PDA

Zobrazit normální verzi : Vrácení na zombie-Xp vymenitelne za body



pcfun
20-10-11, 19:43
Kotle proc si zrusil na zm xp vymenitelne za body?prosim o vraceni diky :)


S pozdravem tvuj verny hrac kotelny:PCFUN-ACHMED

Love or Hate
20-10-11, 20:29
To je fakt taky jsem se divil.Lipe se delali body za ZM.

grEy
20-10-11, 21:49
Body, ktore ste potom pouzili za ludi, preto sa to zmenilo.

pcfun
20-10-11, 22:03
tak kdyz tam hrajou lamky ktere nedaji ani jedno kolo silenstvo tak az se nedivi.....prosim o vraceni aspon na jeden server diky :)

Ridik :D
20-10-11, 23:27
jednoduch postavit se pred ukryt kde jsou 3 miniguny a pak jen vymnenit strasne jednoduche!
ted mate mnohem lepsi funkci xp za silencvi nebo inf podle mne je to mnohem lepsi nez body ;)

Kotel
21-10-11, 00:38
Zombie vsechny body utracely za lidi, takze to nemelo stavu.

72 Virgins
21-10-11, 04:07
Ono to vlastně nezmizelo, jen opticky. Totiž pokud dáš za xp šílenství, dostaneš za nakažené hráče body a ještě další xp, takže ve skutečnosti můžeš za ty xp dostat víc bodů, než předtím. Navíc se přestalo škudlit, lidi více xp využívaj, bud si tůněj zombiky nebo koupujou šílenství a hra je tak dynamičtější.

BTW. K čemu vlastně převod? Xp je výhradní dominanta zombiku pokud bude zaveden převod bude opět dominantou lidí. Místo hraní zombici budou čekat před kempem a nechat do sebe střílet, aby si xp vyměnili za body. Přitom za xp si toho můžou koupit velmi hodně dokonce i protilátku, šílenství nebo infekčák, takže převod nutný není.

Prosím o přesun tohoto vlákna do sekce, která více vyhovuje a je tématicky správná http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?17-Zombie-csko.cz-27017

Love or Hate
21-10-11, 19:34
Kotel dej traba ze protilatku lze pouzit jen z drive nasetrenejch bodu a nebo jen z exp.

pcfun
21-10-11, 20:21
oka virginsi to jsem nevedel nebo nevidel ze se za xp da dat silenstvi v tom pripade diky :) dekuji vsem :)