PDA

Zobrazit normální verzi : Old School - DISKUSE - DISKUSE K MAPLISTU



NarutoO
17-05-14, 15:42
Ahoj, než aby tu bylo tisíce vláken o návrzích k mapám, navrhuji, že by se to všechno řešilo v jednom vláknu.
Přispívejte s návrhy na přidání, odebrání map, v případě nevole zkuste mapu navrhnout na pub3 (http://csko.cz/forum/showthread.php?24931-Mega-pub-3-NOV%C3%89-MAPY-DISKUSE-p%C5%99id%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD-odeb%C3%ADr%C3%A1n%C3%AD-map).

Seznam současných map na serveru:
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig
de_airstrip
cs_assault
cs_havana
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat
de_cpl_fire
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley
de_sunny
de_rotterdam
de_greece
cs_tire
as_thundra
cs_alpine
de_volare
de_inferno_old

Autungtung
17-05-14, 16:21
Ahoj, tak ja jsem za přídání:
+ cs_bikini - http://cs.gamebanana.com/maps/148364
------------------
- cs_millitia - to ovšem jsme v menšině, takže asi nic...

Autungtung
28-05-14, 16:03
No tak k dnešnímu dni z konzole na oldschoolu:
************ Mapy 1 - 47 :***********
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig
de_airstrip
cs_assault
cs_havana
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat
de_cpl_fire
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley
de_sunny
de_rotterdam
de_greece
cs_tire
de_volare
de_inferno_old
cs_bikini

Chtěl bych se zeptat, jestli se teda budou přidávat mapy: cs_alpine a as_tundra?

Dále bych měl návrh na přidání dvou dalších cs map:
cs_thunder - http://cs.gamebanana.com/maps/161758
cs_crackhouse - http://css.gamebanana.com/maps/4921

because
30-05-14, 15:22
de_resist_beta Tato mapa nejde

NarutoO
07-06-14, 14:53
Chtěl bych se zeptat, jestli se teda budou přidávat mapy: cs_alpine a as_tundra?

Dále bych měl návrh na přidání dvou dalších cs map:
cs_thunder - http://cs.gamebanana.com/maps/161758
cs_crackhouse - http://css.gamebanana.com/maps/4921

alpine a thundra jsou nahrany na serveru, jenom reknu kotlovi a prida je. Thunder, jsem taky pro a crackhouse neznam, ale podivam se na ni u sebe a kdyztak ji tam dodame taky, nebo se da na pub3. :)


de_resist_beta Tato mapa nejde

Moc nerozumím dotazu.

RTG
21-07-14, 22:23
jo crackhouse je dobrá řežba :D mám dojem že je docela stará, a já si ji občas rád zahraju

wocogo
27-07-14, 10:15
Zdravím,

žádám o navrácení map de_bob a de_blue_b5.
Tisíceré díky,
kocici hlavy

Autungtung
29-08-14, 16:11
Ahoj, Zohan přišel s návrhem o přidání cs_italy2. Já si myslím, že pokud by to hráči chtěli hrát, tak proč ne. Co vy na to?

ttp://cs.gamebanana.com/maps/149318

slender
29-08-14, 18:11
Ahoj, Zohan přišel s návrhem o přidání cs_italy2. Já si myslím, že pokud by to hráči chtěli hrát, tak proč ne. Co vy na to?

ttp://cs.gamebanana.com/maps/149318

Já jsem názoru že mapa cs_italy2 není povedená jako cs_italy, ba dokonce že italy2 není až tak dobrá mapa... Mapa připomíná spíše čtverec, textury nejsou nějak zajímavé a celá mapa je "plochá" (ale ve více patrech) a velice "otevřená". Jsou tu velká prázdná náměstí, kde není možnost se schovat... Mě mapa příliš ne nadchla ovšem já, který v VHE neumí VŮBEC NIC nechci příliš pomlouvat... Spíš mi příjde jako mapa na gg nebo AWP servera... Ale třeba se právě tato vlastnost mapy bude hráčům líbit... Zkuste, uvidíte...

ZohanZilina
02-09-14, 00:45
Zdravíčko,italy2 tam chce prakticky každý hráč čo tam hráva a pozná ju,je to výborná mapa,jednoduchá a pritom veľmi zaujimavá....a určite patri do skupiny old klasik,alpin sa už ujala,tak treba skusiť ďalšiu vybornú mapku..ĎAKUJEM za porozumenie

wocogo
03-09-14, 12:52
Dobrý den,

Italy2 jsem pro,
nicméně hlavně lobuji za mapu de_bob, která jistou dobu na serveru již hrála svoji roli. Vyjma "vymazlené" atmosféry, podmanivé muziky, nachází se zde i bezedná forma kreace, kterou hráč musí sdílet, neb mapa je velká a možnosti jsou rozmanité !

Prosím tedy o navrácení (již po druhé) mapy de_bob (http://cs.gamebanana.com/maps/170548)
Díky,
s pozdravem,
kočíčí hlavy

Aztek
22-09-14, 18:03
Zdravím,

chtěl bych navrhnout přidání mapy de_desert, momentálně na Megapub 3. Sice se nejedná o oldschoolovou mapu, ale je vynikající pro dobu, kdy je na serveru minimum hráčů a hratelná i ve 2. V dobách, kdy je na serveru max 5 lidí by nebyla k zahození.

Zároveň prosím o výměnu mapy cs_assault za nějakou její více hratelnou verzi (lol, upc), v současné podobě je na nic.

because
05-02-15, 19:59
Môžem vedieť aké konkrétne mapy sú tam teraz? A aké sa odobrali a kvôli čomu.

Mohohok
09-02-15, 18:46
Zdravím,

navrhujem niekoľko ďalších máp aj s odôvodnením prečo ich pridať a pripájam aj linky:
de_eldorado - je to mapa podobná westwoodu a ten sa hrá veľmi často, som presvedčený, že hráči by si túto mapu s námetom westernu rýchlo obľúbili. Jej frekventovaná hrateľnosť je zaručená. http://cs.gamebanana.com/maps/170680
de_arizona - jednoduchá mapa, stredne veľká, skôr odychovka. Raritou sú hady, ktoré odoberajú hp, stačí ich pošliapať. :biggrin: http://cs.gamebanana.com/maps/157691
de_nifan - menšia mapa s množstvom uličiek, dobre prepojená podobne ako de_greece, takže na každé miesto mapy sa dá veľmi rýchlo dostať odkiaľkoľvek. Menšou nevýhodou (pre niekoho možno aj výhodou) je množstvo potenciálnych miest na kempenie. http://cs.gamebanana.com/maps/145536

ParadoXX
13-02-15, 18:31
ty vole,tam je map 3 prdele.Hrajou se vůbec?

VeKsLaK
26-02-15, 12:30
Ahoj zkuste mapu Italy 2, protože to je určitě mapa,která bude bavit a lidi si ji zamilujou:) Viz alpin nebo westwood:) Thanks

Autungtung
06-07-15, 16:06
ty vole,tam je map 3 prdele.Hrajou se vůbec?

Ano hrají :)

---------------------------------------------

Mám takový návrh, na oldschoolu byla diskuze ohledně jedné staré mapky csde_tropic, jde o mapu jak s bombou, tak s hostages :)), myslím, že by to mohla být sranda...
Co myslíte? Já sám se nebráním žádné nové mapě.
http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/83/csde_tropic.html

:moqq
30-07-15, 12:26
Odstranil bych as_tundra, jelikoz zjevne dost hracu nema as_tundra.wad, takze je to nepusti na server (soubor se automaticky nestahuje).
Taky davam ke zvazeni odstraneni cs_alpine, jelikoz tam porad nekoho banuju za bugovani.

Navic myslim, ze bylo fajn, kdyz byly na oldschoolu i normalni mapy (d2, nuke, ferno,..). Vim, ze ty jsou na classicu a mega, ale osobne mam pocit, ze jednotlivy servery maji vlastni komunity a lidi z oldschoolu nechodi hrat na classic, lidi z classicu asi moc nepujdou na mega2 a podobne. Lidi chodi na konkretni server, protoze tam potkaj lidi, se kteryma uz jsou tam zvykly hravat. No a tim padem potom v komunite oldschoolu lidi nemaj moznost hrat ty obyc mapy, ktery ve skutecnosti jsou oldschool, na rozdil od vetsiny map, ktery na serveru v soucasnosti jsou.

Kotel
30-07-15, 12:47
as_tundru jsem opravil
cs_alpin bych dal taky pryc, neni tolik hrana

Autungtung
04-08-15, 11:57
Souhlasím s moqqem, ty textury na alpin jsou na draka, furt tam někdo leze, pryč s tím...
Já bych ovšem raději upřednostnil výměnu cs_assault za cs_assault_lol
a millitiu rovnou do koše!

E: Tady je aktuální sada map na oldschoolu:
************ Mapy 1 - 50 :***********
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig
de_airstrip
cs_assault
cs_havana
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat
de_cpl_fire
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley
de_sunny
de_rotterdam
de_greece
cs_tire
as_tundra
cs_alpin
de_volare
de_inferno_old
cs_bikini
de_romans

Jakokdybyholub1
04-08-15, 20:40
Nesouhlasím.

cs_alpin nechat. Textury, netextury je to vlastnost mapy a navíc to u alpinu to nedává výhodu pro T, protože to funguje na obě strany.
Jinak u bugů v CS si člověk nemůže být nikdy jistý, jestli jde o bug nebo ne.
Někdo by mohl považovat za bug prustřelnost 10m skály DGL, nebo zranění Hečkem přes zeď.
Já bych byl pro, aby vše, co mapa umožní, bylo povoleno.
Pokud chcete hru bez využívání bugů, tak mějte opravené mapy.
Ale o opravených mapách oldschool není.
Není to žádná liga.
Oldschool je o starých, zabugovaných a složitých mapách, které si pamatujete z internetové kavárny.

cs_militia nechat - je to oldschool. I když je nevyvážena, ale to k oldschoolu patří.
cs_assault nechat - je to oldschool.
cs_assault_lol je zase snaha opravit bug mapy - nevyváženost, nedávat.

Spíše bych byl pro přidaní dalších starý map:
cs_mansion
csde_tropic
cs_camp :)
cs_houses :)
a dalších


Souhlasím s moqqem, ty textury na alpin jsou na draka, furt tam někdo leze, pryč s tím...
Já bych ovšem raději upřednostnil výměnu cs_assault za cs_assault_lol
a millitiu rovnou do koše!

E: Tady je aktuální sada map na oldschoolu:
************ Mapy 1 - 50 :***********
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig
de_airstrip
cs_assault
cs_havana
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat
de_cpl_fire
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley
de_sunny
de_rotterdam
de_greece
cs_tire
as_tundra
cs_alpin
de_volare
de_inferno_old
cs_bikini
de_romans

Autungtung
19-08-15, 14:22
Nesouhlasím.

cs_alpin nechat. Textury, netextury je to vlastnost mapy a navíc to u alpinu to nedává výhodu pro T, protože to funguje na obě strany.
Jinak u bugů v CS si člověk nemůže být nikdy jistý, jestli jde o bug nebo ne.
Někdo by mohl považovat za bug prustřelnost 10m skály DGL, nebo zranění Hečkem přes zeď.
Já bych byl pro, aby vše, co mapa umožní, bylo povoleno.
Pokud chcete hru bez využívání bugů, tak mějte opravené mapy.
Ale o opravených mapách oldschool není.
Není to žádná liga.
Oldschool je o starých, zabugovaných a složitých mapách, které si pamatujete z internetové kavárny.

cs_militia nechat - je to oldschool. I když je nevyvážena, ale to k oldschoolu patří.
cs_assault nechat - je to oldschool.
cs_assault_lol je zase snaha opravit bug mapy - nevyváženost, nedávat.

Spíše bych byl pro přidaní dalších starý map:
cs_mansion
csde_tropic
cs_camp :)
cs_houses :)
a dalších

V podstatě s hlavní myšlenkou tvého postu souhlasím, tedy zachovat oldschoolovky, ale ty mapy, myslím tím millitiu a assault, se fakt nedají hrát...
Rovnou bych je spláchl do hajzlu, poněvadž tam taky patří... :)
S tím assault_lol mám smíšené pocity, nepatří to na Old, ale je to hratelnější, než původní.
cs_camp snad nemyslíš vážně? Mapa s jednou šachtou a výtahem (ráj pro lamy), co si tak pamatuju z netky. S úrovní hráčů v poslední době, vůbec nehratelné...

VeKsLaK
27-08-15, 21:23
Nazdááááár hlele pojďme dát italy 2:) Určitě bude nejhranější mapou na serveru...:) Jo a jinak Slavie FOREVER:D:mml:

because
05-10-15, 19:11
Môžem vedieť prečo na oldschoole nie sú mapy ako je napr. de_blue_b5 a de_bob? Komu vadili? ...

DiEAcE
18-10-15, 19:19
Môžem vedieť prečo na oldschoole nie sú mapy ako je napr. de_blue_b5 a de_bob? Komu vadili? ...

Souhlasim tady s Martinem, ty mapy se hraly hodne casto a to i v souvislosti s hratelnosti ci dalsich aspektu,.

Kotel
19-10-15, 08:28
Prej nejsou oldschool, takze se daly na megapub 3, ten jsem ale zrusil, takze ted nejsou nikde. Zatim je muzu vratit, nez bude zase megapub 3.

NarutoO
19-10-15, 22:45
Jo, dej je tam pls.

SEDA EMINENCE
20-10-15, 14:38
S blue_b5 taky souhlasím :) Ta je skvělá :)

Britny
08-11-15, 03:08
A co mapy de_kost a de_sultan ?

Mr.Socks
11-04-16, 01:18
Tak jsem se po roční přestávce vratíl na zlatej old school, a koukám, že se toho moc nezměnilo, je sice pěkné, že ve výběru mapy je nyní 5 kousků, ale nic to nemění na tom, že z těch 50 map, co jsou v maplistu jsem si zahrál 21.. přičemž na některých jsem pozoroval odpojení více, jak poloviny hráčů ze serveru (piranesi, havana, inferno_old, oilrig..), příjde mi celkem zbytečné, držet v maplistu tolik map, když se hrají pořád stejné dokola a když se náhodou zadaří a zvolí se něco zajímavého, půlka .. někdy i víc hračů odejde a člověk si tu mapu může hrát sám..

Navrhoval bych odstranění a následné nahrazení nehraných map mapami novými... poté už jenom doufat, že některá z nových map se hračům zalíbí a poté celý postup opakovat.. při výběru nových map bych moc nebral ohled na slovo oldschool.. kolik z těch 50 map je oldschool.. že..

Socka

SEDA EMINENCE
12-04-16, 08:25
Piranesi bych rozhodně nechala.Havanu a oilrig si ted nevybavuju ktere jsou. U old_inferna bych byla pro smazání. Je to sice mapa, která se dá využít když je na serveru málo hráčů, na druhou stranu je ale jednostranná. Pokud za CT hraje nejaky rozumný hráč T nemají šanci, neboť než se dostanou z T spawnu CT už na ně čekají. Další mapa co se mi moc nelíbi je tropic (dle meho názoru zase moc nevyrovnaná mapa). To samé se da říct o assaultu... ale ten je u dětí příliš oblíbený.

Ps: Omlouvam se za překlepy atd. píšu z mobilu.

SEDA EMINENCE
05-01-17, 18:03
Ahoj,
na serveru byl vznesen dotaz, jestli bych nemohla zařídit, aby se na Oldschool přidala mapa de_widlakof. Mapu osobně neznám, ale myslím si že by nebylo na škodu přidat nějaké 2-3 nové mapky k oživení. Zase na Oldschool začínají pomalu chodit lidi, a třeba se nějaká z nových mapek chytne.

NarutoO
05-01-17, 18:09
Já bych spíš byl pro obnovit Mega 3 tak jak byla, s moqqem jsme tam chodili, a dát jí tam ;)

Azareth
04-12-17, 01:31
Bol by som za pridanie pár oldschool map, ako je napr. de_foption, as_highrise, cs_747 a cs_arabstreets..
Už len z toho dôvodu, že by hráči tie mapy ocenili a hrali sa namiesto map typu museum alebo fog, čo ani nie je oldschool (presnejšie 1.5 a staršie ).

Myslím, že dosť často by sa hralo foption z toho dôvodu, že to je taká ina' nezvyčajná mapa (3 planty, niekolko uliciek, textur a spotov, které by hráči určite docenili).

Azi

DiEAcE
04-12-17, 11:40
Taky jsem navrhoval pár map, ale momentálně mi to přijde zbytečné, jelikož se o mapping(alespoň co vím), nikdo nestará a těžko zde něco prosadit, i když se mi to v budoucnu na Oldu už povedlo. viz. Hell a Bikini..

Stejně jako nechápu Assault, kde to většina hráčů odpojí, když by z hlediska hratelnosti byla šikovná alternativa, jako je např. Assault_lol. Přijde mi jako dost ubohá výmluva od hracu, kteří se schovávají za kecy o zachování Assaultu na Oldu, z hlediska názvu serveru, přitom je jen vidíš kempit každé kolo někde v růžku a nebylo je tak možné obejít jinudy.

Burak1
04-12-17, 19:44
O mapping se asi 3 měsíce teď starám já, nejlepší by vždy bylo, aby mi určité mapy poslal admin, který na daném serveru hraje a pokud budou v pořádku, tak se přidají.

Azareth
09-12-17, 22:01
Zdravím,
ja by som nebol proti, keby mapper alebo nejaký admin, ktorý má na starosti mapping pridal mapu es_canyon a skúsil si ju. Je to oldschool a myslím, že pre väčšinu hráčov to bude aj niečo nové a mapa bude hrateľná už z toho dôvodu, že sa líši od tých klasických - len tak v skratke - hrá sa za CT a T, pričom sa tímy každé 3 kolá premenia. T majú za úlohu dostať sa na bod A, aby sa im podarilo utiecť a CT majú bod A strážiť.
Myslím, že by to veľa ľudí bavilo, avšak je už na vás či mapu pridáte alebo nie.
Prajem krásny zvyšok dňa.

AlpaStyle
09-12-17, 22:09
Taky bych přidal danou mapu, kterou tady Azareth zmínil [es_canyon]

Azareth
10-12-17, 16:31
Ešte by som bol za pridanie máp as_riverside, as_alpine a as_highrise - hlavne ten highrise, ktorý by celkom určite patril medzi najhratelnejšie mapy servera - tak isto, ako aj oilrig má veľa cestičiek a oveľa viac bugov / textúr, ktoré by si hráči obľúbili hneď. Všetky tieto mapy sú viac prepracované ako as_tundra a as_oilrig, ktoré sa raz za čas na serveri hrajú tiež. Rád by som aj zmienil to, že keď niekto votne mapu "as_tundra", tak väčšina hráčov odíde čo je škoda a preto by bolo lepšie ju zameniť nejakou s mnou zmienených máp. Ďakujem.

FCK_ISIS
05-05-18, 22:27
HI, can you add cs_747 to maplist? it is soooo OLD SCHOOL ?

GREETINGS!

NarutoO
14-05-18, 22:39
HI, can you add cs_747 to maplist? it is soooo OLD SCHOOL ?

GREETINGS!

It had been there for loong time, but got removed at the end.

steamer10
18-05-18, 11:51
Co takhle přidat mapu de_pl_nite_dust2 na old? https://gamebanana.com/maps/198148

Burak1
04-03-20, 18:51
Pár nehraných map jsem odstranil a v blízké době i nějaké nové přidám. Zároveň jsem o chvilku snížil čekání na možnost napsání "rtv" a z původních 15 zabanovaných posledních map (to znamená, že mapa, která se hrála 13 map dozadu se ještě další 2 mapy nemůže nominovat) jsem to změnil na 7.

wocogo
04-03-20, 19:05
Zdravím,

úprava map neřeší situaci, že hráči v dnešní době inklinují k jiným hrám všeobecně.
Jakožto několika-roční hráč právě serveru oldschool navrhuji vrátit mapový výběr do původní polohy. Ten server byl delikátní právě v té rozmanitosti.
Nikde jinde se nedalo zahrát burscheid, bob, de_damage atd, cs_siege....A HLAVNĚ DE_TORN ....
Byl to jediný server, kde šly nominovat "prasárničky" z devadesátých let :-(

prosím, o návrat zpět, víc hráčů již v dnešní době nebude :-( samozřejmě že se nejvíce volilo nuke - estate - italy - militia ---> nikoliv celtic, village ---> ale měly své kouzlo.
Nechci o ně přijít. Alespoň jednou za měsíc. Když se najdou hráči.

Díky.
kocici_hlavy

Masif
04-03-20, 19:47
Zdravím,

úprava map neřeší situaci, že hráči v dnešní době inklinují k jiným hrám všeobecně.
Jakožto několika-roční hráč právě serveru oldschool navrhuji vrátit mapový výběr do původní polohy. Ten server byl delikátní právě v té rozmanitosti.
Nikde jinde se nedalo zahrát burscheid, bob, de_damage atd, cs_siege....A HLAVNĚ DE_TORN ....
Byl to jediný server, kde šly nominovat "prasárničky" z devadesátých let :-(

prosím, o návrat zpět, víc hráčů již v dnešní době nebude :-( samozřejmě že se nejvíce volilo nuke - estate - italy - militia ---> nikoliv celtic, village ---> ale měly své kouzlo.
Nechci o ně přijít. Alespoň jednou za měsíc. Když se najdou hráči.

Díky.
kocici_hlavy

Kočko tyhle mapy zůstaly, s tím, že o víkendu se nějaký přidaj
cs_bank de_westwood de_mog
de_hell de_abou de_heat
as_oilrig cs_assault_lol cs_italy
cs_estate cs_militia cs_office
de_aztec de_aztec2 de_celtic
de_chateau de_clan3_heat de_cpl_strike
de_dust de_piranesi de_prodigy
de_scud de_storm de_survivor
de_vertigo de_vegas cs_backalley
de_sunny de_greece cs_alpin
de_volare de_inferno_old de_blue_b5
de_nuke de_widlakof cs_rio
de_chata2003 de_cesky_krumlov


a máme čas všichni promluvit co tam chceme :)

E: už siege momentálně

PeťaS
06-03-20, 14:40
Přidejte tam mapu Airstrip.. rozhodně dobrá mapa..

Masif
11-03-20, 23:15
Přidejte tam mapu Airstrip.. rozhodně dobrá mapa..

airstrip tam Burák přidal,

E: KOTEL přidal na oldschool mapu de_pl_nitedust2 DÍKY

aktuální seznam map :
cs_bank de_westwood de_mog
de_hell de_abou de_heat
as_oilrig cs_assault_lol cs_italy
cs_estate cs_militia cs_office
cs_siege de_aztec de_aztec2
de_celtic de_chateau de_burscheid
de_clan3_heat de_cpl_strike de_dust
de_piranesi de_prodigy de_scud
de_storm de_survivor de_vertigo
de_village de_vegas cs_backalley
de_sunny de_greece cs_alpin
de_volare de_inferno_old de_blue_b5
de_nuke de_widlakof cs_rio
de_chata2003 de_cesky_krumlov de_airstrip
de_pl_nitedust2

butcheR
13-05-20, 13:12
Co takhle přidat mapu cs_kloster? Ta byla kdysi má oblíbená :-)

Masif
25-05-20, 12:05
Přeposílám zprávu od wocogo: ahoj masife, jelikoz mas na forum kotelny jiste zastani a jsi znalec, prosim Te, kdyby do map byla zarazena jeste stara dobra de_torn

e: nevim proč to sem nenapsala sama....

Masif
03-07-20, 19:53
Přidejte tam mapu Airstrip.. rozhodně dobrá mapa..

airstrip tam dávno je
aktuální seznam map :
cs_bank de_westwood de_mog
de_hell de_abou de_heat
as_oilrig cs_assault_lol cs_italy
cs_estate cs_militia cs_office
cs_siege de_aztec de_aztec2
de_celtic de_chateau de_burscheid
de_clan3_heat de_cpl_strike de_dust
de_piranesi de_prodigy de_scud
de_storm de_survivor de_vertigo
de_village de_vegas cs_backalley
de_sunny de_greece cs_alpin
de_volare de_inferno_old de_blue_b5
de_nuke de_widlakof cs_rio
de_chata2003 de_cesky_krumlov de_airstrip
de_pl_nitedust2

yadort
04-07-20, 00:28
de_austria a huntic jen když bude server do 12 lidí

Autungtung
25-09-20, 23:17
Žije to tam vůbec jěště? :P

NarutoO
28-09-20, 18:28
V obskurních chvílích tam občas někdo hraje.. :D :D