PDA

Zobrazit normální verzi : Pan Jonatha (N) ?!! (otravování hráčů) --> Flashiq



NYMAND
13-05-14, 18:19
Vypis z konzole:

Server # 8
Pan Jonatha (N) ?!! connected
Couldn't open file overviews/aim_headshot.txt. Using default values for overiew mode.
Couldn't open file overviews/aim_headshot.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107149)
[AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 21 hodin, 31 minut a 29 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'otravovani hracu opakovane obchazeni banu na ns'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pan Jonatha (N) ?!! >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pan Jonatha (N) ?!!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:11964345
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:11964345
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.102.21.46
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.102.21.46
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Flashiq >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_train)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:



Zdravim poprosim unban, Flashiq ty sa drz a trosku chod aj von ..

:thumbdown:

a to opakovane OBCHADZANIE BANU hmmmm ze si nato nepamatam :) :thumbdown:

Zoyer
13-05-14, 18:21
a to opakovane OBCHADZANIE BANU hmmmm ze si nato nepamatam :) :thumbdown:
http://csko.cz/forum/showthread.php?27355-NYMAND-(obch%E1zen%ED-banu)-gt-Flopsaid&highlight=1%3A11964345

my ano.

NYMAND
13-05-14, 18:24
ale ty sem neplet 100 rokov stare sracky :)

hmm to bolo vies kedy ?

Zoyer
13-05-14, 18:27
rly? 100 rokov ?

24.4.2014 yea to je 100 rokov!!

flashiku jeden mesic za opakovane obchazeni je asi malo. dej mu tam vic.

dhaaqu
13-05-14, 18:44
Nepamatoval sis, bylo ti to připomenuto, tak co štěkáš?
Flashiqu tento nýmand, byl zabanovaný už minimálně od 4 adminů (s tebou 5) za to, že je vulgární primitiv, já bych mu to taky prodloužil.

Flash
13-05-14, 18:57
Dobre, prodlouzil sem to na dva mesice a jdu si zahrat, protoze nechodim ven a muzu :)

NYMAND
13-05-14, 22:49
haha sasovia :) robte si karieru :) pozdravujem !!!! a mozem ta poprosit predlz mi ho na permu dik :) aby si mal karierne vzrasty :D :D :D :D :D sasovia po pysku si zasluzite :)

co trepes od jakych styroch adminov ? :D :D :D si smiesny ako tie tvoje komenty :)

matis
14-05-14, 07:27
Dalsi primitiv, inteligent, hrdina cez internet

padaj a uz sa tu neukazuj... a PMky si nechaj pre svojich kamiQov zo skolky


NYMAND


Chlapecku aaaano aaano rob zo seba šaša to ti ide najlepsie :) tak ti drzim palce rob si karieru neviem kto z nas tu je net hero vy hrdinovia najvacsi takto ti napisem to stou skôlkou (y) si baro frajer toto sveci o vsetkom no len by ma zaujimalo ci vies kolko mas rokov? ?? !!!! Ocividne sam nevies :) si si ma pomylil zo sebou vsak ? to sa da pochopit .... Spravaj sa tak ako mas :) tieto decke sracky co pises tymto som si ja preskakal uz velmo davno ..... mas nato vek aby si sa spraval ako clovek :) ale tie kidske sracky co tam pises si co myslis o sebe? to je len tvoja vizitka to je jedna vec a druha vec to ze sa tu neukazuj ci co si pisal tak nato ti poviem tolko to mozes pisat detom ktorym sefujes alebo si to pis do zosita a potom vecer si to precitaj aky si rozumny .... ty saso na taketo saskovanie ja uz nie som :) :) :) pokial mas problem mozme ist na pivo neni problem a porozpravame sa ako chlapy a ne konverzacia cez net na urovni 3 rocnych faganov ! ! ! ! nic v zlom vajco ale uvedom sa niesi 5 rocny chlapec aby si sa takto spraval ako pojebany NYMAND skurveny, a este ze ADMIN ty by si mal byt nad vecou ty idiotko ked to nevies zvladat tak mi vysvetli naco tam si ? co ? do buducna ty strašák neroztop sa haah :P ..... PS : Cakam na odpoved a nezabudni stoho v vyvodit dôsledky :) :) ) ... tak sa drz a nezabudni opat napisat mudrost sveta na urovni 5 rocneho decka :)