PDA

Zobrazit normální verzi : bb_infection2 - smazání



SuperVafle
15-05-14, 22:33
Obrázek mapy:
http://static2.cs-bg.net/maps/images/screenshots/maps16/bb/cs-1809-bb_infection2-2.jpg

Důvod: Mapa je velmi malá s málo bloky a plno se nedá použít. Je zde těžké postavit kemp když je na serveru 8 lidí, ale jak zde je plný server, tak se jde na 2. BB a dost často sestává, že je pak nevyrovnaný team, není místo pro NonVIP nebo jednoduše tam je další špatná mapa a lidi chodí hrát jiné módy a než se vrátí je o hodinu více.. :) Tento návrh nedávám jen proto, že se mi nelíbí, ale také proto, že je na ní velmi stížností. :)

hofy
15-05-14, 22:41
Souhlasím se smazáním, mapa je celkově malá a bloků je fakt málo. Vhodná je tak pro 10 kempů, což nevyhovuje, pokud se votne při plném serveru. Ale jinak pro malý počet hráčů je fajn.

Beat
15-05-14, 22:49
Souhlasím se smazáním, mapa je celkově malá a bloků je fakt málo. Vhodná je tak pro 10 kempů, což nevyhovuje, pokud se votne při plném serveru. Ale jinak pro malý počet hráčů je fajn.

Ani pre 10, je tam málo blokov z ktorých sa dá stavať len air, max nejaký ladder keď nepoberú najlepšie bloky.

hofy
15-05-14, 23:00
Ani pre 10, je tam málo blokov z ktorých sa dá stavať len air, max nejaký ladder keď nepoberú najlepšie bloky.
Tak jasný, počítal jsem i "low-end" kempy z kostek, které jsou v těch čtyřech "garážích". :D

SuperVafle
15-05-14, 23:01
:DD Jednoduše nemožná mapa... :D

Beat
15-05-14, 23:07
Tak jasný, počítal jsem i "low-end" kempy z kostek, které jsou v těch čtyřech "garážích". :D

Tak v garážach sa nikdy nedalo stavať, lebo stačilo aby tam niekto hodil jeden block a koniec stavania pre všetkých. :D

shootradar
16-05-14, 09:06
Vždy se mě tam dobře stavělo na té mapě, protože všichni se cpali doprostřed a nikdo nešel za tu místnost s vchodem jak je hned vedel spawny zm, kde se dal stavět air až ke stropu, problém hráčů, když nevědí jak si udržovat odstup od druhých, pro zm je to aspoň lepší :)

SuperVafle
18-05-14, 00:32
Ty místnosti jsou 2, čili máš 2 použitelné kempy + tak 2-3 na středu z těch bloků.. To máš 4-5 kempů kde se dá přežít.. Čili s plným serverem si maso už od začátku BuildTime.. :) Jen pár luckerů má šanci.. A kolikrát se i stane, že někdo si zalockuje použitelné bloky s vidinou kempu a nepostaví nic..

shootradar
19-05-14, 10:18
Ty místnosti jsou 2, čili máš 2 použitelné kempy + tak 2-3 na středu z těch bloků.. To máš 4-5 kempů kde se dá přežít.. Čili s plným serverem si maso už od začátku BuildTime.. :) Jen pár luckerů má šanci.. A kolikrát se i stane, že někdo si zalockuje použitelné bloky s vidinou kempu a nepostaví nic..

Holt Vafle BB je boj o bloky a vždycky byl a nejen na téhle mapě, ale třeba i takovej megabuild je to samé boj o bloky a hraje se ;)
Jen musíš být rychlej a schopnej :p

SuperVafle
19-05-14, 16:05
Ano, byl to boj o bloky, ale na ultrabuildu máš ty bloky aspoň na těch 5 kempů s rezervou, ale tu na té mapě máš s těží na jeden pořádný typu ladder.. :)

shootradar
20-05-14, 09:50
Ano, byl to boj o bloky, ale na ultrabuildu máš ty bloky aspoň na těch 5 kempů s rezervou, ale tu na té mapě máš s těží na jeden pořádný typu ladder.. :)

Nechápu, kdo chce na téhle mapě stavět ladder, jen labilní člověk pokud tam hraje aspoň 6 na 6, tohle je mapa pro airy a ne nějaké tunely ve velkém počtu lidí :p
Pokoušet o ladder se tam může fakt blázen :D

Beat
20-05-14, 16:07
Nechápu, kdo chce na téhle mapě stavět ladder, jen labilní člověk pokud tam hraje aspoň 6 na 6, tohle je mapa pro airy a ne nějaké tunely ve velkém počtu lidí :p
Pokoušet o ladder se tam může fakt blázen :D

Mne sa to podarilo pri 9vs9 u spawnu, len treba locknúť 6-8 blockov na to a zvyšok už nejako spravíš z debničiek. Ale nie vždy môžeš mať šťastie na low hráčov, ktorí najprv idú stavať schody do airu alebo do garáže. :D

shootradar
20-05-14, 17:19
Mne sa to podarilo pri 9vs9 u spawnu, len treba locknúť 6-8 blockov na to a zvyšok už nejako spravíš z debničiek. Ale nie vždy môžeš mať šťastie na low hráčov, ktorí najprv idú stavať schody do airu alebo do garáže. :D

Tak ty .. ty jsi rozenej rváč do 15 sekund si schopnej polockovat 20 bloků a jsi vysmátej :D

SuperVafle
20-05-14, 17:49
Tjn.. :D Beat je rychlík.. :D Ale já už nic jiného než laddery nestavím.. :) A nemám zrovna náladu stavit nějaký air.. :D

shootradar
21-05-14, 09:22
Tjn.. :D Beat je rychlík.. :D Ale já už nic jiného než laddery nestavím.. :) A nemám zrovna náladu stavit nějaký air.. :D

Tak já už povětšinou taky stavím jen laddery či když už tak tunely, ale na téhle mapě to radši neriskuji :D

SuperVafle
21-05-14, 16:21
:D Tak problém je, že já air umim postavit dobrej, ale dostat se tam včas je těžší... :D Vždy padám.. -.- :DD A zase když to udělám širší, tak se mi tam dostanou lehce. :D

Martin17CZ
31-05-14, 13:57
Souhlasím mapa je malá . Málo bloků ... stačí aby za ct bylo 10 lidí a ani 1 si nepostaví kemp ...