PDA

Zobrazit normální verzi : awp_masters:) killer:? (AB) --> Mr.Chemistry.



majster
15-05-14, 18:21
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107282)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < awp_masters:) killer:? >
[AMXBANS] Tvuj nick: awp_masters:) killer:?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:708263657
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:708263657
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 195.168.126.234
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 195.168.126.234
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mr.Chemistry. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] =================================







Poznamka:






Takze syn mi povedal ,ze ste mu dali nepravom ban takze Ta prosim Mrs.Chemistry nezamikaj mi to dokial si to nevysvetlime.
Dakujem za pochopenie.
Ked ze som si precital to co ste pisali do tej temy predtim ,takze moja otazka znie ukaz mi jeden dokaz myslim tym taky ktory sa neda sfalsovat napr.(videonahravka...) aj s datumom a potom ti uverim pokial to tu nebudem mat tak prosim o unban ak sa chcete k tomuto vyjadrit nech sa paci ale zamknut vam poviem ja kedy to mozete. Dakujem za porozumenie.

Honey cocaine
15-05-14, 18:23
http://csko.cz/forum/showthread.php?27969-awp_masters-)-killer-(AB)-gt-Mr-Chemistry
http://csko.cz/forum/showthread.php?27963-JAILBREAK-2-Awp_master-odchycen
Jeste jedno tema a je zle.

majster
15-05-14, 18:28
Takže takto kokain tomuto hovoríš admin.... hahaha (pobavil si ma)
kedže tomu budete verit a nemate žiaden dôkaz na predloženie ako videonahravka tak nemate pravo mu dat ban lebo to neni potvrdene takže takto pýtam sa Vás ,aby ste mi dali poriadny dokaz nie že niekdo niečo povie a admin hned píska tak to nie chcem poriadny dokaz

Honey cocaine
15-05-14, 18:30
Demo: http://csko.cz/dema?UPD=tSmgmXr5 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Byznis
15-05-14, 18:31
dokaz bol v podobe dema kde bol jasne natoceny s Aimbotom .
a taketo reci : ale zamknut vam poviem ja kedy to mozete tak to urcite podla teba sa budeme riadit. Bolo tam jasne demo na ktorom sa preukazali cheaty - preto ta tema bola uzamknuta moderatorom - ako VYRIESENA ziadost o Unban.

majster
15-05-14, 18:35
prosím ta honey kokain v tomto súbore nic neni tak čo mi to tu dávaš som teraz v robote dal som to itčkarom ale nič tam neni tak čo mi to sem dávač ak tam niečo je tak ta prosím vo formáte mp4,avi,atď.. dakujem

kedže admin má byt zhovievavý takže to demo chcem aby ste mi otvorili v nejakom inom súbore a ak sa takto drzo budeš vyjadrovat somnou tak este uvidíš slušne vás prosím aby ste mi to dali do iného formatu alebo aspon navod ako to mam otvorit. Dakujem

Zoyer
15-05-14, 18:39
http://csko.cz/forum/showthread.php?27532-Ako-prehra%26%23357%3B-demo

priste atspon trosku hledej

majster
15-05-14, 18:42
diki len ešte čakajte aby som to otvoril a dakujem.

Byznis
15-05-14, 18:45
teraz pise kto otec ? syn ? alebo itečkáry ? :slap:

majster
15-05-14, 18:50
Otec a prosím Ta ked to nejde ani podla vášho návodu ako otvorit mi ho otvorí ale je práznde

Byznis
15-05-14, 18:55
podla navodu to musi ist na 100 percent aj ja som to stiahol a pozeral - a jasne tam vidiet Cheaty

majster
15-05-14, 19:00
ja si to chcem iba pozret a piše mi tam toto
ak tam bude jasne vidiet niečo podozrivé mate pravdu ale ak ne tak ne ale mne to tam píše presne takto
] viewdemo awpmaster
Playing demo from awpmaster.dem.
Coudn't open demo file awpmaster.dem.
Viewdemo: couldn't load demo awpmaster.dem tak ja neviem

because
15-05-14, 19:02
Otec a prosím Ta ked to nejde ani podla vášho návodu ako otvorit mi ho otvorí ale je práznde

Aimbot si vies pustit ale demo nie??? Boze moj ...

TO demo vloz do C/Programfiles/counterstrike alebo valve/cstrike a pusti to v hre

majster
15-05-14, 19:06
no moj zlatý because ja nehravam cs 1.6 ale syn sa mi stažoval a myslíž je som taký sprostý aby som to neotvoril lebo ten prekliaty súbor sa neda otvorit lebo mi ho hned chce otvarat vo VLC tak a teraz skus poradit

Honey cocaine
15-05-14, 19:10
Proboha, několikrát ti to tu někdo psal, jak to otevřít. Tohle fakt není normální.

because
15-05-14, 19:12
Dobre pane: Spytajte sa syna ako prehrat demo. Stiahnut a pustit si aimbot vie ale demo spustit aj podla navodu to nie? Prepacte mi za to ale fakt toto je moc.

majster
15-05-14, 19:20
nerieš ešte asi nemáš rozum ale ked dospeješ potom by si mohol niečo takéto významné robit a pozrel som si to už viež čo mna ako podnikatela by zaujímalo kde je ten časový kódik lebo ten je doležitý.
Keby ta zaujímalo som pravnik a mám pravnicku kanceláriu a celkom sa darí a toto demo mohlo byt sfalšované neni tam časový údaj takže ban je neprávom a keby hráš aspon trochu awp servery tak pochopíš že mišou sa tak miká aby si ho trafil a ked mal M14 tak nestrielal po hlave teraz mi to vysvetli ? dakujem za vysvetlenie

ako v poriadku ale ja ked som bol mladý tak som to tiež hral a nás učili tiež takto mykat myšou aby si ho trafil ale s M14 netriafal hlavy lebo to ma velmi zaujíma ? ako synátora sa spýtam a uvidím ale ak povie že nie tak to ešte budem furt riešit

because
15-05-14, 19:22
Dobre :DD Teraz si ma pobavil totalne :D Mozem sa spytat jednu vec: Ma vas syn zimnicu?

majster
15-05-14, 19:24
nie a toto ako s týmto súvisí
ale mna stále zaujíma kde je ten časový kód aspon čas lebo to by sa dalo aj zostrihat bez časového kódu to nejde :D

matis
15-05-14, 19:30
nerieš ešte asi nemáš rozum ale ked dospeješ potom by si mohol niečo takéto významné robit a pozrel som si to už viež čo mna ako podnikatela by zaujímalo kde je ten časový kódik lebo ten je doležitý.
Keby ta zaujímalo som pravnik a mám pravnicku kanceláriu a celkom sa darí a toto demo mohlo byt sfalšované neni tam časový údaj takže ban je neprávom a keby hráš aspon trochu awp servery tak pochopíš že mišou sa tak miká aby si ho trafil a ked mal M14 tak nestrielal po hlave teraz mi to vysvetli ? dakujem za vysvetlenie

ako v poriadku ale ja ked som bol mladý tak som to tiež hral a nás učili tiež takto mykat myšou aby si ho trafil ale s M14 netriafal hlavy lebo to ma velmi zaujíma ? ako synátora sa spýtam a uvidím ale ak povie že nie tak to ešte budem furt riešit

Tak ako pravnik by si mal vediet, ze pouzivas kradnutu verziu, ktoru pouzivas nelegalne, takze mas smolu.... este aby si neplatil pokutu valve, za stahovanie ilegalneho produktu

Honey cocaine
15-05-14, 19:32
Pravnik :D :D :D Tak to je konec

because
15-05-14, 19:33
nie a toto ako s týmto súvisí
ale mna stále zaujíma kde je ten časový kód aspon čas lebo to by sa dalo aj zostrihat bez časového kódu to nejde :D

Lebo sa trasie aj ked ide rovno ;)

majster
15-05-14, 19:36
pekne sa viete vynájsť neboj o to sa ty neboj že ja používam takéto veci ale mna zaujíma prečo odbočujete od témy a ta tema je ten časový kód a toto je jednoduchá odpoved ja to nepoužívam: použí va to moj syn a nieje to nelegálne pre mna ale pre vás lebo vy ste to tam dali. Takže ja to mám všetko podla práva v poriadku. Keby si sa učil právo tak toto vieš lavou zadnou

because pochopil som ta správne ?

honey ja to mám všetko správne ale no ked to takto chceš tak postihnutý by mal byt ten ktorý to zavesil na internet zdarma a kedže je to zdarma a nemá to plné výhody ako originál takže je to všetko v poriadku.
ja sa len zabávam lebo ste smiešny keď sa zahrávate somnou je to vážne k pobaveniu :D

because
15-05-14, 19:37
Dobre tak chces trocha prava tak tu mas pravo: Kde mame dokaz, ze si s nami pise otec a nie syn macka alebo pes? A kde mame dokaz, ze vlastnite firmu a kde mame dokaz, ze ste si to demo pozreli?

Uplne spravne si to pochopil

matis
15-05-14, 19:44
Takze predmetom licenia je dokaz cislo 1 v podobe dema, ktore podla zakona kotelny c. 86 od. 4 riad. 6 da pouzit ako dokazny material, kde je jasne, ze si chetoval na tychto serveroch, preto sa mozes do 15 dni odvolat, ale podla zakona kotelny c. 54 ti ostava ban na nelegalnu verziu po dobe 2 roky a voci tomuto rozhodnutiu uz nie je mozne sa odvolat, cize jedina tvoja moznost ako si tu zahrat je kupa originalky s ktoru v podstate dostanes druhu sancu, ak ale na nu nemas z primov pravnickej kancelarie, tak nam je luto, ale ina moznost nie je...

upozornenie> nezakladaj dalsie nezmyselne vlakna a hlavne v nich pouzivaj edit, lebo tak porusujes dalsie pravidla, ktore mozu viest i k banu na forum...dakujem a prajem prijemny den

majster
15-05-14, 19:44
otec som to ti dokážem tak ,že pes nevie písat a mačka tak isto. Syn je práve na tréningu. Firmu vlasným a to ti dokazovat nebude. A demo som si pozrel lebo by som si nezapametal že tam bol nejaký hráč Kund, a Moj syn, dalej tam bol ImGustak (tak sa asik píše to jeho meno) a dalších by som mohol menovat: a teraz chcem odpoved lebo si myslím viac a viac že ten ban je neprávom

because
15-05-14, 19:46
otec som to ti dokážem tak ,že pes nevie písat a mačka tak isto. Syn je práve na tréningu. Firmu vlasným a to ti dokazovat nebude. A demo som si pozrel lebo by som si nezapametal že tam bol nejaký hráč Kund, a Moj syn, dalej tam bol ImGustak (tak sa asik píše to jeho meno) a dalších by som mohol menovat: a teraz chcem odpoved lebo si myslím viac a viac že ten ban je neprávom

Tak potom taktiez vies, ze demo nemoze byt sfalsovane lebo hlas vasho syna je jedinecny, neda sa presne okopirovat ;)

majster
15-05-14, 19:46
Matis ukáž mi to online a dám ti za pravdu a tak potom si podla zákona mate z neplnej verzie odstránit že sa možem odvolat a ako ja viem na originale ti nepojdu cheaty

Tak potom taktiez vies, ze demo nemoze byt sfalsovane lebo hlas vasho syna je jedinecny, neda sa presne okopirovat ;) no hlas je jedineční ale na tom deme nič nehovorí

Honey cocaine
15-05-14, 19:49
otec som to ti dokážem tak ,že pes nevie písat a mačka tak isto. Syn je práve na tréningu. Firmu vlasným a to ti dokazovat nebude. A demo som si pozrel lebo by som si nezapametal že tam bol nejaký hráč Kund, a Moj syn, dalej tam bol ImGustak (tak sa asik píše to jeho meno) a dalších by som mohol menovat: a teraz chcem odpoved lebo si myslím viac a viac že ten ban je neprávom

Tak teď mě dobře poslouchej. Uvědom si, že tady si dělat prdel můžeš možná tak z plastelíny. Ty pohádky o tom, že máš firmu a že jsi právník si nechej pro někoho jiného. Jako právník by jsi měl perfektně ovládat gramatiku tvého jazyku, což ty v žádném případě neovládáš, píšeš stejné hrubky jako tvůj "syn", který neexistuje. Pokud ano, musíš být velmi zajímavý právník, který neumí gramatiku. BAN NENÍ UDĚLEN NEPRÁVEM, BYL UDĚLEN NA ZÁKLADĚ DEMA, NA KTERÉM JE JASNĚ PROKAZATELNÝ CHEATING. Nerozmazávej to více než je, nebo to s tebou dopadne špatně.

PRAETORIAN
15-05-14, 19:49
:clap: oprávněnost této kauzi je praeter legem

because
15-05-14, 19:51
Matis ukáž mi to online a dám ti za pravdu a tak potom si podla zákona mate z neplnej verzie odstránit že sa možem odvolat a ako ja viem na originale ti nepojdu cheaty
no hlas je jedineční ale na tom deme nič nehovorí


Boze... Tak si este raz daj zaciatok dema, vobec tam nehovori vas ,,syn,, ;) Skuste si dojst este k usnemu.

majster
15-05-14, 19:54
Somnou to nedopadne zle ale ak chceš tak ti možem ukázat ,čo vo mne naozaj je a pravopis sa ovláda iba v tedy ked potrebuješ robit nejaké tlačivá a ináč ked sa chcem dohadovat s vami tak mi to može byt jedno ,ale čo sa mi nepáči a to ja viem ,že ADMIN MÁ BYT PRIATELSKÝ a to vy ste ale ako tón ,čo vy používate tak sa mi nepáči.

Boze... Tak si este raz daj zaciatok dema, vobec tam nehovori vas ,,syn,, ;) Skuste si dojst este k usnemu.

k ušnému nepojdem lebo som celkom v poriadku ale hovoria tam akurát toto: blbm a to znova a znova takže jasný príznak že to je sfalšuvané takže unban. Dakujem

because
15-05-14, 19:58
Somnou to nedopadne zle ale ak chceš tak ti možem ukázat ,čo vo mne naozaj je a pravopis sa ovláda iba v tedy ked potrebuješ robit nejaké tlačivá a ináč ked sa chcem dohadovat s vami tak mi to može byt jedno ,ale čo sa mi nepáči a to ja viem ,že ADMIN MÁ BYT PRIATELSKÝ a to vy ste ale ako tón ,čo vy používate tak sa mi nepáči.

Som cheathunter ten nemusi byt priatelsky a sam si chcel pravnicke odpovede takze ti kludne dodam aj chatlog, ze za meno vasho syna nikto iny okrem neho nehral ;)

majster
15-05-14, 20:02
tak to ti už musím verit a si si istý ,ale o ten unban by som chcel stále požiadat

because
15-05-14, 20:10
Na deme je jasne ABčko, ktoré môžme kedykoľvek porovnať s tým čo davajú na YT. Tak isto bol to aj vas syn, co cheatoval takze jedina moznost ako znova hrat na serveri je zakupenie originalnej hry: http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP

PS: Ja tiez sa zaujimam o pravničinu ;)

Duska
15-05-14, 20:24
Zavolej ještě dědu na pomoc, je vidět, že "tatínek" moc nezabral .. Byť

http://4.bp.blogspot.com/-z4sMggeD4dg/UO2TB9INuFI/AAAAAAAAdwc/Kg5dqlKKHrQ/s1600/funny-cat-pictures-032-025.jpg

Tutinko
15-05-14, 20:58
To asi nebudes dobry "pravnik", ked vidim tvoju gramatiku :D... ale pobavil si :D (cheating potvrdeny)

Byznis
15-05-14, 21:08
Otec - Syn a Duch Svatý (a este advokatska kancelaria) - Ludia su v poslednom case az naivno vynaliezavy

https://www.youtube.com/watch?v=GXiAumrTou4

Chemo
15-05-14, 21:53
No ja by som povedal, že tvoja gramatika je veľmi slabá, ja chodím na strednú, ale nestalo sa mi ani na základnej, aby som napísal do diktátu "nezamikaj" s i... :cray: Tak to je veľmi slabé, samozrejme, nebudem tu hodnotiť tvoju jazykovú zložku, to mali riešiť na prvom stupni základnej školy.
V prvom rade si stiahni demo, pokiaľ by si to nevedel urobiť, popros "múdrych" it-čkárov v práci. Potom toto demo, ktoré si stiahol, vlož do C/profram files/ steam / steam apps/ common/ half-life / csstrike. Pokiaľ nemáš originálnu verziu hry, riaď sa podľa pokynov vyššie vypísaných, ale namiesto "steam" ti bude písať "valve". Podrobnosti nájdeš tu : http://csko.cz/forum/showthread.php?...%23357%3B-demo . Na deme boli preukázané cheaty, ak nehráš csko, tu máš aj názorne ukázaný Aimbot : http://www.youtube.com/watch?v=pkY6aYWKy-k ( krásna pesnička :) veľmi ma zaujala). Je tam aj Wallhack, ktorý je pri tomto bane bezpredmetný.
Ja si za svojim banom stojím. A len tak mimochodom, ja som Mr. = (slovenský preklad - Pán) , nie Mrs. = (slovenský preklad - pani).
Takže to je asi všetko, pozdrav syna.

E: Je mi jedno či si sudca, právnik alebo kat.
Prosím ťa, už nepíš, radšej sa pozri do učebnice slovenského jazyka na nominatív plurálu "vzor pekný" a naštuduj si vybrané slová. Neverím ti ani to, že si ! Také debiliny tu píšeš, že právnik, to by si nenapísal slovo myš s i "miš", ty si buď schizofrenik alebo si advokát a ja osobne by som ti už len za gramatiku vzal diplom.
Keď nabudúce budeš chcieť urobiť dôležitého a hrať zo seba právnika, tak rozlišuj slovné spojenia: dobrí vojaci --> slúži ako príklad
dobrý vojak

majster
16-05-14, 07:09
Môžete zavret pozrel som si to ešte raz a ešte niekoho iného a jetam niečo s tým awp čudné a k vašim názorom no coment.... ako nehádam sa s vami že mám velmi silnú gramatiku ,ale ako právnik by si ma mal vydiet lebo tam to stojí zato. Ďakujem že ste mi to vysvetlili s mojim synom ten ešte dostane. Ako právnik stojím zato ale gramatika je slabá a ešte jedna vec právnik má ovládat právo slovenčinu má zase nastarost Slovenčinár.
Takže môžete zamknúť a za tú slovenčinu sa Vám ospravedlnujem.

Duska
16-05-14, 07:23
Neměl bys psát jako prase i kdyby si byl zedník. Je to tvoje vizitka, která tě reprezentuje.

Hajjas
16-05-14, 19:54
jasné AB - aimbot

ako skúsený admin a odborník na cs1.6 (určite by som mohol robiť aj súdneho znalca v danej oblasti), musím potvrdiť jasné porušenie pravidiel portálu www.csko.cz
neznalosť pravidiel v tomto prípade porušenia pravidiel neospravedlňuje!

použité video - demo je najbežnejší formát, ktorý sa používa. formát .dem zaručuje, že sa s demo nijako neupravovalo
pri iných formátoch by som si nebol istý, či nebola prevedená nejaká úprava videa.