PDA

Zobrazit normální verzi : žádost na JB2/JB1



H M
21-10-11, 23:21
Dobrý večer ,chtěl bych požádat o práva na Jailbreak1/2

Nick in game: H M
SteamID: STEAM_0:0:19743521
Bydliště: Kadaň
Skype a další: Mám, když tak dodám:)

Něco o mně:
Jmenuji se David je mi 17let, a bydlím v menším městečku Kadaň. Chodím druhým rokem na Stavební Průmyslovou Školu. Counter-Strike hraju asi od roku 2006 na NS , od roku 2008 na steamu. Jsem aktviní jak ve hře tak na fórum.
Hrávám už jen na kotelně.

Proč být admin?
Chtěl bych Vám pomoct dělat pořádek na servech,už jen proto že je spuštěn nový server JB2. Hraju snad jen Jail sem tam skoro každý den, občas zajdu na bhop nebo na gungame podle nálady. Ve všedni dny hraju 2-4h / o víkendu 2-8. Přes noc tam bývá bordel kdy admini jsou OFF, neříkam že vždy ale většinou když dává nějaký vůl FK nebo nemá mikrofon nebo jiný důvod tak po ruce nikdo není.

Zkušenosti:
S AMX modem zkušenosti mám býval jsem adminem na ASPECT-GP , W.A.R , + hrajCS
Poznám aimb0t a další neplechy

Díky za Váš čas!

Karl0s
21-10-11, 23:33
asi jo

grEy
21-10-11, 23:35
Zda sa mi, ze ziadas o prava na kazdom portale, na ktorom si hral/hras. Po zadani tvojho steam id mi vyskocili same ziadosti o prava, ktore mimochodom nie su az take stare. Na druhej strane viem, ze si aktivny a nemal som s tebou problemy. Uvidime, ako sa vyjadria kolegovia, ale u mna mas asi ano.

dtr
21-10-11, 23:36
u mě máš taky ano :)

H M
21-10-11, 23:38
Zda sa mi, ze ziadas o prava na kazdom portale, na ktorom si hral/hras. Po zadani tvojho steam id mi vyskocili same ziadosti o prava, ktore mimochodom nie su az take stare. Na druhej strane viem, ze si aktivny a nemal som s tebou problemy. Uvidime, ako sa vyjadria kolegovia, ale u mna mas asi ano.

To sem žádal než sem zjsitil že bych se chtěl věnovat jenom kotelně.

bones
21-10-11, 23:38
ne.

http://csko.cz/forum/showthread.php?1960-%9E%E1dost-o-pr%E1va-na-Jailbreake-(HM)
http://csko.cz/forum/showthread.php?1993-%8E%E1dost-o-pr%E1va-na-JailBreak-(-po-druh%E9-)


Už sem psal " jako admin bych byl jiný !!! "

AnnoyingGreg
21-10-11, 23:56
H M znám. Docela to na JB umí. Ale první žádost toho dost o člověku řekne a ty už máš třetí.

eronex
21-10-11, 23:58
Ked niečo neviem poradiš...Myslim že si pohodovy týpek:)...Vulgarni nejsi moc ani do chatu toho nenapišeš...
Da sa stebou pokecať,a myslim si že maš nato..Zamna ANO

Freiwyk
22-10-11, 00:09
3. žádost je dosti podstatné - ..
jinak, dělal jsi admina na Waru ? kdo tam tomu teď šéfuje, smím-li se zeptat ?

H M
22-10-11, 00:11
3. žádost je dosti podstatné - ..
jinak, dělal jsi admina na Waru ? kdo tam tomu teď šéfuje, smím-li se zeptat ?
za mě ještě dupl3x nevim jak teď

Zero
22-10-11, 00:20
http://img98.imageshack.us/img98/103/please29615881.jpg

No nejsem si jisty jestli zrovna u tebe zabere "do třetice všeho dobrého" myslim ze greg to rekl vic nez dobre

první žádost toho dost o člověku řekne a ty už máš třetí.

V predchozich zadostich ses imho predvedl v pravem svetle a tedka uz je to jenom mindgame. Radsi toho vcas nech nebo dopadnes jako jeden sud ktereho radsi jmenovat nebudu.
T-DOWN

tdown
22-10-11, 08:11
Proti.

Love or Hate
22-10-11, 08:24
Dla bych sanci.HM neni spatny

grEy
22-10-11, 09:00
Z casti mate pravdu, o tych prvych ziadostiach som vobec nevedel a teda som ich nebral do uvahy. Ked uz viem, ze ziadas 3. krat, tak by som ti dal skor nie. (nevedel som ani o tych vulgarnostiach v ziadosti) Ale zas na serveroch som s tebou ozaj problemy nemal, mozno si nemal ziadat 3. krat tak skoro.
(E:) Ani o tych banoch som nevedel..

H M
22-10-11, 18:46
Jsem tak šťastný, že tě už dávno nemám na steamu, většího osla jsem dlouho neviděl..
Po tom, co jsi mi zaspamoval steam jak malé děťátko a co sem napsal Bones jsem se rozhodl pro NE.
cože?

H M
24-10-11, 22:29
prosím o LOCK