PDA

Zobrazit normální verzi : Pochvala na Swaggera !



Nick`
21-05-14, 20:54
Tímto bych chtěl pochválit spešla Swaggera.
Jakmile jsem se s ním seznámil tak jsem mu začal nahlašovat hráče u CT.
S přizní je přesouval a mně děkoval, za malý krůček k zlepšení portálu.
Se Swaggerem se neznám dlouho, ale to co udělal pro mě a dělá pro portál je (pro mě) něco skvělého.
Nevím jak vy, ale pochvalu (veřejnou) si rozhodně zaslouží.
Možná se tu budou objevovat kritické odpovědi, jsem připravenej je posílat do pr*ele. :clap:

kono159
21-05-14, 20:56
Možná se tu budou objevovat kritické odpovědi, jsem připravenej je posílat do pr*ele :clap:

hh, sak niekto ti to lockne, potom ho ako posles do prdele?

inac lepsie by bolo, keby si ho dal ako nominaciu na hraca mesiaca, nez zacat useless thread

Grakon2702
21-05-14, 21:00
Takhle by se měl chovat každý spešl i admin. Znám ještě jednoho člověka, který chodil na úplně všechna má hlášení, byl to spešl a měl i podobné jméno jako swagger, ale už ta práva nemá. Každopádně se swagerem už jsem taky hodněkrát hrál a byl to v poho týpek.

Nick`
21-05-14, 21:02
kono159 polovičně neaktivní admin, nic proti tobě.
Tohle je volná diskuze, není tu snad někdo, kdo by mi to zamknul, protože jsem nic neudělal ..

E:// Fákt nic proti tobě.

kono159
21-05-14, 21:04
jb uz nie co byval, dovody pisat nemusim, tento thread je OT a ludia si tu len nahrabu posty, preto lock alebo presun do OT, hawk

Nick`
21-05-14, 21:08
Počkej o co ti jde, já si chci nahrabat příspěvky ?
Jinak v pohodě ?
K čemu mi to asi bude ?
Na JB chci maxímálně být spešl o admina nemám zájem a tam je potřeba aktivita na fórku, takže tu nehisterči.
Ano JB je o ničem, když tam hrajou děti, děti se dělí na dvě části.
Inteligentí děti a Dementní děti.
Já se nikam neřadím, tam kam si mě každý zařadí zůstává na něm.

Swagger
21-05-14, 21:10
Ahoj chtěl bych poděkovat :) a než to locknete, tak kdo chce nechť si mě přidá a budu rád, když bude něco v nepořádku a bude to v mojich silách, tak to rád vyřeším :)

Nick`
21-05-14, 21:12
Myslel jsem, že nemáš účet na fórku.
Děkuju, že jsi se ozval a rozhodně nepřestanu nahlašovat.

Swagrid
21-05-14, 21:50
Takhle by se měl chovat každý spešl i admin. Znám ještě jednoho člověka, který chodil na úplně všechna má hlášení, byl to spešl a měl i podobné jméno jako swagger, ale už ta práva nemá. Každopádně se swagerem už jsem taky hodněkrát hrál a byl to v poho týpek.

Pro mě, jako spešla to byla povinnost a stejně mi nikdo nepoděkoval, ani nepochválil. Spíš naopak :/

Mr.N0b0dy
21-05-14, 21:55
Nedělej tady drahoty! Vidíš, že se ti to jednou vyplatilo! :D

Charon35
21-05-14, 21:59
Pro mě, jako spešla to byla povinnost a stejně mi nikdo nepoděkoval, ani nepochválil. Spíš naopak :/

A to niesi admin. My máme všetko 3 násobné...

Swagger
21-05-14, 22:07
Já se k tomu také stavím jako k povinnosti, kterou rád plním :)

Britny
22-05-14, 12:16
Nojo je to šikulka :teehee:

UNHCZ
22-05-14, 12:31
A starého Unihoce nikdo nepochválí -.- ...:D Swaggera znám, ale někdy mě aj sere....:D Je to šikulka mám ho rád, ale docela mě sere když řekne " Unihoci kde máš na forku občanku" ?

kono159
22-05-14, 13:49
" Unihoci kde máš na forku občanku" ?

zadrzanu?

Kebabko
22-05-14, 14:22
unihoc nikdo ta nepochvali ? denno denne pises na servery aky mas 30 cm kar sak ty si kuto 2 teba by mali nominovat na hviezdnu rotu cska.cz

Beat
22-05-14, 14:45
unihoc nikdo ta nepochvali ? denno denne pises na servery aky mas 30 cm kar sak ty si kuto 2 teba by mali nominovat na hviezdnu rotu cska.cz

na kutovi sa dá aspoň pobaviť