PDA

Zobrazit normální verzi : Nové barvy - Míče se "schopnostmi"



GRANDMOTHER
22-05-14, 19:03
Zdravím hráče JailBreaku,

vím ze toho ted ma Kotel strasne moc,ale napadlo me jak si hru zprijemnit novými "itemy".

1. Přidat nové barvy v Simon Menu -> obarvit hráče - modré barvě nechat auru,ale přidat obarvení i "kabátku" + přidat barvu ČERNOU, RŮŽOVOU ,ŠEDOU ,ZELENOU ,ORANŽOVOU (všechny varianty tmavé)

2.Simon stopy nechat permanentně, zmiznout je nechat, jen pokud umře Simon,který ty stopy udělal, nebo je zruší sám, v Simon Menu ->Zapnout stopy -> Zrušit stopy -> + by tam byli ještě tyto možnosti: Zapnout Stopy -> Zapnout permanentní stopy

3. Přidat nové míče (vím že většina bude proti, ale dočtěte to do konce) + mohl by být jen jeden míč spawnutej
1) Míč na basketbal - Skákal by vysoko,odrazy by měl malý (o zeď,stěnu), o hráče velký.
2) Míč na pinkponk (stolní tenis) - velké odrazy od hráče,malé od země a od stěnu.
3) Hokejový puk/míč - (vím že na mapě jail_assault je puk, ale co takhle na jb_snow?) klouzal by,velké odrazy od stěny, btw.,míč proto, jestliže by puk nešel naskinovat.
4) Míč na vybíjenou- CT by to nezabíjelo,CT ho mohou "vzít do ruky", pokud se ho T dotknou,umřou (nechytí ho,jako např. míč na fotbal), neustále by se kutálel,reset by byl vždy u Simona.

4. Přidat alespoň 1. nebo 2. nové módy,všechny dosavadní jsou odehraný/přehraný.
1) Obrácenný Shark Mod- CT by byli "sharkové" (ti co mají Noclip), měli by HP podle počtu T (např. 20 T-500 HP) a T by si mohli vybrat zbraň (AWP,AK-47,M4A1 aj.)
2) Nevím,zkuste vymyslet vy! :-)


Doufám že se vám moje návrhy líbí, pokud bude něco nejasné, napište pod tento thread,pokud budete něco chtít vylepšit/přidat mezi to co je už zde napsané tak taky dolu pod tento thread, doufám, že si na toto Kotel udělá čas. :-)

Mr.ADIO
22-05-14, 19:19
No Grande, nápad by to špatný nebyl. Vyjádřím se ke každému číslu. 1.[B] Asi bych zrušil červenou barvu a nahradil bych jí oranžovou / černou / hnědou, protože když jsou vzpoury, tak se snadno splete obarvený hráč s hráčem, který dělá vzpouru. ( Tu modrou barvu bych dal jako je zelená,atd.. prostě když simon odbarví T, tak aby byla vidět.)
[B]2. Ty stopy by taky nebyly od věci. Nevím na jak ty stopy dlouho jsou, respektive za jak dlouho zmizí, protože když simon dělá nějakej závod pomocí stop, které vězni následují nebo START a CÍL, tak po nějakém čase zmizí. 3. Ten míč na basketbal a na vybíjenou bych zavedl ( ta vybika by nebyla špatná atrakce, akorát nevím kdy by byl ten daný terorista vybit, jedině zezadu.) + míč na volejbal ( to samé jako na basketbal, dalo by se to hrát s oběma, cíl je stejný ). 4. 1) Nebylo by to od věci, dal bych třeba teroristům scouty a kolik je teroristů, 50x tolik HP by měli dozorci. ( Př: 1T=50hpCT )

Mr.N0b0dy
22-05-14, 19:20
Když zapneš stopy, tak je máš snad na furt, ne?...
Ty míče mi přijdou jako blbost.
Obrácený Shark mod jsem navhroval v sekci: Nové módy... a s těma módama, na to je celé téma, tam si to projdi..

E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...

Bager258
22-05-14, 19:24
Tie farby sú dobrý nápad.
Puk by som am nejak nedával vlastne celé číslo "3".
Ten obrátený shak je dobrý nápad, tiž by som am dal ešte nejaké módy.

Tie stopy by som nehal tak ako sú...
Môj názor, viem že moc nepomôže....

ImGustak
22-05-14, 19:24
Přijde mi to jako pěkné zpestření hry :) jediný z těch míču vypadá dobře ten basketbalový jelikož se už na některých mapách nacházi basketbalové hřiště, ale netuším jestli to není zbytečné mno..

Mr.ADIO
22-05-14, 19:24
E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...

No nechal bych ten fotbalej + nějakej neutrální, např: celej modrej, kterej by měl větší gravitaci. ( Např: volejbal, nohejbal, basketbal.)

GRANDMOTHER
22-05-14, 19:25
No Grande, nápad by to špatný nebyl. Vyjádřím se ke každému číslu. 1.[B] Asi bych zrušil červenou barvu a nahradil bych jí oranžovou / černou / hnědou, protože když jsou vzpoury, tak se snadno splete obarvený hráč s hráčem, který dělá vzpouru. ( Tu modrou barvu bych dal jako je zelená,atd.. prostě když simon odbarví T, tak aby byla vidět.)
[B]2. Ty stopy by taky nebyly od věci. Nevím na jak ty stopy dlouho jsou, respektive za jak dlouho zmizí, protože když simon dělá nějakej závod pomocí stop, které vězni následují nebo START a CÍL, tak po nějakém čase zmizí. 3. Ten míč na basketbal a na vybíjenou bych zavedl ( ta vybika by nebyla špatná atrakce, akorát nevím kdy by byl ten daný terorista vybit, jedině zezadu.) + míč na volejbal ( to samé jako na basketbal, dalo by se to hrát s oběma, cíl je stejný ). 4. 1) Nebylo by to od věci, dal bych třeba teroristům scouty a kolik je teroristů, 50x tolik HP by měli dozorci. ( Př: 1T=50hpCT )

1. Tak klidně,pravda to je,že se často plete hledaný s obarveným
2. Asi po pár minutách,2-3-4-5...nevím.
3.Tak nemusí ho to zabít, vybit by byl, když se ho dotkne, jakoby taková smrtonosná "kulka", nemuselo by ho to zabít, třeba obarvit na nějakou barvu, pak by bylo na Simonovi, co sním udělá.
4. To už je na hráčích/adminech/Kotlovi.


Když zapneš stopy, tak je máš snad na furt, ne?...
Ty míče mi přijdou jako blbost.
Obrácený Shark mod jsem navhroval v sekci: Nové módy... a s těma módama, na to je celé téma, tam si to projdi..

E: S těma míčema by si akorát CT hráli, a to mi nepřijde jako nejlepší nápad...

Nemáš, časem zmizí.
S míčema se dá vyhrát dosti. :-)
Tohle téma není jen o módech, když už dělam jeden thread o změnách, nebudu každou změnu dávat do jiných sekcích.
Hráli? Simon je může zrušit...dát je jen Tčkům na atrakci,+ by byl jen jeden míč spawnutej.


Tie farby sú dobrý nápad.
Puk by som am nejak nedával vlastne celé číslo "3".
Ten obrátený shak je dobrý nápad, tiž by som am dal ešte nejaké módy.

Tie stopy by som nehal tak ako sú...
Môj názor, viem že moc nepomôže....

Důvod proč bys tam nedal celé číslo 3. ? Editni ho prosím.
Stopy časem zmizí, Simon nemůže udělat startovací čáru např. na 10. minut pro "maraton", nebo středovou čáru něčeho, co se bude využívat celý kolo.


Přijde mi to jako pěkné zpestření hry :) jediný z těch míču vypadá dobře ten basketbalový jelikož se už na některých mapách nacházi basketbalové hřiště, ale netuším jestli to není zbytečné mno..

Proč by to mělo být zbytečné? Taky důvod, editni prosím. Jinak, in-game je jen jeden míč který děla jen to samé,a to sice: skáče-doskáče časem, kutálí se neustále...toť vše co tento míč dokáže, s větším výberem by se rozšířily možnosti. :-)

Newbik
22-05-14, 19:29
Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....

btw: nobody je to asi buglé, ale stopy mizí :(


E: Jo a "spawn-point" je asi blbý spíš by je to mělo jen obarvit :D

Mr.ADIO
22-05-14, 19:29
3.Tak nemusí ho to zabít, vybit by byl, když se ho dotkne, jakoby taková smrtonosná "kulka", nemuselo by ho to zabít, např. by Simon mohl udělat "spawn-point" na který by se portnul vybitý hráč/terrorista, a pak už by bylo na Simonovi co sním udělá. (např spawn-point bude v samotce)
.
Do toho bych raději nešel, protože by docházelo ke spolupráci teroristů + by docházelo k bugování na té samotce.

Mr.ADIO
22-05-14, 19:33
Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....



Míč by nebyl od věci ten co jsem psal, ten jednobarevnej + barvy --> tu modrou bych předělal jako ty ostatní, prostě když simon odbarví, aby zůstala. + červenou zrušit.

UNHCZ
22-05-14, 19:35
Tento návrh se jeví jako dobrá vec, ale poněvadž se to neudélá za den tak docela .. Ty barvy, misto cervene bych dal tu orange, a ty stopy dpbra myšlenka..GJ Grande

GRANDMOTHER
22-05-14, 19:37
Míče blbost, mody řekl nobody a barvy... k čemu ti budou? na mě je jich tam až moc.. a stopy? asi nejrozumnější....

btw: nobody je to asi buglé, ale stopy mizí :(


E: Jo a "spawn-point" je asi blbý spíš by je to mělo jen obarvit :D

Důvod proč jsou míče blbost? S barvami - více týmu, nebo udělat nějakou "hádanku barev"... na tohle fakt nepotřebuješ vejšku...
Obarvit,zabít...je to jedno.
"Buglé" to bylo vždy.



Do toho bych raději nešel, protože by docházelo ke spolupráci teroristů + by docházelo k bugování na té samotce.

Souhlasím, editnu to portování/spawn-point.


Tento návrh se jeví jako dobrá vec, ale poněvadž se to neudélá za den tak docela .. Ty barvy, misto cervene bych dal tu orange, a ty stopy dpbra myšlenka..GJ Grande

Díky :-) Stačí přemluvit Kotla nějakou anketou.. :-D

Newbik
22-05-14, 19:38
červená je, ale základní barva... nechal bych jí a míče, možná ten basketballový


Důvod proč jsou míče blbost? S barvami - více týmu, nebo udělat nějakou "hádanku barev"... na tohle fakt nepotřebuješ vejšku...
Obarvit,zabít...je to jedno.




Souhlasím, editnu to portování/spawn-point.

míče ... nejsem na svojem pc, tak mi to potrvá napsat, ale dobře udělám si čas ... míče.. basketball možná, ale k čemu potřebuješ puk? beztak by to simon nevyužil a fragoval v boxu jak maj zvykem ... a vejšku? jak to myslíš... nechápu :)

GRANDMOTHER
22-05-14, 19:43
červená je, ale základní barva... nechal bych jí a míče, možná ten basketballový



míče ... nejsem na svojem pc, tak mi to potrvá napsat, ale dobře udělám si čas ... míče.. basketball možná, ale k čemu potřebuješ puk? beztak by to simon nevyužil a fragoval v boxu jak maj zvykem ... a vejšku? jak to myslíš... nechápu :)

Na vymyšlení nějaký hry s barvami nepotřebuješ Vysokou Školu... Puk na hraní hokeje? :-D Řikám/píšu, klouzal by, neskákal.


Ct sharkove to by bolo zaujimave..

A co to ostatní? :-O To ti přijde k ničemu? :-D Neber to jako flame/hate,jen jako "chtění vyjádření i ktomu ostatnímu".. :-)

Indian0
22-05-14, 19:43
Ct sharkove to by bolo zaujimave..

Newbik
22-05-14, 19:47
Na vymyšlení nějaký hry s barvami nepotřebuješ Vysokou Školu... Puk na hraní hokeje? :-D Řikám, klouzal by, neskákal.

Jenže když máš 6 fetek tak se dostaneš maximálně tak do hrobu, protože začneš mluvit o atrakcích a hned tě sundá típek s fetama a sekáčkem
a v boxu neuděláš většinou nic :D a když říkáš vymyslet s barvami, tak ti těch 5 stačí :)

Chalager0
22-05-14, 19:50
Gr, stopy sa dajú, ale ten puk neviem či by bol dobrý nápad ten obrátený shark je docela pohoda, veľa vecí by sa na jb mali zmenit ale inak (y)

GRANDMOTHER
22-05-14, 19:52
Jenže když máš 6 fetek tak se dostaneš maximálně tak do hrobu, protože začneš mluvit o atrakcích a hned tě sundá típek s fetama a sekáčkem
a v boxu neuděláš většinou nic :D a když říkáš vymyslet s barvami, tak ti těch 5 stačí :)

Žlutá/červená/modrá-bílá/bílá/zelená...modrá je jen aura,toť vše...s více barvami by se možná dalo něco víc udělat...
Schopnější CT team, třeba to T začne bavit a nebudou dělat jen vzpoury.
V boxu se toho dá udělat aj víc.. :-D Jen mě zrovna nic nenapadá


Gr, stopy sa dajú, ale ten puk neviem či by bol dobrý nápad ten obrátený shark je docela pohoda, veľa vecí by sa na jb mali zmenit ale inak (y)

Dík, tak nemusí se tam přidávat, jen mi přišel jako dobrý idea. :-)

IKEA
22-05-14, 20:12
Jen něco, mě by se moc líbila možnost, že bych odbarvil vězně, kterej je obarvenej na modro, takže by se mu ztratila ta aura, a aby zůstal modrej!!

E/ stopy po určité vzdálenosti mizí..

GRANDMOTHER
22-05-14, 20:13
Jen něco, mě by se moc líbila možnost, že bych odbarvil vězně, kterej je obarvenej na modro, takže by se mu ztratila ta aura, a aby zůstal modrej!!

O tom jsem psal na začátku threadu..přidat normální modrou barvu.

FizzyBubble
22-05-14, 20:19
1. Barvy - Zelená, Žlutá, Bílá, Modrá, + Šedá, Fialová byly by s aurou a bez aury normálně jako zelená (Oranžová ne jelikož to patří mezi výhody na JB)
2. Stopy - dobrý nápad ale když se nepřidá nevadí
3. Míče - Přidat jen míč co by skákal výše textura: Basketbalový míč (Dobrý nápad :thumbup:)
4. Módy - Jeden navíc by neuškodil a od toho je sekce módy už jich je tam spousta jen jestli jdou zrealizovat.

GRANDMOTHER
22-05-14, 20:24
1. Barvy - Zelená, Žlutá, Bílá, Modrá, + Šedá, Fialová byly by s aurou a bez aury normálně jako zelená (Oranžová ne jelikož to patří mezi výhody na JB)
2. Stopy - dobrý nápad ale když se nepřidá nevadí
3. Míče - Přidat jen míč co by skákal výše textura: Basketbalový míč (Dobrý nápad :thumbup:)
4. Módy - Jeden navíc by neuškodil a od toho je sekce módy už jich je tam spousta jen jestli jdou zrealizovat.

Je spousty odstínů oranžové... viz.: https://www.google.cz/search?q=oranzova&newwindow=1&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=E0B-U4WPM4f-4QTgw4CgBQ&ved=0CDcQsAQ&biw=1280&bih=923

Promiň, ale nechápu tuto větu: "Šedá, Fialová byly by s aurou a bez aury normálně jako zelená" , tím chceš říct, že např. ta Šedá by byla po "odbarvení" zelená? Nebo by byla ,v tom smyslu jakože by byl obarvený "kabátek", i nadále Šedá? :-D
A co ta modrá?

Vadí! :-D (joke)
A co takhle ten míč na vybíjenou? :-O Ale tak dobře, respektuji tvoje vyjádření. :-)
Snad jo.. :-D


Farby dobrý nápad, ale tie míče/lopty by boli, asi len CT na hranie. Módy by som tiež pridal tie, čo sú tam su už ohrané.

Díky.
Simon je může zrušit, to je jen na něm...
Jn...

Emersen
22-05-14, 20:33
Farby dobrý nápad, ale tie míče/lopty by boli, asi len CT na hranie. Módy by som tiež pridal tie, čo sú tam su už ohrané.

ZeMi7
22-05-14, 20:57
Barvy zbytečné
Permanentní stopy sou blbost...
Míče zbytečnost. Maximálně jeden, ale ne 5 různých
Na módy je speciální thread

FizzyBubble
22-05-14, 21:32
Je spousty odstínů oranžové... viz.: https://www.google.cz/search?q=oranzova&newwindow=1&es_sm=122&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=E0B-U4WPM4f-4QTgw4CgBQ&ved=0CDcQsAQ&biw=1280&bih=923

Promiň, ale nechápu tuto větu: "Šedá, Fialová byly by s aurou a bez aury normálně jako zelená" , tím chceš říct, že např. ta Šedá by byla po "odbarvení" zelená? Nebo by byla ,v tom smyslu jakože by byl obarvený "kabátek", i nadále Šedá? :-D
A co ta modrá?

Vadí! :-D (joke)
A co takhle ten míč na vybíjenou? :-O Ale tak dobře, respektuji tvoje vyjádření. :-)
Snad jo.. :-D

Pořád bude ale oranžová pro VIP i kdyby měla tisíc odstínů. Ano to s tou šedou a fialovou to bylo myšleno tak, že po odstranění zůstane obarvený vězeňské oblečení + upravit to u modré.

Mr.ADIO
22-05-14, 22:15
Souhlasím s Fizzym, oranžová je blbost, tu modrou bych tedy opravil + bych přidal šedou.

Britny
23-05-14, 01:58
1. O těch barvách sem si už nedávno psala s Kotlem, jestli by tam nechtěl nějaké přidat. Říkal, že je to celkem zbytečné. No když by po tom byla větší poptávka, třeba by tam nějaké přidal, ALE bez celého obarvení, byly by jenom aury. Protože tam jsou základní barvy už dané - Zelená - VD, červená - hledaný, žlutá - konec VD. Proto mají plné zbarvení. Jsou na ně skiny, ale na ostatní jako je modrá, či fialová, růžová apod. obarvení není, takže by měli pouze auru. Muselo by se tam na všechny přidat nějaká specifická postava. Např při modu schovka by byli všichni vězni automaticky hnědí, tmavě fialový či černí, aby lépe splývali s okolím. Při jakékoliv přestřelce zase modří. Při sharkovi, gg modu či spartě růžoví apod. :D Takhle by bylo full zbarvení no :)
Co se týče skinu vězně jako je VIP - oranžová, tu bych klidně zrušila mezi výhody VIP. Ta barva je docela nepraktická při schovce a stejně ve většině případů si Simon vězně obarvuje podle svého. Ale jako barva oranžová by se tam mohla přidat k obarvení.

2. S těma stopama je to hloupost, proč by měly být zaplé? Když si je Simon bude chtít zapnout, tak je má a nezmizí mu dokud je nevypne.

3. Podle mě na všechny hry s míčema stačí jeden míč. Možná jak psal Gustak na basket - že bude skákat vysoko a víc do dálky a hodil by se i na beach atd. Ale to nevím jak by to nastavoval Kotel.

4. Na mody tu padlo už dost návrhů. Obrácený Shark, není špatný nápad - ale gun bych nechala jen to awp, přeci jenom s ak či m4 se lépe střílí, tak aby měli CT nějakou šanci + navýšení HP. Pak tu už padla obrácená schovka, což je podobné jako ten shark - viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?28201-Jail-Break-Obr%E1cen%E1-schovka
Pak mě napadl ještě třeba furien mod. Teď nevím jestli sem to hrála už tu, nebo na minulém portále :D ale byl by to typický mod jako furien - CT guny + vyšší % HP, T rychlost, neviditelnost, silent step, jen knife a nastaveno jako mod schovka při 4 CT a více.

Teď jenom, aby to klaplo u Kotla :)

GRANDMOTHER
23-05-14, 09:11
1. O těch barvách sem si už nedávno psala s Kotlem, jestli by tam nechtěl nějaké přidat. Říkal, že je to celkem zbytečné. No když by po tom byla větší poptávka, třeba by tam nějaké přidal, ALE bez celého obarvení, byly by jenom aury. Protože tam jsou základní barvy už dané - Zelená - VD, červená - hledaný, žlutá - konec VD. Proto mají plné zbarvení. Jsou na ně skiny, ale na ostatní jako je modrá, či fialová, růžová apod. obarvení není, takže by měli pouze auru. Muselo by se tam na všechny přidat nějaká specifická postava. Např při modu schovka by byli všichni vězni automaticky hnědí, tmavě fialový či černí, aby lépe splývali s okolím. Při jakékoliv přestřelce zase modří. Při sharkovi, gg modu či spartě růžoví apod. :D Takhle by bylo full zbarvení no :)
Co se týče skinu vězně jako je VIP - oranžová, tu bych klidně zrušila mezi výhody VIP. Ta barva je docela nepraktická při schovce a stejně ve většině případů si Simon vězně obarvuje podle svého. Ale jako barva oranžová by se tam mohla přidat k obarvení.

2. S těma stopama je to hloupost, proč by měly být zaplé? Když si je Simon bude chtít zapnout, tak je má a nezmizí mu dokud je nevypne.

3. Podle mě na všechny hry s míčema stačí jeden míč. Možná jak psal Gustak na basket - že bude skákat vysoko a víc do dálky a hodil by se i na beach atd. Ale to nevím jak by to nastavoval Kotel.

4. Na mody tu padlo už dost návrhů. Obrácený Shark, není špatný nápad - ale gun bych nechala jen to awp, přeci jenom s ak či m4 se lépe střílí, tak aby měli CT nějakou šanci + navýšení HP. Pak tu už padla obrácená schovka, což je podobné jako ten shark - viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?28201-Jail-Break-Obr%E1cen%E1-schovka
Pak mě napadl ještě třeba furien mod. Teď nevím jestli sem to hrála už tu, nebo na minulém portále :D ale byl by to typický mod jako furien - CT guny + vyšší % HP, T rychlost, neviditelnost, silent step, jen knife a nastaveno jako mod schovka při 4 CT a více.

Teď jenom, aby to klaplo u Kotla :)

1. Souhlasím, dát pryč VIP skin, při módech specifické obarvení, jak píšeš.
2. Dám ti příklad, chci udělat startovací čáru, aby tam zůstala tak musím mít zapnutou funkci "Zapnout stopy" v Simon Menu, ale když se hnu někam dál, bobkuju pořád, prostě vypnu si stopy a ty stávající zmizí, a jak psal Ikea, po nějaké vzdálenosti také mizí...
3. Dobře, souhlasím. :-)
4. Furien by taky nebyl špatný, když nevyjde ta schovka a obrácenný shark, tak tam alespoň přidat ten furien. :-D


Barvy zbytečné
Permanentní stopy sou blbost...
Míče zbytečnost. Maximálně jeden, ale ne 5 různých
Na módy je speciální thread

Proč?
Proč?
Proč?
Dobře, příště udělám za 10. minut 5. threadu o změnách na JB a každý bude v jiné sekci. Dobře?

Kebabko
23-05-14, 12:20
mice sou dobrej napad napr taka mapa co ma tenisovej kurt tam by se ta lopta hodila :D by to bylo zajimavejsi to jiste na basketbal

Bastien
23-05-14, 23:11
2. Stopy - dobrý nápad protože za nějakou vzdálenost mizí
3. Míče - jak už bylo psáno dal bych taky ten basketballovy mic
4. Módy - dobrej nápad na obrácný mody.

Swagrid
24-05-14, 18:23
2. Stopy - dobrý nápad protože za nějakou vzdálenost mizí
3. Míče - jak už bylo psáno dal bych taky ten basketballovy mic
4. Módy - dobrej nápad na obrácný mody.

ok, berem tvůj super názor stejně jako u schovky (http://csko.cz/forum/showthread.php?28201-Jail-Break-Obr%E1cen%E1-schovka&p=277190&viewfull=1#post277190) a tu (http://csko.cz/forum/showthread.php?28229-Around-the-world&p=277251#post277251)

Kebabko
30-05-14, 15:31
ale tie farby u veznou napr fialova alebo seda alebo hneda alebo hocijaka + glow to by bolo super :D luxusne

ImGustak
30-05-14, 15:53
Jenže to bys měl jen auru té barvy .. jako je modrá

Britny
30-05-14, 16:04
Jenže to bys měl jen auru té barvy .. jako je modrá

Pokud by Kotel nastavil při zapnutí modu automaticky barvu vězňů, tak by aura nebyla. Při modu schovka by to chtělo pro všechny vězně nastavit třeba černou, fialovou, nebo i tu bílou, aby byly lépe maskovaní. Při přestřelce by klidně mohla být taky nějaká barva pro vězně a při pp klidně taky, tím by bylo více barev bez aury. Jako stačily by klidně 3 barvy přidat :)

kono159
03-06-14, 14:04
kotel pisal, ze ked spravite tie skiny, tak by to pridal

Kotel
03-06-14, 15:18
Vic barev model vezne nema.

Grakon2702
03-06-14, 17:12
Našel jsem jeden způsob jak pozměnit barvy skinů hráčů na jb. První pokus s modrou. Umím otevřít a vybrat jeden prvek z .mdl souboru, ale ještě nevím jak tam přímo ty modely naimportovat.

http://jpeg.cz/images/2014/06/03/uvKO.png (http://jpeg.cz/obrazek/42Y)

Kebabko
03-06-14, 17:32
musis cez jeds half life model viewer .. z toho udelas model a kdyby ti to neslo / kdyby nemas program tak to posli ja z toho udelam model
ale neviem ako to pomoze pretoze neviem ci sa to bude dat spravit do pluginu s farebnym oznacenim ..

Grakon2702
03-06-14, 18:04
Ty barvy dělám, že měním kontrast celého obrázku. Když změním jen kontrast, budu mít modrou hlavu, což vypadá takhle:
http://jpeg.cz/images/2014/06/03/A8ZE.png (http://jpeg.cz/obrazek/43e)

Takhle to naimportovat do .mdl jde. Když ale tu modrou hlavu překryji origo hlavou, aby to vypadalo normálně, tak to najednou naimportovat nejde a píše mi to "Error loading .BMP texture."