PDA

Zobrazit normální verzi : Admin/Akademik -> Aim sekcia



NoessY
23-05-14, 16:22
Vopred zdravím celé vedenie Kotelny a rád by som požiadal o práva na server Fun z Aim sekcie. :smart:

Podmienky som si prečítal a splňujem ich.


Ahojte, volám sa Jakub a mám 14 rokov. Counter Strike 1.6 hrávam cez rok a pol a na Vašej komunite tak 3-4 mesiace.
Vlastním Steam hru CS 1.6. Môj nick na serveroch je Noessy :P. Steam nick je themacuulen.

AMX a ja :
Amx som sa naučil podľa jednej stránky a viem základné príkazy ako je slap/slay/ban... :) Keby bolo nutné doučiť kľudne doučím.

Info o mne :
Takže volám sa Jakub a bývam v dedine pri Trnave. Rád sa venujem športu Basketball a niekedy ma chytí aj Atletika :D Mám rád hudbu, psou a už sa mi aj zaľúbily mačky :) Na server by som bol rád Admin aby som chital cheaterov, pomáhal hráčom a kontrolovať chat ;) Mám taktiež skúsenosti z PhpBB forom. Tiež som hrával hry League of Legends a Minecraft ešte hrávam. Vlastním tiež Skype = twistycze. Nevlastním Team Speak 3 ale ked bude potreba nainštalujem, poprípade ešte nevlastním mikrofon :( ;)

Za každé vyjádrenie som vdačný a ospravedlňujem sa za gramatické chyby lebo mi blbne klávesnica. Pekný zvyšok horúceho dňa praje NoessY! :)


STEAM ID : STEAM_0:1:70048125

Zoyer
23-05-14, 16:27
http://csko.cz/forum/showthread.php?19349-Admin-Jail-Break-gt-_dAm-A-gEd

ach taky bych chtel omladnout o 3 roky. aktivita od 17.5. dost slaba. a vlastne zadas na FUN servery z AIMu, takze CTF a fun a tam je aktivita nulova.
nenahlasenej zadnej cheater.

NoessY
23-05-14, 16:29
-.- Vtedy som klamal -.-

Zoyer
23-05-14, 16:31
-.- Vtedy som klamal -.-
a jak mame verit, ze tedka neklames ?

Na fóru můžete mít pouze 1 účet. Pokud založíte další, bude zabanován.

celkove mi to staci na PROTI.

FizzyBubble
23-05-14, 16:59
Na začátek bych chtěl říct, že AIM SEKCE se mě vůbec netýká takže bych tu neměl nic psát. Všechno co jsem napsal můžete IGNOROVAT!!!

K právům:



Za každé vyjádrenie som vdačný a ospravedlňujem sa za gramatické chyby lebo mi blbne klávesnica. Pekný zvyšok horúceho dňa praje NoessY! :)


Za gramatiku může klávesnice ?? Když neumí čárky, háčky tak jí dej pryč.

- Dneska jsem poprvé od tebe viděl jedno hlášení a ani nevím jestli bylo BANNED ale můžu se mýlit.
- 0 aktivita na fórum
- Lhaní v předešlé žádosti
- Slabá aktivita ve hře

+ žádné

PROTI!!!

Maaaaaaaaaaja
23-05-14, 17:55
K žádostem tohoto typu bych řekl asi to samé jako k soutěžícím hvězdných pěchot pěveckých soutěží ... TROCHA SOUDNOSTI, PROBOHA !

PRAETORIAN
23-05-14, 20:00
K žádostem tohoto typu bych řekl asi to samé jako k soutěžícím hvězdných pěchot pěveckých soutěží ... TROCHA SOUDNOSTI, PROBOHA !

To jsi trefil naprosto přesně.Ah jo žadateli bych doporučil se nejdříve trochu více zorientovat na kotelně a nabrat více zkušeností,hlásit cheating a psát pravdivou žádost - momentálně je jasně bez šance.

Britny
23-05-14, 21:35
Podmienky som si prečítal a splňujem ich.

No neřekla bych.
Nesplňuješ ty základní podmínky, jako třeba hlášení cheaterů + nějaká ta aktivita na forku.
Dále porušuješ pravidla fora za multiúčet.
A ještě si žádáš o práva jinde, ale to docela chápu, zde zatím šanci nemáš.

PROTI

Eso./digl
24-05-14, 02:37
v dedine pri Trnave? kde kamo? ale inak som proti

Tutinko
24-05-14, 09:50
PROTI


dovody su spominane vyssie a mne si ziadnych cheaterov nehlasil a ani na fore, ked si cerstvo "zaregovany".

matis
25-05-14, 09:04
Klamarov tu uz nechceme...navyse uz si adminom na inom portaly

Na AIM mas strasne malo skusenosti, priam ziadne, kedze tam vobec nehravas.....najcastejsie si na SH, alebo JB a ten FUN tak tiez nic

takze ziadost sa docasne zamieta, skus to tak o rok