PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



Magicka Picka
20-10-11, 17:25
[AMXBANS] Zabanovan adminem Uaah
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Nick'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_666:88:666'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.102.8.139'

IP viz výpis z konzole.
ingame nick: Magicka Picka

Ahoj dostal jsem ban za den aniž by se semnou admin jakkoliv bavil nebo mě kontaktoval pouze zato, že mám nick spojený s tím, že jsem kdysi rád chodil na pubu se zbraní P90... a lebo mi dycky říkali že sem vykouzlil P90tkou nejaky HS tak jsem si dal nick Magicka Picka.... Ano chápu že na první pohled to může působit vulgárně, ovšem několikrat jsem hráčům psal co to vlastně znamená v tomto případě. Admina uaaha neznam, z části proto že na kotelně hraju jen na par servrech, zčásti proto, že admini jsou většinou v anonymitě, ale mohl bych mu doporučit aby trochu více komunikoval... dodal bych jen že sprostá duše sprosté myšlení, ale to možná nesouvisí... Děkuji za vyřízení :)

angy286
20-10-11, 17:33
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Wallhack '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : Terac
[AMXBANS] Tvuj nick : angy286
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 662448184
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 662448184
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 0 , 0 ) : 85.216.253.10
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.216.179.147
[AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Zlobiva Lucca
[AMXBANS] Server : Kotelna - Deathmatch | csko.cz ( de_dust2_2009 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na forum
[AMXBANS] =================================

Magicka Picka
20-10-11, 17:39
jak říkam sprostá duše sprosté myšlení... normalni člověk by to tam snad jen stěží viděl, to co tam vidíš ty.

apach29
20-10-11, 17:53
jak říkam sprostá duše sprosté myšlení... normalni člověk by to tam snad jen stěží viděl, to co tam vidíš ty.

normalni clovek vidi to co cte. Na serveru nejsi sam a tvuj nick je vulgani. Picku si zmen na P90, nebo priste uz UB nebude.

72 Virgins
20-10-11, 21:32
Přečti si pravidla, vymysli si cool non vulgární nick a jseš v klidu. Dle mého vyřešeno.