PDA

Zobrazit normální verzi : COD:MW-slowdown



SaIoN
15-05-14, 17:12
Dobrý den,
slowdown je to hrůza, protože ono když vše takhle slowdown tak je to hrozné. Když někdo někoho prostě strefí třeba s FS comanda tak se to comando pak už nemůže skoro vůbec běhat a pak je to na nic a nemůže se to hrát. Ano FS má slabé dmg, ale pak větším lvlem je doost silné a prostě neni šance. Prosim vás skuste něco stim udělat je to hrozné neda se pak hrát comando.

Rejko
15-05-14, 18:15
Serus, už sa to tu riešilo, thread neviem nájsť a s týmto neuspeješ :D. Zostane to tak jak to je, ten slowdown tam musí byť, inak by to commando zabíjalo takmer všetko a keby malo ešte notes tak to už ani nehovorím...

shootradar
15-05-14, 19:06
Dobrý den,
slowdown je to hrůza, protože ono když vše takhle slowdown tak je to hrozné. Když někdo někoho prostě strefí třeba s FS comanda tak se to comando pak už nemůže skoro vůbec běhat a pak je to na nic a nemůže se to hrát. Ano FS má slabé dmg, ale pak větším lvlem je doost silné a prostě neni šance. Prosim vás skuste něco stim udělat je to hrozné neda se pak hrát comando.

SaIoN, nechápu, proč píšeš, že na větším levelu je silné, to většina classů co je nad 150+ je ve výhodě, takže úplně scestný názor. To, že je to tvůj první příspěvek hovoří za vše, nejdříve sis měl projít všechny témata zvlášt to o FS a comandech co tu jsou a dozvěděl by ses to tam hned určitě.
Jinak, z toho co píšeš se mě zdá, že hráš na serveru jedině comanda, protože kdybys hrál i jiné, určitě bys tohle nepsal a byl bys rád, že tam ten slowdown je na těch pár classech.

SaIoN
15-05-14, 19:45
No ja hraju všechny classy co zrovna se mi hodí no, ale mě štve prostě, že je tak silný jestli by se nemohl trochu zmírnit, protože ten comando se nemůže vubec skoro hýbat a pak to je naopak comando si neda skoro žádný kill.

Rejko
15-05-14, 20:12
Nemôžeš hráť stále commando, keď tam je napr. FS tak asi s commandom logicky moc nepochodíš, dá sa aj tak hráť s commandom keď tam je FS, ale tak treba zvoliť taktiku, reset statov, alebo iny class keď už tak keď sa ti nedarí.

SaIoN
15-05-14, 20:16
No to je možné, ale i tak ti to nepomůže to FS tě i tak dostane par ran a už se nemůžes hýbat. A FS je už na každe mapě a pokaždé.

shootradar
16-05-14, 09:13
No to je možné, ale i tak ti to nepomůže to FS tě i tak dostane par ran a už se nemůžes hýbat. A FS je už na každe mapě a pokaždé.

Jednoduché řešení, hraj comando 3 mešíce, až ho budeš mít kolem 115 levelu, budeš mít full kondici, aspoň polovinu bodů v obraně a něco v hp a i FS bez nábojů tě sice pozastaví, ale díky obraně tě nezabije a pak už je snadnější kořistí, navíc když ti padne kevlar tak už vůbec nemá tolik šancí ;)

Smutné je to, že tohle většinou píšou hráči pod lvl 50, protože nejsou schopní dát hráče, co tam hrajou déle, ale kdyby to mělo být podle nich, aby lvly pod 10 dávali snadněji lvly nad 100 ... od toho tu jsou itemy ;)

SaIoN
16-05-14, 17:29
No ten problém je, že já jsem lvl 111 skoro 112 a mám stim problémy. Mám full kond,hp a asi tak půlku obrany a i tak nic moc..

SaIoN
17-05-14, 15:23
Nebo kdyby aspoň se snížilo slowdown, ale udělal by se item Kapitánův notes 3 a ten by platil pro knife pravým i levým. A byl by stejně získatelný jako dříve nano.