PDA

Zobrazit normální verzi : Biely_Cikan (starý ban) --> BiA Fz



vanss1
18-05-14, 09:02
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 37508)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheater s DIP'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Biely_Cikan >
[AMXBANS] Tvuj nick: NeyMaR_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1523427143
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1523427143
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.121.10
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < BiA Fz >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Mega pub 2 | csko.cz
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ==================================





Poznamka:






Dobry den. Chcel bych vas poprosit o UNBAN po 4rokoch(let) pretoze som prisiel nato ze Kotelna je najlepsi portal v CZ/SK a mam chut si znova zakupit VIP a hravat ako podstivy hrac, bez cheatov. Pred 2rokmi(lety) sem taky ziadal o unban ale nedali ste mi ho. Ja sem cakal pretoze po 2rokoch(let) by mi mal ban skoncit, ale neskoncil. Este raz prosim cely Admin Team aby sa nadomnou zlutovali a dali mi ten UNBAN. Viem ze som pred timi 4rokmi(lety) cheatoval ale bol som decko co si nevedelo vazit portal na ktorom sa mi hralo Bestovne. Dufam ze ste ma pochopili a budem len rad ked s tim budete suhlasit.
Este raz dakujem . :)

hofy
18-05-14, 09:04
Ahoj, ještě to nejsou dva roky, proto je ban ještě aktivní.



Vyprší
24-08-2014



Pokud bys chtěl hrát dříve, lze to s originální hrou.

vanss1
18-05-14, 11:36
Pernamentní ban není navždy? a original hru na steamu som mal, a hraje sa mi tam zle. Takže by som len chcel poprosit adminov aby mi dali unban. A ten ban som dostal presne pred 3rokmi v zime teda okolo Vianoc a už je Máj teda su to 4roky . Takže stale prosim o unban . diky za pochopenie

Honey cocaine
18-05-14, 11:58
Permanentní ban tady se myslí tak, že po 2 letech vyprší a script ti ho zruší. Jak psal Does, je potřeba počkat do toho datumu, pak bude ban odstraněn. Pokud máš originální hru, tak na ni hráč můžeš, pokud na sid nemáš udělený aktivní ban.

vanss1
18-05-14, 12:15
ako v pohode, len vy ma nechápete že ten BAN mam už viac než 2roky keby že sa da zistit nejako kedy som bol zabanovany tak to prosim zistite lebo ja si už fakt chcem zahrat furie a zombie pretože na steamu sa mi to strašne seka neviem prečo tak som ho predal.

Maaaaaaaaaaja
18-05-14, 12:21
Ban je z 24.srpna 2012. Dnes je, ani nevím, kterého května 2014. Dva roky to bude za 3 měsíce cca.

Honey cocaine
18-05-14, 12:22
Ban udělen 24-08-2012

To více jak 2 roky ještě není.

vanss1
18-05-14, 15:00
aha, tak to prepáčte, neuvedomil som si pojem o čase :D. Ale chcel by som si zahrat kotelnu ešte pred velkymi prazdninami a myslím si že unban si zaslužim kedže od banu od kotelny sem začal hrat bez cheatu kde mužete zistit i pár mojich videi na YT kde mam celkem dost natočenejch fragu ze steamu ale i ns a myslím si že sem se poučil. takže prosím o ten UNBAN už mam fakt chut si konečne zahrat Kotelnu :) . diky za pochopeni

sTr3s
18-05-14, 15:50
Buď si budeš muset koupit originální hru nebo počkat, za toto se UB nedává, pokud vím. :)

vanss1
18-05-14, 16:40
aha :((

nebudem kupovať origianl hru keď sa mi tam zle hraje furien,zombie ja hram len tieto servery. Viem že to nieje dôvod unbanu ale skuste sa domna vžit keď čakate rok aj niečo kedy si konečne zahrajete tento portál a neviete sa dočkať. Ešte raz vas prosim o ten unban. myslim si že tých par mesiacov dopredu by vas zabit nemalo. Chcem si znovu zakupit VIP a hravat tam podstivo ako normalny hráč. Prosím.

vanss1
21-05-14, 19:13
Prosím ten unban :(

mirous
21-05-14, 19:47
Budeš to muset do srpna vydržet. To už je za chvíli, dříve se unban nedává, jak už Ti psali kolegové. Pokud Ti STEAM blbne, tak si zkus pohrát s nastavení.