PDA

Zobrazit normální verzi : gre (forum) --> Charon35



FORGOTTEN
13-05-14, 20:31
Vypis z konzole:


:-)





Poznamka:






Dobry podvecer prajem, chcel by som poziadat o UB na moje stare konto http://csko.cz/forum/member.php?12393-gre

Budem vdacny, uz je to skoro rok.

human
13-05-14, 20:32
Gre :*

FORGOTTEN
13-05-14, 20:33
Gre :*

Ahoj, myslím že by sa patrilo už dostať ten unban. Je to už viac ako rok.

E1: Ospravedlňujem sa, zabudol som zlúčovať príspevky.

Maaaaaaaaaaja
13-05-14, 21:05
Co takhle postnout výpis z konzole nebo tak ....

FORGOTTEN
13-05-14, 21:06
Nemám ho.

Maaaaaaaaaaja
13-05-14, 21:10
Nemám ho.

Tak pokud máš ban, tak ti to při napojení snad musí něco vypsat ne ?

J3ZUsSs*
13-05-14, 21:10
Ja by som mu tu šancu dal. Keby že niečo spraví tak sa mu dá lahko ban.

FORGOTTEN
13-05-14, 21:12
Ukázal som sa v očiach pred rokom a pol za najväčšieho blázna. Nemienim v tom ďalej pokračovať. Žiadam o normálny UB na fórko, na konto, keď niečo pokašlem, ako napísal Jezuss, dá sa mi dať ľahko ban naspäť.

vikernes
13-05-14, 21:29
Souhlas s Ježíšem.. :)

Flash
13-05-14, 21:38
To vazne? Komu tu chybi? Nebo jakej ma smysl jeho unban? Vy ste tu asi nebyli, kdyz tenhle clovek prisel a jestli ne, tak se nevyjadrujte, diky... tenhle vocas je demence sama, minimalne na foru urcite, at si rika kdo chce, co chce. Ostatni tu dostavaj dookola bany, viz. bawson, ufo, jurob a dalsi ale tomuhle by ste odbanovali account, proberte se, prosim. Proc se takovych lidi zbavovat 2x? Dejte mi jeden duvod... jednou dostal perma ban, tak snad neni o cem diskutovat, on dokonce nedostal jen jeden, tech banu tu mel nespocet, neni duvod si pridelavat praci a nechat ho tu znova oxidovat. Delejte si, jak uznate za vhodny ale po tehle postech sem se musel vyjadrit, protoze sem asi pisou lidi, co ocividne nevedi, s kym maj tu cest nebo zapomneli. Moc casto se davaj "posledni" sance a pak to tu vypada, jak vypada.

Charon35
13-05-14, 21:38
Whatever.

@Flash: Ak bude jediný problém, tak budem prvý kto ho znovu zabanuje. Vtedy mu hrabalo (jemne povedané), uvidíme, či ho to už prešlo. Jura a spoločnosť retardovaných to neprešlo ani po troch rokoch.

FORGOTTEN
13-05-14, 21:43
'have no idea what u would said with that word.

Flashiq, je to tvoj názor neberiem ti ho. Ale ja neviem, kto si ty, nikdy som s tebou nevolal, nemám poňatie kto si, ale pravdepodobne vieš čo sa dialo. Nevravím že sa to nestalo. Žiadam o unban na meno gre, nič iné.

€: Bolo to pomerne dosť dávno, za chvíľu som dospelý, nerobí mi dobre keď si spomínam na to, akú máte o mne mienku.

A flash, určite, keby som chcel robiť bordel znova, tak si nepýtam unban na gre, ale zakladám si ďalšie muacc, neviem prečo trpíš takou nenávisťou voči mne, keď nevieš ani ako sa volám. "tenhle vocas je demence sama"