PDA

Zobrazit normální verzi : Domaci sit



apach29
21-05-14, 16:53
Takze jsem tu s problemem, ktery bych chtel vyresit. Mam domaci sit, ve ktere jsou dva PC s Win7 a vsechno funguje v pohode.
Problem je, ze jsem koupil tablet s androidem a chtel bych ho do te site zahrnout tak, aby byl viditelnej pro vsechny PC v siti a ty PC byly viditelny i pro tablet.
Vzajemny kopirovani souboru ze vsech PC do a z tabletu a z tabletu do a ze vsech PC je podminka a musi fungovat. Jinak je mi to na prd :D.
Diky za rady.

dlxsf
22-05-14, 09:34
mas nastaveny sdileni pro domaci skupinu nebo pristupny vsem? android taky vetsinou nezvlada precist kdyz mas treba nasdilenej celej disk je lepsi sdilet jen to co potrebujes a nebo si stahni nejakej overenej file manager tam by to melo jit urcite

Kyblík Hnoje
22-05-14, 15:57
Stáhni si FX File Manager a přes něj si jednoduše nastav FTP server. A nebo se připoj přímo do sítě. A nebo si přidej nějaké cloudové uložiště. Prostě co chceš - podporuje všechno. Pokud chceš, napiš mi PM a já ti pošlu plnou českou verzi. Lepší správce souborů nenajdeš - kam se na něj hrabe ES, Astro a podobný :-)

kashpi
24-05-14, 07:16
Já si pořídil toto a nemůžu si to vynachválit. Dostanu se na to s čímkoli a odkudkoli :)
http://www.czc.cz/synology-ds411slim/88236/produkt

apach29
23-07-14, 22:51
Tak abych to ozivil. Stahnul jsem FX File Manager i Total Commander a porad se mi nedari pripojit na domaci sit, ktera uz je vytvorena a funguje mezi PC a NTB v poho.
Vidim na tabletu v TC celej muj PC, ale nemuzu z nej nic stahovat, ani uploadovat.

514Pro
24-07-14, 10:29
V logu PC neco neni, jako problem s pravy na pristup ?

apach29
24-07-14, 11:20
Ano, nechce mne to pustit, prej spatny heslo. Zadal jsem heslo domaci skupiny a nic, vypnul jsem pristup s heslem a zase nic. Slozky vidim vsechny, ale nemuzu se do nich dostat i kdyz jsou nazdileny a nechraneny heslem.

apach29
21-09-14, 23:40
Vyreseno LOCK. Kdyby nekdo mel stejnej problem, tak misto enteru jako hesla k uctu na PC musite heslo zmenit na nejaky opravdovy heslo, co musite napsat pri loginu.