PDA

Zobrazit normální verzi : [VOJTA1211]Vojta1211 --> because



because
16-05-14, 00:07
Vypis z konzole:


ráč [VOJTA1211]Vojta1211
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:47569194
IP adresa 78.45.85.157
Udělen 19-03-2014 - 22:08
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Buk Buk
BAN dal Admin bEcause (because)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 2 (jb_snow)





Poznamka:






Kto nevie, nech nic nepise. Tento hrac ziada o UB. Bolo mi povedane, ze vela ludi si mysli, ze je tento ban blbost takze chcem vediet vas nazor...

mija.
16-05-14, 00:10
Tento ban je blbosť

Bezdak
16-05-14, 00:14
Nevidim jedinej důvod proč by tu po tom co předvedl s aviatikem měl vůbec na jakémkoliv kotelňáckym serveru hrát.

matis
16-05-14, 08:51
Ja som ich tiez ziadal nech to nerobia.... a mali to na haku, za svoje ciny je kazdy zodpovedny a ponesie si zato aj nasledky, my sme trpeli dost...

matis
16-05-14, 09:19
ZeMi7



Ahojte, sorry, že cpu názor kam nemám co psát, ale i tak si myslím, že jakožto MC admin bych k tomu mohl něco napsat.

Takže. Už sem o tom s pár adminama mluvil a tak se chci zeptat i Vás. Měl by dostat unban? Proč vlastně ban má? Naskýtá se mnoho otázek. Já se vyjádřím jen k tomu k čemu mám přístup - MineCraft.

Pro ty, kteří nevědí o co jde se to zkusím ve zkratce přiblížit.
Na MC serveru adminoval aviatik a Vojta. Aviatik získal důvěru a přístup do konzole serveru, kde se zapisuje a ukládá vše ohledně serveru. Nakonec se aviatik rozhodl pomstít se, kvůli tomuto rozporu s jiným adminem. Zneužil data z konzole dostal se na server. Zničil celý server a navíc i některým zařídil jiné problémy. Naboural se i na forko vícerým uživatelům.
Chvíli od něj byl klid, a asi po 2 měsících se znovu "naboural" na server, udělal tam bordel a celý ho zničil.

Tomuto všemu napomáhal i Vojta.


Proto se Vás ptám. Měl by Vojta dostat unban? Ano? Proč?
Dle mého názoru určítě ne! Vždyť proč rozlišovat MC, CS, a forum? Nejde mi o to, jaký server zničil. Jde mi o to, že úmyslně poškodil Kotelnu a tím pádem by neměl mít přístup na žádný server ani forum Kotelny.



Nevím, jestli měl ještě nějaké velké kolize někdy jindy, ale jen za toto bych mu ten unban určítě nedával.


Kdo by si chtěl zjistt více o tom MC tak tady něco je: http://csko.cz/forum/group.php?discu...=77&do=discuss

because
16-05-14, 10:25
NarutoO:


Ahoj, zdraví Vás všechny NarutoO.

Předem chci říct, že s Vojtou nejsme nějak velký kamarádi. To co udělal mě naštvalo, a že má ke kotelně vztah jaký má je též tristní. Ale pravidla jsou pravidla a ta se musí dodržovat. Vojta je můj nejlepší nepřítel a našeho důvěrného nepřátelství si ceníme oba, to jen tak na úvod.

Také chci říct, že nemám nic proti becausovi, matisovi a komukoliv jinýmu.

Takže ZeMi tady připomíná historii, tak já taky něco připomenu. Vojta s Aviatikem dostali ban jak na MC tak na fórum, na tom se shodneme je vše v pořádku.

Když dostal Vojta ban na CSko, tak mi psal proč ho má. Věřte tomu, nebo ne, v reasonu je uvedeno "Buk, buk" což se v jiných případech mnohými adminy odsuzuje jako nedbalost, ale v tomto případě ne. Proč? Já jsem mu napsal že možná proto, co udělal na MC s aviatikem, ať si to v hlavě přebere a pochopí to. Ale čas uběhnul jako voda a já pochopil, že nesmyslný reason není chyba Vojty a on má právo vědět, za co ten ban má.

Jak vzniknul reason buk buk? Because potkal na server Vojtu a zeptal se matise, jestli když má ban na forum, take jestli mu ho nemá dostat i do CSka, matis mu řekl, že jo, protože to co mu ti dva provedli je opravdu osobní. A jako reason má napsat "buk buk".

První věc je, jakto že se CHH potažmo admin ptá na to, jestli má někoho banovat (pokud se nejedná o poradu s cheatem, nebo obcházeni).Tím because přesouvá zodpovědnost za svůj ban na někoho dalšího. Admin, CHH by měl mít svojí hlavu a svojí zodpovědnost. Ptá se na nepravou věc na nepravém místě.

Co tak já vim, admin se s adminem radí, jestli někdo má nebo nemá cheaty, jestli neobchází, ale jestli má někomu dát ban, že ho má jinde, to už je fakt(!) mimo. Because, vážim si tvé práce CHH a chci abys věděl, že to neni nic osobního, ale ať už si to připustíš, nebo ne, tohle zůstane jako taková veliká skvrna na tvé banovací historii.

Druhá věc je, že matis má dost osobní cti, aby si spor, který má s Aviatikem, potažmo Vojtou řešil jiným způsobem. Chápu jeho osobní pohnutky, ale ve chvíli, kdy mu because napsal, měl všechny křivdy nechat stranou a zachovat se jako profesionál. Kámo, já si tě vážim, ale právě proto jsem upřímný a doufám, že to nebereš jako nějaký útok. :)

Jde totiž o to, jestli je to spor, kde stojí Vojta proti Kotelně, nebo je to problém: Matis+MC admini vs. Vojta+Aviatik.

Pokud platí tento případ, kde je to tedy zakotveno v pravidlech a proč kurva nemá v reasonu něco normálního, jako píše třeba Bezďák? Pak bych ani nemuk.

Nikde v pravidlech není uvedeno, že pokud má hráč ban na MC a na fórum, musí ho mít i ve hře. Jinak jde jen o řešení sporu Pokud se sešlo nějaké plénum, které se shodlo na tom, že má mít Vojta ban, tak chci vědět jeho složení a výstup. Jestli ne, tak se musí změnít globální pravidla a přidá se tam třeba:

- když někdo nasere adminy, tak má ban a kromě toho kde ban dostane po porušení pravidel tak pak i všude jinde na Kotelně

Zatím žádná taková pravidla nejsou, reason "buk buk" je kravina, takže ban je neplatný a tedy fail.

Jestli někdo pokládá otázku osobní odpovědnosti, ano Vojta si může za to, že si to posral. Ale becausova osobní odpovědnost je stát si za svým banem. A vzhledem k tomu, že v podstatě tento ban není because, on za něj osobní odpovědnost nenese.

Proč by jinak zakládal toto vlákno?

Děkuju za přečtení až sem a doufám že jsem nikoho nepoškodil.

Chcem sa vyjadrit k tomu banu:

Ano poradil som sa s matisom, lebo som vtedy hral a na server došiel aviatik aj vojta. Tak som sa spytal matisa, ci nahodou aviatik alebo vojta neobchadzaju nejaky ban , kedze som videl vtedy v banliste: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=95158. AK sa nemýlim je to aviatikova ID zabanovana. Matis mi napisal, ze aviatik tam nema co hladat tak som mu dal ban za obchadzanie s reasonom : Ahoj. Spytal som sa matisa este , ze co vojta, kedze aj on sa s tymto vsetkym spajal a matisova odpoved: Daj mu ban a reason daj bukbuk...

Vcera mi vojta v noci pisal, ze ci mu nezmazem ban, a este mi napisal, ze vela adminov si mysli, ze ten ban je nepravom. Tak som mu napisal: Zaloz si ziadost, lebo UB riesim len v ziadostiach. On, ze ma ban tak som sa ponukol, ze mu to zalozim namiesto neho. A teraz chcem vidiet vsetkych tych ludi ktory mu sem napisu, ze ten ban nema byt. No ukazte sa vy, co ste mu v osobnej konverzacii povedal, ze ten ban nema byt..

Zoyer
16-05-14, 10:38
Zemi pises ze mc,cs,forum nerozlisovat, taze to znamena ze kdyz dostanu ban v cs tak musim dostat i na forku a na mc? Za me to je kravina. Delal bordel na mc, tak dostal ban, delal bordel na forku dostal ban, ale ve hre nic nedelal, tak proc ban? Kdyby on neudelal tu chybu na matisovem uctu, tak tam jsou asi az do ted.
Ja jsem pro ub do cska

matis
16-05-14, 10:56
Budem sa zase opakovat, ale dam si tu namahu a pokusim sa to vysvetlit....

Ja som proti Vojtovi ani Aviatikovi nikdy nic nemal, dokonca s Vojtom sme myslim si boli dost dobry kamarati, ktory travili na TS dost casu.... Ale prisiel osudny den, ked sa rozhodol Aviatik pomstit utok na jeho osobu Zoidem, a to utokom na MC, ktory je serverom Kotelny, to sa stupnovalo dovtedy, az pokial to nedopadlo tak, ze sa pomocou hesiel z MC naburali aj na ucty na forku, kde zacali robit dost velke problemy a to hlavne cez mju osobu... To som uz zacal povazovat za velmi osobne a ked som sa dozvedel, ze Avitik stiahol zo sebou aj Vojtu, tak nastal koniec a povedal som si, ze tyto ludia spolu s Jurobom a este zopar ludi co malo pristup k heslam cez Aviatika dostanu titul na vsetkych serveroch Kotelny "NEZIADUCI" a prosil som ich cez steam nech to nerobia, prosil ako taky chuj a aj tak pomazali speslov a este zopar dalsich veci... Nikto mi doteraz na steam ani PM nenapisal ziadne slova k tomuto problemu....

Clovek, ktory sa snazi pomstit cloveku cez inych ludi a pritom este poskodzovat meno Kotelny tu nema co robit, ci uz je to MC, forum, alebo CS... je to jeden portal... a neplette tu podobne sracky co sa tyka cheatov... toto je nieco uplne ine

@Naruto... vies, ze ta mam rad a vidim, ze ma poznas, ja som to vobec nebral osobne, ale pre dobro tohto portalu a vies, ze sa snazim prenho robit co najviac a co najlepsie.... Teba si vazim a tvoj nazor je na mieste...

Flash
16-05-14, 11:23
Kotel taky dava reasony "kuk" a nikoho to nezajima, timpadem pulka postu Naruta je blbost a druha o tom, ze se admin nemuze poradit a kdyz se poradi, tak je to hazeni na nekoho jinyho, je na tom uplne stejne. To je prece jak v normalnim zivote, taky se ptas lidi na jejich nazor, ja na tom nevidim ani v nejmensim nic spatny a nechapu, jak to nekdo muze mit nekomu za zle. Pro me tady neni vubec o cem, jednou tu udelali bordel, tak proc vubec nekoho takovyho odbanovavat? Meli by mit permu a nazdar, proc se spiny zbavovat dvakrat, trikrat, nebo vickrat porad dokola? Nevidim jedinej duvod. Pro me je to stejnej pripad jako pred par dny gre, nechapu smysl odbanovavani dementu. Kotelna uz davno neni malej portal, takze o jednoho debila, co tu dela bordel, neubude ale naopak, kdyz se sem vrati a udela zas neco podobnyho, tak to nekdo bude muset resit a treba v pripade dokurveni celyho MC serveru se lidi budou muset srat s obnovou - to se stalo minule, kdyz uz tu oba jednou meli ban a ja byl zasadne proti odbanovani, bohuzel, stalo se, lidi tu sou nepoucitelny a dost casto do toho navic kecali ti, co tu v dobe jejich banu vubec nebyli, jak prekvapive. :O

Nevim, co presne udelali ted ale je mi to uplne jedno, ban by jim mel byt nechany, protoze se rozhodne nejedna o fail, because navic udelal nejlepsi moznou vec, prisel se verejne zeptat na nazor lidi a Naruto zabije wall of text, kterej pro me postrada jakoukoliv logiku, protoze napsat "Pokud platí tento případ, kde je to tedy zakotveno v pravidlech a proč kurva nemá v reasonu něco normálního, jako píše třeba Bezďák? Pak bych ani nemuk." je prece uplna blbost. Jde o trest za neco, ja osobne nevim za co, jestli to je ted cerstve ale predtim uz jich bylo tolik, ze je mi to uplne jedno, navic se lidem dostali na accounty a to se da brat, ze je i trestny, sice to pravdepodobne pouzili k lognuti na emaily ale mohli a za to tu maj mit perma ban, to je neco, co je naprosto nepripustny a na kazdym jinym foru by skoncili. Ja osobne sem byl uz predtim proti unbanu, oni dva tu rozhodne nedostali jen jeden, svoji sanci posrali davno, hodne davno.

Because mu tam dal reason "buk" a permanent s reasonem buk je teda vlastne fail ale kdyby mu dal permanent s reasonem "nezadouci" nebo "zneuziti pristupu do databaze," kde bude vsechno naprosto shodny, jen reason se zmeni, tak uz je vsechno v poradku? Zamysli se nad tim, co si napsal, protoze tohle aspiruje na cenu o nejvetsi blbost mesice, kdyz uz je tu neco jako admin mesice. Nevim, kdo ten ban vymyslel ale po dlouhy dobe za nekym stojim, protoze davat desaty sance podobnym lidem je jak hazet hrach o stenu, vsak sou ocividne nepoucitelny a my tu rozhodne nikde nemame ceduli s napisem "pomoc postizenym" aby sme je tu museli neustale trpet.

tl;dr jestli ti jde o odpovednost za ban, tak ja si ji klidne vemu, protoze je opravnenej, neda se nic, jen s nim souhlasit... mluvil bys rozhodne jinak, kdyby jsi byl jeden z tech, komu se dostali na account a eventuelne kvuli nim zjistovat, jestli se ti nedostali treba na paypal, kdyby jsi nahodou pouzil stejny heslo jako na kotelne, asi tak ti to reknu

Kotel
16-05-14, 12:08
Aviatik a Vojta dostavali pravidelne bany uz driv. Vetsinou sa blby kecy. Perma se tu dava za mnohem min a nikdo ani nemrkne. To, ze tu nemeli perma uz pred rokem, je jen dusledek velke tolerance (perma vlastne meli, ale pak se jim dal vzdy unban, protoze uz budou hodni).

Britny
16-05-14, 13:51
To co napsal Kotel to beru, ale teď je ještě otázkou, proč to vůbec celé začalo? Je tu psána "pomsta" .. Takže jen tak by to určitě nedělali. Jako šli na to špatnou cestou, skrz kotelnu, která vlastně patří Kotlovi no, ale třeba už delší dobu tu zaznamenávám, že "nižší post" něco poví a "vyšší post" mu začne vyhrožovat, nebo ho nějak urážet apod.

Je jasné, že Vojtovi ban zůstane no, ale tady chyba nebyla jen na jedné straně. Ale na to se nikdo nedívá :))

Giussepe
16-05-14, 17:58
kapitán flotily

Pozerám, že sa po mesiaci zase rozbehla o nás nejaká telenovela, Markíza hadr :D Som rád, že naďalej je tu dostatok skalných priaznivcov flejmu na gamingových fórach, tento šport je značne nedocenený, ale našťastie nám tu vyrastá pár nádejných talentov. V prvom rade by som podotkol že nasledujúce riadky Vám, drahí admini, moderátori a usilovní kandidáti na adminov, adresujem z čisto mojej *no homo* lásky k Vojtovi a nie z vlastného obohatenia a nebodaj unbanu, našiel som si lepšie záujmy ako hranie CSka a kúpania sa v potokách sĺz uplakaných adminov, ktorým dal niekto po nose (kek). Našťastie teraz nemusím zamestnávať moje šedé bunky tým, čo napíšem, keďže tieto okolnosti som už objasňoval tak 72^56 krát, takže by sa dalo povedať že už ich mám priam vžité. First of all (#flashstyle), ten ban je ľudovo povedané pičovina, ak to ešte niekomu nedošlo, keďže na CSku nikto z nás neporušil snáď ani jedno pravidlo výnimkou opravovania gramaticko-štylistických chýb ľuďom, ktorým príroda nenadelila toľko intelektu. Na strane druhej, ako tu už zaznelo, tento portál patrí Kotoulovi, takže keď sa Tomáš rozhodne niekoho „zbuk-bukovať“, ostáva nám asi len ten emocry. Napriek tomu si myslím, že tomto prípade je tento emocry oprávnený, keďže Vojta svojim pobytom na CSkových serveroch nikomu neznepríjemňoval hru, ba naopak mnohým sa s nim možno hralo ešte aj lepšie. Je dosť možné, že tieto cskové bany by ani neexistovali, keby po kauze matis nás – ako viem zo zdrojov – nenabonzoval priamo jeden zo snaživých adminov BUBEN DUBEN v AF a Kotlovi teda neostalo nič iné ako nás zabanovať aj v csku, inak by stratil tvár. Preto prosím naposledy o zhovievavosť pre Vojtu a umožnenie hrať mu, pretože aj keby pre neho nebol najmenší problém naštartovať proxynu a kúpiť si za pár šupov nový Steam, chce to riešiť legálnou cestou a to sa predsa cení, ni?! Nazáver už len pár láskavých riadkov jednotlivým, „kolegom v flejme“.
@ZeMi7: Že ťa ústny otvor nebolí :D Zničili sme, TVOJU prácu a TVOJ server? Plz. Aj napriek tomu, že kedykoľvek som mohol serveru nenávratne uškodiť zmazaním db AuthMe a resiek priamo in-game (áno, ide to), nikdy som to nechcel nechať zájsť až tak ďaleko a veľká časť práce, ktorú som zničil, ako tu stále plačeš, bola moja, takže som si rúbal do svojho. Samozrejme mali na tom podiel aj iní ľudia, s ktorým som už o tom diskutoval, lebo sa to dotklo aj ich úsilia, ale príjde mi celkom funny, že spomedzi nich najväčšiu drámu z toho robíš práve ty, ktorí si v čase keď sme s Botom tvorili server úplne od základov niekde hľadal cestu zo spawnu. Btw keď sa vtedy resetol celý server údajne kvôli nám a bolo treba preložiť a na konfigurovať znova všetky pluginy, tak len som poslal svoju zálohu kotlovi na steam a ušetril vám pár týždňov práce, vidíš ako Vás mám rád :D Prajem Ti teda veľa úspechov v živote a neboj, raz tu modrú a ružovú dostaneš, si na najlepšej ceste x)
@Flash: U wot m8? Tento rage výstup som úprimne trochu nepobral, keďže nedostal ufo svoj ban za to, čo vyššie písal Kotel? „Blbý kecy“/“Nežádoucí“? Teraz mi nezabudni napísať že som pičús a bolo to s ním úplne inak, lebo on sa ľuďom nenabúral na accounty. Tým netvrdím, že tu lobujem za jeho zabanovanie, koniec koncov je to /b/tard, ale trochu empatie pre chudáka Vojtu, plz.
@Kotel: Som rád, že tentoraz si nevytiahol tú cool story ako som práva dostal vďaka nešťastnému prekliku.
tl;dr Dajte Vojtovi unban a žite v láske
/thread


E> matis > ja som to sem presunul, z dovodu, ze to na verejne forum nepatri.

Hajjas
16-05-14, 20:00
zamieta sa!
je to obyčajný dmnt.
ak má byť podpora v admin tíme, tak už len kvôli matisovi tu nemá Vojta čo robiť!!!

ak dostane ub, ja ho zase zabanujem

human
16-05-14, 20:06
Preco by mal ako dostat ub? Nechapem, ze o tom vobec uvazujete.

because
16-05-14, 20:17
Knox:

Zdar, jelikož nemužu do té sekce psát, tak to tam postni ty. Díky

Ahoj Vojto, ahoj Avitatiku, ahoj čtenáři tohoto nesrozumitelného článku
s odstupem času se na váš přestupek ( poničení dobře nastaveného serveru mc serveru, který měl lepší budoucnost než teď a díky poničení prej musel být vyresetován.pozn.red.) vůči mcserveru a následnému banovaní dívám jinak, ještě hůř než před tím. Jak jsem pochopil z konverzace na steamu, v mc chatu a v admin foru, tak celé to je o neshodě mezi Aviatikem a ZMBotem a Zoidem (vzájemné urážky, nerespektování...) a následně i mezi Vojtou, který, doufám, byl k přestupku přizván a sám by ho nezačal, bohužel každý je zasvé činy odpovědný. To co provedli bylo hodno perma banu na celou kotelnu - přece jen zničili práci několika lidí a hlavně opět zklamali a poškodili Kotla (a taky mě=emocry??). Takže potom vše, nechápu proč ,Vojto, žádáš o unban, když si úmyslně poškodil Kotelnu a věděl si že za to budeš takto potrestaný ? To bych chtěl abys vysvětlil. Tak toto je můj první pohled na věc

No a teď se na to mrkneme z druhého pohledu - toho lepšího pro Vojtu. To co teď napíšu je docela zajímavé a do jisté míry to žene Kotla proti mě, ale chci to napsat.
Aviatik poškodil server a to díky úmyslně vyvolanému konfliktu. Pokud jsem to správně pochopil tak Aviatika hrubě urazil Zoid, urážkami proti Slovákům (za které nebyl ani napomenut). Aviatik pak urazil Zoida a dostal ban na forum. Zoid nic, i když urazil Slováky. Čili tento ban považoval Aviatik za nespravedlivý a smazal Zoidikovi baráček a tak to pokračovalo a stupňovalo až to skončilo tak jak to skončilo. Vojta byl toho všeho svědkem a přidal se k Aviatikovi.
Bohužel nevím co vše kdo potom udělal, ale Aviatik a Vojta si ban zasloužili. Před pár týdny se oba dva připojili přes proxy a jiný nick na server. Aviatika jsem musel po čase zabanovat, protože jeho přístup se vůbec nezměnil, jeho egoistické řeči a jeho nadřazený postoj jsem nemohl tolerovat, ale Vojtu jsem tam nechal hrát a hraje tam doteď - na moji zodpovědnost; pozoroval jsem jeho chování a do jisté míry jsem vyčetl, že svého činu lituje a chce si jen zahrát. Mám sice důvod mu zase dát ban, ale nedám mu ho.

Dělat chyby je lidské a já jsem mu odpustil, vy mu to asi neodpustíte. Zkuste se přes to přenést a dat mu unban na servery, ať můžu mít čisté svědomí, že nechávám hrát ban obcházejícího hráče. :P
Unban na forum mu nedávejte, stejně by ho měl za chvíli zpět.

Pokud se v něčem pletu tak mě opravte, rád si přečtu další vyjádření k jeho unbanu a doufám že téma bude ještě nějakou dobu otevřené a diskuze bude pokračovat.


Knox

Tupelko
16-05-14, 20:22
Vojtu bych ještě pochopil, i když udělal to co udělal jak píše hore knox. Ale aviatika už ně. (Kdyžtak klidně možte diskovat keď se vám nelibí můj nazor)

dtr
16-05-14, 21:21
Nevím proč se tu pořád dokola řešej furt ti samí idioti. Už kdysi byl B4DB0YS|xXx (aviatik) neskutečnej retard a ban měl dostat už jen za demenci. Nu ban nedostal a pak se vám to vymstilo. Vojta nevím co je za člověka, ale s chodící demenci fellil a pičoviny dělali spolu. Proto nevidím důvod tu jednoho z nich nadále snášet.

Charon35
16-05-14, 22:41
Zemi pises ze mc,cs,forum nerozlisovat, taze to znamena ze kdyz dostanu ban v cs tak musim dostat i na forku a na mc? Za me to je kravina. Delal bordel na mc, tak dostal ban, delal bordel na forku dostal ban, ale ve hre nic nedelal, tak proc ban? Kdyby on neudelal tu chybu na matisovem uctu, tak tam jsou asi az do ted.
Ja jsem pro ub do cska

To je ako s Gre. Je to kar, co otravoval na fore. Ale je rozdiel, ked niekto ukradne adminovi ucet a pristup a porobi bordel prakticky na celom portali.

Viac netreba vobec pisat. Ked sa riesi nieco co sa tyka kazdeho, tak ledva z vas vypadne jedna veta (okrem flasha :D). Tu zrazu kazdy pise slohovky a myslienky nad zmyslom zivota a smrti.

Dávam mu X a nepokracuje do dalsieho kola.

because
17-05-14, 13:25
No kde su ti, ktori mu na steame pisali, ze ten ban je blbost, ak som dobre pochopil tak sa vyjadrili len 4ja admini podla ktorych je to blbost a to tiez jeden nenapisal ani dovod, (1. Post)

Mr.Hol
17-05-14, 13:32
Nic sifon, dva...
Dovi dopo
Vyreseno, LOCK!

Zoyer
17-05-14, 15:08
Ahoj. Děkuji všem za upřímné názory. Všechny je beru, máte víceméně pravdu. Jen bych rád opravil některé dezinformace, které jsou ale důležité při manipulaci s nezaujatým člověkem.


ZeMi7 - "Zničil celý server"


Stačilo udělat rollback a nahrát zálohu, kterou vám vlastně Aviatik posléze poslal taky, takže jsme celý server nezničili, i přes to, že ta možnost celou dobu byla k dispozici. (Aviatik: "Kedykoľvek som mohol serveru nenávratne uškodiť zmazaním db AuthMe a resiek priamo in-game.") Jinak, kdybys na ten MC poslední 2 měsíce úplně nesral, možná bys zjistil, že tam celou dobu hraju, dokonce pod svým jménem, při vědomí všech adminů (teda až na tebe). Tak až zase budeš vykládat jak jsi stále ve hře a sleduješ hráče s vanishem, vzpomeň si na toto.


bEcause - "Ano poradil som sa s matisom, lebo som vtedy hral a na server došiel aviatik aj vojta. Tak som sa spytal matisa, ci nahodou aviatik alebo vojta neobchadzaju nejaky ban , kedze som videl vtedy v banliste: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=95158. AK sa nemýlim je to aviatikova ID zabanovana. Matis mi napisal, ze aviatik tam nema co hladat tak som mu dal ban za obchadzanie s reasonom : Ahoj. Spytal som sa matisa este , ze co vojta, kedze aj on sa s tymto vsetkym spajal a matisova odpoved: Daj mu ban a reason daj bukbuk.."


Dostal bych ban, kdyby tam nebyl Aviatik? On ho dostal zaslouženě, obcházel perma od Kotla, byl na serveru od banu poprvé, protože se mu podařilo rozchodit ns CSko. Ale já jsem nikdy na serveru zabanovaný déle než na den nebyl, problémy jsem nedělal, s adminy jsem od osudného incidentu hrál, dokonce jsem matise zaskakoval na turnaji, matisovi samotnému jsem hlásil přes "!" a on věděl, že to jsem já. Celé to na mě působí nějak takhle: "Dali jsme ban Aviatikovi, tak dáme i Vojtovi, když už jsme v tom!"


Matis - "prosil som ich cez steam nech to nerobia, prosil ako taky chuj a aj tak pomazali speslov a este zopar dalsich veci..."


Už jsme se o tom bavili, jen bych byl rád aby o tom vědělo více lidí. Byl jsem naštvaný na vedení, systém tady a dostala se mi příležitost nakouknout do té "nejtajuplnější" části Kotelny. (Samozřejmě potom co jsem to uviděl jsem tento názor hned změnil.) Rozhodně jsem neplánoval dělat bordel a musím říct, že mi to bylo dost proti srsti, avšak zvědovost byla silnější. K večeru, když už jsem to vypustil z hlavy jsem brouzdal po webu a zjistil, že asi nějakým bugem můžu mazat spešly. Tak jsem jednoho smazal. Pozdě mi však došlo, že jsem stále přihlášen na matisově účtě - všechno prozrazeno. (Nechci tento čin nějak omlouvat, ale nebýt toho, nejspíš by si teď veškerá "spodina" Kotelny stále mohla vesele pročítat to, co by mělo zůstat běžným uživatelům utajeno.)


Flash - Dřív ty tvoje názory možná měly šťávu a i nějaký smysl, ale poslední dobou už to jde z kopce. Používání spousty vulgarismů a anglicismů už není v módě. Je mi jasné, že přijde další tvůj výlev, ale cokoliv v něm bude jsme už určitě někde četli. (Mám totiž pocit že máš ty svoje proslovy uložený někde v notepadu a jen tam změníš pár vět aby to vypadalo jinak.)


Kotel - "Aviatik a Vojta dostavali pravidelne bany uz driv. Vetsinou sa blby kecy"


Ban jsem tu měl jednou, asi na den. To znamená, že jsem tu pravidelně banován nebyl.


Britny - "Takže jen tak by to určitě nedělali. Jako šli na to špatnou cestou, skrz kotelnu, která vlastně patří Kotlovi no, ale třeba už delší dobu tu zaznamenávám, že "nižší post" něco poví a "vyšší post" mu začne vyhrožovat, nebo ho nějak urážet apod."


Napsala jsi to trochu nesrozumitelně, ale v podstatě máš pravdu. Od začátku se neřeší nic jiného než já s Aviatikem, ale aby se někdo třeba jen pozastavil nad vznikem celé aféry, to ne.


Hajjas - "zamieta sa!
je to obyčajný dmnt.
ak má byť podpora v admin tíme, tak už len kvôli matisovi tu nemá Vojta čo robiť!!!


ak dostane ub, ja ho zase zabanujem"


Ty jsi mě chtěl zabanovat už když jsem ti na gatheru napsal, jestli tě nestudí koule od ducku. Nejenže pořádně nevíš, co se stalo, ale jsi ještě k tomu neskutečně zaujatý.


Jolo - "Preco by mal ako dostat ub? Nechapem, ze o tom vobec uvazujete."


Protože mi přišlo zvláštní náhlé zabanování na CS serveru. Uvažují o tom možná proto, že když se k tomu zpětně ohlíží, přijde jim to unáhlené. Také mi přijde zvláštní, že na foru mám ban přesně na rok, zato do hry jsem obdržel permici.


dtr - "Vojta nevím co je za člověka"


Tak já zas nevím co se vyjadřuješ.


"nevidím důvod tu jednoho z nich nadále snášet."


Chudáku, je hrozné mě snášet na CS serverech, viď? A to jsem s tebou hrál za celou dobu asi 3x na classicu a jednou gather. (Ale je fakt, že jsi asi hodně trpěl, jinak si to nedovedu vysvětlit.)


Charon35 - "porobi bordel prakticky na celom portali."


Z tohoto postu mám poněkud rozporuplné pocity. Když jsem podle tebe udělal bordel na "prakticky celom portali", proč nemá Kotelna adresu www.mccko.cz? (http://www.mccko.cz?) Bordel jsem dělal na serveru Minecraftu, nikoliv na celém portále. A kdesi Kotel psal, že Minecraft je jen taková věc na oddech od CSka, že tohle je výhradně CS portál. (Ano, samozřejmě je mi jasné jak to Charon myslel, ale tohle jsou přesně ty maličkosti, které v ostatních utvářejí názor na mě jako na největšího zloducha.)


bEcause podruhé - "kde su ti, ktori mu na steame pisali, ze ten ban je blbost"


Na TSku jsem ti napsal, že mi pár lidí z admin teamu mimo Kotelnu řeklo, že ten ban je nemyslný. Nebylo to tak, že mi většina admin teamu na Steamu psala, že ban je blbost. Ty to tak prezentuješ.


Mr. Hol - Tvůj post je úplně mimo, není třeba za každou cenu cpát svůj názor :)


"Vyreseno, LOCK!" - Mám pocit, že na toto jsi ještě málo fialový.






Nakonec bych se rád omluvil těm, kteří si to doopravdy zaslouží. To jsou Matis, Knoxyk, Frisco a hráči Minecraftu, kteří kvůli mně přišli o nějakou práci.


e: Vojta: Žádný ban předtím jsem nedostal

Charon35
17-05-14, 17:46
Nepadali v tej dobe aj nejake fail bany cez web?

matis
17-05-14, 18:08
Nepadali v tej dobe aj nejake fail bany cez web?

nie, len nejake UB na forku, ale skus sa opytat Pana Jerryho, ten je tak inteligentny, ze by o tom mohol nieco vediet....

Zoid
17-05-14, 18:32
UB se zamítá, lock

Zoyer
17-05-14, 20:05
UB se zamítá, lock
jak zorvna ty muzes rozhodnout o jeho ub ?
Kvuli tobe ten ban vznikl. Ty a zmbot jste nonstop nadavali aviatikovi jakej je to kokot slovensky atd. ( tzn. rasismus) viz. screen: http://upnisito.cz/images/2014_05/361aviatik1.png ; http://upnisito.cz/images/2014_05/927aviatik2.png
Potom jednou napsal aviatik neco na cechy v chatboxu a ty jsi ho zabanoval. Proc ? Odkdy se banuje za neco, co sam delas ?
Vojta byl poslusny dokud se neudalo tohle. Polovina lidi ( mozna i vic ) nevedelo ze se tohle stalo a proto maji vojtu za kretena ktery jen neustale dela problemy kotelne atd., pritom se jen snazil pomoct resit problem spatnou alternativni cestou, tj. nebylo to niceni kotelny 4fun a proto si porad stojim za tim ub.

Zoid
17-05-14, 21:51
Že je slovenský kokot jsem mu napsal až po tom, co dojebal turnaj a posral mc server a nadával na čechy a už měl dávno ban, máš to toršku rozházený

E: Nevšiml jsem si že chce ub do hry, do hry je mi to fuk, ale na forum určitě ne.

Eust.
17-05-14, 21:57
jak zorvna ty muzes rozhodnout o jeho ub ?
Kvuli tobe ten ban vznikl. Ty a zmbot jste nonstop nadavali aviatikovi jakej je to kokot slovensky atd. ( tzn. rasismus) viz. screen: http://upnisito.cz/images/2014_05/361aviatik1.png ; http://upnisito.cz/images/2014_05/927aviatik2.png
Potom jednou napsal aviatik neco na cechy v chatboxu a ty jsi ho zabanoval. Proc ? Odkdy se banuje za neco, co sam delas ?
Vojta byl poslusny dokud se neudalo tohle. Polovina lidi ( mozna i vic ) nevedelo ze se tohle stalo a proto maji vojtu za kretena ktery jen neustale dela problemy kotelne atd., pritom se jen snazil pomoct resit problem spatnou alternativni cestou, tj. nebylo to niceni kotelny 4fun a proto si porad stojim za tim ub.

Od Pukyny:


Od rána mam chuť napísať , to čo Zoyer len som nechcel aby zas niekto tvrdil že žijem v ilúzii alebo že sa snažim priniesť hate. Už tu vlasne ani nehrám , menej chodim na forko. To čo chcem napisať je že mi je jedno či vojta dostane ub , oňho mi nejde.Ide mi o Zodia.Tie screeny čo hodil Zoyer hovoria za všetko.On je príčina toho , čo urobil aviatik.Ale to nikto nehodlá riešiť , prečo sa to stalo.Je to zasrany provokatersky pičus ktory ma imunitu na celej kotelne. On si v pohode može zapnuť na gathery, rozdavať vip. Kotel nebol veľmi rád že? :) Len tak z piči si jedneho dna dal ban Byznisovi, lebo povedal čo si mysli a kotel sa ešte svojho milovaneho zoida zastaval..
Ešte budeš mať pripomienky za toho pičusa ne? Ti to poviem ešte raz : Si vyjebany pičus , možeš mi kľudne dať aj permu na forko..Aspoň sa to zas ukáže:D
cya

matis
17-05-14, 22:01
Od Pukyny:


Původně založeno Puky
Od rána mam chuť napísať , to čo Zoyer len som nechcel aby zas niekto tvrdil že žijem v ilúzii alebo že sa snažim priniesť hate. Už tu vlasne ani nehrám , menej chodim na forko. To čo chcem napisať je že mi je jedno či vojta dostane ub , oňho mi nejde.Ide mi o Zodia.Tie screeny čo hodil Zoyer hovoria za všetko.On je príčina toho , čo urobil aviatik.Ale to nikto nehodlá riešiť , prečo sa to stalo.Je to zasrany provokatersky pičus ktory ma imunitu na celej kotelne. On si v pohode može zapnuť na gathery, rozdavať vip. Kotel nebol veľmi rád že? :) Len tak z piči si jedneho dna dal ban Byznisovi, lebo povedal čo si mysli a kotel sa ešte svojho milovaneho zoida zastaval..
Ešte budeš mať pripomienky za toho pičusa ne? Ti to poviem ešte raz : Si vyjebany pičus , možeš mi kľudne dať aj permu na forko..Aspoň sa to zas ukáže:D
cya

ze to prave ty pises, nechapem co ty to teraz riesis, a este nadavas jak nejaky hovado...ak mas problem so Zoidom, tak si piste PMky... si mimo tema

Zoid
17-05-14, 22:03
Ze to napise zrovna puky :D

Charon35
18-05-14, 09:25
Neviem co sa tu vobec riesi. Nehovorte mi, ze doteraz tu od banu vobec nehral... zas len divadielko pre pobavenie debilov a rozhadanie adminov.

matis
18-05-14, 11:09
Neviem co sa tu vobec riesi. Nehovorte mi, ze doteraz tu od banu vobec nehral... zas len divadielko pre pobavenie debilov a rozhadanie adminov.

Amen, to si vychytal.... no je to tu otvorene, aby si Pan J mohol honit..."ego?"

Britny
18-05-14, 17:26
Od Peta


ale tady chyba nebyla jen na jedné straně. Ale na to se nikdo nedívá :))


souhlasím s Britny a měla by souhlasit většina (vždy to vyvolal někdo). Banování třeba na rok? :-)

matis
20-05-14, 20:59
"Vojta1211":


Tak, byl bych docela nerad, aby to zapadlo prachem a žádost někde zmizela. Proto prosím o nějaký konečný verdikt (od OPRÁVNĚNÉ osoby, tj. banující admin/Kotel), popřípadě vyjádření dalších lidí. Také jsem se doslechl, že někteří admini po "prokázání" Zoidovy provokace trochu změnili svůj názor, tudíž bych byl rád, kdyby se také projevili. Musím připomenout, že žádám o unban POUZE do hry. Děkuji za vyjádření.

Byznis
20-05-14, 21:54
som za unban do hry , na forum nie

hofy
20-05-14, 22:05
Na fórum určitě ne, když máš pořád tendenci zakládat další a další účty a dělat bordel. Což ukazuje další důvod, proč nedat unban do hry, ale tam je mi to vcelku jedno. Nicméně to nejspíš stejně povede k dalším problémům, takže proč to prodlužovat.

Charon35
20-05-14, 22:29
Na fórum určitě ne, když máš pořád tendenci zakládat další a další účty a dělat bordel. Což ukazuje další důvod, proč nedat unban do hry, ale tam je mi to vcelku jedno.

To boli vlastne ktore ucty, vie to niekto? To len tak btw.

hofy
20-05-14, 23:01
To boli vlastne ktore ucty, vie to niekto? To len tak btw.

Píšu už z mobilu, takže v rychlosti - minimálně jde o tyto účty:

Livanec
Sebastian
Vojta1211
bukbnukl1561
bukbuk123
bukbuk1234
dkdk545
Heisenberg
Livanec
Matador
Sebastian
Sirius White
Pan květináč


U účtů, kde nejsou příspěvky, byl závadný obsah, takže byly smazány přes OTB.

mija.
20-05-14, 23:18
Vojta:
o těch bukbuk a dkdk účtech nic nevím, některé jsou tam dvakrát, ve skutečnosti jich bylo jen 6 :D A to jsem většinou jen potřeboval postnout nějakou grafiku/názor no

E: Nevím proč pořád řešíte blbé forum, psal jsem jasně že chci UB JEN DO HRY!



btw: ak si chcel vediet moj názor, uplne stači to že suhlasim stym čo napísal Byznis

Kotel
21-05-14, 06:58
Ono to tu ještě je? Na jinym portálu by s nim nikdo nebavil, natož aby se řešil unban.