PDA

Zobrazit normální verzi : Rush Bros. - Steam hra ZDARMA (10 €)



hofy
15-05-14, 17:55
Klíč lze získat po vyplnění formuláře zde: https://freegame.greenmangaming.com/

Nabídka je platná pouze pro stávající uživatele, kteří jsou již registrovaní (nebo jste v minulosti využili obdobnou nabídku z této stránky).



Rush Bros.
Prodejní cena: 10 €
http://store.steampowered.com/app/234490/
https://d1pe20qgc8vms5.cloudfront.net/static/img/main-image-rush-bros.jpg

Bezdak
15-05-14, 18:23
No, to už jsem zkoušel včera a píše mi to že už je můj steam acc přiřazenej k jinýmu greengaming acc, tak nevim :S

ImGustak
15-05-14, 18:27
Také mi to psalo nějaký error tak jsem tam hodil jiný email a kod mi přišel okamžitě, Díky :)

hofy
15-05-14, 18:33
No, to už jsem zkoušel včera a píše mi to že už je můj steam acc přiřazenej k jinýmu greengaming acc, tak nevim :S
Tak tam máš asi ještě jiný účet. Já jich mám taky víc, takže jsem musel hledat na mailu přihlašovací údaje a zkoušet. :D Nebo si založit nový Steam účet a ten spárovat s tímhle green účtem, to by mělo fungovat.

3necky
15-05-14, 18:59
Hm, to jsem netušil, že v budoucnu budou chtít ještě po mně datum narození, které jsem tam zadal. Býval bych to věděl, zapsal bych si to. Každopádně jsem ale zkusil, jiný mail a username a to mě už pustilo dál. Na mail (do spamu) mi přišlo sdělení Redeem your free game! a odkaz, na který když jsem klikl, tak mi stejně oznámili, že giveaway je pouze pro existující zákazníky. Pak když jsem to zkusil s těmi novými údaji, hlásí to Ooops, chyba v matrixu a píšou, že je to častý problém s špatným heslem. To jsem ale zadal správné, takže nic. :/

piratjo
15-05-14, 19:14
ide to , ale tiez mi vypisovalo to co bezdakovi alebo 3neckymu , nakoniec som musel prelistovat vsetky moje maily a jeden z nich to k steam uctu priradilo uspesne

konto som pouzil svoje (zas tolko vela emailov nemam) , pozeral som spam prijatu postu a nasiel som dva maily kde mi chodili upozornenia od GMG tak som ich vyskusal a jeden mi vzalo

3necky
15-05-14, 19:18
ide to , ale tiez mi vypisovalo to co bezdakovi alebo 3neckymu , nakoniec som musel prelistovat vsetky moje maily a jeden z nich to k steam uctu priradilo uspesne

A jak si to teda udělal, napiš když tak postup. Mně už žádný další email nepřišel.

\\E:

Když jsem teda vyzkoušel ten nový účet, který jsem si dnes udělal, dostal jsem na mail stejnou zprávu s odkazem. Po kliknutí mě přesměruje na jejich stránky, kde sdělí:

At this point we need to mention…

This Free Game Giveaway is open to existing Green Man Gaming customers only. If you are an existing Green Man Gaming customer and have had a valid account prior to the announcement of this Free Game Giveaway, ensure you are using the correct credentials and try again.
If you didn't already have a Green Man Gaming account, guess what, we've now automatically created you one, so you can get the best deals in gaming and keep your ear to the ground for our next Free Game Giveaway!

\\E2:
Dále když kliknu na try again, zadám nové údaje, tak mi napíšou It looks like you've already registered with those details a smyčka se opakuje (na email přijde znovu ta samá zpráva).

Takže podle toho je to jen pro existující uživatele a tenhle nový účet mi automaticky vytvořili pro next Free Game Giveaway!

Zoyer
15-05-14, 19:38
funguje mi to. diky.

Bezdak
15-05-14, 20:43
Po vyzkoušení asi 10 mailů jsem koenčně našel ten správnej a funguje to, danke :D.

Hoppe
15-05-14, 21:30
CD key prišiel,funguje diki :)