PDA

Zobrazit normální verzi : Loko5cz (WH) --> :moqq



Loko5cz
15-05-14, 14:30
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107237)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Loko5cz >
[AMXBANS] Tvuj nick: Loko5cz
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1174446341
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1174446341
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 83.240.20.70
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 83.240.20.70
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Pan Dud >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Jesenius ( Gargamel ) killed Roman with galil
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k





Poznamka:






Omlovam se pouzival jsem cheaty uz se to nestane poucil jsem se z toho Banu ze cheaty se pouzivat nevyplati protoze vase servery jsou nejlepsi prosim o UnBan dekuju.

Honey cocaine
15-05-14, 15:01
Ahoj,
je od tebe férové, že jsi se skutečně k cheatingu přiznal, ale bohužel, za cheaty se unban nedává. Jedinou možností jak si zahrát je počkat 2 roky, až ban vyprší nebo originální hra na steamu, jenž stojí cca 200 Kč. Pokud máš zájem, mohu ti do pm zaslat postup jak hru koupit (dá se koupit i přes sms).

Loko5cz
15-05-14, 15:30
Jo to se UnBan za cheaty nedává ale ja jsem to chťel jenom skusit prosím odbanujte mě víckrát to neudělám a ani to skoušt nebudu a odstranim to ale hrozně rád bych si zahrál na vašich skvělých serverech a teď ani nemůžu hrát s kámošema a můj počítač sotva utahne counter strike jinak nic kromě minecraftu a ten mě nebaví a utracet kredit z mobilu fakt nechci a přes steam to nevim jak se dělá prosím jedinkrát mě odbanujte nikdy na cheaty ani nepomyslím prosím.

Honey cocaine
15-05-14, 15:32
Ahoj,
bohužel, jak jsem napsal výše, unban není možný.

Loko5cz
15-05-14, 15:36
To si ze mě ale fakt děláš srnadu já mam čekat 2 roky na unban vtip.

Běž do prdele ty jeden vyjebanej, posranej,skurvenej bastarde ty černá kurvo běž se léčit když to nikomu neodpustíš a ty vaše vyjebany servery taky stáli za hovno tak jako ty.

Kotel
15-05-14, 17:17
Zabito:
Naposledy upraveno Does; dnes v 15:42. Důvod: používej "upravit" - sloučeno