PDA

Zobrazit normální verzi : senky (sdílená IP) --> ZEUS



tvlnwm
24-05-14, 10:32
Vypis z konzole:



Couldn't open file overviews/kz_boulder_b01.txt. Using default values for overiew mode.
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 41606)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vymaz si reklamu z configu, pote prijd si na forum pro unban'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < senky >
[AMXBANS] Tvuj nick: tvlnwm
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(0): VALVE_0:0:1230956190
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1642935692
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.227.171.253
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.227.171.253
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < ZEUS >
[AMXBANS] Server: Kotelna - Deathmatch | csko.cz (de_inferno)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Vazena kotelno

omlouvam se za pouzity wall hack a prosim o UNBAN. Vim ze jsem porusil pravidla a uznavam chybu. Je to uz delsi dobu a trest ktery jsem dostal odpovida memu prohresku. Kdyz jsem tehdy hral Counter strike 1.6, tak jsem byl jeste moc mlady a nerozumny kluk, ktery musel byt nejlepsi aby si dokazal ze to umi nejlip (proste kid co se neumi chovat :D). Nicmene uz jsem dost vyrostl a dostal rozum, tak Vas zadam o UNBAN se slibem, ze uz nikdy na hack ani nepomyslim. Chci si zahrat s kamarady na ceskych serverech a hlavne na kotelne, protoze to jsou podle meho nazoru nejlepsi ceske servery. Predem dekuji.

Tvlnwm

hofy
24-05-14, 10:35
Zdravím,

máš sdílenou IP se zabanovaným hráčem (na IP paradoxně ban za WH není :D). Můžeš si buď koupit originální hru se kterou se připojíš, nebo počkat, než jeden z banů na tvoji IP vyprší. Pak se připojíš i ty.



Vyprší
03-07-2014



Více info: Sdílená IP (http://csko.cz/forum/showthread.php?18942-Sd%EDlen%E1-IP)