PDA

Zobrazit normální verzi : Mao?KILLMACHINE Luky.-lize mamu (jiny hrac) --> Slunicko



Tridsatdvojka
18-05-14, 19:14
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 107723)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 21 hodin, 32 minut a 55 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu: 'Urazky rodiny'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Mao?KILLMACHINE Luky.-lize mamu >
[AMXBANS] Tvuj nick: (2)PLAYER
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1043948097
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1043948097
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.150.9
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.150.9
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Slunicko >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================




Poznamka:




okamzite mi dajte unban to jako naco si platim vip? luky cheatoval staci? pisal som vtedy aj adminovi si dajte nejaky report za posledny tyzden a nikto s tym nic nerobil spitajte sa aj inych hracov co hrali ze cheatoval do hodiny chcem unban okamzite ja nemam 10 15 ani 20 rokov ja si to platim tak sup hned unban

a preklepni si tento nick Luky. a bol tam aj hrac co si dal luky faja tata dobre a vy date ban mne? cheaterovi nie ale mne das ban? to si robis srandu!

Zoyer
18-05-14, 19:23
máš deveď

tu jsi byl nahlasen, muj ban jsem smazal
http://csko.cz/forum/showthread.php?28107-Nad%E1vanie-do-rodiny

Tridsatdvojka
18-05-14, 19:24
a este ktomu 2 bany za to iste v tie iste casy

pozri ja sa tu nebavim kolko mam rokov mam 25 a vlastnu rodinu dobre ale to neriesim klukne si mozeme dat kontakty a stretnut sa popripade popisat o tom inde

Zoyer
18-05-14, 19:28
pozri ja sa tu nebavim kolko mam rokov mam 25 a vlastnu rodinu dobre ale to neriesim klukne si mozeme dat kontakty a stretnut sa popripade popisat o tom inde
tak proč se chováš jako deveď ročný ?
ban je oprávněný.

Tutinko
18-05-14, 19:33
3 tyzdne si odpocinies, prehodnotis preco si ban dostal a budes mat skusenosti do dalsich dni.

Tridsatdvojka
18-05-14, 19:38
ale nebudem mat ban jako co si tu dovolujes ? hovno je opravneny cheaterovi ban nedas? a mne ano proste chod na ten server a popitataj sa tych chlapcov ? co to neurobis ... okamzity unban ked to nevedel mu dat ten ban ban admin tak sme ho chceli vystvat daj si cely report sprav od vsetkych ty chrapač a potom mi nieco hovor

3necky
18-05-14, 19:46
ale nebudem mat ban jako co si tu dovolujes ? hovno je opravneny cheaterovi ban nedas? a mne ano proste chod na ten server a popitataj sa tych chlapcov ? co to neurobis ... okamzity unban ked to nevedel mu dat ten ban ban admin tak sme ho chceli vystvat daj si cely report sprav od vsetkych ty chrapač a potom mi nieco hovor

Ani fakt, že to je cheater, ani to že žádý admin dané sekce neměl čas tě neopravňuje se takhle chovat. Za své jednání si poneseš následky.

Slunicko
18-05-14, 19:51
ale nebudem mat ban jako co si tu dovolujes ? hovno je opravneny cheaterovi ban nedas? a mne ano proste chod na ten server a popitataj sa tych chlapcov ? co to neurobis ... okamzity unban ked to nevedel mu dat ten ban ban admin tak sme ho chceli vystvat daj si cely report sprav od vsetkych ty chrapač a potom mi nieco hovor

Okay, píšeš týpkovi, že jeho mám je kurva, že jebe s nějakýma opicema, pak si dáš nick, že mu lížeš mámu nebo co a řekneš, že je ban neoprávnění? I kdyby si měl 40, je mi to u prdele, v téhle hře a na tomto portále si jsou všichni rovnocenný, byl jsem ochoten ti to zkrátit na polovinu, ale za ten tvůj výlev tady zapomeň. Dám ti tam 2 týdny, že mám dobrou náladu. Fájn, máš to na polovině, nechtělo se mi to počítat

Lallinka
18-05-14, 20:21
nevim jestli bych se s takovymhle nickem vychloubala, ze je mi 25 ...

Tridsatdvojka
18-05-14, 20:41
tak sa nehraj na sudcu... uplne ste tu trapny pc maniaci v akcii spatny ksicht a 5 ky dioptrie a ste si rovnocenny .... este sa prehlas za ich fuhrera ... samozrejme cheateri a rodina a kamarati su na prvom mieste uplny luzeri

luky. ma bufam tiez uz ban za to cheatovanie

a este tych 20dalsich hracov co tam boli si im dal tiez ban ze? hadam hej mein fuhrer

a ty mi ides davad ban na nonsteam ukradnutej hre sa zobud

osem hodin a vsetci offline mama nakazala spat? ty internetovy boss dufam ze vecernicek mas za sebou

Slunicko
18-05-14, 20:45
tak sa nehraj na sudcu... uplne ste tu trapny pc maniaci v akcii spatny ksicht a 5 ky dioptrie a ste si rovnocenny .... este sa prehlas za ich fuhrera ... samozrejme cheateri a rodina a kamarati su na prvom mieste uplny luzeri

luky. ma bufam tiez uz ban za to cheatovanie

a este tych 20dalsich hracov co tam boli si im dal tiez ban ze? hadam hej mein fuhrer

a ty mi ides davad ban na nonsteam ukradnutej hre sa zobud

osem hodin a vsetci offline mama nakazala spat? ty internetovy boss dufam ze vecernicek mas za sebou

Nejsme kokoti jako ty nemusíme tu sedět 24/7 víš? (až se ohradíš na to, že jsem řekl, že jsi kokot, tak se k tobě chovám stejně, jako ty k nám)

Lallinka
18-05-14, 20:45
slunicko vrat mu to na ty 3 tydny at si jde odpocinout, dekuju

a pro tvoje info spousta adminu tu ma svoje rodiny, povinnosti a ja nevim co jeste a fakt nemame od kotla nalinkovany sichty, takze nikdo nema povinnost tu sedet 24/7 aby si tu takovy ubozak jako ty mohl zvysovat ego. Jeste jedna vec, mas toho lukyho natocenyho nebo tu jen vyrvavas do tmy?

Slunicko
18-05-14, 20:46
Ban jsem prodloužil na původní dobu. LOCK

Tridsatdvojka
18-05-14, 20:47
nie my vsetci co sme vonku sme kokoti a ty ktory poznaju internet maminka popripade tatinko ty su v pohode....

hovorim uplny trapny kokot sa s teba vyklul som myslel ze si nad vecou ale ako vidim si sa nechal uniest emociami ako obycajny luzer

Lallinka
18-05-14, 20:49
na kolenou te prosim, nauc se psat jako clovek, aby to melo hlavu a patu ... pak teprv prijd a zkus se do nekoho navazet

Tridsatdvojka
18-05-14, 20:50
lalinka ty mi obliz kokot a a s gulami si utri papulu ok?

slovak neni clovek? ahaaaaaaaaa pardon todo bude asi cesky fasisticky portal ze?

Lallinka
18-05-14, 20:51
:DDDDDDDDD

slunicko pridas mu tam tyden? :D

hofy
18-05-14, 20:52
Vyřešeno.