PDA

Zobrazit normální verzi : SlowDown - M249



Pantex
17-05-14, 13:13
Ahojte, neviem či sa to tu presne o tejto zbrani riešilo, ale chcem navrhnúť toto:

- zbraň M249 alias ,,gulomet" nemôže mať slowdown, to sa proste nedá za komanda proti nemu hrať. 100 nábojov ti dá slowdown, to je moc.

Čo myslíte malo by sa to zrušiť či nechať?

Rejko
17-05-14, 14:40
Podla mňa nechať keby zas nemal ten slowdown, tak zas je uňho commando za 3sek a ešte aj tak moc rýchlo to nestriela ten gulomet, takže podla mňa by sa to malo nechať tak, jak to je.

Bujak
17-05-14, 16:23
nechat.

shootradar
19-05-14, 09:27
Zajímavé, jak tak pročítám ty příspěvky od víkendu, tak Pantex dost prosazuje comanda v příspěvcích, hold nestranost ke classe commando dost viditelná, když za ní teď furt hraje ... úplná hloupost mě přijde, aby M249 neměl slowdown.

Pantex
19-05-14, 17:34
Zajímavé, jak tak pročítám ty příspěvky od víkendu, tak Pantex dost prosazuje comanda v příspěvcích, hold nestranost ke classe commando dost viditelná, když za ní teď furt hraje ... úplná hloupost mě přijde, aby M249 neměl slowdown.

hrám zaňho a? chcem tiež aby sa mi dobre hralo, comm za to že má knife (1x zabije), má pištolky okrem toho nič nemá..

Passion.
19-05-14, 17:37
Už ta rychlost a OP knife mi přijde dostačující. Nechal bych to tak, jak to je.

Mr.N0b0dy
19-05-14, 17:47
Kdyby jsi nebyl tak špatný Commando, tak by jsi kličkoval a nedržel W proti kulometu.... Rozhodně NECHAT.

Grakon2702
19-05-14, 18:19
Mám commanda 58 lvl, kondice full a teď dávám do obrany (pak HP a pak int), a když jdu glockem, stačí mi jeden celý zásobník pokud mě nepřítel není schopný trefit, o což se stará kondice. Commando je OP jak....

Pantex
19-05-14, 19:21
Kdyby jsi nebyl tak špatný Commando, tak by jsi kličkoval a nedržel W proti kulometu.... Rozhodně NECHAT.

nejaký kid mi tu ide vysvetľovať ako mám hrať? :D :D a čo akože robím? :) trafí ma raz a už sa nepohnem.

Aladin_MUDAFUKA
19-05-14, 21:07
presne :D za comm hrám pekne dlho , a proti fs a protovi sa nedá ani klučkovať ( z notesom to je iné ale iba proti protovi , fs mi dá aj cez notes slow down ) + neviem či mám bug alebo čo mam 178 comm mám hp , obranu a kon na full a 2 rakety mi uberú 150+ hp tak neviem či to je bug alebo čo :D normál na full obranu má brať iba 55 jedna ne ?

Pantex
19-05-14, 21:21
presne :D za comm hrám pekne dlho , a proti fs a protovi sa nedá ani klučkovať ( z notesom to je iné ale iba proti protovi , fs mi dá aj cez notes slow down ) + neviem či mám bug alebo čo mam 178 comm mám hp , obranu a kon na full a 2 rakety mi uberú 150+ hp tak neviem či to je bug alebo čo :D normál na full obranu má brať iba 55 jedna ne ?

tak vieš tu píšu určite taký čo nikdy zaňho nehrali.. za to že ich niekto furt knifuje, tak tu teraz chcú aby to nemenili :)

Grakon2702
19-05-14, 21:32
Každá classa má svůj counterpick a sama je na někoho jiného counterpickem, tak už to do háje pochop pantexi.

LumP
19-05-14, 22:45
S takovou se tady zachvíli bude hlasovat o uplné zrušení SD a pak všichni odejdou :D

Pantex
20-05-14, 06:57
tu ide o to, že ľudia chcejú furt nejaké ďalšie veci +, ja chcem pár -...

shootradar
20-05-14, 08:59
tu ide o to, že ľudia chcejú furt nejaké ďalšie veci +, ja chcem pár -...

Ne chováš se na serveru a i tu ukazuješ jako úplný sobec co chce jen zvýhodňovat sebe, úplně viditelné a ještě tu píšeš jak dobytek vulgárně, to jsem tu za desítky topiců co tu byli na COD neviděl takovou aroganci.


hrám zaňho a? chcem tiež aby sa mi dobre hralo, comm za to že má knife (1x zabije), má pištolky okrem toho nič nemá..

Už se mnohokrát ukázalo, že stačí, aby šikovnému COM padl fart a dokáže dávat i do 5 ran z pistole jakejkoliv level s fartem.

Pantex
20-05-14, 09:34
Ne chováš se na serveru a i tu ukazuješ jako úplný sobec co chce jen zvýhodňovat sebe, úplně viditelné a ještě tu píšeš jak dobytek vulgárně, to jsem tu za desítky topiců co tu byli na COD neviděl takovou aroganci.



Už se mnohokrát ukázalo, že stačí, aby šikovnému COM padl fart a dokáže dávat i do 5 ran z pistole jakejkoliv level s fartem.


tak sa rozplač že som arogantný. Ja len nechcem aby tu dávali nejakú vestu, je to dobré, ale mohli by dať ten NoSlowDown item, ale zase budeš mať ten item a nie vestu to je také, že to nebudeš mať 2 naraz..takže to bude také isté ako to bolo :) a čo s fartom mám hrať celý rok?

shootradar
20-05-14, 09:58
tak sa rozplač že som arogantný. Ja len nechcem aby tu dávali nejakú vestu, je to dobré, ale mohli by dať ten NoSlowDown item, ale zase budeš mať ten item a nie vestu to je také, že to nebudeš mať 2 naraz..takže to bude také isté ako to bolo :) a čo s fartom mám hrať celý rok?

S tím fartem sem to psal jako příklad, vždy jsou nějaké možnosti jak zkombinovat itemy...

LumP
20-05-14, 12:52
S tím fartem sem to psal jako příklad, vždy jsou nějaké možnosti jak zkombinovat itemy...

to ano vždy se najdou itemy s kterýma dáš kohokoliv stačí jen přemýšlet a né jen remcat co je a není třeba

Aladin_MUDAFUKA
21-05-14, 10:05
proti luovi je dobrý item odpojenie elektriky u lua doma :D taký item by som bral lebo proti nemu sa fakt dakedy nedá hrať a ešte keď má megáč -.-

LumP
21-05-14, 11:35
proti luovi je dobrý item odpojenie elektriky u lua doma :D taký item by som bral lebo proti nemu sa fakt dakedy nedá hrať a ešte keď má megáč -.-

Megáč to je item :D škoda že nejde kombinovat s nějakýma nábojema třeba Tit a nebo PN :D to by pak byla šrandááá :D

Svaciik
26-05-14, 21:30
Pantex: Vžij se prosimtě do lvlu 20. npř Protec. Ještě nemá ani staty a nedokážeš si představit jak je těžký zabít třeba snipera co je lvl 120+ je naspeeděnej , má notes a 250hp+ , a ted si vem commando.. Nevim kdo to tam běhá s tim lvlem 200 commandem ... nepamatuju si nick. Ale ten mi dokazal jaka to je srajda... má 260hp a full obranu a kondici... Tohle nezabiju ani já s lvlem 140 FS .. a to mam slowdown v MP5 a rakety... takže to že ten težkej má slowdown. Mu spíš získá čas. Si neohleduplnej k ostatním hráčům a jestli se ti zdá vize Commanda co běhá po mapě s největší kondici , noslowdownem a timhle všim dobrá tak si jdi na furieny :)

Mr.N0b0dy
26-05-14, 22:13
Běhá s tím La Sabeneta

Teď k Pantexovi, na CoD jsem chodíval, a chodívám pořád, a ty mi tady budeš něco psát o nějakém Kidovi? Běž si dát studenou sprchu, ty jsi tady takový ten známý Internetový kulturista, co v realu metr dvacet do šířky, no každopádně zpět k tématu.

Jak psal Grakon, Každá postava má svůj CounterPick a je i CounterPickem na někoho jiného, akorát Pantex tady prostě neumí hrát, CYA

shootradar
27-05-14, 07:51
Pantex: Vžij se prosimtě do lvlu 20. npř Protec. Ještě nemá ani staty a nedokážeš si představit jak je těžký zabít třeba snipera co je lvl 120+ je naspeeděnej , má notes a 250hp+ , a ted si vem commando.. Nevim kdo to tam běhá s tim lvlem 200 commandem ... nepamatuju si nick. Ale ten mi dokazal jaka to je srajda... má 260hp a full obranu a kondici... Tohle nezabiju ani já s lvlem 140 FS .. a to mam slowdown v MP5 a rakety... takže to že ten težkej má slowdown. Mu spíš získá čas. Si neohleduplnej k ostatním hráčům a jestli se ti zdá vize Commanda co běhá po mapě s největší kondici , noslowdownem a timhle všim dobrá tak si jdi na furieny :)

NJ takové věci se stávají, mě včera štval dexter se svým protem lvl 100+, měl kevlar, full hp a obranu a já se svým FS lvl 90 sem měl pluky a INT 100 a dával jsme mu zásahy vždy tak 6 zásahů za 80 dmg s plukama ... dost mě pil krev ... :D To pomůže jedině změna classy na něco užitečnějšího či modlení se v def item typu notes 3 a více :)

Pantex
29-05-14, 20:12
mne je to jedno čo tam dajú, len nech to celé neposerú, hrám to pre zábavu a nie preto aby som sa tam išiel vyplakávať do vankúša ako niektorý ,,TOP" hráči, ktorý si myslia o sebe až moc.

LumP
29-05-14, 21:58
hrám to pre zábavu a nie preto aby som sa tam išiel vyplakávať do vankúša ako niektorý ,,TOP" hráči, ktorý si myslia o sebe až moc.

Kdo se tam prosimtě podle Tebe chodí vyplakávat a kdo si o sobě myslí až moc? :D Řídíš se pravidlem "Podle sebe soudím Tebe"?

shootradar
30-05-14, 11:12
Kdo se tam prosimtě podle Tebe chodí vyplakávat a kdo si o sobě myslí až moc? :D Řídíš se pravidlem "Podle sebe soudím Tebe"?

On si asi myslí, že i když tam hrá krátce, že je mistr světa s velkým egem a nikdo na něho nemá, prostě no coment takovéhle individua a radši ignore.

Pantex
31-05-14, 08:33
On si asi myslí, že i když tam hrá krátce, že je mistr světa s velkým egem a nikdo na něho nemá, prostě no coment takovéhle individua a radši ignore.

nerobím si žiadne ego, na to že tam hrám tak krátko už viem kto si rád zaplače, radar si príkladom :).. ale zase poznám takých čo to berú ako hru, a nie ako realitu :)

shootradar
31-05-14, 08:44
nerobím si žiadne ego, na to že tam hrám tak krátko už viem kto si rád zaplače, radar si príkladom :).. ale zase poznám takých čo to berú ako hru, a nie ako realitu :)

Hm za ty necelé 2 roky co hrám cod tam přišlo tobě podobných dost, zajímavé je, že doba se mění, ale repertoár hlášek se nemění, hlavně že si můžeme zaplakat že :D

Pantex
31-05-14, 10:16
Hm za ty necelé 2 roky co hrám cod tam přišlo tobě podobných dost, zajímavé je, že doba se mění, ale repertoár hlášek se nemění, hlavně že si můžeme zaplakat že :D

2 roky strateného života :)

LumP
02-06-14, 23:57
hlavně že si můžeme zaplakat že :D

Kdo nepláče není ČECH......PLAČ PLAČ PLAČ :D :D

yadort
03-06-14, 06:56
k tématu..sere mně když jsou na serveru třeba i 4 protectorove..(flemch,dex,cannon,třeba PSharkhuner)to komando fakt nemá šanci tím knifem..jen když vytáhnu dgl a jebnu mu pár HS^^ ,ale bylo by to zas moc OP,takže NE

shootradar
03-06-14, 09:02
k tématu..sere mně když jsou na serveru třeba i 4 protectorove..(flemch,dex,cannon,třeba PSharkhuner)to komando fakt nemá šanci tím knifem..jen když vytáhnu dgl a jebnu mu pár HS^^ ,ale bylo by to zas moc OP,takže NE

Knote, nevím co ti brání změnit class na ss či co teď hraješ, a kdyby jsi chtěl pokračovat coma, tak jedině čekat na notes, i když i s ním záleží na mapě, je rozdíl běhat s comem a notesem na dust2 a hunticu :p