PDA

Zobrazit normální verzi : Speed



Mara :) Punk's Not Dead !
18-05-14, 15:52
Dobry den, drive mi to nevadilo,ale ted kdyz mi s full kondici na commandu utece sniper a rusher ..prosil bych o zvednuti zakladni kondice o min 20+ .. dekuji

Pantex
18-05-14, 16:33
Tiež by som to chcel :)

Mara :) Punk's Not Dead !
18-05-14, 16:34
Ted mi dokonce utekl i Protector,myslim si ze je commando ted celkem znevyhodnene

SuperVafle
18-05-14, 16:36
Jsem pro.

Grakon2702
18-05-14, 17:02
Commando jakožto knifovská postava by měla mít největší rychlost ze všech postav, talže buď u něj zvýšit rychlost, anebo u osttatních rychlost snížit, ale to by se zase ozvali uplakánci, kteři by hájili svou classu, aby se nenerfnula, takže navrhuji kompromis. Zvýšit základní kondici commandovi o 10 a naopak přidat item, který blokuje zásah nožem.

Mara :) Punk's Not Dead !
18-05-14, 17:08
Podle me by uplne stacilo pridat 30 kondice a nic vic neresit :)

Kotel
18-05-14, 17:21
Commando ma o 30 kondice vic nez rusher a o 45 vic nez sniper.

Mara :) Punk's Not Dead !
18-05-14, 17:35
Ted za 2 hodiny hrani mi utekl Rusher,Sniper a Protector :)

Beat
18-05-14, 18:04
Ted za 2 hodiny hrani mi utekl Rusher,Sniper a Protector :)

Jo, to je super a čo má s tým kotel teraz spraviť? Dať mu rovno sh a ignoráciu freeze time?

Pantex
18-05-14, 18:22
Commando ma o 30 kondice vic nez rusher a o 45 vic nez sniper.

to je pravda, ja vždy v praxi neviem dobehnúť Rushera ani Snipera.. o 10 by si to mohol zdvihnúť.

Busox4ever
18-05-14, 18:28
Určite nie. 100 kondičku nemá ani SS ked ju má na full. Keby ju malo ako comm 200, to má rusher s commandantkami a to je druhý najrýchlejší. Hlavne že rusherovi sa ubrala na 40.Ano predbehli ťa, lebo mali rangerky. Jasné, že tí, ktorý hrajú za comm tak si to budú obhajovať, ale je to príliš veľa. Je to dobré tak ako to je, a bolo by lepšie keby sa pridal item proti nemu :)

Pantex
18-05-14, 19:06
Určite nie. 100 kondičku nemá ani SS ked ju má na full. Keby ju malo ako comm 200, to má rusher s commandantkami a to je druhý najrýchlejší. Hlavne že rusherovi sa ubrala na 40.Ano predbehli ťa, lebo mali rangerky. Jasné, že tí, ktorý hrajú za comm tak si to budú obhajovať, ale je to príliš veľa. Je to dobré tak ako to je, a bolo by lepšie keby sa pridal item proti nemu :)

ak dá kotel vestu proti knife, tak to je comm už stratený, každý mu dáva SlowDown, ešte k tomu vesta proti knife, to sa už zaňho hrať nebude dať. Za to že keď je comm rýchly a niekto ho nevie trafiť, tak sa hneď musí stažovať :)..

Grakon2702
18-05-14, 19:10
Alespon skončí éra nožíčkaření, neustálého kempení za dveřma a sáhnou i po pistolích, já se na ten item těším :).

Busox4ever
18-05-14, 19:18
Pohoda, nech zrušia slowdown, ale nech dá Kotel proti nemu item. Ako už spomínal, itemov je dosť málo. A je to dosť nefér, že proti nemu nieje obrany, iba ten spomínaný slowdown.. :) Ale stále, keby má mať commando 225 rychlosť, je to brutál moc.. =D

Grakon2702
18-05-14, 19:22
Nebo moment! Na ten slowdown by se přece mohl udělat item. Ten, kdo by ho měl, by na něj neplatily slowndown

lynx
18-05-14, 20:02
Nebo moment! Na ten slowdown by se přece mohl udělat item. Ten, kdo by ho měl, by na něj neplatily slowndown

asi najlepsie riesenie, +1

Pantex
18-05-14, 20:27
Pohoda, nech zrušia slowdown, ale nech dá Kotel proti nemu item. Ako už spomínal, itemov je dosť málo. A je to dosť nefér, že proti nemu nieje obrany, iba ten spomínaný slowdown.. :) Ale stále, keby má mať commando 225 rychlosť, je to brutál moc.. =D

Kotel je dúfam rozumný a nespraví takú chybu, že pridá vestu proti knife. Predsa comm má len ,,pištolky"..

Busox4ever
18-05-14, 20:39
Prosté... nech sa pridá Item proti slowdownu a aj proti comm. A comm má glock, ktorý dáva tiež dosť velký slowdown. A keď sa pridá rýchlosť comm, tak sa nech sa vráti aj rusherovi. Predsa je to "rusher" , a jeho úloha vyplýva už z jeho názvu.

Kotel
18-05-14, 21:03
Co znamena utekli? Bezeli rychlejs? Pak meli asi rychlejsi boty. Item na noslowdown by sel pridat.

Pantex
18-05-14, 21:34
Co znamena utekli? Bezeli rychlejs? Pak meli asi rychlejsi boty. Item na noslowdown by sel pridat.

pridaj len ,,NoSlowDown" item.. vestu proti knife nech ťa ani nenapadne ;))

Rejko
18-05-14, 21:58
Keby sa mal pridať item Noslowdown, tak jednoznačne pridať aj vestu proti knife, to by bola potom dosť velká priam blažená classa aj pre newbies. Sám hrávam commanda, ale keby dostal ten item noslowdown, tak uz by ho nezabil ani Fire support s levelom 150+. Buď to nechať tak ako to je, alebo pridať item Noslowdown a vestu proti knife, inak by to nemalo ani hlavu ani pätu.

LumP
18-05-14, 21:58
pridaj len ,,NoSlowDown" item.. vestu proti knife nech ťa ani nenapadne ;))

a proč ne?ja jsem i pro item proti knifu...tak se aspoň da ubranít a co se týče té rychlosti tak mě spíše zajíma hp u comm které jsou buglé a chtělo by to dát tak -5 až -10 do HP

navíc když vidíte že vám někdo utíka tak vytahnu glock a hned ho mám ne?:D

Aladin_MUDAFUKA
18-05-14, 23:36
aspoň rushovi a snipovi by sa mohli zakázať rangerky ... však si zober že mám rusha 49 a s rangerkamy 200 kon čo je o 30 viac ako je na comm aj zo snipamy

LumP
19-05-14, 00:32
no tak comm se sniperkama ma 195 a jak jsem psal už výše tak vždy se da zastavit i s tou kondicí :D stačí jen parkrat do něj vystřelit a dožene ho každý ;)

Pantex
19-05-14, 08:00
Keby sa mal pridať item Noslowdown, tak jednoznačne pridať aj vestu proti knife, to by bola potom dosť velká priam blažená classa aj pre newbies. Sám hrávam commanda, ale keby dostal ten item noslowdown, tak uz by ho nezabil ani Fire support s levelom 150+. Buď to nechať tak ako to je, alebo pridať item Noslowdown a vestu proti knife, inak by to nemalo ani hlavu ani pätu.

keď bude NoSlowDown vesta, tak na seba Kelvar s helmou nedáš, na raketu / míny ťa zabije každý.

Mara :) Punk's Not Dead !
19-05-14, 17:16
Alespon skončí éra nožíčkaření, neustálého kempení za dveřma a sáhnou i po pistolích, já se na ten item těším :).

Promin ale toto muze napsat jen noob ktery hraje pouze automatky ;)

Mara :) Punk's Not Dead !
19-05-14, 17:19
Potom bych este navrhl povolit item Ranger boty u commanda :)

Pantex
19-05-14, 18:33
Potom bych este navrhl povolit item Ranger boty u commanda :)

Tiež súhlasím. Oni po čase toho comm dojebú celkovo, napríklad taký saper má zbraň ktorá je na blízko dosť presná (keď s ňou vieš) a keď ide proti nemu comm tak nemá šancu, to SlowDown je riadna pičovina.. NoSlowDown už hoď na server, a ešte nezabudni dať vestu proti knife, dojebeš to už úplne..

Rejko
19-05-14, 21:24
Áno Pantex... ten commando bude GOD a nie vyvážená classa, ide tu o to, že každý class je proti nejakej inej vezmi si napr. protector je proti sapperovi, commando proti SS a tý čo nemajú slowdown, takto by si ty z neho chcel urobiť classu, ktorá by vedela zabíjať všetky, kľudne môžeš dohnať rushera, len netreba behať s nožíkom stále, keď vidím že ho nedobehnem tak si pomôžem s glockom a s tým ho úplne spomalím a potom dokončím prácu s knife-om. Nechajme to v starých kolajách je to dobré tak,(týmto myslím rozumné návrhy, nie ako sú tu tieto) ako to je teraz pretože čím viac sa to bude upravovať, tým to pojde rýchlejšie dolu vodou. Viac už nemám čo k tomu dodať.

shootradar
20-05-14, 09:54
Tiež súhlasím. Oni po čase toho comm dojebú celkovo, napríklad taký saper má zbraň ktorá je na blízko dosť presná (keď s ňou vieš) a keď ide proti nemu comm tak nemá šancu, to SlowDown je riadna pičovina.. NoSlowDown už hoď na server, a ešte nezabudni dať vestu proti knife, dojebeš to už úplne..

Prostě jasnej záměr od Painta, aby se jeho classa Commando co hrá vylepšila na maximum, aby byl noslowdown, žádná vesta proti knife a ještě rangerky ... no prostě nestrannost oproti ostatním classům že ... :D

Pantex
20-05-14, 10:32
Prostě jasnej záměr od Painta, aby se jeho classa Commando co hrá vylepšila na maximum, aby byl noslowdown, žádná vesta proti knife a ještě rangerky ... no prostě nestrannost oproti ostatním classům že ... :D

neozívaj sa kide, nehráš zaňho tak nevieš aké to je.

shootradar
20-05-14, 10:56
neozívaj sa kide, nehráš zaňho tak nevieš aké to je.

Do kidů si nadávej někomu jinému a jelikož mám comando lvl 116 tak o tom něco vím ... a narozdíl od tebe hrám na serveru mnohem déle a ne jen 2 měsíce ...

LumP
20-05-14, 13:57
neozívaj sa kide, nehráš zaňho tak nevieš aké to je.

Kid :D no aspoň jde vidět tvá inteligence Pantexi :D když si to tak vemu kolik Ti vůbec je?....Ty jsi NS a Ty jsi KID :D nejčastější slova těch co toho rozumu moc nepobrali

3sSo.
20-05-14, 15:49
Nedivte sa, že niektorí experti obehnú commando... Len asi 10% hráčov má cl_backspeed, cl_sidespeed, cl_forwadspeed na deffault (400) a ostatok? 90% hráčov má tie clka i na viac ako 1 000 :D tiež sa mi stáva, že ma obehne i rambo+ nemá topánky :D Potom sa ho spýtam na koľko má clka a idem preč :D
Takže by sa to mohlo nejako vyriešiť (Zdá sa mi, že na kotelni sa tie clka dávajú automaticky na 400, len nie je to problém zmeniť každých 20min. - po mape)

Osobne som proti Rangerkám na commando ... Kebyže ich dostanem já :D tak viete akoby to dopadlo... mali by sme oceán :D
A ten NoSlowDown tiež som proti- bolo by to moc ízy :) dá sa tým strelam totižto vyhýbať :D

shootradar
20-05-14, 17:21
Nedivte sa, že niektorí experti obehnú commando... Len asi 10% hráčov má cl_backspeed, cl_sidespeed, cl_forwadspeed na deffault (400) a ostatok? 90% hráčov má tie clka i na viac ako 1 000 :D tiež sa mi stáva, že ma obehne i rambo+ nemá topánky :D Potom sa ho spýtam na koľko má clka a idem preč :D
Takže by sa to mohlo nejako vyriešiť (Zdá sa mi, že na kotelni sa tie clka dávajú automaticky na 400, len nie je to problém zmeniť každých 20min. - po mape)

Osobne som proti Rangerkám na commando ... Kebyže ich dostanem já :D tak viete akoby to dopadlo... mali by sme oceán :D
A ten NoSlowDown tiež som proti- bolo by to moc ízy :) dá sa tým strelam totižto vyhýbať :D

Jo, když jsi na serveru tak jedině FS to jistí :D classa bez slowdownu proti tobě k ničemu téměř :D

slender
20-05-14, 17:50
Rangerky na commando rozhodně ne... To je už lepší jít na Furien...
NoSlowDown rovněž proti...
Já mám comm velice rád, je to můj nejvyšší lvl, ale že bych to uměl nejlépe to tedy rozhodně ne a myslím si že skutečně velice málo lidí za comm umí skutečně dobře hrát. To by bylo comm snad skoro neporazitelné, což by někoho mohlo až znechutit. Tak jak je to teď se mi to zdá vyrovnané...

Kebabko
20-05-14, 17:51
furt chcete neco prenastavovat jak dementi dit tam mate 100aa tak stim comandem BHOPUj ne vole ? kdyz snim udelas bhop zvysi se ti rychlost minimalne o 75 zakladnej rychlosti

SaIoN
20-05-14, 18:09
Souhlasil bych s Grakonem at se zavede item proti slowdown.

Pantex
20-05-14, 19:14
nič tam nedávajte a bude to najlepšie :D

SaIoN
20-05-14, 19:24
Pantex to bych nesouhlasil, ono je pravda když tě předběhnout tak okey, ale když tě začnou k tobu ještě zpomalovat se slowdown tak to prostě nejde to už je moc takhle si moc nikdy nikdo nemuže zahrát.

shootradar
21-05-14, 09:26
Pantex to bych nesouhlasil, ono je pravda když tě předběhnout tak okey, ale když tě začnou k tobu ještě zpomalovat se slowdown tak to prostě nejde to už je moc takhle si moc nikdy nikdo nemuže zahrát.

Tak, když tam na tvého comanda každé kolo čeká zakempení 3 hráči s FS či sapa tak je nerozum hrát coma a pak se vztekat, ale už radši vzít jinou class a je to ...
Ale noční můra pro comanda a nejen pro ně - Lu a jeho sap = největší zlo :D

Aladin_MUDAFUKA
21-05-14, 10:58
Lu s jeho sappom ach :D by som ho hodil cez okno aj s jeho PC :D

Aladin_MUDAFUKA
21-05-14, 11:01
Rangerky na comm = PROTI
keď neni na servery FS majú somnou problémy aj keď mám low alebo žiadne itemy

No slow down vesta = PRE
Na comm proti FS a protovi a sappovi sa bude hodiť :)

LumP
21-05-14, 12:32
Ale noční můra pro comanda a nejen pro ně - Lu a jeho sap = největší zlo :D

Ale notak až takové zlo přece nejsem :D:D

SaIoN
24-05-14, 17:14
Ale notak až takové zlo přece nejsem :D:D

No to teda si :D. Když vidim často dost málo lidí na serveru kouknu kdo tam je a hned vidim Lu tak jasný, že si zlo proti tobě sa neda nic robit :D.

Svaciik
24-05-14, 21:21
Vy opravu chcete diskutovat o rangerkach na commandu?. Je to svinstvo uz ted. Kdyz to je nalevleny nejde to zabit a jeste se to ma buffovat?. To ze jednou nekomu nekdo utekl. Se hned musi menit postava? PROTI

SaIoN
24-05-14, 22:08
Vy opravu chcete diskutovat o rangerkach na commandu?. Je to svinstvo uz ted. Kdyz to je nalevleny nejde to zabit a jeste se to ma buffovat?. To ze jednou nekomu nekdo utekl. Se hned musi menit postava? PROTI

No tak to asi nehrajes comando.. No promiň, ale to prostě ono to je težké když ti tam je všude FS a sapp a každej zpomaluje takže stejnak to moc nejde hrat pak.
rangerky-PROTI Ono je to stejnak jedno stejnak toho comanda strefí a bude zpomalenej jako vždy takže to nemá smysl.
vesta proti slodown-PRO

Grakon2702
25-05-14, 18:04
Stačí, aby měl commando vestu proti slowdownu a bude skoro neporazitelný.

shootradar
26-05-14, 12:37
Vesta proti slowdown blbost ... a rangerky na comandovi taky k ničemu ... stačí mít cl_speedy na 1500 a budete rádi, když to budete stíhat na mapách :p
Větší rychlostí si proti FS, sapum, protům stejně nepomůžete :)

Grakon2702
26-05-14, 16:09
Tyhle příkazy na úpravu rychlosti jsou na serveru povoleny? WTF?! To rozhodně není dobrý nápad!

Edit:

nejsu to prikazy na rychlost , su to len prikazy na nieco ako sensitivita otocenia cim mensie cl_backspeed tym dlhsie sa tocis doprava / dolava,,

Aha, už jsem se lekl :D

Kebabko
26-05-14, 16:12
nejsu to prikazy na rychlost , su to len prikazy na nieco ako sensitivita otocenia cim mensie cl_backspeed tym dlhsie sa tocis doprava / dolava,,

shootradar
27-05-14, 08:54
nejsu to prikazy na rychlost , su to len prikazy na nieco ako sensitivita otocenia cim mensie cl_backspeed tym dlhsie sa tocis doprava / dolava,,

Jo, ale zkus si na comandovi s full kondicí jaký je rozdíl mezi základem 400 a třeba 1500 je to úplně něco jiného :) Ale radši hrám na 999 zlatej střed :p

Aladin_MUDAFUKA
27-05-14, 09:59
Ja tiež používam 999 :D 1500 mi nejde ... a fakt tá vesta na slow by sa hodila ...

shootradar
27-05-14, 10:45
Ja tiež používam 999 :D 1500 mi nejde ... a fakt tá vesta na slow by sa hodila ...

Už tak povětšinou nemají moc šancí normal classy se zbraněmi bez slowu zvlášt, když má comando full hp a obranu a do toho se jim vždy nacpe kevlar anebo notes, nedával bych ani evstu proti slowdownu ani vestu proti knifu, spíše bych něco udělal s tou destrukcí ;)

Aladin_MUDAFUKA
27-05-14, 11:54
no malo :D na autodes neni nič :( a to je CHYBA ! :D ale aj vesta na slow :D na COD už ani poriadne nechodím lebo za comm sa už nedá hrať dobre teda aspoň ako to bolo než tu nehrali KIDI s fs tak to poviem :D od sappa nemám rád iba Lua a Belika :D a od prota iba dextera :D inak je to pohodička a klídek keď tam neni FS

SaIoN
27-05-14, 16:30
no malo :D na autodes neni nič :( a to je CHYBA ! :D ale aj vesta na slow :D na COD už ani poriadne nechodím lebo za comm sa už nedá hrať dobre teda aspoň ako to bolo než tu nehrali KIDI s fs tak to poviem :D od sappa nemám rád iba Lua a Belika :D a od prota iba dextera :D inak je to pohodička a klídek keď tam neni FS

To bych souhlasil :D. Teď se pořádně commando kvůli FS nedá hrát.

Aladin_MUDAFUKA
28-05-14, 11:04
Jediné čo si ako tak zahrám , je medic s nt5 , a platinamy min. 30 alebo pluky ...

LumP
28-05-14, 11:30
no malo :D na autodes neni nič :( a to je CHYBA ! :D ale aj vesta na slow :D na COD už ani poriadne nechodím lebo za comm sa už nedá hrať dobre teda aspoň ako to bolo než tu nehrali KIDI s fs tak to poviem :D od sappa nemám rád iba Lua a Belika :D a od prota iba dextera :D inak je to pohodička a klídek keď tam neni FS

Jak to tak vidím asi začnu hrát FS :D

Aladin_MUDAFUKA
28-05-14, 14:43
Lumpe .. len to skús :D už dosť že máš sappa ktorý robí problémy :D začni hrať FS a nájdem si ťa a odkúsnem ti s monitoru :D

LumP
28-05-14, 21:56
Lumpe .. len to skús :D už dosť že máš sappa ktorý robí problémy :D začni hrať FS a nájdem si ťa a odkúsnem ti s monitoru :D

klidně Ti pošlu polohu:D:D

Aladin_MUDAFUKA
06-06-14, 11:19
dobre :D ale donesiem aspoň flašku a pár gramov :D nech nejdem na sucho :D