chuť experimentovat je (viz. úspěch muzea)

RTG
21-07-14, 22:15
MP3 je fajn server, byť je na něm zřejmé, že je to stále nedotažený experiment.. já například mám rád nové dobré mapy, protože hrát pořád ty samé dokola to se mi po chvíli omrzí

zvažovali jste registraci serverů (hlavně nových) na nějaké server-trackery? gametracker sice až tak moc nepřitáhne lidi, ale potenciál tam i tak je, ale například takový nonsteam.cz, tam už to jistou váhu má.. nehledě na to, že takových webů podobných nonsteam.cz je vícero, a nejen české.. no a za zkoušku to stojí (mluvím z vlastní zkušenosti, sám jsem s kámošema provozoval servery, stačí nad tím strávit pár hodin těma registracema, a hned je vidět odezva v podobě vyšší návštěvnosti, ale taky to vyhledávají cheateři, takže to je na zvážení, jestli je schopná kotelna zvládnout potenciální přílivový nápor dětí co chtějí otravovat hru)