PDA

Zobrazit normální verzi : flY=AliStAiR.:) (pasivní expení) --> PRAETORIAN



AliStAiR
15-05-14, 17:31
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107364)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 51 minut a 1 vterinu do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'poruseni pravidla cislo 2'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < flY=AliStAiR.:) >
[AMXBANS] Tvuj nick: flY=AliStAiR.:)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1341216525
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1341216525
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.200.57.132
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.200.57.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < PetrKlic >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie (zm_kotelna_b2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Nevim duvod,pravidla znam a nikomu sem neradil prosil bych videt demo na kterem je videt,ze jsem nekomu radil coz sem neradil dekuji.

hofy
15-05-14, 17:36
Pravidlem č. 2. je na zombie pasivní expení nebo jiná spolupráce se členem druhého teamu.

Je zakázáno jakkoliv spolupracovat mezi zombie a lidma(nahrávání bd,pasivní expení, stání před či za kempem bez snahy o nákazu lidí,atd)

AliStAiR
15-05-14, 17:39
Dobrá,ale já sem dostal ban když jsem šel normálně proti CT (člověku) Akorát zády a měl sem lag tak sem se nachvíli zastavil jinak nic proto chci vidět demo a s tím pravidlem řídil sem se podle normálního serveru.

PRAETORIAN
17-05-14, 02:12
Demo se točí převážně jen u pernamentních banu jinak by se nedělalo nic jiného.Nepamatuju si také každé porušení pravidel které jsem potrestal ale tebe nahodou ano sledoval sem tě delší dobu.Třikrát po sobě jsi šel na stejné místo do patra a tam se zastavil nebo chodil do stran a né a né skočit do laseru před tebou nebo hodit šílenství nebo brouky, jen tak se lehce naexpit alespon tak tvé jednání bylo z mé strany posouzeno.Pro příště už budeš vědět že zastaveni delší než na dobu nezbytně nutnou před laserem a střílejícím hráčem může býti posouzeno jako pasivni expení.Děkuji za pochopení

hofy
18-05-14, 16:44
Vypršel.