PDA

Zobrazit normální verzi : Tri hackeri/DM FFA



LesniPlod
19-05-14, 20:49
Slime, Vanboys a nejake znaky.. -> http://leteckaposta.co/751575366/503/cs

matis
19-05-14, 20:58
a ktoreho z nich si hlasil cez "!" ???

dnes ziaden slime na DM FFA nehral, a ani Vanboys... a nejake znaky tiez nie

LesniPlod
19-05-14, 21:02
Prez nejakej blbej "!" nic nedelam, proste je natocim a dam na forko..
Pokud se nechces koukat, mne to nevadi..
Ja s nima dokazu hrat..

+ Ty nejake znaky, neni jeho nick, ale ma tam proste nejake znaky..

matis
19-05-14, 21:17
Prez nejakej blbej "!" nic nedelam, proste je natocim a dam na forko..
Pokud se nechces koukat, mne to nevadi..
Ja s nima dokazu hrat..

+ Ty nejake znaky, neni jeho nick, ale ma tam proste nejake znaky..

nevadi? tak ok

3necky
19-05-14, 21:20
Hlášení přes ! je daleko efektivnější. Pokud nejsi schopen si přečíst pravidla hlášení, ani je de facto nemusíš psát. http://csko.cz/forum/showthread.php?5755-Jak-spr%C3%A1vn%C4%9B-napsat-nahl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD-st%C3%AD%C5%BEnost

Zoyer
19-05-14, 21:26
slime a vanboys banned na (.)-(.) musim stahnut hltv protoze je kratke demo. potom editnu

E: i ten posledni banned na zaklade hltv z nuke.

LesniPlod
19-05-14, 21:27
Ano, nevadi, ale ted jsi me trosku vice rozesmal..

Spise mi vadi vic to, jak si tam nadavaji ostatni hraci.. + Jsem se nudil, tak jsem je nahlasil.
Ano, vim ze se da chat vypnout, ale chci si taky psat s hraci, kteri si semnou treba chteji psat. To jen aby tu nikdo nemel kecy, jak to byva ve zvyku.

A pokud jsi admin, coz asi jo (vidim deda, ne nejakej admin, tak nevim). Ale pokud jo, tak vubec nechapu, jak si tohle, jako admin, muzes dovolit napsat..

Jelikoz uz sem nechci psat znova, tak jestli jsem napsal nejaky nesmyls, tak se priznavam a omlouvam se za svoji demenci.
A dost kecu.. Jsem z toho uplne vedle..

mirous
19-05-14, 21:58
Jo to je vidět, že jsi z toho vedle. Co si jako dovolil špatného podle tebe? Nenapsal absolutně nic špatně. Ty pokud chceš někoho hlásit, tak v první řadě ve hře. Pokud Ti vadí více nadávky než cheateři, tak je něco špatně. Pokud už hlásíš tady, tak by to alespoň chtělo nějaké identifikační údaje cheatera a ne jen že tam hrál někdo se ,,znaky místo nicku".

Zoyer
19-05-14, 22:00
mirous vsechno je v tom raru jmena,sid a dema.