PDA

Zobrazit normální verzi : Radikálny návrh na new class, itemy ...



Aladin_MUDAFUKA
15-05-14, 12:08
Takže čaute idem sem napísať svoj trápny návrh ... na ktorý dáte itak PROTI lebo váš život je stereo-typný a nechcete žiadnu zmenu.
(just kidding :D berte ako vtip ... za pochopenie ďakujem! :D )

Mal by som návrh na novú class , ktorú by väčšina privítala s otvorenou náručou.
Chcel by som aby to bola náhrada za "FS" alebo by to bol druhý support

Názov : Captain's support
int : 0
hp : 20
def : 0
kon : 30

Primárka : Rýchla brokovnica .. neviem ako sa volá :D ponechať klasický dmg + za kill plný zásobník.
Sekundárka : Nech nežerem tak deagle ( na deagle neplatí plný zásobník za kill ) + 10 nábojov ako u rusha.

Schopnosť : Dať mu šancu odraziť guľku 1/16 , 5 hp za kill.
Staty : mal by v základe viac HP z dôvodu nulovej obrany , nulovú inteligenciu a vyšiu kondíciu na rýchly presun.
( to je všetko k new class )

Teraz upravenie niektorých itemov + nejaké nové :

SWAT štít,
k tomuto itemu by som pridal obranu proti autodeštrukcii.

Vrátil by som nano vestu ale prerobenú , namiesto obrane proti všetým itemom by som to dal ako SWAT + 200ap a.k.a. kevlar ...
bolo by to lepšie ako predošlá obrana proti všetkému ... keď by padla nano vesta tak už by ste nemohli dropnúť item typu off , deff.

Zatiaľ ma napadlo len toto keď by som ešte niečo vymyslel čo by ma napadlo niečo dobré a nie prvoplánové tak to editnem ;)
Dúfam že sa vám to bude páčiť a že tu neuvidím ani jedno PROTI od kidov :)

shootradar
15-05-14, 13:33
"Chcel by som aby to bola náhrada za "FS" alebo by to bol druhý support"

WTF!! tvůj příspěvek jsem dočetl až po zbraně té classy a dál sem radši nečetl, protože tohle není náhradda za FS, ale vylepšení rushera asi tak o dvojnásobek + teď jsem si všiml že i za kill plný zásboník do rychlopalné broky ještě lepší.
Největší šílenost jako jsem tu já viděl na ty topicy o classách za celou dobu :D

Rejko
15-05-14, 13:47
Mne by sa celkom páčil, ale tá primárka brokáda to určite nie. Mal ju rusher a dopadlo to katastrofálne hneď sa mu zrušila. FS by som nechal a toto pridal inak celkom pekný návrh až na tú zbraň no :D, nejakú inú mu dať napr. UMP45 alebo niečo iné..

lynx
15-05-14, 14:41
http://i59.tinypic.com/1t6c9l.jpg

Nie.

slender
15-05-14, 16:11
1, Classa: Souhlas s radarem... to by bylo moc PROTI
2, Swat: Tady souhlasím... PRO
3, Nano: Spíš ne.... PROTI

Aladin_MUDAFUKA
15-05-14, 21:41
ako ono to nemusí byť brokovnica :D ale prišla mi ako dobrý nápad no ... :D a slender ... to moje nano by malo byť ako swat spojený s kevlarom :D

slender
15-05-14, 22:02
Aladin můj hlas ber jako poloviční... Já těm vašim zkratkám: SWAT + 200ap a.k.a. kevla nerozumím... xD vyložil jsemsi to jako SWAT + 200 hp a k tomu kevlar což mi přišlo zcestné xD, ale teď když jsi mi to vysvětlil... Tak jsem ají PRO

Aladin_MUDAFUKA
16-05-14, 01:09
Myslím že to nano by bolo dobré ... možno by som dal aj menej kevlaru len nejakých 150 ... a šancu na drop by som dal tak 3% :D

shootradar
16-05-14, 09:09
Myslím že to nano by bolo dobré ... možno by som dal aj menej kevlaru len nejakých 150 ... a šancu na drop by som dal tak 3% :D

Ten 200ap, což je pro některé označené armoru tedy vesty, tak tolik má přesně VIP na as_oilrigu a pro necomanda či ty, co nemají awp sniper item je velmi obtížné takovej kevlar dát :/
Na oilrigu je to výzva, ale na normal mapách no nevím :)

Aladin_MUDAFUKA
16-05-14, 13:56
však preto by som tam dal taký malý drop :) a možno len 150 kevlaru