PDA

Zobrazit normální verzi : Trey (fórum) --> Bezdak



Trey
25-05-14, 22:56
Vypis z konzole:


You have been banned for the following reason:
opakovane vkladani nevhodne fotky

Date the ban will be lifted: 01-06-14, 22:00





Poznamka:






Po vlozeni tejto fotky http://s2.postimg.org/4iy8oukyx/1401048801126.jpg bez cenzury v dolnych castiach bola fotka zmazana a tak som myslel, ze problem je prave v tejto casti fotky, ktoru som cenzuroval. Nevidim nic zle na tom, ze sa niekto odfoti s papierikom...

hofy
26-05-14, 15:36
V každém případě nevím, proč by zabanovaní uživatelé měli mít možnost přispívat přes jiné uživatele, to pak ban ztrácí význam. Zejména v tomto případě. Myslím, že o to ani tak nikdo nestojí.

Nevím v jakém kontextu byl obrázek vložen, takže se předem omlouvám, pokud jsem situaci špatně pochopil.

//EDIT: Ok, dík za vysvětlení, pak to beru zpět.

3necky
26-05-14, 18:00
Trey to hodil do chatboxu jen tak bez žádného kontextu. Taky nevím jestli je to aviatik a chtěl se pochlubit svým "outfitem" nebo je to naopak trey a chtěl ztrapnit aviatika. Měl jsem tu čest a viděl jsem ten obrázek bez cenzury a ať už je to kdokoliv, není se zas až tak čím chlubit, WAIT WHAT?!!

Tupelko
26-05-14, 18:33
Od treya:Je to fotka Aviatika z pred roka keď začal chudnúť. Ako sa ku mne dostala vravieť nechcem. Nebola postnutá kvôli tomu že by ma o to požiadal len som chcel ukázať aký tučný je človek čo vás tu trol

Trey
01-06-14, 23:34
Lock...